تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: مشاوره برای خرید Voice recorder تا 100 تومن

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ممنونم دوست من !

امکانش هست چند مدل از سری UX رو معرفی کنید ؟ چون نمی دونم کجا دنبالش بگردم.چندتا سایت معرفی کنید
    آخه 512 خیلی کمه ! آهنگ های کمی توش جا میشه ! ضبط هم بکنی که دیگه .......

Sony ICD-UX71 - 1GB قیمتش 113000 تومنه ! خیلی گرونه که !
    سری UX ، دیگه مدل خاصی نداره .. یعنی فقط برحسب حافظه مختلف ته دمش یه چیزی اضافه میشه ... همونطور که خودت هم گفتی ..

در مورد قیمت : شما رشت قیمت گرفتی؟ ... بهرحال نمایندگی های تهران این رو حدود 104 تومن میدن ... شما از نمایندگی قیمت گرفتی؟ .. دنبال اون یکی مدل که گفتم P720 رفتی؟ ... اون باید 75 تومن باشه و هفته پیش تهران همچنان موجود بود...

//

مدلی که دوستمون معرفی کرد (سری YV سامسونگ) اساساً قرار بود یه سری ارزون قیمت تر ریکورد باشه و انصافاً هم موفق بود و یه موقعی اینجا به دوستان توصیه می کردیم ... بعداً سونی با مدلهای ارزون قیمت تر جلوش رو زد .. و البته همونطور که دوستمون گفت سری YV قدیمیه و نمی دونم اصلاً گیر بیاد یا نه و ضمناً حافظه های بالاتر هم نداره.

آخرین قیمتی که من از YV دارم 1 گیگ 120 تومن و 2 گیگ 140 تومنه که خب از بودجه دوستمون بالاتره و ضمناً سونی به این ترجیح داره ..

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

آخه 512 خیلی کمه ! آهنگ های کمی توش جا میشه ! ضبط هم بکنی که دیگه .......

Sony ICD-UX71 - 1GB قیمتش 113000 تومنه ! خیلی گرونه که !
    دوست من 512 مگ حداقل 100 تا ترک mp3 نوش جا میشه .

شما حساب کن هر آهنگ رو حالا بگیم 4 مگ 512 تقسیم بر 4 = 128

128 تا آهنگ. mp3 . تازه شما که میگید استفادتون برای ظیط صدای با کیفیته . اون سامسونگ رو شما بخر ضرر

نمیکنی چون من دارم .

آخر فروم باز nemesis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

آخه میگن کمه !پیدا نمیشه ! منم جایی ندیدم !

پروفشنال matin_vv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان يه سوال. مثلا براي مدل ICD-UX71 كه اگه اشتباه نكنم حافظه‌اش يك گيگ هست، با كيفيت عالي چند ساعت ميشه صدا ضبط كرد؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان يه سوال. مثلا براي مدل ICD-UX71 كه اگه اشتباه نكنم حافظه‌اش يك گيگ هست، با كيفيت عالي چند ساعت ميشه صدا ضبط كرد؟
    حالات مختلف ضبط داره که در بالاترین کیفیت حدود 12 ساعت و در طولانی ترین حالت (کیفیت پایین) تا 300 ساعت میتونه ضبط کنه ..
    دوست من 512 مگ حداقل 100 تا ترک mp3 نوش جا میشه .

شما حساب کن هر آهنگ رو حالا بگیم 4 مگ 512 تقسیم بر 4 = 128

128 تا آهنگ. mp3 . تازه شما که میگید استفادتون برای ظیط صدای با کیفیته . اون سامسونگ رو شما بخر ضرر

نمیکنی چون من دارم .
    البته مقدار حافظه موردنیاز کاملاً بسته به فرد داره .. شاید 512 مگ واسه یه نفر کافی باشه، در حالیکه مثلاً فقط یکی از پلیرهای من 30 گیگ اش پر شده و دارم از پلیرهای دیگه ام بعنوان کمک استفاده می کنم!! ...

همین قضیه رو میشه تعمیم داد به کیفیت آهنگ ... 4 مگ میشه یه آهنگ با کیفیت 128kbps در حالیکه فرضاً اگه فرد کیفیت بالاتر بطلبه (الان بسیاری از ریپ ها 320 kbps هستش) و متوسط اندازه آهنگ رو بگیریم 8 مگ ، میشه حدوده 60 تا آهنگ ... و البته دوستمون بیشتر برای ضبط میخواد و شاید این مساله اش نباشه .. فقط به قصد مقایسه گفتم...

اصولاً توصیه میشه زیر 1 گیگ خریداری نکنیم و 2 گیگ به بالا هم قطعاً اطمینان بیشتری به همراه داره ..

ضمن اینکه به فرض کیفیت مساوی (که بنده هر دو رو تست کرده ام و سونی رو ترجیح میدم) ، در یه بودجه برابر سونی ارزونتر تموم میشه .

پروفشنال r_22009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    EsFaHaN

پيش فرض

سلام دوستان من یه voice recorder می خوام.قیمتش برام مهم نیست. می خوام میکروفونش قوی باشه و از فاصله دور ضبط کنه.آهنگ هم پخش کنه.راستی voice recorder ها اسپیکر هم دارن؟؟؟چی پیشنهاد می کنین؟؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان من یه voice recorder می خوام.قیمتش برام مهم نیست. می خوام میکروفونش قوی باشه و از فاصله دور ضبط کنه.آهنگ هم پخش کنه.راستی voice recorder ها اسپیکر هم دارن؟؟؟چی پیشنهاد می کنین؟؟؟
    ریکوردهای حرفه ای که کیفیت ضبط بسیار خوبی دارن، اغلب اسپیکر هم دارند ... اما گزینه های پخش موسیقی اندکی دارند ... بهرحال در این محدوده میتونی دنبال کارای سونی مثل MX20 باشی (حدود 250 تومن) .. یا SX68 که فکر کنم 200 تومنه ...

اما اگه میخوای یه چیز ترکیبی بخری که ریکورد+پلیر باشه (اصطلاحا میگیم: هیبرید) ... یعنی همزمان کیفیت یه ویس ریکورد مطلوب رو داشته باشه و گزینه های پخش موسیقی قابل قبولی هم داشته باشه، می تونی دنبال سری UX از سونی (8 گیگش : 175 تومن باید باشه) بری ...

سامسونگ هم یکی دو گزینه داره که البته از نظر من سونی اندکی بالاتر قرار می گیره نسبت به اینها.. بهرحال اینها هم طرفدارای خودشون رو دارن: VP1هستش و YV ... (از نظر قیمت 1 و 2 گیگ دارن که به ترتیب باید 110 و 140 تومن باشه حدوداً)

8. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه XFACTOR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    یه گوشه از همین کره خاکی

14

لطفا پاک شود
    Last edited by XFACTOR; 10-06-2013 at 11:21. دليل: لطفا پاک شود

آخر فروم باز hamed29's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    سیاره زمین

پيش فرض

سلام؛
    برای مصاحبه (خبرنگاری) نیاز دارم که صدا رو ضبط کنم. موبایل هست (نوکیا)، ولی کیفیت ضبطش ضعیفه.
    لطفا اگه موردی سراغ دارید که کیفیتش خوب و قیمتش مناسب باشه معرفی کنید.

از یه جا پرسیدم، گفت از 215 تومن هست به بالا

دست دوم میشه جایی گیر آورد ( میخوام قیمتش کمتر باشه!)

اگه نباشه جاش خالی می مونه ساش's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

سلام دوستان

یه ریکوردر می خوام که سر کلاس بتون صدای استاد را با کیفیت ضبط کنم
    بعضی از رکوردر ها ضعیف ضبط می کنن و انگار صدای هوا قاطی ویسه

یه ریکورد در حدود 300 هزار تومن معرفی کنید ممنون می شم

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •