تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 9 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 81

نام تاپيک: تعمیر لوازم صوتی تصویری

پروفشنال ardavan_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

10-15تومن میگیرن درست میکنن +20تومن خوب حالا یه چیزی هم میکشن روش میشه 40تومن خیلی زیاد میشه باز هم خراب بشه بعدش باید همون قیمت DVDplayerرو بدیم واسه تعمیرش ...

اگه زحمتی نیست راهنمایی کنید ببینم اگه میتونم درست کنم ،بخرم وگرنه باز کنم نتونم درست کنم بمونه رو دستم اون موقع چی کار می خوام کنم...20تومنم می پَره......ارزش داره یا همون ببرم بدم تعمیرکار بهتره؟
    Last edited by ardavan_2008; 11-11-2009 at 14:25.

در آغاز فعالیت dayday's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من حدودا قیمت لنز رو گفتم ممکنه ارزونتر باشه
    تعویضش سخت نیست اما واسه دفعه اول دقت میخواد...موقع خرید هم دقت کن جنس درجه دو-سه ندن بهت(از مرام فروشنده معلومه و گرنه از قیافه لنز منم نمیفهمم)
    حالا خود دانی...میخوای اول،شماره روی خود لنزو یادداشت کن(معمولا زیر چشمی برچسب خورده) ببر قیمت بگیر بعد حساب کتاب ریسکشم بکن ببین به تجربش می ارزه یا ببری تعمیرگاه بهتره!
    خدارو چه دیدی شاید درستش کردی و دستت راه افتاد تو آشناهاتون هم دستگاههای خرابو درست کردی ده برابر پول دستگاهتو درآوردی!!!
    اگه خریدی بگو تا واسه جا زدن کمکت کنم

3. این کاربر از dayday بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

یه سوال دارم این مشکل من با این مواد که میریزی رو Cdو میزاری تو دستگاه درست نمیشه؟اگه میشه اسمش چیه؟

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام دوباره!

من این دی وی دی پلیر رو بردم نمایندگی یه 20تومن هم پیاده شدم سرویس کرده بودن لنز رو +درش باز نمیشد...اما الان خوب که نشده هیچ بدتر هم شده حالا چی کار میشه کرد؟کسی نمیدونه قیمت لنزش چقدره؟(میگفت نمیایندگی خیلی گرونه)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام.
    منم یجورایی همکارم تازه تو سایت عضو شدم .
    اما نمیدونم کجای سایت باید راجب کارم توضیحاتی بدم اگه میشه راهنمایی کنید.
    متشکر

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام
    شما در زمینه تعمیر دوربین و لنز تخصص دارید ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با عرض خسته نباشید من یه دوربین panasonic md9000 دارم .مشکلش اینه که بعضی وقتا ضبط مسکنه بعضی وقتا هم ضبط نمیکنه یعنی باینکه نوار در حال چرخش هست ولی زمان سنجش متوقفه و ضبط هم نمیکنه حتی پخش هم نمیکنه .مشکلش از کجاست و تقریبا چقدر تعمیر ان هزینه دارد.باتشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    من یک آمپلی فایر استریو قدیمی دارم . کیفیت صدای خوبی داره ولی مشکلش اینه که وقتی روشنش می کنم یک صدای پاپ از بلندگو ها میاد . ضمناً یونیت های بلندگو هم حرکت زیادی به سمت بیرون و داخل میکنه . البته بعد از این حالت دیگه مشکلی نداره ولی می خوام تعمیرش کنم چون به نظرم به بلندگو ها آسیب میرسونه .
    ممکنه لطفاً بفرمایید مشکلش چیه و چگونه تعمیر میشه ؟
    متشکرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

با سلام آقای dayday. من یک دستگاه صوتی تصویری سونی دارای سه دیسک گردان از مدل سونی دارم که فقط CD صوتی تصویری معمولی را می‌خواند و هم اکنون غیر قابل استفاده است . آیا می‌توان تغیرات سخت‌افزاری روی آن داد که بتواند سی دی MP3 و DVD را خوانده و پخش نماید؟ یا می‌توان پورت USB به آن اضافه کرد تا از فلاش ممری استفاده کرد؟ لطفاً اگر چنین کاری مکان دارد مرا راهنمایی نمایید. متشکرم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by 46GOLZAR; 23-06-2013 at 11:07. دليل: نوشتن نام کابر

داره خودمونی میشه 2hamidpeyk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام
    من یه سینمای خانواده سامسونگ dvdسه دیسک دارم اخیرا یه ریزه خط وخش ویابی دلیل دی وی دی رو نمی خونه! ازچشمشه یاباتنظیم پتانسیومتر میشه درستش کرد؟
    یه آمپلی فایرقدیمی دارم پتانسیومترتقسیم صدابین بلندگوچپ وراست مشکل پیداکرده وخرخروبرخی اوقات یه سمت کار نمیکنه ۲۰۰ کیلو اهمه مشخصاتش رو هم دارم گیرمیادعوض کنم. من بندرم
    R01-5041-05M200Kohm-G3N 1

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •