تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 60

نام تاپيک: سریال کلانتر 3

آخر فروم باز Alishmas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

خيلی تابلو بود که خود کمال بچش رو دزديده تا پول مهريه اي که به زنش داده رو با اين روش پس بگيره !

چقدر اين پليسا خنگن !!

هميشه ميشه قسمت اول موضوع رو حدس زد . اما اينا 6 قسمت طولش ميدن !

قسمت دوستان حداقل 4 تا ماشين درست و حسابی نشون ميدادن اما ...

2. این کاربر از Alishmas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mehshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

این سریال یه افتضاح به تمام معناس . تا حالا سریالی به این بدی ندیده بودم . بدون اغراق میشه گفت هیچ نکته مثبتی نداره که بشه ازش دفاع کرد . داستانهای کشدار و آبکی ، بازیهای تصنعی بازیگران ، دیالوگ های بسیار بد و ...
    از همه مسخره تر اون مثلا کلانتریه که میمونه عین خونه ارواح فقط بعضی وقتها چند نفر بیخودی از جلو دوربین رد میشن و بقیه هم از زور بیکاری دارن با هم گپ میزنن در حالی که تو یه کلانتری واقعی از بس که شلوغه سگ صاحب خودش رو نمیشناسه
    این کارگردان فکر نکنم تا حالا تو عمرش به یه کلانتری رفته باشه تا ببینه فضای اونجا چطوریه

4. 2 کاربر از mehshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Amin_4past's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    خوبیت نداره بدونید

پيش فرض

درسته. منم هرچی فکر کردم ببینم چیش خوبه مخم سوت کشید. مضخرفترین فیلم تو این چندساله. فقط ماشینهاش تو دوستان خوب بود.

6. این کاربر از Amin_4past بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه milad8m's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    هاگوارتز

پيش فرض

آخه اینم شد فیلم. حیف وقت که آدم بخواد برا دیدنش بذاره.

8. این کاربر از milad8m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز unartig's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

فکر میکردم این تاپیک پرمخاطب ترین تاپیک اینجا میشه اماظاهرادوستان خبرندارند اینو جای برنامه های طنزمهران مدیری گذاشتند
    فکرکنم ضرغامی اینو دیده که حاضرنشده قهوه تلخ مهران مدیری راازش به اون قیمت بخره

10. این کاربر از unartig بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

فکر میکردم این تاپیک پرمخاطب ترین تاپیک اینجا میشه اماظاهرادوستان خبرندارند اینو جای برنامه های طنزمهران مدیری گذاشتند
    فکرکنم ضرغامی اینو دیده که حاضرنشده قهوه تلخ مهران مدیری راازش به اون قیمت بخره
    به قران دیشب همینو گفتم به اهالی خانواده موقع دیدن کلانتر گفتم اینو گذاشتن جای قهوه تلخ مهران مدیری باید بیاد از این یاد بگیره
    دیشب من از خنده مردم موقع دیدنش پلیس داره سبزی پاک میکنه اموزش اشپزی میده اون یکی وسطش خواستگاری میکنه اون یکی بلافاصله جواب بله رو میده اون یکی لی لی لی لی میکنه خلاصه خنده بازاری راه افتاده دیشب من موقع دیدن سریالای مهران مدیری اینقدر نخندیده بودم

12. 2 کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Reza_994's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

به قران دیشب همینو گفتم به اهالی خانواده موقع دیدن کلانتر گفتم اینو گذاشتن جای قهوه تلخ مهران مدیری باید بیاد از این یاد بگیره
    دیشب من از خنده مردم موقع دیدنش پلیس داره سبزی پاک میکنه اموزش اشپزی میده اون یکی وسطش خواستگاری میکنه اون یکی بلافاصله جواب بله رو میده اون یکی لی لی لی لی میکنه خلاصه خنده بازاری راه افتاده دیشب من موقع دیدن سریالای مهران مدیری اینقدر نخندیده بودم
    LOL

به هر چی شبیه تا سریال پلیسی

14. این کاربر از Reza_994 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mehshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

دیشب با دیدن این قسمت کلانتر به این نتیجه رسیدم که کارگردان عمدا این سریال رو اینطوری ساخته
    به نظرم این سریال یه جورایی هجو تمام سریالهای پلیسی ساخته شده اس
    شاید کارگردان به این نتیجه رسیده که بقیه سریالها خشک و بی روحن و حتما لازم نیست اتفاقات پیچیده ای بیافته که مثلا یه جنایت اتفاق بیفته یا اصلا قرار نیست پلیس خیلی خودشو درگیر کنه تا مسئله حل بشه ، چون میشه در حالی که پلیس داره آش رشته درست میکنه یا بقیه همکاراش دارن خواستگاری میکنن و خود کلانتر هم داره برای یکی از اهالی محل خاطره تعریف میکنه یهویی قضییه ختم به خیر بشه
    در هر حال این سریال هیچ ربطی به یه سریال پلیسی نداره و شاید یه جورایی طنز باشه و هدف نهاییش سرکار گذاشتن مخاطبه

16. این کاربر از mehshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Luxe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    LuXe LaNd

پيش فرض

این سریال چی بود دیشب.یارو بچشو دزدیدن رفته کباب و آش رشته بزنه.طرف دنبال شیکمشه!!! تعویض دیسک و کلاج وسط گروگان گیری!!
    از اون ور پلیسه خواستگاری میکنه؟ بابا صد رحمت به فیلم هندی
    Last edited by Luxe; 23-05-2010 at 19:58.

پروفشنال maghzae-motefaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دیشب با دیدن این قسمت کلانتر به این نتیجه رسیدم که کارگردان عمدا این سریال رو اینطوری ساخته
    به نظرم این سریال یه جورایی هجو تمام سریالهای پلیسی ساخته شده اس
    شاید کارگردان به این نتیجه رسیده که بقیه سریالها خشک و بی روحن و حتما لازم نیست اتفاقات پیچیده ای بیافته که مثلا یه جنایت اتفاق بیفته یا اصلا قرار نیست پلیس خیلی خودشو درگیر کنه تا مسئله حل بشه ، چون میشه در حالی که پلیس داره آش رشته درست میکنه یا بقیه همکاراش دارن خواستگاری میکنن و خود کلانتر هم داره برای یکی از اهالی محل خاطره تعریف میکنه یهویی قضییه ختم به خیر بشه
    در هر حال این سریال هیچ ربطی به یه سریال پلیسی نداره و شاید یه جورایی طنز باشه و هدف نهاییش سرکار گذاشتن مخاطبه
    دقيقا همنطوري كه گفتي خيلي خنده داره.اول هفتمونو با كلي خنده شروع ميكنيم.
    باورتون نميشه من اينو از سريالهاي مهران مديري هم بيشتر دوست دارم.
    بعد من يه سوال داشتم با دست زدن به بازوي آقا سعيد از كجا فهميد اينا با پودرو قرص نيست؟يا داشت دنبال جاي آمپول مي گشت؟
    Last edited by maghzae-motefaker; 23-05-2010 at 16:11.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •