تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 64

نام تاپيک: تغییر home page به ملت شاپ mellatshop

آخر فروم باز hellbrain666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

شاید یک کوکی مونده روی هاردت. برو روی آیکون اینترنت اکس پلوره - کلیک راست - پرا پر تیس - کلیک کن - بیا انتهای پنجره باز شده گزینه - دلیت کوکی رو کلیک کن! ببین درست میشه
    نه نشد
    میره اینجا :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه Chatrbaaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

1-بعد از نصب ويندوز چه برنامه هايي نصب كردي؟
    2- از برنامه هاي ضد جاسوسي استفاده ميكني؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

WinRAR 3.90 Final
    Foxit Reader Pro 3.1.2 Build 1013.
    LingvoSoft Talking Dictionary 2007
    7Zip 4.65
    Adobe Flash Player 10.0.32.18
    KMPlayer 2.9.4.1436 Final
    UltraISO Premium Edition 9.3.5.2716
    Opera 10.01 Build 1844 Final
    Internet Download Manager 5.18 Build 4 Retail
    Yahoo! Messenger 9.1.0.2169
    Ultra Surf 9.6

امنیتی فقط ناد 32 آپدیت شده دارم
    آیا نیاز به آنتی اسپای هم هست یا همین کافیه؟

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

WinRAR 3.90 Final
    Foxit Reader Pro 3.1.2 Build 1013.
    LingvoSoft Talking Dictionary 2007
    7Zip 4.65
    Adobe Flash Player 10.0.32.18
    KMPlayer 2.9.4.1436 Final
    UltraISO Premium Edition 9.3.5.2716
    Opera 10.01 Build 1844 Final
    Internet Download Manager 5.18 Build 4 Retail
    Yahoo! Messenger 9.1.0.2169
    Ultra Surf 9.6

امنیتی فقط ناد 32 آپدیت شده دارم
    آیا نیاز به آنتی اسپای هم هست یا همین کافیه؟
    خب اين برنامه ها رو از جاي مطمئن (سايت مطمئن) گرفتي؟ وارز نيستتن؟ مخصوصا الترا سورف ... كركي هم نصب كردي؟ ببين صفحه home page تو رو يه برنامه كه با هر راه اندازي سيستم ران ميشه با دستكاري توي رجيستري عوض ميكنه ... راه حل بستن تغييرات home page توي IE هست اما وقتي از طريق رجيستري عمل ميكنه قابل كنترل نيست .. پس حتما از يك برنامه آنتي اسپاي به روز استفاده كن ... آنتي ويروست رو هم به نظر من به Avira كه رايگان هست تغيير بده ... كه خودش آنتي اسپاي هم هست ....

5. این کاربر از Chatrbaaz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

رفتي انگار... حتما مشکلت حل شده.. ين برنامه پيدا کردم که مخصوص همين کار يعني home page هاي hijack شدست. حجمش هم کمه.. به اسم HijackThis که از softpedia بگيرش.. چون با گوشي ام نميتونم درست آدرس بدم.. يه سرچ تو سافت پديا کني پيداش ميکني... حتما دانلود کن و نتيجه رو بگو...

7. این کاربر از Chatrbaaz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز m654's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

یه دیوار آتش هم از واجباته(!) توی همون سایتی که جناب چترباز گفتند بیشترین اقبال چندکاره‌ها به کسپر بوده(اما برخی از هوشمند نبودنش نالانن؛ که با امکانات خاصی که فراهم کرده این رو هم پوشونده). آزمایشی سی‌روزه:

کد:

9. این کاربر از m654 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

یه دیوار آتش هم از واجباته(!) توی همون سایتی که جناب چترباز گفتند بیشترین اقبال چندکاره‌ها به کسپر بوده(اما برخی از هوشمند نبودنش نالانن؛ که با امکانات خاصی که فراهم کرده این رو هم پوشونده). آزمایشی سی‌روزه:

کد:
    اوه اوه اينو از قلم انداختم انگار.. اما من پيشنهاد ميدم از يه فايروال تخصصي مثل زون آلارم يا کومودو استفاده کني... مخصوصا کومودو که فني تره... اين کسپر قديم نديما خيلي سنگين بود الان چطوره؟ تازه با بعضي برنامه ها تعارف هم داشت... مثل فتوشاپ که جاسوس از آب در اومد.. خلاصه اينکه هميشه دست به دامان آنتي اسپاي ها ميشدم و دربه در دنبال سريال و کرک کسپر... اما حالا با ترکيب آويرا و کومودو خيالم حسابي راحته. بس که جفتشون هوشمندن..!!

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

رفتي انگار... حتما مشکلت حل شده.. ين برنامه پيدا کردم که مخصوص همين کار يعني home page هاي hijack شدست. حجمش هم کمه.. به اسم HijackThis که از softpedia بگيرش.. چون با گوشي ام نميتونم درست آدرس بدم.. يه سرچ تو سافت پديا کني پيداش ميکني... حتما دانلود کن و نتيجه رو بگو...
    نه هنوز حل نشده نمی دونم تا وقتی که مودم خاموشه مشکلی ندارم
    به هر حال میرم سراغ همین برنامه که گفتی

کد:
    اوه اوه اينو از قلم انداختم انگار.. اما من پيشنهاد ميدم از يه فايروال تخصصي مثل زون آلارم يا کومودو استفاده کني... مخصوصا کومودو که فني تره... اين کسپر قديم نديما خيلي سنگين بود الان چطوره؟ تازه با بعضي برنامه ها تعارف هم داشت... مثل فتوشاپ که جاسوس از آب در اومد.. خلاصه اينکه هميشه دست به دامان آنتي اسپاي ها ميشدم و دربه در دنبال سريال و کرک کسپر... اما حالا با ترکيب آويرا و کومودو خيالم حسابي راحته. بس که جفتشون هوشمندن..!!
    از هر دو ممنون
    من تا الان از اسمارت سکیوریتی ناد 32 استفاده میکردم
    مثل اینکه باید تجدید نظر کنم

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

میشه کمی بیشتر درمورد این برنامه توضیح بدین؟
    من اسکن کردم و اینا اومد :

Last edited by hellbrain666; 01-11-2009 at 13:32.

آخر فروم باز m654's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

مثکه الآن با ماکروسافت ریختن رو هم (توافقننامه‌ی مشترک!)پایه برنامه روی اکسپلورره و سبک! گفتنی زیاد داره به امتحانش می‌ارزه. در اسکن کامل (فول اسکن)هنوز کنده به‌نسبت ولی مطمئن. دیوار آتش‌هم از نقاط قوته (یه مدت به زون سری نزدم). کسپر مثه سگ وفادار می‌مونه و بعد یه مدت پیغام‌ها کم می‌شه و اطرافیان رو می‌شناسه(!)؛ قابل تنظیم هم هست که برای چه نوع تحدید پیغام بده،یا نه (و سندباکس).. متنهی هنوز توی ویندوز اِکس64 حافظه رو چک نمی‌کنه و قدری کنده. مورد آخری که روز بیست‌‌و‌نهم وارد کن(بعضی از پیغام‌ها هم توی ستینگ> آپشن> نوتیفیکیشن و در حالت آزمایشی قابل خاموش شدنه):
    کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •