تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 17 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 168

نام تاپيک: همه چیز درباره Brother HL-2140. تا حالا کسی پرینتر Brother HL-2140 داشته ؟ Drum Unit اش کی خراب می شه ؟

داره خودمونی میشه zanes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

آقا وحید من دیگه قاطی کردم آیا واقعا این بهترین مدل تو این رنج قیمته؟؟؟
    مدل های دیگه ای هم از سامسونگ و اچ پی و کانن و... هست.
    یعنی این از اونا بهتره؟؟؟
    اگه میشه یه راهنمایی بکنید.
    اگه مزیت های برادر نسبت مدل های دیگرو بگید ممنون میشم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام . من هم دنبال یک پرینتر خوب میگردم. از ابتدای فروم تا آخر رو خوندم و گویا مدل مناسبی هست . هم قیمتش مناسبه هم شکیل و کوچیکه هم دوستان میگن کیفیت خوبی داره

فقط یک سوال دارم و اون اینکه اگه مشکلی پیش بیاد، تعمیرش مثل سایر مدل ها مثل hp یا canon براحتی امکان پذیره ؟ و آیا واقعا مشکلی با درام کیتش نخواهیم داشت ؟

داره خودمونی میشه Ghiyamat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

منم ظرف چند روزه آینده باید بخرم یه پرینتر توی این رنج قیمت! بین کانن و برادر موندم!

حرفی چیزی پیشنهادی اگه مونده بگید. ممنون

داره خودمونی میشه VAHID_ENGINEER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

آقا وحید من دیگه قاطی کردم آیا واقعا این بهترین مدل تو این رنج قیمته؟؟؟
    مدل های دیگه ای هم از سامسونگ و اچ پی و کانن و... هست.
    یعنی این از اونا بهتره؟؟؟
    اگه میشه یه راهنمایی بکنید.
    اگه مزیت های برادر نسبت مدل های دیگرو بگید ممنون میشم.
    قبل از ادامه مباحث، باید نکاتی رو بگم :
    بیشتر مردم هنگام خرید قطعات کامپیوتری- پرینتر- لوازم منزل یا هر وسیله دیگه ای بعد از مقایسه موجودی های 2 یا 3 مغازه خریدشان را انجام میدهند. یا از جنس خریداری شده راضین یا ناراضی. اما من در این رابطه حساسیت دارم تا بهترین و به صرفه ترین جنس رو در اون رنج قیمت بخرم تا بعدا ...
    پس مثلا تا روز خرید پرینتر، محصولات جدید هر برندی رو دنبال میکنم.
    صحبت های من نظر شخصی منه و من نماینده این پرینتر ها نیستم و رشته تحصیلیم هم کامپیوتر نیست.
    امیدوارم موضوعات مورد بحث، با نظرات خوب دوستان غنی تر بشه.

با مقایسه 1915 و 2140 ، به نظر میرسه طرح ظاهری و مخزن کاغذ و وجود 2 نوع کارتریج با دو ظرفیت و ... پرینتر سامسونگ 1915 و 2525 تقلیدی از برادر 2140 باشه !!!!!!!!!!!!!!!
    ولی در عوض این دو پرینتر امکانات بیشتری نسبت به 2140 دارن.

بزودی مقایسه ای بین کارتریج های تمامی برندهای پرینتر لیزری تکرنگ در این قیمت از نظر تعداد چاپ و ... براتون میزارم.

5. این کاربر از VAHID_ENGINEER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام مجدد

من با بررسی ای که کردم فعلا به این نتیجه رسیدم که خرید برادر 2140 به صرفه نیست. چرا که روزی درام کیتش خراب میشه و اگه قیمتی که جناب وحدید داده بودن در رابطه با درام کیت درست باشه یا توی همون حدود باشه، بهتره که یدونه جدید بخریم. اچ پی هم که گارانتی درست و حسابی (حتی برای خوش بودن دل خریدار) نداره . از گارانتی کانولا که Canon v, گارانتی کرده واقعا اطلاعی ندارم و از دوستان میخوام که نظرشونو بگن . اما سامسونگ هم گارانتیش معتبره هم اینکه راه های مختلفی برای کلک زدن به کارتریجش وجود داره و نهایتا با خرید کارتریج نو همه چیز حل میشه که بازم نمیدونم قیمت دقیق کارتریج سامسونگ 1915 و یا 2850 چنده .

ضمنا دوستان مدل سامسونگ 2850 هم مدل خیلی خوبیه کسی قیمتش رو میدونه ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

آقا من فردا میرم کانن بخرم!

brother هم تحقیق کردم دیدم ایراد هایی داره.

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

ادیت.........

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

آقا من فردا میرم کانن بخرم!

brother هم تحقیق کردم دیدم ایراد هایی داره.
    دوست عزیز، Brother ایراد نداره، فقط درام یونیتش 85000 تومنه و درامش 35000 تومن که زمان زیادی برای تعویض شدن نیاز دارن.
    ولی به هر حال قبول دارم که این قیمتها بالا هستن.

هر چی کارتریج پرینترت بزرگتر باشه ، هزینه چاپ به ازای هر برگ پایین میاد.
    پس از هر برندی پرینتر میخری سعی کن با 40 تومن بیشتر کارتریج بزرگتر رو انتخاب کنی.

مثلا اگه میخوای کانن بخری توجه کن که پرینتر کانن 3010 ، 123000 تومنه و کارتریجش مدل 712 هستش که 1500 صفحه چاپ میکنه.
    ولی پرینتر کانن 3250 ، 185000 تومنه که کارتریج مدل 713 داره و 2000 صفحه با هر شارژ چاپ میکنه.
    همچنین پرینتر کانن 3310 ، 289000 تومنه که کارتریج مدل 715 داره و 3000 صفحه با هر شارژ چاپ میکنه و اگه کارتریجش رو با مدل 715H عوض کنید 7000 برگ با هر شارژ چاپ میکنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سامسونگ هم جدیدا کارهای جالبی میکنه.
    اگه خواستی سامسونگ بخری پرینتر ML-1915 ، 105000 تومنه که کارتریج مدل MLT-D1052S با چاپ 1500 برگ داره و میتونی با کارتریج MLT-D1052L عوضش کنی و 2500 برگ چاپ کنی.

اما جالبتر اینه که پرینتر سامسونگ 2525 ، تقریبا 140000 تومنه که برخلاف 1915، تکرار میکنم بر خلاف 1915 کارتریج MLT-D1052L روشه که 2500 برگ چاپ میکنه و Toner Save Mode داره به علاوه نرم افزار Any Web Print و قابلیت Print Screen با فشار یک دکمه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بزودی مقایسه ای بین کارتریج های تمامی برندهای پرینتر لیزری تکرنگ در این قیمت از نظر تعداد برگ چاپی و مدل کارتریج روی هر مدل و ... براتون میزارم.

10. 2 کاربر از VAHID_ENGINEER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Guts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوست عزیز، Brother ایراد نداره، فقط درام یونیتش 85000 تومنه و درامش 35000 تومن که زمان زیادی برای تعویض شدن نیاز دارن.
    ولی به هر حال قبول دارم که این قیمتها بالا هستن.

هر چی کارتریج پرینترت بزرگتر باشه ، هزینه چاپ به ازای هر برگ پایین میاد.
    پس از هر برندی پرینتر میخری سعی کن با 40 تومن بیشتر کارتریج بزرگتر رو انتخاب کنی.

مثلا اگه میخوای کانن بخری توجه کن که پرینتر کانن 3010 ، 123000 تومنه و کارتریجش مدل 712 هستش که 1500 صفحه چاپ میکنه.
    ولی پرینتر کانن 3250 ، 185000 تومنه که کارتریج مدل 713 داره و 2000 صفحه با هر شارژ چاپ میکنه.
    همچنین پرینتر کانن 3310 ، 289000 تومنه که کارتریج مدل 715 داره و 3000 صفحه با هر شارژ چاپ میکنه و اگه کارتریجش رو با مدل 715H عوض کنید 7000 برگ با هر شارژ چاپ میکنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سامسونگ هم جدیدا کارهای جالبی میکنه.
    اگه خواستی سامسونگ بخری پرینتر ML-1915 ، 105000 تومنه که کارتریج مدل MLT-D1052S با چاپ 1500 برگ داره و میتونی با کارتریج MLT-D1052L عوضش کنی و 2500 برگ چاپ کنی.

اما جالبتر اینه که پرینتر سامسونگ 2525 ، تقریبا 140000 تومنه که برخلاف 1915، تکرار میکنم بر خلاف 1915 کارتریج MLT-D1052L روشه که 2500 برگ چاپ میکنه و Toner Save Mode داره به علاوه نرم افزار Any Web Print و قابلیت Print Screen با فشار یک دکمه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بزودی مقایسه ای بین کارتریج های تمامی برندهای پرینتر لیزری تکرنگ در این قیمت از نظر تعداد برگ چاپی و مدل کارتریج روی هر مدل و ... براتون میزارم.

خوب ببنیم این 1915 و 2525 کارتریجشون شارژ میشه درست یا نه تعویض یا هک می‌خواد؟ هزینه شارژ یا خرید کارتریشون چقدره.

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

صبر کن یکی دو نفر بخره تا معلوم بشه.

هنوز بطور رسمی در ایران عرضه نشده. (شاید به جز چند شهر)

هزینه شارژ 1915 باید مثل 1640 حدود 8000 تومن باشه، ولی 2525 چون 2500 برگ میزنه شاید بیشتر بگیرن.

در مورد چیپ هم میشه از سام سرویس پرسید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •