تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 19

نام تاپيک: زانتیا یا مگان 2000

داره خودمونی میشه mb2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض زانتیا یا مگان 2000

با سلام خدمت دوستان عزیز
    یکی از دوستان بنده قصد خرید خودرو داره و بین زانتیا و مگان 2000 مونده. از دوستان میخوام در این خصوص و انتخاب کدوم یک بهتر ه ، بنده را راهنمائی نمایند . ضمناً اگه مشخصات فنی مگان 2000را کسی داره لطفاً عنوان کنید .

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام
    اگه توی فروم رو میگشتین خودتون به نتایج خوبی میرسیدین
    زانتیا دیگه خریدن نداره
    مگان 2000 خودروی به روز تر و فوق العاده ایمن تری هست نسبت به زانتیا
    مگان 2000 رو بیشتر با مزدا 3 و ماشین های به روز مقایسه میکنن
    اگه بین این 2 تا مونده من مگان 2000 رو پیشنهاد میدم

فعلا این مقایسه بین آوانته و مگان 2000 رو داشته باش
    حق انتخاب
    مگان 2000 يا هيوندا آوانته اتومات؟

گروه خودرو- اگر شما به دنبال خودرويي با محدوده قيمتي 28 تا 32ميليون تومان هستيد، دو خودروي مگان 2000سي*سي اتوماتيك و هيوندا آوانته دنده اتومات مي*تواند گزينه مناسبي براي شما باشد.

اين دو خودرو كه يكي از آنها مدتي است مونتاژش در كشور آغاز و ديگري به تازگي وارد خط توليد شركت پارس*خودرو شده، علاوه بر آنكه در يك محدوده قيمتي قرار دارند از لحاظ فني نيز داراي شباهت*هايي هستند. شركت پارس*خودرو كه ابتدا مونتاژ مگان 1600سي*سي در نوع دستي را آغاز كرده بود، اواخر سال گذشته مونتاژ مدل 2000اين خودرو را نيز در دستور كار قرار داد، بدين ترتيب واردات اين خودرو در هر دو مدل متوقف شد. بر همين اساس هر دو خودرو به موتور 2000سي*سي مجهز هستند با اين تفاوت كه مگان با اين موتور توانايي توليد 136 اسب بخار قدرت را دارد، اما آوانته با همين موتور مي*تواند 140 اسب بخار قدرت توليد كند.
    از سوي ديگر شما با مگان مي*توانيد سرعت 195 كيلومتر در ساعت را تجربه كنيد، در حالي كه آوانته به شما اين فرصت را مي*دهد تا سقف 240كيلومتر در ساعت پدال گاز را بفشاريد.
    همچنين با وجود آنكه اين دو خودرو از حجم مشترك موتور بهره مي*برند، اما آوانته براي رسيدن به شتاب صفر تا صد نيازمند 1/8 ثانيه زمان است، در حالي كه مگان براي رسيدن به اين شتاب نيازمند 11 ثانيه زمان است. اما نگاهي به ميزان مصرف سوخت اين دو خودرو حكايت از آن دارد كه مگان در شرايط بهتري نسبت به آوانته قراردارد به طوري كه اين خودرو در هر صد كيلومتر 5/7 ليتر بنزين مي*سوزاند، در حالي كه آوانته براي طي كردن اين مسافت نيازمند 2/8 ليتر بنزين است.
    اما از لحاظ تجهيزات ايمني اين دو خودرو در يك سطح قراردارند، به طوري كه هر دو خودرو به ايربگ و abs مجهز هستند كه اين امر موجب شده آنها از لحاظ ايمني در سطح قابل قبولي قرار گيرند. آوانته اتومات كه تحت ليسانس شركت هيونداي كره در كرمان خودرو مونتاژ مي*شود، هم*اكنون با قيمت 28ميليون تومان و مگان 2000 نيز با قيمتي برابر 32ميليون در بازار عرضه مي*شوند.
    کلا بیخیال زانتیا بشین
    دورش گذشته
    -----------
    ادیت :
    یادم رفت بگم جایه تاپیک اینجا نیست
    بخشه مشاوره هست
    Last edited by D r i v e r; 03-11-2009 at 21:24.

3. 3 کاربر از D r i v e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

مرسی بابت راهنمائی تان
    البته من هم با شما هم عقیده هستم و همین استدلال ها را برای دوستم داشتم و نظر خودم نیز مگان 2000 هست . خواستم یه همفکری و راهنمائی نیز از اساتید عزیز داشته باشم تا بعداً پشیمون نشیم .
    حالا که بیخیال زانتیا شدیم . بین مگان و مزدا 3 که آقا امیر عزیز پیشنهادش رو دادن نظر شما چیه . نظر شما مگان 2000 هست یا مزدا 3؟ در ضمن قیمت مزدا 3 چنده؟

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

من به شخصه مزدا 3 رو انتخاب میکنم .
    قیمت مزدا کمی بالاتر از مگان هستش ولی خب مزدا متور توانمندتری داره و چهره زیباتری هم داره .
    البته فکر میکنم مگان با این چهره سالها مهمان ما خواهد بود در حالی که فکر کنم از همین ماه میلادی مگان جدید در خارج از ایران جایگزین اینئ مدل شده ولی مزدا تا اخر این سال نمونه جدید و فیس لیفت شده مزدا 3 رو توی ایران به تولید میرسونه و همیشه هم بر خلاف فرانسوی ژاپنی ها و بخصوص مزدا نظارت خوبی روی تولیدات خودشون در ایران دارن و کیفیت تمام مزدا های تولیدی توی ایران نشکنگر این موضوع هستش .

6. 3 کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه tatu_lover1366's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

زانتیا که از زمان در اوج بوذنش مدت زیادیه میگزره
    اما بنظر شخصی بنده روی مگان هستش
    برای اینکه رنو سردمدار ایمنی در ماشینایی با رنج قیمت پایین تو اتحادیه اروپا هستش
    و اینکه مگان در راحتی کاملا اصالت فرانسویش رو حفظ کرده

8. 2 کاربر از tatu_lover1366 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

هر چند هندلینگ زانتیا هنوز هم در خور تحسینه ولی این ماشین دیگه از انقراضش هم گذشته و با او قیمت اصلا هیچ توجیهی نداره

من هم اول مزدا 3 و بعد مگان 2000 را پیشنهاد می کنم

10. 2 کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MoHaMaD ZaNd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

البته دوست من بايد مشخص كنيد كه ماشين خانوادگي ميخوايد يا ماشيني كه قابليت هاي اسپرتي داشته باشه !!!
    اگه خانوادگي ميخوايد كه مگان مناسبتره اما اگه با قابليتهي اسپرتي ميخوايد كه مزدا 3 .
    البته من خودم مزدا 3 رو مي پسندم !!!

12. این کاربر از MoHaMaD ZaNd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای farshad bugatti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

هر کدام جای خودشو داره قیافه هم سلیقه ای هستش مونده که خودت با کدومش حال کنی.
    از لحاز فضای سرنشین و فضای حمل بار و در کل از نظر راحتی مگان خیلی خوبه به خصوص تو خارج از شهر ادمو خسته نمیکنه از لحاز ایمنی هم در حد عالی هستش اما اینو خودتون هم میدونین مزدا 3 ماشین اسپرت و خشکی هستش و برای مسافرت نسبت به مگان خوب نیست من که خودم قد بلندم تو عقب مزدا3 اصلا راحت نبودم.
    اگه به قول محمد مشخص کنید که نیازتون چیه میشه جواب قاطعانه داد.

14. این کاربر از farshad bugatti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

1 مگان

نه باب مگان خيلي ماشين ايمنيه و در واقع جز بهترين ماشيناست.
    منم ميگم مگان
    Last edited by erfan_abedi_CB; 08-12-2009 at 14:52.

16. این کاربر از erfan_abedi_CB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

خیلی ممنونم از اظهار نظر و راهنمائی همه دوستان عزیز . بالاخره این دوستم با کمک و راهنمائی شما قرار بره یه مگان 2000 بگیره .

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •