تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام ویندوز را ترجیح می دهید؟

راي دهنده
407. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • 1) ویندوز اصل با هزینه ی بالا

136 33.42%
  • 2) ویندوز کپی زده شده با مشکلات احتمالی

271 66.58%
صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567
نمايش نتايج 61 به 66 از 66

نام تاپيک: ویندوز اورجینال یا غیر اورجینال(بررسی مزایا و معایب هرکدام، متناسب با نوع استفاده)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

بنظر من الان که ویندوز 10 آخرین ویندوزه و با یکبار هزینه تا سالها آپدیت های بزرگ و کوچیک و وصله های امنیتی دریافت میکنید منطقیه هزینه کردن برای یه لایسنس اصلی.گرچه شاید کاربرای معمولی تغییرو زیاد حس نکنن ولی رو کامپیوترایی که زیاد ازشون استفاده میشه و بعد یه مدت کند و بلا استفاده میشن واقعا مشهوده تغییرش،یکی از دوستان خودم که موقع مجانی بودن آپدیت به ویندوز 10 ویندوز سیستم خونه ش رو اپدیت کرده بود و چند وقت پیش یه لپتاپ گیمینگ عالی خرید و ویندوز 10 خود فروشنده براش نصب کرده بود(کرکی!)و بعد دو سه ماه دید که سرعت سیستمش با اون سخت افزار قدیمی و ضعیف خیلی بیشتر از لپتاپش با سخت افزار خفن و بروزشه.خلاصه که رفت یه لایسنس اصلی خرید دور و بر 900 تومن هم هزینه کرد انگار برا ویندوز 10 پرو.ولی الان بعد 4 ماه کاملا راضیه و میگه اصلا به اون کندی نشده ولی خب مبلغش هم زیاد بود خداییش من خودم دارم پول جمع میکنم بخرم از شر این ویندوزای کرکی که معلوم نیس به چه مقاصدی کرک رایگان براش ساخته میشه و کرک کننده اصن کیه و... راحت بشم.
    این چیزی بود که به عینه دیدم خودم و با اینکه کار عمده ش گیم بود این دوستم،ولی حس میکنم برا کارای نمه حرفه ای و حرفه ای مثل طراحی و کدنویسی و... خیلی بدرد میخوره و کسی ک از این کارا داره پول در میاره ارزش هزینه کردن داره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

بنظر من الان که ویندوز 10 آخرین ویندوزه و با یکبار هزینه تا سالها آپدیت های بزرگ و کوچیک و وصله های امنیتی دریافت میکنید منطقیه هزینه کردن برای یه لایسنس اصلی.گرچه شاید کاربرای معمولی تغییرو زیاد حس نکنن ولی رو کامپیوترایی که زیاد ازشون استفاده میشه و بعد یه مدت کند و بلا استفاده میشن واقعا مشهوده تغییرش،یکی از دوستان خودم که موقع مجانی بودن آپدیت به ویندوز 10 ویندوز سیستم خونه ش رو اپدیت کرده بود و چند وقت پیش یه لپتاپ گیمینگ عالی خرید و ویندوز 10 خود فروشنده براش نصب کرده بود(کرکی!)و بعد دو سه ماه دید که سرعت سیستمش با اون سخت افزار قدیمی و ضعیف خیلی بیشتر از لپتاپش با سخت افزار خفن و بروزشه.خلاصه که رفت یه لایسنس اصلی خرید دور و بر 900 تومن هم هزینه کرد انگار برا ویندوز 10 پرو.ولی الان بعد 4 ماه کاملا راضیه و میگه اصلا به اون کندی نشده ولی خب مبلغش هم زیاد بود خداییش من خودم دارم پول جمع میکنم بخرم از شر این ویندوزای کرکی که معلوم نیس به چه مقاصدی کرک رایگان براش ساخته میشه و کرک کننده اصن کیه و... راحت بشم.
    این چیزی بود که به عینه دیدم خودم و با اینکه کار عمده ش گیم بود این دوستم،ولی حس میکنم برا کارای نمه حرفه ای و حرفه ای مثل طراحی و کدنویسی و... خیلی بدرد میخوره و کسی ک از این کارا داره پول در میاره ارزش هزینه کردن داره

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض دلیل استفاده از ویندوز و لایسنس اورجینال چیه؟

سلام دوستان
    قصد نصب ویندوز 7 روی سیستممو داشتم و به دنبال لینک دانلودش بودم که تو نت به لینکای رایگان ، فروش 15 هزار تومنی و فروش 200 هزار تومنیش برخوردم
    میخواستم ببینم فرق کرک شده و اورجینال دقیقا چیه و چرا یه سری حاضرن همچین هزینه ای بپردازن

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام دوستان
    قصد نصب ویندوز 7 روی سیستممو داشتم و به دنبال لینک دانلودش بودم که تو نت به لینکای رایگان ، فروش 15 هزار تومنی و فروش 200 هزار تومنیش برخوردم
    میخواستم ببینم فرق کرک شده و اورجینال دقیقا چیه و چرا یه سری حاضرن همچین هزینه ای بپردازن
    خوب اورجینال کرک شده نیست. قابلیت آپدیت داره.
    پرداختن پول هم گاها میتونه بدلیل تنبلی یا بی حوصلگی کاربر برای جستجوی بیشتر باشه. و یا شاید هم ساده لوح بودن.
    ما مثل ماهیانی هستیم که صیاد قصد داره با اون قلاب و کرم خوشمزش مارو شکار کنه. بستگی به این داره که چقدر گرسن باشیم.

اینم نسخه رایگانش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

سلام دوستان
    سلام داداش
    قضیه زیاد پیچیده نیست
    اولا که زیر 100 تومن خیلی عجیبه و اعتماد بهش کم هست
    دوما که یه سری لایسنس OEM داریم که یه بار استفاده میشه یه بار نصب میشه ینی سیستمت یه ضربه بخوره بخواد ویندوز نصب شه فرت! یا حتی خودت حس کنی نیاز داشته باشی ویندوزو یه بار دیگه نصب کنی مثلا مراحل نصب بار اولیه رو دلخواهت نرفتی دیگه نمیشه!ینی رسما 100 تومن میدی واسه اورجینال یه بار مصرف که تازه بعد از 30 روز باید حتما فعال سازی بشه(حالا میمونه اون منبعی که ازش گرفتی اصن لایسنسه رو اورجینال بهت داده که فعال سازی بشه یانه)
    یه سری ام نسخه MSDN هست که اوناهم یه بار فعال سازی میشه ولی مادام العمره
    ولی بهترین نسخه واسه همه نسخه Retailهستش که قیمتش نسبت به کاراییش معقولتره
    چند بار فعال سازیه و مادام العمر

6. این کاربر از Alikebriti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

داداش من تعجب میکنم
    ولی میذارم به پای اطلاعات کم شما
    تفاوت اورجینال و کرک شده فقط اپدیت شدن نیست
    که تازگیا خیلی از هکر های کرک کننده ویندوز نسخه ای رو تعریف میکنن که اپدیتم میشه
    به شخصه اگه میتونستم ویندوزی رو کرک کنم میکردم که بتونم اطلاعات کاربرارو ببینم حتی اگه شده واسه تفریحم حال میده
    ضمن اینکه اون لینکی که شما گذاشتین لینک نصب ویندوزه :| که میشه همه جا پیداش کرد
    مهم اون کدیه که به عنوان لایسنس بهمون میدن
    که اون کد خیلی جاها همزمان به چند نفر فروخته میشه و شت!
    اون پولی که ملت میدن واسه لایسنس اورجینال میشه گفت همه چیش واسه اون پروداکت کی مایکروسافته که ویندوزو همه جوره تکمیل و تحت حمایت میکنه

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •