تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 17 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 168

نام تاپيک: همه چیز درباره Brother HL-2140. تا حالا کسی پرینتر Brother HL-2140 داشته ؟ Drum Unit اش کی خراب می شه ؟

آخر فروم باز Guts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

صبر کن یکی دو نفر بخره تا معلوم بشه.

هنوز بطور رسمی در ایران عرضه نشده. (شاید به جز چند شهر)

هزینه شارژ 1915 باید مثل 1640 حدود 8000 تومن باشه، ولی 2525 چون 2500 برگ میزنه شاید بیشتر بگیرن.

در مورد چیپ هم میشه از سام سرویس پرسید.
    چرا عرضه شده که روی نت هم چند سایت گذاشتن برای فروش فکر کنم Rayan Saba هم داره.
    قیمت خوده کارتریج‌هاش چقدره حالا؟

داره خودمونی میشه VAHID_ENGINEER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

چرا عرضه شده که روی نت هم چند سایت گذاشتن برای فروش فکر کنم Rayan Saba هم داره.
    قیمت خوده کارتریج‌هاش چقدره حالا؟
    نمایندگی ها و سام و ... چیزی نمیدونن.

سایت آمازون نوشته :
    کارتریج 1500 برگی با نام MLT-D1052S برای 1915 و 2525 : 67000 تومن.

کارتریج 2500 برگی با نام MLT-D1052L برای 1915 و 2525 : 84000 تومن.

ولی ایران باید ارزون تر باشه.

احتمالا خرید 1915 + خرید کارتریج 2500 برگی به صرفه تره.

داره خودمونی میشه zanes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

نمایندگی ها و سام و ... چیزی نمیدونن.

سایت آمازون نوشته :
    کارتریج 1500 برگی با نام MLT-D1052S برای 1915 و 2525 : 67000 تومن.

کارتریج 2500 برگی با نام MLT-D1052L برای 1915 و 2525 : 84000 تومن.

ولی ایران باید ارزون تر باشه.

احتمالا خرید 1915 + خرید کارتریج 2500 برگی به صرفه تره.

نمایندگی سام سرویس در تهران:
    88840339
    زنگ بزن شاید به جوابت برسی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

آقا من فردا میرم کانن بخرم!

brother هم تحقیق کردم دیدم ایراد هایی داره.
    برادر ممکنه بفرمایید چه ایرادی داره
    ما ایرانیها عادت کردیم که فقط جنس هایی که روشون تبلیغ میشه رو بگیم خوبه
    بد نیست یه سری به فروم های خارجی بزنید تا دیگه طرف سامسوووووونگ و .... نرید
    دوستان دقت کنید که برادر در ایران نمایندگی رسمی داره و از بابت قطعات هیچ مشکلی نداره
    در ضمن شما اجتیاج به درام یونیت ندارید.
    درام رول هم قیمتش 28000 هست برای این مدل.(تو پست های قبلی هم توضیح دادم)
    که تقریبا 20000 برگ میزنه یعنی برای هر برگ 15 ریال تقریبا . نمیدونم این کجاش زیاد هست.

پرینتر های سامسونگ براتون کلا 6000 برگ پرینت بگیره باید براش جشن تولد بگیرید.
    تو این رنج قیمت به جرات می تونم بگم که برندهای دیگه باید برن فعلا بوق بزنن تا بتونن پرینتری با این قیمت و کیفیت تولید کنن.
    لطفا دوستانی که اطلاع کافی ندارن کاربران رو به بیراهه نکشن.سئوالی در مورد این پرینتر بود بنده در خدمتم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

1- نه. هنوز نخریدم. چون شهرستان دارم کار میکنم، وقت نکردم ولی انتخاب اول و آخر من Brother هست.
    تا عید صد در صد خریدمش.

2- تونری که تو فیلم نشون میده مال یه کشور اروپاییه ، فکر کنم فقط تهران بشه پیداش کرد، یا باید سفارش داد تا بفرستن. (چرخ دنده و درپوش رو جدا میفروشن)

اگه این تونرو پیدا کردی خبر بده.

واسه نمایندگیش شهرو یه دور بزنی پیدا میکنی. من تبریز 7 یا 8 جا دیدم.

یا از نمایندگی مرکزی نیکاسا تهران بپرس.
    تونر 90 گرمی آمریکایی مارک یونی نت (حتی کیفیت از خود تونر اصلی بالاتر هست) کسی تهران نبود بنده می تونم براش ارسال کنم. 7500 قیمت تونر + هزینه پست
    احتیاج به درپوش و چرخ دنده هم نیست. اصلی خودش قابل استفاده مجدد هست.

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

جناب mr.slim به عکس زیر توجه کنین :

با توجه به عکس بالا 5 تا سوال ازتون دارم :

1- در عکس مشخصه که عمر درام یونیت (DR-2125) رو 12000 برگ نوشته، البته شاید بیشتر از این هم دوام بیاره.
    به نظر شما این قطعه تا پایان عمر پرینتر نیاز به تعویض نخواهد داشت ؟؟؟
    (البته برای کاربر خانگی چندین سال طول میکشه تا 12000 یا 18000 برگ چاپ کنه اما به هر حال در بروشور 12000 برگ نوشته.)

2- قیمت درام یونیت به تنهایی 85000 تومنه یا به همراه درام رول ؟؟؟

3- هنگام خرید پرینتر 2140 یا 2170 ، کارتریج 1500 برگی TN-2130 با آن عرضه میشود یا کارتریج 2500 برگی با نام TN-2150 ؟؟؟

4- شرکت نیکاسا وب سایتی دارد ؟؟؟

5- شما این پرینتر رو خریدید ؟؟؟

7. 2 کاربر از VAHID_ENGINEER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

جناب mr.slim به عکس زیر توجه کنین :

با توجه به عکس بالا 5 تا سوال ازتون دارم :

1- در عکس مشخصه که عمر درام یونیت (DR-2125) رو 12000 برگ نوشته، البته شاید بیشتر از این هم دوام بیاره.
    به نظر شما این قطعه تا پایان عمر پرینتر نیاز به تعویض نخواهد داشت ؟؟؟
    (البته برای کاربر خانگی چندین سال طول میکشه تا 12000 یا 18000 برگ چاپ کنه اما به هر حال در بروشور 12000 برگ نوشته.)

2- قیمت درام یونیت به تنهایی 85000 تومنه یا به همراه درام رول ؟؟؟

3- هنگام خرید پرینتر 2140 یا 2170 ، کارتریج 1500 برگی TN-2130 با آن عرضه میشود یا کارتریج 2500 برگی با نام TN-2150 ؟؟؟

4- شرکت نیکاسا وب سایتی دارد ؟؟؟

5- شما این پرینتر رو خریدید ؟؟؟

1- زیاد به سوسول بازی های این اعداد و ارقام توجه نکن مطمئن باش که شما اگر از کاغذ خوب استفاده کنی حداقل برات 20000 برگ پرینت می گیره و هیچ مشکلی برات پیش نمیاد. من اینو از بچه های ایرانشهر پرسیدم و چندتا از دوستانم که تعمیر کار بودن گفتن در این مورد مطمئن باشید.
    2- درام یونیت کامل که شامل درام رول هم میشه قیمتش 85000 تومن هست. ولی همانطور که گفتم مثل این می مونه که شما موتور ماشین مشکل پیدا کنه بری اتاق ماشین هم عوض کنی. احتیاجی به این کار نیست
    من بعد میدونم با نوه نویره هام به 20000 برگ برسم
    3- کارتریج همراه این پرینتر 2130 هست که همون 1500 برگ رو میزنه ولی براحتی با 7500 برات 2500 برگ پرینت میگره ، تونر اروزنتر هم توسط نیکاسا عرضه شده که چون خودشون خریدن و بسته بندی کردن برای این مدل و 2170 من تست نکردم ولی خودشون میگن با تضمین. من از یونی نت استفاده کردم کیفیتش عالی بود

4- نه متاسفانه این شرکت سایت نداره ، فکر کنم اینقدر فروش دارن که یه سایت درست حسابی راه نمیدازن ، نمی دونم علت اینکارشون چی هست.

5- بله دوست عزیز من این پرینتر رو برای خودم و چندتا از دوستانم خریداری کردم. و بسیار راضی هستم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

پرینتر امکانات خوبی داره ولی درام یونیتش تو تبریز من پرسیدم قیمتش 54 هزار تومنه .بعد از چهار بار شارژ باید 54 هزار تومن بدی تا درام یونیتش رو عوض کنی.هر چند برای مصارف خانگی خیلی طول میکشه تا این مقدار رو پرینت بگیری ولی قیمتش در مقاسه با درام کانن که 9 هزار تومن قیمت داره خیلی خیلی بالاست.در ضمن به برخی از دلایل توزیع این پرینتر خیلی کمه در مقایسه با کانن و اچ پی که بازار رو احاطه کردن.

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

پرینتر امکانات خوبی داره ولی درام یونیتش تو تبریز من پرسیدم قیمتش 54 هزار تومنه .بعد از چهار بار شارژ باید 54 هزار تومن بدی تا درام یونیتش رو عوض کنی.هر چند برای مصارف خانگی خیلی طول میکشه تا این مقدار رو پرینت بگیری ولی قیمتش در مقاسه با درام کانن که 9 هزار تومن قیمت داره خیلی خیلی بالاست.در ضمن به برخی از دلایل توزیع این پرینتر خیلی کمه در مقایسه با کانن و اچ پی که بازار رو احاطه کردن.
    دوست عزیز لطفا درباره قیمت ها و تعداد شارژ و ... درست نظر بدید نه با یک بار پرس و جو.

هر چند قبلا گفته شده اما دوباره باید بگم که :

قیمت این پرینتر 123000 تومنه.
    با هر شارژ 1500 برگ چاپ میکنه که با تونر سیو مد و رزولوشن 300 dpi ، میتونه بیشتر چاپ کنه.
    قیمت کارتریج 55000 تومن.
    قیمت درام 30000 یا 35000 تومن.
    قیمت درام یونیت = 85000 تومن که = درام یونیت + درام(35000 تومنی) که سطر قبلی ذکر شد.
    عمر درام یونیت 12000 تا 15000 برگ.

لطفا دقت کنین !!! شما میگین بعد 4 شارژ یعنی بعد از چاپ 7200 برگ (4*1800=7200)، درام یونیت باید عوض بشه در حالی که این عدد حداقل 12000 برگ هست نه 7200 برگ. (یعنی حداقل بعد از 8 شارژ ، درام یونیت عوض میشه)

همچنین قیمت درام یونیت + درام 85000 تومنه که شما میگین 54000 تومن !!!

در ضمن اچ پی بازار رو احاطه نکرده، فقط به این دلیل که ادارات و دانشگاه ها و ... از اچ پی استفاده میکردن، این مارک یه ذره معروف شد که با توجه به مشکلات اچ پی در ایران، 6 ماهی میشه که جاشو به لکسمارک داده.
    (در ادارات و دانشگاه ها و ... به جای اچ پی، لکسمارک میخرن که خیلی خیلی از اچ پی بهتره. )

در هر صورت ممنونم که در بحث شرکت میکنین.

Last edited by VAHID_ENGINEER; 06-02-2010 at 14:34.

11. 2 کاربر از VAHID_ENGINEER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه jamisem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض اطلاعات Brother HL-2140

سلام
    من هم بین canon و sumsong و Brother مونده بودم اما یکشنبه میرم brother میخرم چون واقعا یه چیز دیگست
    اینو واقعا میگم خیلی عالیه
    خریدم خبر میدم
    اینم تاریخچه شرکت brother که 100 سال پیش در ژاپن بوده و 50 ساله به اروپا اومده

Originally founded 100 years ago in Nagoya, Japan, Brother has a rich history in Europe that stretches back 50 years. The company's first European base was established in Ireland in 1958, back when Brother made everything from sewing machines to motorbikes.

Since then, Brother has expanded into 21 European countries and focused its product range on office technology whilst continuing to expand its sewing machine range.

Over those 50 years, the company has been responsible for several important innovations, from the world's first high speed dot matrix printer in 1971 to the world's smallest self-contained mobile printer in 2004.

Manchester has been the home of Brother UK for 40 years, after taking over the Jones sewing machine factory in 1968. The factory was soon adapted to manufacture knitting machines and typewriters, starting and exciting story of UK production that continues today at our factory in Ruabon, Wales, where all our UK typewriters are still made.

اینم مشخصات کامل این مدل

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بچه ها نظر من این بهترین مارکه منم مثل شما خیلی سوال کردم آخر کار دیدم فقط همین عالی ترینه

13. این کاربر از jamisem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •