تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام ویندوز را ترجیح می دهید؟

راي دهنده
407. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • 1) ویندوز اصل با هزینه ی بالا

136 33.42%
  • 2) ویندوز کپی زده شده با مشکلات احتمالی

271 66.58%
صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 66

نام تاپيک: ویندوز اورجینال یا غیر اورجینال(بررسی مزایا و معایب هرکدام، متناسب با نوع استفاده)

پروفشنال ali703's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    مینودشت-شوشتر!!!

پيش فرض

یکی میتونه بگه ویندوز بدون سریال با ویندوز با سریال چه فرقی داره؟ دوم اینکه اگه xp با کرک بهتر از بدون کرکه یه مسلمون پیدا بشه یه کرک خوب برا sp 3 بزاره تا همگی دعاش کنیم

2. این کاربر از ali703 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه azadeh2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    کوچه اقاقیا

پيش فرض

در کل واسه یه کاربر عادی ویندوز کرکی رو پیشنهاد می کنم.
    هيچكي دلش نميخواهد ويندوز عوض كنه...چه عادي و چه غير عادي...

4. این کاربر از azadeh2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه payan_zaman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

یکی میتونه بگه ویندوز بدون سریال با ویندوز با سریال چه فرقی داره؟ دوم اینکه اگه xp با کرک بهتر از بدون کرکه یه مسلمون پیدا بشه یه کرک خوب برا sp 3 بزاره تا همگی دعاش کنیم
    در مورد XP بدون سریال فرقش اینه که سریال رو داخل سورس ویندوز قرار دادند و دیگه نیازی به وارد کردنش در هنگام نصب نیست . از نظر محتوی هیچ فرقی نمی کنه مگر اینکه فایلهای دیگه ویندوز دستکاری شده باشه. در کل یک سورس ویندوز بیشتر نداریم و مفهوم ویندوز اورجینال و غیر اورجینال اشتباه است . لایسنس اورجینال و غیر اورجینال صحیح هست و همچنین ویندوز دستکاری شده و نشده صجیح است.

بهترین نوع فعال سازی ویندوز XP هم برنامه Windows XP Genuineiser هست لینک دانلود :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حـــــرفـه ای MrGee's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دوستان فقط اين نكته رو در نظر داشته باشيد كه استفاده ويندوز غير ارجينال دزدي محسوب مي شه و عملا با بالا رفتن از ديوار مردم فرقي نداره.

7. این کاربر از MrGee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دوستان فقط اين نكته رو در نظر داشته باشيد كه استفاده ويندوز غير ارجينال دزدي محسوب مي شه و عملا با بالا رفتن از ديوار مردم فرقي نداره.
    اگه برداشتت از این موضوع اینه پس از دیوار مردم بالا رفتن تو ایران جرم نیست.

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

دوستان نظرات متفاوت بوده بعضا تا اینجا.من لپتاپم نسخه اوریجینال7 home رو داره.خودم الان از نسخه کرکی ultimate استفاده می کنم.به نظرتون بهتره با سریال خود لپتاپ دوباره hp اوریجینال رو اکتیو کنم یا دوباره همین ultimate رو نصب کنم؟یکی گفت برای آپدیت به کرکی گیر می ده.یکی می گه هیچ فرقی نداره.پست اول نوشته بود چون ما از نرم افزارهای کرکی استفاده می کنیم پس در واقع تو خود رجیستری ویندوز اوریجینال هم داریم دست می بریم.پس اوریجینال هم باشه فرقی نداره؟به نظر دوستان همینجوریه و منی که نمی خوام پول اوریجینال بدم و دارم با توجه به محدودیتهای نسخه hp و ultimate به نظرتون کدوم رو نصب کنم؟البته تاپیک یه کم قدیمیه.ولی خب سوال مهمیه و شاید برای خیلیها مخصوصا اونهایی که لپتاپ دارند مهم باشه.باتشکر

داره خودمونی میشه LightningII's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

والا دوستان، من تجربه ی نسبتاً طولانی خودم رو میگم دیگه چی برداشت کنید و چه موضعی بعدش بگیرید مختارید .

از 6-7 سال قبل تا حالا ویندوز اصل از xp گرفته تا ویندوز هفت روی لپتاپهام امتحان کردم .

بطور کلی ویندوز اصل بهر حال برای همه ی ما خاطر جمعتر از ویندوزهای کپی شده ی بازاره . چون ممکنه شرکتی که کپی رو عرضه میکنه تنظیماتش رو هم به میل خودش تغییراتی داده باشه و پایداریش کمتر شده باشه .

ولی منظورم از اون ویندوز اصل، ویندوز روی لپتاپها نیست چون ویندوزهای اصل روی لپتاپها تقریباً به آشغالدونی شبیه شده بسکه خود شرکتهای لپتاپ ساز اومدند خودشون تنظیماتش رو
    به میل و سلیقه ی خودشون و مطابق سلیقه ی کشورهای کپی رایت رعایت کن! تغییر دادند و یک دنیا junkware یعنی برنامه های بدرد نخور freeware و shareware و.... روی اون نصب کردند طوریکه واقعاً سنگین شده و حداقلش ما ایرانیها که توی بهشت نرم افزار در حال غرقیم رو اذیت میکنه ! در یک کلام اصلاً بدرد نمیخوره .

اون ویندوز اصلی بدرد میخوره که شما DVD اون رو برید از خود نمایندگی های مجاز مایکروسافت در اقصا نقاط جهان خریداری کرده باشید نه این ویندوز مثلاً اصل لپتاپها .

شما برید از بازار همین ایران ما، DVD ویندوز مربوط به شرکت پرنیان رو تهیه کنید بدون اغراق پایداری عالی داره و مثل آب خوردن هم آپدیت میشه . بیخودی سیخ نزده به ویندوز .

یه نسخه ی پشتیبان از ویندوز اصلی لپتاپتون بگیرید و بعد بزنید هارد رو FDisk کنید و خودتون از روی اون DVD یه ویندوز نصب کنید اونوقت واقعاً تفاوت سرعت و کاراییش رو حس خواهید کرد .

متأسفانه چیزی حدود 85 درصد افرادی که لپتاپ ویندوزی میخرند چون قبلش فقط با دسکتاپ کار کردند توی جریان نیستند که الکی 200-300 دلار ناقابل از قیمت لپتاپشون رو دارند فقط بالای یه ویندوز مثلاً اصل میدند که بعداً خودشون هم نگهش نخواهند داشت .

وگرنه اگه توی جریان بودند همون مبلغ 200-300 دلار رو صرف میکردند که لپتاپی بدون وبندوز و در عوض با سخت افزار پیشرفته تر و آینده نگرانه تر خرید کنند و بعد خودشون سیستم عاملهاش رو طبق سلیقه ی خودشون به روش حرفه ای تری نصب کنند .

بگذریم از اینکه این وسط دسته ای هستند که بخیال خودشون عشق کپی رایتند و کلاً نمیشه باهاشون از این حرفها زد ! چون ممکنه یهو ژست گرفته و یقه ی شما رو بچسبند و بگن آهای رفیق! ما دزد نیستیم....!!
    بعضی های دیگه هم که فقط میخوان پز ویندوز اصل رو بدند !
    اینا خبر ندارند که ویندوز اصل در کشوری خوبه که مایکروسافت هم اونجا مراکز پشتیبانی فروش دایر کرده و خدمات میده نه اینجا .
    خلاصه ی مطلب اینکه این دو دسته بذارید برن اون 200-300 دلار رو صرف ویندوز اصلشون کنند . چند ماه بعد که توی این سایت و اون سایت در به در دنبال دانلود ویندوز بودند سلامشون خواهیم کرد !

Last edited by LightningII; 22-08-2012 at 14:38.

11. این کاربر از LightningII بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز milad_takjoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Draem Within Dream

پيش فرض

من خودم هم با اریجینال کار کردم هم غیر اریجینال....به نظرم تفاوتی ندارن تازه غیر اریجینال رو هم میشه راحت آپدیت کرد....پس مشکلی از این لحاظ هم ندارن...
    وقتی تو ایران کپی رایت نیست و نصف شرکت ها هم مارو تحریم کردن دیگه این دزدی محسوب نمیشه..
    حالا من یه سایت معتبر میشناسم که ویندوز اریجینال 7 ultimate رو با قیمت 76 تومن میده...اگه کسی خواست بهم بگه..

13. این کاربر از milad_takjoo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

تشکر بابت توضیحات.البته همه لپتاپهایی که مثلا با ویندوز عرضه می شن لزوما نسخه داس ندارند!مثلا لپتاپ خودم نسخه داس نداشت اصلا و همه شون با ویندوز بودند.البته نمی دونم شاید مثلا اگه از خارج و انلاین کانفیگ می کردم می تونستم بدون ویندوز هم بگیرم
    راستی یه سوال دیگه در مورد ویندوز7 اینه که من یادکه xp بعضی از نسخه های کرک شده اش که تغییر هم داده نشده بود اصلا کرک نداشتند و در حین نصب خودش سریال نامبر رو اتوماتیک وارد می کرد.بعضیها رو هم خودت باید از پشت cd وارد می کردید.همونطور که یکی از دوستان گفت تو سورس ویندوز این تغییرات رو اعمال می کردند.حالا بگذریم.سوالم اینه که من تا حالا هر ویندوز 7 ای که دیدم فقط کرک شده بوده و مثلا سریال نامبری براش ندیدم.چون درسته هر دو یه جورایی یه روش برای جنیون کردن ویندوز هستند ولی کرک می تونه توش تروجان جا سازی شه و ... .سریال قلابی به نظرم فرق می کنه.کلا ویندوز 7 ای موجوده که با سریال اکتیو شه؟در ضمن کرک می تونه تو خود ویندوز شناسایی بشه.آیا سریال هم می تونه؟اصلا فرقی بین این دو نوع رجیستر کردن هست؟!!
    Last edited by amin666; 22-08-2012 at 15:43.

حـــــرفـه ای MrGee's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

وقتی تو ایران کپی رایت نیست و نصف شرکت ها هم مارو تحریم کردن دیگه این دزدی محسوب نمیشه..
    این مثل می مونه که شما بخوایید ماشین‌تون رو بفروشید ولی وقتی من می خوام ماشین شما رو بخرم شما قبول نمی کنید و من هم بجاش میام ماشین‌تون رو می دزدم.
    حالا من یه سایت معتبر میشناسم که ویندوز اریجینال 7 ultimate رو با قیمت 76 تومن میده...اگه کسی خواست بهم بگه..
    دوست عزیز ویندوز مگه گوشت و مرغه که هر کی خواست به هر قیمتی بفروشه؟
    قیمت ویندوز 7 نسخه ultimate طبق لینک زیر 220 دلاره که حساب دلار 2 هزار تومنی باید 440 تومن قیمت داشته باشه.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    حالا این سایت با چه توجیه‌ اقتصادی برای هر محصولش 364 تومن ضرر می کنه؟
    تشکر بابت توضیحات.البته همه لپتاپهایی که مثلا با ویندوز عرضه می شن لزوما نسخه داس ندارند!مثلا لپتاپ خودم نسخه داس نداشت اصلا و همه شون با ویندوز بودند.
    اگه لپ تاپ ویندوز نداشته باشه معمولا همون جایی که لپ تاپ رو ازش می خرید خودش نصب می کنه. برای من هم می خواست نصب کنه که گفتم نمی خوام.
    Last edited by MrGee; 22-08-2012 at 16:19.

16. این کاربر از MrGee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •