تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مجموعه کاملی از جاسوس ها تروجان ها و کرم های جدید در یک فایل جند کیلو بایتی (حتما بخوانید)

داره خودمونی میشه arsham_joon_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض مجموعه کاملی از جاسوس ها تروجان ها و کرم های جدید در یک فایل جند کیلو بایتی (حتما بخوانید)

سلام
    من تازه از دست ویروس ها و اسپای وار ها نجات پیدا کردم که این بلا رو خودم سره خودم آوردم !!!!!

یه ویندوز سرویس پک 3 نصب کرده بودم و داشتم برنامه ای جدید و آپ دیت شده روش نصب می کردم که برای آخرین نسخه IDman 5.18 کرک خاصی پیدا نکردم به همین دلیل دست به دامن گوگل و سایت crack.ms شدم، خیلی از کرک ها اجرا کردم ، خیلی ها کار نکرد ولی توی گوگل یه سایت پیدا کردم که نوشته بود به انگلیسی کرک نسخه 5.18 ، منم که خیلی خسته شده بودم یک از اون فایل ها که فرمتش .exe بود رو اجرا کردم و از اون به بعد بد بختیه من شروع شد ...

اول سرعت سیستم یهو ترکید و شد یک دهم
    بعد یه نرم افزار تبلیغاتی خودش دانلود کرد مشابه windows defender ماکروسافت و البته پولی که می گفت سیستمت 100 تا تروجان داره و برای از بین بردنش باید لایسنس بخری و بعدا متوجه شدم که اصلا خودشم تروجان هست !

بعد که فهمیدم چه خبره ، یه ناد 4 رو سیستم داشتم که می خواستم بعد نصب کامل نرم افزار ها اونم نصب کنم تا زیاد اضیتم نکنه موقع نصب !

ناد رو نصب کردم و تو مرحله اول قبل از آپ دیت هیچی پیدا نکرد
    بعد از آپ کامل یه لیست 150-200 تایی از انواع تروجان و اسپای وار و کرم پیدا کرد که خودمم شاخ در اوردم که اینا چجوری به یه فایل 70 کیلو بایتی تولید شدن و اینقدر تکثیر کردن !

بعد از پاک کردن کامل رفتم سراغ تسک منجر که فهمیدم یه چیزی حدود 20 تا 30 پروسس عجیب قریب اجرا هستن و البته از هر کدوم 20-30 تا که اگه یکی شون رو پاک می کردم 4-5 تا دیگه درجا تولید می شد

به زور چند تا شون رو پاک کردم که شامل چند کرم و تعدادی تروجان بود و البته هر 1-2 ساعت ناد رو اپدیت می کردم !

البته قبل از مراجعه به تسک منجر وقتی اولین بار ناد فایل ها رو پاک کرد یهو سیستم ری استارت شد و منم گفتم که شاید مشکل از برق بوده و نوصان داشته که دیدم بازم تکرار شد و از اون موقع به بعد یه 2 روز با من کار نداشت و الان دوباره افتاده به جونم و هی سیستم رو ریست می کنه !

تروجان و اسپای وار های زیادی داشت سیستمم که می تونم چند تاشون رو بگم شادم ویروس مورد نظر رو شناسایی کنید !

acrotray.ece که هنوز تو تکس منجر هست و حدود 5-6 تا بچه داره و ناد هم دیگه نمی تونه حتی در حالت اسمارت اسکن اونو شناسایی کنه ( البته یه 20 تایی از اونها رو از سیستم جمع کرد ولی مثل اینکه بازم بچه دارن )

windows.Defender2010 که یه تروجان زیگیل بود و هر 2 دقیقه یه اخطار می داد که من 100 تا تروجان برات پیدا کردم ، تو هم جونه مادرت یه لایسنس ازم بخر !

nwiz.exe که یهو اخطار میده و سیستم رو ریست می کنه ، البته با کمی تلاش از اخطارش عکس گرفتم ، البته اینی که میبینید اصلی نیست ، اون یکی رو بعد از ظاهر شدن ، چه اوکی کنی و چه نکنی خودش ریست می کنه !

idman .exe که نمی دونم برای اون برنامه بود ( کرک ) یا IDMan اصلی رو تخریب کرده بود چه تو تکس منجر یه چیزی حدود 10-12 تا بود که هرچی پاک می کردی بیشتر می شد و البته به شکل روبرو = idman .exe, idman .exe, idman .exe, idman .exe و ... ( یعنی هر فایل جدید یه فاصله جلوی idman داشت که با پاک کردن اون برنام اون ها هم فعلا پاک شدن !

یه برنامه ضد جاسوسیه تبلیغاتی دیگه و البته پولی هم اخطار می داد که بیا و بخر و سیستمت رو پاک کن که من با اپدیت ناد و اسمارت سرچ پاکش کردم

الان مشکل من فایلهای اجراییه acrotray.exe و nwiz.exe هست که هنوز بعضی مواقع سیستم رو ریست می کنه ، خیلی از ضد ویروس ها رو چک کردم ، خود ناد رو خیلی آپدیت کردم ولی دیگه به جایی رسیده که دیگه پاکشون نمی کنه !

یه چند تا دیگه هم بود که حوصله نوشتن ندارم فقط ازش موقع ارسال برای سرور ناد عکس گرفتم تا شاید عکس بتونه کمکم کنه !

اگر سوالی دیگه بود می تونم جواب بدم
    فقط اگه برای کسی همچین حالتی به وجود اومد بگه چطوری نجات پیدا کرده و یا آیا تونسته نجات بده سیستم رو ؟

تو عکس بالا فکر کنم ناد آپدیت شده هم کم آورده که گفته بذار این فایل ها رو برای سرور بفرستم !

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

مثل اینکه موضوع از اینی که گفتم پیچیده تره !

تا الان که چند تا تاپیک رو خوندم دیدم که چند تا ویروس دیگه هم اومده تو سیستمم مثل copy.exe که با نام svchost.exe رو سیستم داره اجرا میشه و همین طور تولید مثل می کنه !

برادران خواهشا اگه آنتی اسپایوار یا آنتی تروجان قوی میشناسید ، بگید تا من دانلود کنم تا از این بیشتر نشن

فکر کنم اون تروجانه داره هرچی ویروسه جمع می کنه رو سیستمه من !

ضمنا از اون روشی که تو تاپیک زیر گفته شده استفاده کردم ولی نتیجه نداد چون یا فایل ها دیه قابل دست رس نبود یا عمل نمی کرد !

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:

داره خودمونی میشه Lumos!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

MalwareBytes Anti Malware رو امتحان کنید.
    کد:

کاربر فعال انجمن نرم افزار picher_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    زیر چتر اویرا در تفریج!

پيش فرض

سلام

شما با cd بوت کسپر سیستمتون رو اسکن کنید.

مشکلتون حل خواهد شد.

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام

با همون روشی که تو انجمن هست سیدی رو بسازم ؟

خب من ساختم ، آپدیتش رو چیکار کنم ؟

با کدوم ورژنش خوب کار می کنه ؟

ورژن پرتابل کاسپر رو دانلود کنم چی ؟

--------------

ضمنا ، دوستان کسی فهمیده دقیقا مشکل من چیه ؟
    یه چیز دیگه : من این ناد بروز شدم رو چیکارش کنم ؟ پاک کنم ؟

خواهشا یکم بیشتر توضیح بدید

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

خب من ساختم ، آپدیتش رو چیکار کنم ؟
    شما اگه کسپر رو نصب کنید و آپدیت کنید سیدی نچات اونم به همون روز آپدیت خواهد بود و از هر لایسنی استفاده کنین همون لاینسنز تو دیسک نجات ثبت خواهد شد .

با کدوم ورژنش خوب کار می کنه ؟
    ورژن 2010 راحت تره چون دیسک نجات ساخته شده رو دفعه بعد هم میتونی بعد آپدیت به همان روز دوباره بسازی .

ورژن پرتابل کاسپر رو دانلود کنم چی ؟
    ورژن پرتابل نسخه بدون نصبه و چون اکثرا ویروس های شما با فایل های سیستمی لود میشن ، پاک نمیشن ولی در نسخه دیسک نجات چون تحت داسه ویروس ها براحتی پاک خواهند شد .

میتونی از لینک زیر دیسک نجات رو دان کنی و روی سیدی بزنی و سیستم رو باهاش بوت کنی لازم نیست که کسپر بنصبی :
    این ورژن برا 3 روز پیشه و براحتی کارت رو راه میندازه :

کد:
    یا
    کد:
    یا
    کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •