تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام ویندوز را ترجیح می دهید؟

راي دهنده
407. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • 1) ویندوز اصل با هزینه ی بالا

136 33.42%
  • 2) ویندوز کپی زده شده با مشکلات احتمالی

271 66.58%
صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 66

نام تاپيک: ویندوز اورجینال یا غیر اورجینال(بررسی مزایا و معایب هرکدام، متناسب با نوع استفاده)

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

درود دوست من. بحث بنده صرفا روی کیفیت ویندوز Genuine و Crack شده نیست. بحث روی محترم شمردن حقانیت ناشر به محصولش هست.

در مورد استفاده ی از برنامه های اورجینال و غیراورجینال بحثی داشتیم که کیوان جان جمله ی زیبایی رو گفتن

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جای تعجبی هم نیست که چرا اسم کشور ای ران در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نیست.

این کشورها همه به حقوق ناشر پایبند هستند ، الا کشور ای ران..

ویندوز قانونی؟ !
    من طی 8 سال اخیر چندین ویندوز قانونی روی لپتاپ هام داشتم و باهاشون کار کردم و فرق چندانی با نوع غیرقانونیش! نداشته بماند بلکه از لحاظ هایی
    نوع غیر قانونیش بهتر هم بوده! و آخرش لقای اون به اصطلاح قانونی رو به عطاش بخشیدم و پاکش کردم و دیگه هرگز سراغ پشتیبانهایی که ازش گرفتم نرفتم.
    توی تاپیک ویندوز اصل یا غیر اصل برید بحث کاملاً تخصصی موافق و مخالف همه جوره شده و آخرش نتیجه به همین حرف که گفتم رسیده.
    اینه که نظر شخصی منه که اگه توی ایران هستید به دلایل متعدد هرگز دهها و بلکه گاهی صدها دلار پول الکی بالای ویندوز به اصطلاح اصل! هیچوقت ندید. هیچوقت. دیگه هر کی خود دانه.
    البته ویندوز نباید سیخ زده باشه. ویندوزهای بعضی شرکتهای داخل بازار ما مثل پرنیان کمترین کاستومایزها روی اونها انجام شده و برتری بر بقیه داره.
    MRT برعکس.بیشترین کاستومایز رو انجام داده.

2. 8 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

ببینید من یه مطلبی رو هم بگم.

یه وقت یکی میگه "
    من کلا ناقض حقوق ناشر هستم ". خب این که مشخصه
    یعنی چه دارا باشه چه ندار ، حقوق ناشر رو رعایت نمیکنه.

یه حالتی هم طرف میگه "
    من کاملا به حقوق ناشر احترام میزارم ، ولی توانایی پرداخت ندارم " .

خب باز حالت دوم قابل تحمل تره.

انصافا قیمت ویندوز 8 با مفت فرقی نداره.

ورژن دانلودی ( بدون پک ) 39.99$

ورژن پست ( همراه با پک ) 69.99$

خب وقتی این پول وارد مقیاس واحد ارزی کشـور ایران یعــنی "ریال" میشه ، به نظر گرون میاد.
    هیچ کدوم از این ها مشکل مایکروسافت نیست. در نظر داشـته بـاشید ، شما یکبار برای تمام
    دوره ی استفاده تون از ویندوزتون خرید میکنید. پشتیبانی شرکت رو دارین. حق غرامت میتونین
    دریافت کنید به خاطر بروز مشکلات احتمالی و.....
    مهمتر از همه اینکه دیگران رو هم به خرید قانونی محصولات تشویق میکنید با اینکار...

4. 10 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Legacy's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

یه وقت یکی میگه "
    پشتیبانی شرکت رو دارین. حق غرامت میتونین
    فعلاً فقط درباره ی همین دو جمله تون نظر بدم. گرچه در تاپیک ویندوز اصل یا غیر اصل قبلاً بارها این نکات و حتی جوابهای احتمالیش از طرف دوستان پاسخ داده شده که بد نیست نظری بیاندازید.
    این مباحث رو هم مدیر انجمن میتونند منتقل کنند به اونجا.

من خودم هر کی دنبال نرم افزار یا آلبوم داخلی باشه اکیداً توصیه میکنم نسخه ی اصل رو تهیه کنه نه دانلودی یا کپی شده. پس در زمینه ی رعایت قوانین داخلی کپی رایت اکثر ما با هم هیچ بحثی نداریم و برخلاف تصور شما مشکل فرهنگی وجود نداره.
    ولی وقتی شما میگید مایکروسافت پشتیبانی میده این حرف کاملاً در کشور ما اشتباهه و چیزی بعنوان پشتیبانی چه آفلاین چه آنلاین شما در اینجا نمیگیرید.
    در حالیکه خودم قبلاً گفتم چندین ویندوز اصل تابحال داشتم و دارم.

البته میتونید برید توی فوروم مایکروسافت طرح مشکل کنید(آخرین بار همین دیروز پست دادم) و یک مشت crap از مدیران بیسواد فورومش بعنوان راهنمایی دریافت میکنید.
    بله در همین حد توی ایران پشتیبانی دریافت میکنید نه بیشتر! تازه بازم روزی 7 بار خدا رو باید شکر کنید که ip شمای ایرانی رو مسدود نکرده!
    برای نمونه یکبار سوالی درباره ی عدم نصب درایورهای unsign x64 پرسیدم همشون اومدند men و men کردند و آخرش
    کاشف بعمل اومد که اشکال از شرکت عرضه کننده ی چینی درایوره که فقط نخواسته اون حق ثبت یامفت رایج رو به مایکروسافت بسلفه! و حالا چوبش رو باید من بخورم و سخت افزارم نصب نشه.
    در حالیکه خودم بعد از دو روز 7 راه حل برای حل این مشکل نسبتاً شایع پیدا کردم و وقتی اونجا هم گذاشتم همشون به Congratulation گفتند افتادند.

آره اینه پشتیبانیشون که شما دارید ازش تعریف میکنید.

ضمن اینکه به فرض محال اندر محال که من برای بار چندم چنین اشتباهی بخوام مرتکب شم و الان بخوام ویندوز هشت اصل تهیه کنم. باید دو برابر بهای ریالی اون هزینه کنم تا کردیت کارت معتبر تهیه و دنگ و فنگ تحریم ها رو دور بزنم.

حالا میبنید که فرق شعار و عمل خیلی بیش از اونیه که شما تصورش رو کردید.
    جای تعجبی هم نیست که چرا اسم کشور ای ران در لیست 157 عضو سازمان تجارت جهانی نیست.
    اینم اشتباهه.
    شما باید در نظر داشته باشید ایران قبل از تأسیس سازمان تجارت جهانی عضو GOT بود. پس الان حق آب و گل و پیشکسوتی در WTO داره ولی داریم میبینیم هر بار که درخواست عضویت داده بدلایل
    صرفاً سیاسی اونم از طرف یک کشور خاص! عضویت ایران وتو شده.

درحالیکه اگر با عضویت کشور موافقت شده بود مطمئن باشید الان یا خیلی از ما بجرم استفاده از این برنامه های قفل شکسته تا سقف 5 سال داشتیم آب خنک میخوردیم و یا دولت با راهکارهایی که همه جا مرسومه مجبورمون کرده بود از برنامه های قانونی استفاده کنیم.

این بحث چون ربطی به اینجا نداره بهتره در همون تاپیک خودش ادامه پیدا کنه.

6. 3 کاربر از Legacy's بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

یه وقت یکی میگه "

یه حالتی هم طرف میگه "

خب وقتی این پول وارد مقیاس واحد ارزی کشـور ایران یعــنی "ریال" میشه ، به نظر گرون میاد.
    هیچ کدوم از این ها مشکل مایکروسافت نیست. در نظر داشـته بـاشید ، شما یکبار برای تمام
    دوره ی استفاده تون از ویندوزتون خرید میکنید. پشتیبانی شرکت رو دارین. حق غرامت میتونین
    مهمتر از همه اینکه دیگران رو هم به خرید قانونی محصولات تشویق میکنید با اینکار...

خرید نسخه اصل خوبه ولی در ایران! فکر نکنم بتونید اینجا ازشون غرامت بگیرید چون تحریمیم ولی ساپورت را بدون خرید هم می شه گرفت

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

درود.. من سعی میکنم بحث را به خارج از حیطه ی کارکرد این تاپیک نکشونم.

دوره ای از بحثهای بنده و جناب Legacy's

بنده گفتم :

سعی کنید ویندوزتون رو بخرین به صورت قانونی.
    جناب Legacy's فرمودند :

ویندوز قانونی؟ !
    من طی 8 سال اخیر چندین ویندوز قانونی روی لپتاپ هام داشتم و باهاشون کار کردم و فرق چندانی با نوع غیرقانونیش! نداشته بماند بلکه از لحاظ هایی
    نوع غیر قانونیش بهتر هم بوده! و آخرش لقای اون به اصطلاح قانونی رو به عطاش بخشیدم و پاکش کردم و دیگه هرگز سراغ پشتیبانهایی که ازش گرفتم نرفتم.
    توی تاپیک ویندوز اصل یا غیر اصل برید بحث کاملاً تخصصی موافق و مخالف همه جوره شده و آخرش نتیجه به همین حرف که گفتم رسیده.
    اینه که نظر شخصی منه که اگه توی ایران هستید به دلایل متعدد هرگز دهها و بلکه گاهی صدها دلار پول الکی بالای ویندوز به اصطلاح اصل! هیچوقت ندید. هیچوقت. دیگه هر کی خود دانه.
    البته ویندوز نباید سیخ زده باشه. ویندوزهای بعضی شرکتهای داخل بازار ما مثل پرنیان کمترین کاستومایزها روی اونها انجام شده و برتری بر بقیه داره.
    MRT برعکس.بیشترین کاستومایز رو انجام داده.
    بنده گفتم :

درود دوست من. بحث بنده صرفا روی کیفیت ویندوز Genuine و Crack شده نیست. بحث روی محترم شمردن حقانیت ناشر به محصولش هست.

در مورد استفاده ی از برنامه های اورجینال و غیراورجینال بحثی داشتیم که کیوان جان جمله ی زیبایی رو گفتن

جای تعجبی هم نیست که چرا اسم کشور ای ران در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نیست.

این کشورها همه به حقوق ناشر پایبند هستند ، الا کشور ای ران..

یه وقت یکی میگه "

یه حالتی هم طرف میگه "

جناب Legacy's فرمودند :

فعلاً فقط درباره ی همین دو جمله تون نظر بدم. گرچه در تاپیک ویندوز اصل یا غیر اصل قبلاً بارها این نکات و حتی جوابهای احتمالیش از طرف دوستان پاسخ داده شده که بد نیست نظری بیاندازید.
    این مباحث رو هم مدیر انجمن میتونند منتقل کنند به اونجا.

من خودم هر کی دنبال نرم افزار یا آلبوم داخلی باشه اکیداً توصیه میکنم نسخه ی اصل رو تهیه کنه نه دانلودی یا کپی شده. پس در زمینه ی رعایت قوانین داخلی کپی رایت اکثر ما با هم هیچ بحثی نداریم و برخلاف تصور شما مشکل فرهنگی وجود نداره.
    ولی وقتی شما میگید مایکروسافت پشتیبانی میده این حرف کاملاً در کشور ما اشتباهه و چیزی بعنوان پشتیبانی چه آفلاین چه آنلاین شما در اینجا نمیگیرید.
    در حالیکه خودم قبلاً گفتم چندین ویندوز اصل تابحال داشتم و دارم.

البته میتونید برید توی فوروم مایکروسافت طرح مشکل کنید(آخرین بار همین دیروز پست دادم) و یک مشت crap از مدیران بیسواد فورومش بعنوان راهنمایی دریافت میکنید.
    بله در همین حد توی ایران پشتیبانی دریافت میکنید نه بیشتر! تازه بازم روزی 7 بار خدا رو باید شکر کنید که ip شمای ایرانی رو مسدود نکرده!
    برای نمونه یکبار سوالی درباره ی عدم نصب درایورهای unsign x64 پرسیدم همشون اومدند men و men کردند و آخرش
    کاشف بعمل اومد که اشکال از شرکت عرضه کننده ی چینی درایوره که فقط نخواسته اون حق ثبت یامفت رایج رو به مایکروسافت بسلفه! و حالا چوبش رو باید من بخورم و سخت افزارم نصب نشه.
    در حالیکه خودم بعد از دو روز 7 راه حل برای حل این مشکل نسبتاً شایع پیدا کردم و وقتی اونجا هم گذاشتم همشون به Congratulation گفتند افتادند.

آره اینه پشتیبانیشون که شما دارید ازش تعریف میکنید.

ضمن اینکه به فرض محال اندر محال که من برای بار چندم چنین اشتباهی بخوام مرتکب شم و الان بخوام ویندوز هشت اصل تهیه کنم. باید دو برابر بهای ریالی اون هزینه کنم تا کردیت کارت معتبر تهیه و دنگ و فنگ تحریم ها رو دور بزنم.

حالا میبنید که فرق شعار و عمل خیلی بیش از اونیه که شما تصورش رو کردید.

- شما تا اینجای بحثتون لپ مطلبتون به عبارت ساده اینه که چون مایکروسافت ساپورت خوب به شما نداده ، شما هم نـــبـــاید پولی بابت محصولشون بدین !
    درست مث این که یک "
    فرد A " بدون اجازه ماشین "فرد B " رو سوار بشه ، هرروز با این ماشین بره اینور و اونور ، البته فــــرد B بازم اینــــــقدر آدم خوبیـــه که
    خم به ابروش نمیاد. بعد در سری روزهای بعد فرد A ببینه که حالا که فرد B کاری به کار من نداره و دارم بدون پرداخت سرسوزنی پول ، ازش سواری میگیرم ،
    بهتره برم پول سوخت ماشین و خرابیهای ماشین رو هم از خودش بگیرم.

بله این درست حکایت فردیست که داره از محصول مایکروسافت استفاده میکنه و هیچی هم بابتش نمیخواد بده. جدا اگــــه مایکروســــافت وجود نداشــــت چــــی میشد؟
    شما خیال کردین مایکروسافت نمیتونه کاری کنه که احدی نتونه محصولش رو مفت استفاده کنه ؟ تنها هدف اینکار اینه که مــــردم کشورهایی مث ایر..ان که به حقوق ناشر
    احترام نمیزارن ، بتونن یه جوری ازش استفاده کنن ، من اسم اینو یه لطف میزارم. گرنه برای مایکروسافت برقراری امنیت کپی رایت محصولش تنها توسط یک کلید اینکریپت
    شده ی سخت افزاری مثل آب خوردن هستش.

اون فارومهایی که شما میگین ازش ساپورت میگیرین ، بنده مدتهای مدید ازشون استفاده کردم و جالبه که بدونید بالغ بر 80 درصـــــد افرادی که اونجا میخوان مشکلی رو حل کنن بومی
    مایکروسافت نیستن. و هیچوقت هم تکنسین فنی مایکروسافت نمیاد بدون اینکه بدونه ، شخص مشکل دار محصولش رو خریده یا نه بهش کمک خاصی بده.
    در عوض پایگاه ساپورت مایکروسافت بنا شده تا هرکس که میخواد ساپورت واقعی بگیره با بیان کد رهگیری رجیسترش در مایکروسافت و تایید اینکه یک یوزر واقعی مایکروسافت هست
    بهش کمکهای آنلاین حرفه ای یا به صورت حضور تیم اصلی مایکروسافت صورت بگیره. لازم به ذکره این تیم از طریق متدهایی که شاید یک ایرانی خوابش رو هم نبینه به راحتی مسائل
    شما رو حل و فصل میکنند.

اینم اشتباهه.
    شما باید در نظر داشته باشید ایران قبل از تأسیس سازمان تجارت جهانی عضو GOT بود. پس الان حق آب و گل و پیشکسوتی در WTO داره ولی داریم میبینیم هر بار که درخواست عضویت داده بدلایل
    صرفاً سیاسی اونم از طرف یک کشور خاص! عضویت ایران وتو شده.

درحالیکه اگر با عضویت کشور موافقت شده بود مطمئن باشید الان یا خیلی از ما بجرم استفاده از این برنامه های قفل شکسته تا سقف 5 سال داشتیم آب خنک میخوردیم و یا دولت با راهکارهایی که همه جا مرسومه مجبورمون کرده بود از برنامه های قانونی استفاده کنیم.

این بحث چون ربطی به اینجا نداره بهتره در همون تاپیک خودش ادامه پیدا کنه.

دوست عزیز...

متاسفانه اصلا این تاپیک جای مناسبی برای بحث نیــست
    ولی اگه دوستان ناظر جای مناسبی براش سراغ دارن بگن
    تا بریم اونجا مفصل بحث کنیم.

- اول اینکه اون پیمان GATT هست نه GOT

- دوم اینکه ایران هیچوقت عضو GATT نبوده و نیست. کجا اینو به شما
    گفتن ؟

ایران فقط داشت از نزدیک تعاملات انجام شده ی این سازمان رو میدید.
    مثل زمانی که شما میرین یک هایپر مارکت و فقط قصد بازدید رو داریــد.

یه سری مباحث پشت این قضیه هست که اصلا نمیشه توی این فاروم
    مطرح کرد و درحوصله ی این تاپیک نیست. اگه دوست داشتین میتونیم
    بیرون از این فاروم درموردش صحبت کنیم. فقط تا اینجا بگــــــم که چون
    بیشترین سود عضویت در پیمان GATT ، به مردم ای/ران میرسید
    دول/ت ازین کار سر باز زد!!

- سوم اینکه ایــن ای.. ران هست که باید به مقررات سازمان تجارت جهانی پایبند
    باشــه که تقریبا به هیچ کدوم از بندهاش نیست. ما هنوز باید بهای گمرک بدیم که
    بنده واقعا نمیدونــــم این گمرک از کجا اومده و برای چی باید پرداخت بشـه........
    کشورهای عضو تـجارت جهانی همگی به مناطق آزاد تجارتی باید تبدیل بشن ، این
    فقط یک اصل کوچیک از یکی بندهای نه گانه هستش.

با احترام./.

9. 7 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

درست مث این که یک "فرد A " بدون اجازه ماشین "فرد B " رو سوار بشه ، هرروز با این ماشین بره اینور و اونور ، البته فــــرد B بازم اینــــــقدر آدم خوبیـــه که
    خم به ابروش نمیاد. بعد در سری روزهای بعد فرد A ببینه که حالا که فرد B کاری به کار من نداره و دارم بدون پرداخت سرسوزنی پول ، ازش سواری میگیرم ،
    بهتره برم پول سوخت ماشین و خرابیهای ماشین رو هم از خودش بگیرم.
    من الان متوجه نشدم این مثال شما چه جور میخواد به صحبتهای من ربط پیدا کنه؟
    دوست عزیز مثل اینکه اصلاً توجه نکردید چی رو دو بار تکرار کردم؟ من از سال 2009 ویندوز اصل هفت دارم. از سال 2004 هم ویندوز xp اصل. اوکی؟
    یعنی صدها دلار از طرف من بابت تهیه ی نسخه های اصل ویندوز به جیب مایکروسافت رفته.
    ولی مطلقاً چیزی هنوز بنام پشتیبانی هنوز ندیدم. پس شعار شما مبنی بر پشتیبانی مایکروسافت از ما در ایران کذب محضه. پس مثالتون هم بی ربط بود به صحبتهام.
    - دوم اینکه ایران هیچوقت عضو GATT نبوده و نیست. کجا اینو به شما
    گفتن ؟
    ممنون که اسپل صحیح گات رو یاداوری کردید ولی باید بدونید ایران عضو گات بود. ایران پیش از انقلاب طی بعد از دو مرحله خودش رو به عضویت ناظر گات تبدیل کرد و حتی در بعضی تصمیم گیری ها مشارکت داشت.
    حتی در مقابل اصرارهایی که از طرف گات بود، خودش رو به عضو متعهد گات تبدیل نکرد!
    گات هم که در سال 1994 جای خودش رو داد به WTO و دهها بار ایران درخواست عضویت داده و کاملاً بی دلیل مخالفت شده!
    سوم اینکه ایــن ای.. ران هست که باید به مقررات سازمان تجارت جهانی پایبند
    باشــه
    ابن دبگه ار اون حرفها بود!
    تا وقتی با عضویت ایران در WTO موافقت نشه معنی نداره ما بیاییم قوانین کپی رایت محصولات خارجی رو رعایت کنیم.
    این صحبت شما درست مثل اینه که ما با اینکه جزو کشورهای مشترک المنافع(مستعمرات سابق انگلیس) که اکثرشون فرمان ماشین سمت راست دارند نیستیم
    با اینحال مثل رانندگی با ماشینهای فرمون راست، از سمت چپ جاده بریم و از سمت راست جاده بیاییم! اگر توجه کنید یک ماجرای خنده دار در اقتصاد ما راه میفته که دیدنی خواهد بود.
    بعبارت ساده تر بدون اینکه عضو WTO باشیم داریم به وظایفی شبیه کشورهای عضو عمل میکنیم اما از هیچ حقوقی در این زمینه بهره مند نیستیم!!!
    هیچ جایی هم قید نشده اول رعایت کن بعد عضو شو. اول عضو میشند بعد رعایت میکنند.
    Last edited by Legacy's; 11-11-2012 at 17:40.

11. این کاربر از Legacy's بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

- ایران عضو GATT نبود دوست عزیز ، لطفا سفسطه راه نندازید. ایران فقط ناظر بود و هیچوقت عضو گات نشد به دلیل اینکه ضررهایی برای دولت و سودهایی برای مردم داشت.
    - ضمنا مخالفت با ایران برای عضویت در WTO همیشه دلیل داشته ، این جهان نظام علت و معلول هستش و همیشه برای هرچیزی دلیل وجود داره. ایران هم به خیلی چیزها پایبند نبود که باهاش موافقت نشد.
    کشور ترکیه هم در ابتدا خیلی کارها انجام داد تا باهاش موافقت شد ، تقریبا وضعی مشابه ایران داشت ولی کم کم نقایص خودش رو مرتفع کرد و الان میبینید که عضو WTO هست.

- کی به شما گفته اول باید عضو بشی بعد رعایت کن ؟ برای عضویت در WTO باید تموم الزامات رو رعایت کرده باشی :

مایل به بحث با شما نیستم ، ....

13. 5 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

- ایران عضو GATT نبود دوست عزیز ، لطفا سفسطه راه نندازید. ایران فقط ناظر بود و هیچوقت عضو گات نشد به دلیل اینکه ضررهایی برای دولت و سودهایی برای مردم داشت.
    - ضمنا مخالفت با ایران برای عضویت در WTO همیشه دلیل داشته ، این جهان نظام علت و معلول هستش و همیشه برای هرچیزی دلیل وجود داره. ایران هم به خیلی چیزها پایبند نبود که باهاش موافقت نشد.
    کشور ترکیه هم در ابتدا خیلی کارها انجام داد تا باهاش موافقت شد ، تقریبا وضعی مشابه ایران داشت ولی کم کم نقایص خودش رو مرتفع کرد و الان میبینید که عضو WTO هست.

- کی به شما گفته اول باید عضو بشی بعد رعایت کن ؟ برای عضویت در WTO باید تموم الزامات رو رعایت کرده باشی :

مایل به بحث با شما نیستم ، ...
    ...
    عضویت در یک سازمان چندین نوعه. یکیش عضو ناظر هست.
    ضمناً اینکه ایران در پیش از انقلاب نخواست عضو گات شه و الان نمیذارن عضو سازمان تجارت جهانی شه چه ربطی بهم داره که شما هی داری سعی میکنی بهم ربطشون بدی؟

تأکید کردم خودم چند برابر و خیلی قبل تر از امثال جنابعالی که فقط تظاهر میکنید که شعار میدید ولی عمل نکرده و نخواهید کرد داشتم از ویندوز اصل-ویروس کش و خیلی از برنامه های اصل دیگه استفاده میکردم.
    ولی شنیدن این حرفم به نفع شما نبود چون پیش خودتون متوجه شدید اون زمان که من سیستم عامل و برنامه های اصل داشتم شما و امثال شما که تظاهر به رعایت کپی رایت میخواید بکنید داشتید توی بازار دنبال ویندوز قفل شکسته میدویدید!.
    یک بحثی به گوش شما خورده به اسم : رعایت کپی رایت. بعد همه چی رو دیگه میخوای از اون دریچه ببینی بدون اینکه نگاه کنی به اوضاع جامعه ی خودت.

....
    ضمناً برام جالبه که این لینکی رو که گذاشتید حتی درست خوندید چی نوشته:
    اینها بخشی از شرایطیه که اعضای WTO باید رعایت کنند نه غیر اعضا!!!

از بحث با شما مستفیض شدیم!
    Last edited by Legacy's; 11-11-2012 at 20:18.

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

با سلام

دوستان دقت داشته باشن كه در بحثهاي اينچنيني هميشه اختلاف نظر و سلايق و همچنين اختلاف ديدگاه ها وجود داره و طبيعي هم هست

پس سعي كنيد ضمن احترام به نظر همديگه تنها ديدگاه هاي خودتون رو بصورت علمي و مستدل ارائه كنيد تا خواننده براحتي بتونه استفاده علمي از مطالب تاپيك رو ببره

ايني كه به هم گوشه و كنايه بزنيد ، تيكه بندازيد ، همديگه رو سبك كنيد و يا حتي متهم كنيد كار درستي نيست و از ارزش و بار علمي تاپيك كم ميكنه و شخص خاطي رو در نظر ديگران فاقد وجاهت علمي ،‌ اخلاقي ، اجتماعي و ... جلوه ميده

پستهاي آخر اين تاپيك رو خوندم و مواردي كه از نظر بنده زيبايي ظاهري يك پست دور از حاشيه رو خراب ميكرد ويرايش كردم و پستهاي بي مربوط رو هم پاك كردم

انتظار دارم در موارد آتي دوستان رعايت موارد اوليه مباحث علمي در محيطهاي مجازي رو بكنن

16. 5 کاربر از wordist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

کرک های ویندوز چطوری کار می کنند وکدام قسمت را دست کاری می کنند وجطوری ویندوز را اصل می کنند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •