تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 15 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 141

نام تاپيک: اورکلاک E5200

آخر فروم باز amirpcp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

خوب حالا می خواهم اور کنم اگه میشه کمی راهنمایی کنید.
    اگه با نرم افزار easy tune درصد رو زیاد کنیم رم هم اور میشه؟
    به غیر از رم فقط fsb بالا می ره؟
    شما با چه نرم افزاری پیشنهاد میدید اور کنم؟
    لطفا لینک هم بزارید.
    با تشکر

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

آقا من توی بایوسم گزینه ی مخصوص اورکلاک نداره این گزینه ها توی cpu configration کسی هست بگه چه جوری اور کنم.
    cpu ratio setting = Auto
    c1e suppoh = enable
    max cpuid value limit = disblade
    cpu tm function = enable
    exectutedisbi = eneble
    intel speed step ten = enable
    cpu = e5200

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

آهان فهمیدم باید چیکار می کردم و کردم درست شد:
    من میبایست تیک گزینه ی find bios را می زدم و بعد بر روی update new میزدم و بعد سرور امریکا را انتخاب و بعد که میپرسه می خواهید آپدیت کنید بله را انتخاب و بعد از آپدیت ریست می کردم.
    من بدون زدن تیک بر روی گزینه ی مذکور میزدم و به همین دلیل میبایست از فایل های کامپیوتر برایش انتخاب کنم.
    الان هم کاملا درست شد در همه ی نرم افزارها مثل easy tune می نویسه 2500 که قبلا حتی با بالا بردن multiplier در خود ویندوز اینو در این نرم افزار نمی نوشت فقط الان در نرم افزار cpu-z می نویسه 1200 که فهمیدم وقتی بی کار هست اینو مینویسه و وقتی در حالت لود باشه کامل عمل می کنه و لی قبلا اصلا اینطور نبود وحتی در حالت لود هم بالا نمی رفت.
    فکر نمی کردم اینقدر آپدیت بایاس راحت باشه.
    باتشکر از همگی
    خیلی ممنون از جواب هایتون
    سلام. ببخشید که نتونستم بیام جواب بدم ، آخه دانشگاه بودم و به سیستم دسترسی نداشتم!
    خیلی خوشحالم که تونستی آپدیت کنی و سیستم به شرایط عادی و خوب خودش برگشت! حالا احتمالأ کارایی سیستمت بسیار بالا رفته و داری لذت می بری!
    پیشنهاد می کنم که برای اورکلاک می صبر کنی ، تا شرایط فعلی سیستمت دستت بیاد! در ضمن مادربردت هم برای اورکلاک چندان مناسب نیست @ البته می تونی به 3200-3400 خیلی راحت برسی ، اگه به اورکلاک اصرار داری ، از تمام صفحات cpu-z عکس بزار تا یک حالت دقیق که کمترین ناپایداری رو داشته باشه ، بهت معرفی کنم!

4. این کاربر از alborz_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

آقا من توی بایوسم گزینه ی مخصوص اورکلاک نداره این گزینه ها توی cpu configration کسی هست بگه چه جوری اور کنم.
    cpu ratio setting = Auto
    c1e suppoh = enable
    max cpuid value limit = disblade
    cpu tm function = enable
    exectutedisbi = eneble
    intel speed step ten = enable
    cpu = e5200
    سلام مدل دقیق مادربرد ، پردازنده و رم رو بگین ، اگه از cpu-z هم عکس بزارین ، خیلی خوب می شه!

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام. ببخشید که نتونستم بیام جواب بدم ، آخه دانشگاه بودم و به سیستم دسترسی نداشتم!
    اشکال نداره فقط نمیدونم چرا به غیر از شما کسی جواب نمیده خیلی ممنون که شما همیشه هر وقت وقت کنین جواب میدین
    پیشنهاد می کنم که برای اورکلاک می صبر کنی ، تا شرایط فعلی سیستمت دستت بیاد
    من تا 2800 تونستم اور کنم البته بدون ولتاژ در نرم افزار performance test از 410 به 480 اومد رنتینگش گرافیک رو هم خیلی اور کردم (البته cpu رو زیاد اور نکردم) گرافیک 15 امتیاز بیشتر نسبت به معمولیش داشت اما در بازی gta iv فقط 1 فریم بعد از اور این دو تا بیشتر داد که خوب این سیستم برای بازی های حال حاضر کافیه و همه رو با یالاترین تنضیمات بالاتر از 30 فریم نمایش می ده.من برای این می خواهم اور کنم که شاید یکدفعه بازی اومد که بیشتر از این سیستم خواست یا خواستم کاری کنم که این سیستم نکشید گفتم از همین حالا اور کنم البته من همیشه اور نمی زارم باشه فقط موارد ضرور به کلاک مورد نظر میارمش و بعد دوباره به حالت دیفالت بر می گردونم که زیاد هم صدمه نزنه.
    چند سوال:
    می خواستم ببینم وقتی اور کنم مثلا همین cpu فقط به خودش صدمه می زنه و یا به مادربورد و دیگر وسایا هم صدمه میزنه؟
    وقتی اور کنم هر دو هسته با هم اور میشن؟
    رم هم اگه میشه بگید چطوری اور کنم؟
    اگه میشه یک نرم افزار خوب هم برای اور معرفی کنید؟
    باتشکر

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

این هم عکس:

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

بالاخره من چکار کنم؟

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

اشکال نداره فقط نمیدونم چرا به غیر از شما کسی جواب نمیده خیلی ممنون که شما همیشه هر وقت وقت کنین جواب میدین

من تا 2800 تونستم اور کنم البته بدون ولتاژ در نرم افزار performance test از 410 به 480 اومد رنتینگش گرافیک رو هم خیلی اور کردم (البته cpu رو زیاد اور نکردم) گرافیک 15 امتیاز بیشتر نسبت به معمولیش داشت اما در بازی gta iv فقط 1 فریم بعد از اور این دو تا بیشتر داد که خوب این سیستم برای بازی های حال حاضر کافیه و همه رو با یالاترین تنضیمات بالاتر از 30 فریم نمایش می ده.من برای این می خواهم اور کنم که شاید یکدفعه بازی اومد که بیشتر از این سیستم خواست یا خواستم کاری کنم که این سیستم نکشید گفتم از همین حالا اور کنم البته من همیشه اور نمی زارم باشه فقط موارد ضرور به کلاک مورد نظر میارمش و بعد دوباره به حالت دیفالت بر می گردونم که زیاد هم صدمه نزنه.
    چند سوال:
    می خواستم ببینم وقتی اور کنم مثلا همین cpu فقط به خودش صدمه می زنه و یا به مادربورد و دیگر وسایا هم صدمه میزنه؟
    وقتی اور کنم هر دو هسته با هم اور میشن؟
    رم هم اگه میشه بگید چطوری اور کنم؟
    اگه میشه یک نرم افزار خوب هم برای اور معرفی کنید؟
    باتشکر
    کلأ در باز یها ، مهم تر از پردارنده ، کارت گرافیک هست ، یعنی ممکنه که بازی ای بیاد که کارت گرایک نتونه با بالاترین سطح جزئیات انجام بده ، ولی بعدی می دونم که پردازنده کم بیاره !
    کلأ مادربر شما مناسب اورکلاک نیست و رم هاتون هم اصلأ مناسب نیستند (چون باس 666 هستند و محدودیت ایجاد می کنند )
    کلأ اورکلاک به تمام قطعات فشار می اره ، ولی اگه به صورت اصولی انجام بشه ، و دما رو کنترل کنید ، احتمال آسیب به هیچ قطعه ای نیست!
    برای اورکلاک ، برای شما بهترین حالت اینه که ضریب رو روی 266 قرار بدین ، در این حالت فرکانس پردازنده به 3200 مگاهرتز می رسه ! و باید فرکانس pci-e رو از حالت auto خارج کنید و روی 100mhz قرار بدین! در ضمن ضریب multiplayer رم رو هم روی 2.5 قرار بدین تا فرکانس رم روی همون 667 باقی بمونه ( فرکانس بالاتر برای رم باعث ناپایداری می شه) و ولتاژ پردازنده رو روی 1.35 قرار بدین ، در این حالت به احتمال خیلی زیاد باید سیستمتون 100% پایدار باشه!
    اورکلاک رو از داخل بایوس انجام بدین!
    برای تست پایداری حداکثر دما از نرم افزار occt 3.1 استفاده کنید! دما نباید از 60 درجه بیشتر بشه!
    باز هم اگه سوالی بود در خدمتم!

10. این کاربر از alborz_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

occt مگه برای تست گرافیک نیست؟

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

آهان فهمیدم اون occt gpu هست که برای تست گرافیک استفاده میشه و این یکی فرق می کنه من از این لینک دانلودش کردم:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    میشه یکم در مورد این اور بیشتر توضیح بدید چون یکم گیج شدم.
    نرم افزاری هست که بشه باهاش اور کرد به غیر از easy tune چون زیاد در بایاس بلد نیستم اور کنم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •