تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 23

نام تاپيک: اینترنت استان بوشهر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

13 تعرفه اینترنت در بوشهر

با سلام
    منم از پیشگامان می گیرم
    128 نامحدود ماهیانه 22 هزار تومن
    بدک نیست و ایده ال هم نیست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    fبوشهر

پيش فرض

با سلام من 5 سال خلیج بودم ولی خدا بیامرزه پیشگامان که اومد من از وقتی که پیشگامان اومده خط گرفتم و خیلی رازی هستم من 192 نا محدود از پیشگامان دارم 40کی دانلود میکنم و ماهی 30 تومن میدهم خلیج چندین سال به ملت بوشهر چاپید تا آخر شرکتها آمدند و روشو کم کردن میدونید چند سال خلیج چون رقیب نداشت گرون فروشی کرد اون مواقع 5 سال پیش که تمام شهرای ایران خط 128 15 تومان میدادند ما ملت بدبخت بوشهری از خلیج 30 تومن میگرفتیم و لی الام داریم تو گرونی بازار 192 نا محدود از پیشگامان 30 تومن میگیریم هر کی میگه خلیج من شرت سر هر چقدر بخوات میزنم که خط 64 پیشگامان با خط 128 خلیج یکی است 64 پیشگامان به اندازه128 خلیج دانلود میکنه الان خلیج داره کلاه سر مردوم میزاره چه بسا که خط اعتباری 3گیگ میده از ساعت 2 شب که همه خواب تشریف دارند تا 7 صبح که همه دارن میرن سر کارو بدبختی مجانی هست اینا همش کلاهبرداری است خلیج دیگه کم آورده اگه کم نمی آورد کارمندای خلیج بلند نمیشدن الان بیان برای پیشگامان کار کنند حال کنید تا کی میخواین بدونید که خلیج 10 سال کلاه سر بوشهریها گذاشته حالا دیگه حد اقل بدونید این کاری نداره برین خونه یکی از دوستان ببینید خط 128 خلیج یا 128 پیشگامان 128 خلیج 15 الا 17 کی دانلود میده ولی 128 پیشگامان 28 الا 30 کی دانلود میده ما که چیزی بالاتر از دانلود نداریم برین تست کنید و میدونید من چه زجری از خلیج تو 5 الا 6 سال کشیدم باور کنید مکن فقط یه کاربر بیشتر نیستم یه وقت فکر نکنید من از مدیران چیزی از پیشگامان هستم نه خداییش میگم وسلام پیشگامان الان از همه شرکتها بهتر است تو خلیج نه پارس آنلاین نه خلیج نه هیچ شرکتید فکر نکنم منو دوستام کسی تو بوشهر از ما اینترنت استفاده کرده و یا خط عوض کرده من حتا بوشهر سیستم هم رفتم اونم دله هست اونم بدرد نمیخوره والا اگه پیشگامان همینطور ادامه بده با همین کیفیت فکر نکنم هیچ شرکتی رو دستشون بیات این نظریه من

3. این کاربر از farshid_amin47 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز MILAD99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    ServerInside

پيش فرض

با سلام من 5 سال خلیج بودم ولی خدا بیامرزه پیشگامان که اومد من از وقتی که پیشگامان اومده خط گرفتم و خیلی رازی هستم من 192 نا محدود از پیشگامان دارم 40کی دانلود میکنم و ماهی 30 تومن میدهم خلیج چندین سال به ملت بوشهر چاپید تا آخر شرکتها آمدند و روشو کم کردن میدونید چند سال خلیج چون رقیب نداشت گرون فروشی کرد اون مواقع 5 سال پیش که تمام شهرای ایران خط 128 15 تومان میدادند ما ملت بدبخت بوشهری از خلیج 30 تومن میگرفتیم و لی الام داریم تو گرونی بازار 192 نا محدود از پیشگامان 30 تومن میگیریم هر کی میگه خلیج من شرت سر هر چقدر بخوات میزنم که خط 64 پیشگامان با خط 128 خلیج یکی است 64 پیشگامان به اندازه128 خلیج دانلود میکنه الان خلیج داره کلاه سر مردوم میزاره چه بسا که خط اعتباری 3گیگ میده از ساعت 2 شب که همه خواب تشریف دارند تا 7 صبح که همه دارن میرن سر کارو بدبختی مجانی هست اینا همش کلاهبرداری است خلیج دیگه کم آورده اگه کم نمی آورد کارمندای خلیج بلند نمیشدن الان بیان برای پیشگامان کار کنند حال کنید تا کی میخواین بدونید که خلیج 10 سال کلاه سر بوشهریها گذاشته حالا دیگه حد اقل بدونید این کاری نداره برین خونه یکی از دوستان ببینید خط 128 خلیج یا 128 پیشگامان 128 خلیج 15 الا 17 کی دانلود میده ولی 128 پیشگامان 28 الا 30 کی دانلود میده ما که چیزی بالاتر از دانلود نداریم برین تست کنید و میدونید من چه زجری از خلیج تو 5 الا 6 سال کشیدم باور کنید مکن فقط یه کاربر بیشتر نیستم یه وقت فکر نکنید من از مدیران چیزی از پیشگامان هستم نه خداییش میگم وسلام پیشگامان الان از همه شرکتها بهتر است تو خلیج نه پارس آنلاین نه خلیج نه هیچ شرکتید فکر نکنم منو دوستام کسی تو بوشهر از ما اینترنت استفاده کرده و یا خط عوض کرده من حتا بوشهر سیستم هم رفتم اونم دله هست اونم بدرد نمیخوره والا اگه پیشگامان همینطور ادامه بده با همین کیفیت فکر نکنم هیچ شرکتی رو دستشون بیات این نظریه من
    کاملا تایید میشه.

پروفشنال sadeghbb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    سرزمین پارس

پيش فرض

دوستان پینگ شما با خلیج بیشتر رو چنده؟

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    fبوشهر

پيش فرض

دوستان خوب من هنوز هم پيشگامان هستم و خيلي بيشتر راضي هستم دوستان يك خبر بهتري طي چند روز پيش كه من ديدم اينترنت از ساعت 7 صبح تا 9 صبح قطع شد ولي ديدم چه كار توپي كردند ديدم اينها سيستم جديد راه انداختند حالا چكار كردند ديم من الان 512 دارم با 5 گيگ شب از ساعت 12 تا 7 صبح مجاني دانلود من 70 الا/75 است آره ديدم پهناي باند من روي 1 مگ است اين كار تازه كردند آمدند پهنا را روي 1 ميزاند ولي سرعت را به صورت ديگري تغير ميدهند اين براي كساني كه كيفيت خط خوب ندارن آلي است بهر حال تو خيليج هميشه كيفيت خط پايينه چرا چون سيستم آنها قديمي و تمام مسترها و لوازمشون قديمي است حالا برين و سوال كنيد شما ميدونيد من براي 5 گيگ و شب مجاني تا صبح چقدر ميدم نه نميدونيد ديگه من 25000 تومن حالا در ماه چقدر دانلود دارم 8 الا 10 گيگ طبق نيازم دانلود دارم من تمام دانلودها را روي دانلود منجر تنضيم ميكنم واز ساعت 12 شب تا صبح ميزارم دانلود بشه البته فايلهاي زياد مثل ويندوز يا يه فيل زياد خيلي خوب دانلود ميده هالا بريد و از خيليج خط 512 بگيرد 5 گيگ ببينيد چند ميشه خيلي.. 512 از خيليج 3 گيگ 30000 تومن ميده و 7 گيگ 50000 تومان چه خبره اينم چي از ساعت 2 شب تا 6 صبح مجاني ولي پيشگلمان 5 گيگ 512 25000 تومان ميده اينم از 12 شب تا 7 صبح حالا باز بگيد خليج من كه با پيشگامان راضي هستم تازه يه خطر هم داره خليج چرا كه آي پي شما ثابت است يعني هر وقت بخوان چك كنند راهت كلگو بلگتو در ميارن اينه بله يعني امنيت صفر حالا ما كاري به اين بحث نداريم چون كار خلافي نداريم همه جا فيلتره با اجازه واين هم خوبه يه وقت آدم تو كار خلافي نميره و گول نميخوره بهر حال پيشگامان خوبه و آلي است موفق باشيد روز خوش..( بريد و يك 512 5گيگ بگيريد توپ )

پروفشنال sadeghbb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    سرزمین پارس

پيش فرض

دوستانی که از مخابرات سرویس دارن سرعت دانلود 128 برا شما چنده ؟!
    برا من 140کیلوبایت هست و میخوام ارتقا بدم به 256
    برا 256 نامحدود کسی میدونه سرعت دانلود چنده ؟!

داره خودمونی میشه toolesag's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان.
    من از مخابرات بوشهر اینترنت میگیرم، 512 میگیرم، سرعت دانلودش 100-120 kbps هست.
    اما پینگ خیلی بالایی داره، و بیش از حد اذیت میکنه. پینگم با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 450-500 هست و با 4.2.2.4، 200-300 هستش که خیلی افتضاحه.
    میخواستم ببینم چیکار باید بکنم تا پینگم کاهش پیدا کنه؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Homeland

پيش فرض

مثل اینکه مدتیه از بوشهری ها اینجا خبری نیست.
    کلا تو بوشهر چند تا آی اس پی بشتر فعال نیستند و از نظر من تقریبا همگی دارند مشترکین رو تیغ میزنند یکی کمتر و یکی بیشتر من بخاطر نوع کارم از اکثر ISP های بوشهر سرویس داشتم .

خلیج انلاین اوایل خوب بود ولی بعدش رفته رفته وقتی ادارت دولتی باهاش قرار داد بستند شروع کرد به کم فروشی و گرون فروشی سرویس های نا محدودش رو حذف کرد و شروع کرد با ارائه سرویسهایی با حجم پایین که بتونه از فروش حجم هم سود کنه ضمن اینکه تجربیاتی چند ساله ایی که من باهاش داشتم همیشه چندین روز ماه با افت سرعت شدید و قطعی همراه میشد با وجود اینکه در همان زمان سایر سرویس دهنده‌ها مشکلی نداشتند ضمن اینکه هیچگاه از خلیج آنلاین من پینگ تایم کمتر از 300 ندیدم تو این چند ساله.

بوشهر سیستم ( خدا رحمتش کنه) اینم اوایل که adsl راه افتاده بود سرعتش خوب بود ولی هیچگاه پشتبانی فنی نداشت فقط یه موبایل بود که باید باهاش تماس میگیرفتی اون شاید جواب میداد یا نمیداد این شرکت هم وقتی چند تا کار تو عسلویه جور کرد دیگه بی خیال بازار بوشهر شد و فعالیتش خیلی کمرنگ شد.

شرکت تور بافی دام این از اون شرکت های عجیب بود کارش تور بافی بود ولی اینترنت هم ارائه میداد الیته این برای زمانی بود که هنوز دیال آپ بره راه بود بعدش هم که ADSL اومد یه مدت شد نماینده پارس آنلاین و بعد یه مدتی هم کلا از حذف شد.

آیدین سیستم این به اصطلاح ای اس پی هم هیچوقت نتونست توی بازار اینترنت بوشهر سهمی آنچانی داشته باشده که بخواد خودی نشون بده با اینکه هنوز هم فعالیت داره ولی فعالیتش محدود به مشتریهای خاص خودش هست.

پیشگامان با رورد این شرکت به بوشهر و شروع فعالیت باعث شد انحصار طلبی خلیج آنلاین رفته رفته کمتر بشه و مشترکین وحتی کارمندان سابق خلیج بسمت این شرکت سوق پیدا کنند و از همینجا بود که بازار رقابت بین این دو شرکت شروع شد این شرکت تو این چند سالی که در بوشهر شروع به فعالیت کرده از ثبات خوبی برخوردار بوده هرچند که رنج بندی های عجیبی تعریف کرده ولی چه از نظر پینگ تایم و چه از نظر ثبات در ماه تا اینجا کمی بهتر از خلیج فعالیت کرده.

لیان ارتباط(مخابرات) چند سالی هست که این شرکت هم که زیر مجموعه مخابرات هست وارد بازار رقابت شده که خیلی سریع بر آمار کاربران افزوده شده دیلی این امر هم مشکل عمده شهر بوشهر هست بنام PCM کاری که این شرکت با زرنگی انجام میده در صورت مقدور بود خارج شدن از PCM باید از این شرکت اینترنت بگیرند در صورتی که کسی بخواهد از سایر ای اس پی ها اینترنت بگیرد مخابرات رغبی برای خارج کردن مشترک از PCM نشان نمیدهد و این باعث شده که عمده کاربرانی که از این شرکت استفاده میکنند کسانی باشند که به اجبار از این شرکت اینترنت میگیرند اما با همه این تفاسیر غیر از مواقعی که اختلال عجیب DNS در برخی مواقع بر وری این سرویس بوجود می آید هم پینگ تایم مناسبی دارد و هم از ثبات خوبی برخوردار است.

مبین نتاین خدمات دهند وایمکس کشور ابتدا از طریق خلیج آنلاین وارد بوشهر شد و به همان دلیل بالا (مشکل خطوط PCM ) o) خیلی سریع با افزایش کاربر روبر شد چون اول اینکه نیازی به خط تلفن نداشت و دو اینکه قابل حمل بودن آن یک مزیت خیلی خوب ا برای کسانی مستاجر هستند . در خصوص کیفت خدماتش هم اگر تاپیک مبین نت را مرور کرد باشید متوجه میشوید که این سرویس هم خیلی گران است و هم بی ثبات در برخی از شبها بدون اطلاع قبلی انتن را قطع میکنند یا اینکه آنت هست ولی مودم به سرور متصل نمیشود پینگ تایم بالای 400 در بهترین شرایط در این شرکت هم به دلیل اجباری که مصرف کننده ها در استفاده از این سرویس دارند خیلی راحت هم کم فروشی میکند و هم گران فروشی

پارس آنلاین این شرکت هم چند سالی هست که در بوشهر فعالیت میکند ولی تا بحال از این شرکت سرویس نگرفته ام به همین دلیل هیچ ذهنیتی ازش ندارم.

10. 2 کاربر از DVBS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت .:NoName:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

بچه ها میخوام مخابرات بگیرم
    چند تا سوال داشتم
    تعرفه نامحدود داره؟
    پینگش چطوره؟
    سرعت دانلودش چی؟
    مشکلاتش چیه؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

سلام
    بوشهر رایتل بهتره یا همراه اول ؟
    برای اینترنت گوشی یا تبلت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •