تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 113 از 428 اولاول ... 1363103109110111112113114115116117123163213 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,121 به 1,130 از 4277

نام تاپيک: [پشتیبانی] موتور .::UDK Unreal Engine III ::. / آنریل انجین

پروفشنال tovamohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

محمدجان اولا اون عکسو گذاشتم پست بالایی
    ثانیا
    محتويات اين پکیج عبارتند از:
    ...
    باباجان دروغ که بهت نمی گم، می گم قبلا دیدم، بله همیناس، ولی چه ربطی داره؟ من گفتم یه ویدئو بیشتر نداره که اونم درسته. تازه اون ویدئو به درد شروع نمی خوره. از من گفتن بود.

ولی خوشم نیومد اومدی اینارو اینجا زدی، یعنی می خواستی بگی دروغ می گم که اون سایتو دیدم؟؟

در ضمن اون سایت یه فروشندس، هیچی هم از UDK حالیش نیس، مثلا این که گفته جدیدترین ورژن UDK ، باید بگم بعد اون نسخه ی فوریه، 3 تا نسخه دیگه اومده، چهارمی هم تو راهه.

برا اون عکس هم پست قبلی رو ادیت کردم واست.

از هر جا دوس داری بگیر، فقط بعد نگی هیچی یاد نگرفتم.

آره محمد جان من امروز حدود چهار ساعت روش وقت گذاشتم آخرش به یه سری کد رسیدم که نهایتا برای سوم شخص باید از اونها استفاده کرد حق با شماست اصلا نباید برای سوم شخص سراغ کیسمت رفت....

سعی میکنم خیلی ساده یه آموزش کامل و بدون هیچ نقصی از سوم شخص درست کنم و بزارم اینجا تا برای همیشه این موضوع تموم بشه....
    خواهش می کنم، امیدوارم بقیه هم مثل شما بتونن با این مطلب کنار بیان.

برای آموزش هم 3-2 تا پست قبلا زدم آموزش های انگلیسیش اونجاس، فارسی که فک کنم لازم نیس ولی خب اگه هم خواستی درست کنی، می تونی از اونا کمک بگیری.

در کل ساده ترین حالتش همون کدیه که تو پست بالا دادم. که البته باید بچه ها اسکریپت بلد باشن تا ازش استفاده کنن.

تا بعد.
    Last edited by tovamohammad; 26-06-2010 at 20:20.

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی AMIR REZAs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    هر کجا هستی --------- Wherever you are

پيش فرض

اولا محمدجان من اصلا قصد توهین نداشتم
    دوما کدوم بسته رو از ایران رز بگیرم بهتره
    سوما اون عکس رو دیدی؟؟ چرا جواب نمی دی؟؟

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

اولا محمدجان من اصلا قصد توهین نداشتم
    خوبه. نمی دونم، شایدم من بد برداشت کرده بودم.

دوما کدوم بسته رو از ایران رز بگیرم بهتره
    چون یه پول پست هم باید بدی، به نظر من هرچی که برا بعد می خوای رو هم بگیر. برو تو قسمت فروش فیلم ها، بعد هر کدوم که تو اسمش Eat3D, Unreal و Skeletal هست رو بگیر. فک کنم میشه 12 تا.

وقتی گرفتی اول همه بشین پای ویدئوهای رسمی اپیک که از 3DBuzz هست، هموناست که لینک دانلودش صفحه اول هست. بعدش هم سریه Gnomon: UDK.

اینا که تموم شد خبرم کن استپ بعدی رو بهت بگم.

سوما اون عکس رو دیدی؟؟ چرا جواب نمی دی؟؟
    کی گفته جواب ندادم؟گفتم که شما اصلا هنوز اتاقی نساختی، اصلا دیدی؟

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    خلاصه شما هنوز اتاقی نساختی.

اون مکعبی که می بینی براش هست، یعنی یه قلمه و برای ساخت CSG استفاده میشه، خودش توی بازی وجود نداره. شما اول باید اونو به هر سایز و هر شکلی می خوای در بیاری، بعد برای اینکه مثلا یه اتاق داشته باشی باید از منوی Brush گزینه ی اول یا دوم رو بزنی(بسته به اینکه به چه روشی داری اتاق رو میسازی).

مثلا می تونی اول گزینه ی اول رو بزنی، بعد مکعب قرمز رنگ رو همونجا یه مقدار کوچیک کنی و ببری داخل این حجمی که برات داد، اونوقت از گزینه ی دوم ایتفاده کن. این ساده ترین مثالیه که توش هم از CSG Add استفاده می کنی، هم CSG Subtract .

بعد این کار شما یه اتاق داری که دیوارهاش ضخامت دارن. برای متریال روی هر سطحی که می خوای(چه سطوح خارجی، چه سطوح داخلیه اتاق) می تونی به اون روشی که توضیح دادم متریال بذاری:

کد:
    ایشالا که جواباتو گرفتی. فعلا.

4. این کاربر از tovamohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehrandinio's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ..::تهران::..

پيش فرض

سلام
    شما فکر کنید من یه بازی ساختم و این رو می خوام منتشر کنم . من باید این بازی رو چگونه منتشر کنم؟
    با تشکر

داره خودمونی میشه ali_2021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Earth

10 udk june

سیلام.udk June هم منتشر شد
    776 MB حجمش !
    اینم لینک توضیحاتش :
    کد:
    اینم لینک دانلود :
    کد:

7. 2 کاربر از ali_2021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

من با udk یه رئال تایم ساختم.

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

باز سلام

سلام
    من تو قسمت modeler مشکل دارم ورژن آنریل هم آخرین ورژن می باشد.
    من باید چه کاری انجام بدم . ارور هم نمیده فقط بالا که میاد نصفه لود می شه.
    من با بیلد می تو وین 7 با Speed Tree Modeler مشکلی نداشتم. شما اینکه می گی نصفه لود میشه یعنی چه جوری؟ چیاش بالا نمیاد؟ یه دونه عکس ازش بذار.

در ضمن با بیلد دیگه ای از UDK هم تست کردی یا نه؟ داری بیلد دیگه ای؟

سلام
    شما فکر کنید من یه بازی ساختم و این رو می خوام منتشر کنم . من باید این بازی رو چگونه منتشر کنم؟
    با تشکر
    یعنی فرض کنیم؟ خب شما اول بساز، هر وقت ساختی بیا بپرس.

اگه از نقطه نظر فنی می پرسی، باید اول چنتا تغییر توی فایلای Config بدی و بعد بازیتو از طریق Unreal Frontend اول Cook، بعد Make و بعد Package کنی.

جزئیاتشو اینجا بخون:

کد:
    مخصوصا 3-2 بخش انتهایی مال Packaging هست.

از لحاظ زمانی هم، کل تنظیماتی که شما باید بکنی یه 10 دقیقس، حدود 30 دقیقه هم طول می کشه UDK بازی رو پکیج کنه.

من با udk یه رئال تایم ساختم.
    دوست عزیز خوبه. ولی راستش هر چیزی که تو UDK یا سایر Game Engine ها ساخته میشه Real Time هست.

شما اگه کارت جالب شده، می تونی یه تاپیک براش بزنی و یه سری توضیحات و شات از پروژت توش بذاری. این جوری از نظرات بچه ها هم مطلع می شی.

تا بعد.

آخر فروم باز keb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ...رو به رو سراب ... پشت سر خراب..

پيش فرض

برو تو کانتنت برازر راست کلیک کن و اولین گزینه یعنی ایمپورت رو بزن
    یکی به من میگه چطوری تکسچر یا متریال به مثلا یه مکعب که با ادیتور اصلی ساختم رو نسبت بدم؟؟؟؟؟
    برو رو مکعب کلیک کن. بعد کنترل و s رو با هم بزن. بعد برو متریالی رو که میخوای از تو کانتنت برازر بردار بعد هم رو مکعب راست کلیک کن و apply matherial رو بزن.

11. این کاربر از keb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehrandinio's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ..::تهران::..

پيش فرض

یعنی من برای انتشار بازی به لایسنس نیازی ندارم؟
    با تشکر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

[tovamohammad]سلام دوستان

درمورد دوربین سوم شخص بارها صحبت کردم. صد بار گفتم این، کار کیسمت نیست. بازم میگم. بحث این نیس که آیا میشه با کیسمت انجام داد یا نه، بحث اینه که نباید با کیسمت انجام داد. اصلش به خاطر مشکلاتیه که پیش میاد.

دوستان مثلا این پستا رو ببینین:

کد:
    پستهای بالا پست 3 تا از دوستان هست، که اتفاقا از 3 روش مختلف این کار رو کردن، همونطور که دیدید هر کدوم یه مشکلی دارن.

اینا همه نمونه که اثبات می کنن حرف من درسته. بازم نمی دونم چرا کسی قبول نداره.

حالا چرا این روشها جواب نمی ده؟ قبلا هم گفتم، راههایی که تو کیسمت برای این کار پیدا می کنید، همگی بلا استثنا راههای آسپیرینی هستن، یعنی کلی نیستن. هر راه آسپیرینی مشکلی داره که نمی شه عمومی استفادش کرد، فرض کنین مشکل X پیش اومده، حالا برا اینکه X رو حل کنین، از یه راه آسپیرینی دوم استفاده می کنین، مشکل X حل می شه، و مشکل Y به وجود میاد، حالا برا اینکه Y رو حل کنین،.............. همین جور این روندو بگیرین برین جلو.

بعضی دوستان فکر می کنن کیسمت راحت تر از اسکریپت هست، باید خدمت این دوستان عرض کنم که اصلا کیسمت با اسکریپت قابل قیاس نیس که بخواید بگید کدوم راحت تره. هر کدوم رو برای منظور خاصی طراحی کردن. نمی تونید یکی از این دوتا رو بردارین و بگین همه کارارو باهاش انجام میدم. غیر ممکنه. این صد و یک بار.

اون روش های بالا رو اگه به فرض هم بخواید به جواب برسونید، باید خداقل 5 یا 6 برابر کدنویسی وقت بذارین روش، پس عقل سلیم میگه آدم نباید از اون راه ها بره، تازه هیچ تضمینی نیس بعد این وقت هم جواب بدن.

همون طور که از عنوان پست بر میاد، اسن کار هیچ ربطی به کیسمت نداره.

از کد هم نترسید. مثلا کد زیر رو ببینین:

کد:
    کافیه این کد رو به Switch کلاس دوربینتون اضافه کنین
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    این بالایی رو نمی دونم چرا اینجوری شد من می خواستم نقل وقول بیارم . ولی بیخیال شما فکر کنید این نقل وقول
    حالا یه سوال ؟
    برای این کار کد رو باید کجا اضافه کنیم .؟ باید توی یه فایل جدا بنویسم یا اینکه یه کلاس جدید ایجاد کنم؟
    اگه باید برای این کد نویسی فایل uc جدید ایجاد کنیم باید توی کدوم پوشه باشه ؟ نمی شه تغییرات رو توی سورس اصلی udk داد . یه سوال دیگه هم دارم . توی کدهای پیش فرض توی پوشه اصلی خود udk کدومش برای کنترل دوربینه ؟ اصلا اگه زحمت نمی شه درباره کلاس های پوشه ی src اونایی که بدرد این جور کارا می خورن رو معرفی کن و دربارشون یه توضیح بده .
    Last edited by silsin; 27-06-2010 at 11:24.

14. این کاربر از silsin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •