تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 10 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 97

نام تاپيک: خرید گوشی کره ای

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض خرید گوشی کره ای

با سلام
    دوستان امروز یه آگهی دیدم خیلی وسوسه شدم ، خواستم قبل از اقدام به خرید با شما مشورت کنم.
    یه سری گوشیهای کره ای با گارانتی و قیمت مناسب بود:
    مدل N98 تلویزیون دار 145 تومن
    مدل N96 تلویزیون دار 128 تومن
    و خیلی مدلای دیگه که گرونترینشون دیگه از 200 بالاتر نمیزد ، همشونم دو سیم کارت میخورن.
    البته هنوز تماس نگرفتم ببینم گارانتیشون چجوریه.
    فرقشون با اصلشون تو چیه؟
    از رو ظاهرشون میشه فهمید کره این؟
    اصلا کلا خرید اینجور گوشیها کار عاقلانه ایه؟
    ممنون میشم اگه زودتر جواب بدید.

پروفشنال free_touch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    جایی که 12 درصد نفت دنیا و 16 درصد گاز دنیا را دارد اما...

پيش فرض

دوست من اولا که اینا همشون 100 در 100 چینی هستن و کره ای نیستن.برای اینکه ما ایرانیا به اسم کالاهای چینی حساس شدیم اینا مثلا می خوان زرنگی کنن و بگن گوشی کره ای هستش نه چینی !!
    دوما با چنین پولی میشه یک گوشی خوب از ال جی و سامسونگ گرفت.که برندهای معتبری هستن و ادم مطمئن هستش که کیفیت خوبی دارن و تقلبی نیستن.
    در کل این گوشی های (به اصطلاح کره ای و در واقع چینی) پدرو مادر ندارن و هیچ اعتمادی بهشون نمیشه کرد.حتی من جایی خونده بودم که این گوشی ها میزان تشعشعاتشون بیش از حد استاندارده واستاندارد sar که مربوط به پرتودهی گوشی هاس رو ندارن و در نتیجه خطراتشون بر روی سلامتی بیشتر از گوشی های برندهای معتبره.
    پیشنهاد من به شما گوشی های لمسی و جدید از ال جی و سامسونگه که باوجود قیمت بسیار پائین کیفیت بالایی دارن .مثلsamsung s5233 یا lg kp500 .

3. 3 کاربر از free_touch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چی بگم والا!
    آخه من خودم خیلی وقته دیگه اهل گوشی بازیو این حرفا نیستم ، آخرین گوشیم N71 بود که از وسط نصف شد ، الانم یکساله 1200 دارم (با قابلیت شماره گیری مجدد!)؛ میخواستم برا تنوعم که شده یدونه از اینا بخرم ، آخه جنازه N98 اصلیو 145 نمیدن نمیدونم چجوریه این یکی.
    البته منم قطعا انتظار ندارم کاراییش مثل اصلیش باشه ، ولی خب همین که قیافش قیافه N98 خودش کلی می ارزه ،کاراییشم اگه در حد یه گوشی معمولی مثل K750 باشه بسه ، انگار رو زانتیا موتور پراید انداخته باشی!
    الان نصفه شبه فردا زنگ میزنم گارانتیشو سوال میکنم چجوریاس.
    دوستان تا حالا کسی این گوشیهارو تجربه کرده؟
    اگه نظری دارید خواهشا بیان کنید.
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه mkhavari2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اصلا دنبالش نرو و وسوسه هم نشو همونطور که دوست عزیزمون گفتند اینها 100 درصد چینی هستند و علاوه بر تشعشعات غیر مجاز زیادی که دارند معایبی هم دارند که چند تاش رو برات میگم:
    کیفیت فوق العاده پایین قطعات و خرابی خیلی سریعشون
    نداشتن سیستم عامل مشخص
    نصب نشدن برنامه
    کیفیت پایین صدای زنگ و مکالمه (ممکنه چند روز اول جواب بده اما به سرعت خراب میشه)
    کیفیت افتضاح دوربین
    کیفیت بد ال سی دی که از یه زاویه خاص فقط باید تلوزیون ببینی و چشم درد بگیری
    هنگ کردن و خاموش شدن احتمالی در بسیاری از این گوشی ها
    از یه متخصص نقل قول میکنم که در واقع پلتفرم اصلی این گوشی های چینی mpeg4 پلیر هست که یه برد آنتن روش اضافه میکنند
    گارانتی هم اصلا حرفش رو نزن اسم شرکت های معتبر گارانتی رو با اضافه کردن یه پسوند یا پیشوند میدزدند و وقتی میری سراغشون میبینی یه آدم فسیل بیسواد زیر پله مغازه اجاره کرده اسمش رو گذاشته گارانتی
    بهترین کار اینه که با 150 تا 200 تومن بری سراغ سامسونگ و ال جی که گوشی های با کیفیت و خوبی دارند
    من بهت پیشنهاد میکنم حدود 210 بدی و ویوتی ال جی رو بگیری برای اطلاع بیشتر از این گوشی فوق العاده ال جی تاپیک هم هست

6. 4 کاربر از mkhavari2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز far2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

هنگ کردن و خاموش شدن احتمالی در بسیاری از این گوشی ها
    اين حرف شما نشان مي دهد تا به حال با اين گوشي ها کار نکرده ايد اما من با 2 يا 3 تا از اين گوشي ها کار کردم و موارد شما را کاملا رد مي کنم. نظر من به عنوان کسي که اين گوشي ها را يکي ، دوسال داشته اين است.

- کيفيت فوق العاده اي قطعات دارند از دست افتاده و چيزي نشده بعد از يک سال هم رنگش کاملا سالمه .

- راحت ترين سيستم عامل با امکان نصب بازي هاي بسيار فراوان البته نه برنامه

- بالاترين کيفيت پخش آهنگ در بين کليه برندها مخصوص گوشي هاي چيني است ( تضميني )

- کيفيت دوربين به دليل اندازه صفحه خيلي خوب است و واقعا عکس ها و فيلم هاي خيلي خوبي مي توان گرفت.

- کيفيت تصوير گوشي هاي چيني فوق العاده است به نظرم در حد آيفون مي باشد.

- اصلا اين گوشي ها هنگ نمي کنند حتي 1 مورد.

- تنها گوشي هاي دو سيمکارته همين ها هستند چه جوري امکان فرعي اين هاست.

- در ضمن اين گوشي ها مثل آيفون امکان باز کردن صفحه با حرکت دادن فلش به سمت راست به کمک صفحه لمسي را دارند.

اما دوست من شما در مدل و خريد بايد دقت کنيد . اگر دقت کنيد قطعا بهترين انتخاب را کرده ايد.

8. این کاربر از far2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه احمدصالح پور's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    پاریسparis عشق=مادر به یاد تمام دوستان بن شد

پيش فرض

اصلا" چیزی به نام گوشی کره ای (منهای مارک های معروف سامسونگ و ل جی و هیوندای)وجود خارجی نداره خود چین چون کره خوشنام تر هستش می زنه made in korea

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت

پيش فرض

اين حرف شما نشان مي دهد تا به حال با اين گوشي ها کار نکرده ايد اما من با 2 يا 3 تا از اين گوشي ها کار کردم و موارد شما را کاملا رد مي کنم. نظر من به عنوان کسي که اين گوشي ها را يکي ، دوسال داشته اين است.

- کيفيت فوق العاده اي قطعات دارند از دست افتاده و چيزي نشده بعد از يک سال هم رنگش کاملا سالمه .

- راحت ترين سيستم عامل با امکان نصب بازي هاي بسيار فراوان البته نه برنامه

- بالاترين کيفيت پخش آهنگ در بين کليه برندها مخصوص گوشي هاي چيني است ( تضميني )

- کيفيت دوربين به دليل اندازه صفحه خيلي خوب است و واقعا عکس ها و فيلم هاي خيلي خوبي مي توان گرفت.

- کيفيت تصوير گوشي هاي چيني فوق العاده است به نظرم در حد آيفون مي باشد.

- اصلا اين گوشي ها هنگ نمي کنند حتي 1 مورد.

- تنها گوشي هاي دو سيمکارته همين ها هستند چه جوري امکان فرعي اين هاست.

- در ضمن اين گوشي ها مثل آيفون امکان باز کردن صفحه با حرکت دادن فلش به سمت راست به کمک صفحه لمسي را دارند.

اما دوست من شما در مدل و خريد بايد دقت کنيد . اگر دقت کنيد قطعا بهترين انتخاب را کرده ايد.
    داداش فکر کنم شما رفتی گوشی چینی بخری فروشنده ایفون قالبت کرده !!! اینایی که میگی برای ایفونه نه گوشی چینی 70 تومنی !!!
    برخی از مواردی که نوشتین واقعا جک هستن مثلا اولی : کيفيت تصوير گوشي هاي چيني فوق العاده است به نظرم در حد آيفون مي باشد

دومی :
    بالاترين کيفيت پخش آهنگ در بين کليه برندها مخصوص گوشي هاي چيني است .

اینکه این گوشی ها صداشون بلنده (در ابتدا ) شکی نیست اما بعد یه مدت به خر خر می افتن و صداشون داغون میشه.اما کیفیتشون از همون اول در حد یک گوشی کاملا معمولیه.

سومی : راحت ترين سيستم عامل با امکان نصب بازي هاي بسيار فراوان البته نه برنامه

چهارمی : کيفيت فوق العاده اي قطعات دارند از دست افتاده و چيزي نشده بعد از يک سال هم رنگش کاملا سالمه
    یه عمر ما ایرانیا از جنس های نامرغوب چینی می نالیم بعد شما میگی این گوشی ها کیفیت فوق العاده ای دارن

اما اینکه هنگ نمی کنن رو قبول دارم چون چیزی ندارن و برنامه ای ندارن که هنگ کنن.
    این گوشی ها ظاهر خوبی دارن اما باطن خراب. مثلا که گفتید مثل ایفون با کشیدن دست انلاک میشن.یا با تکان دادن گوشی اهنگ عوض میشه و..... اما صفحه لمسی این گوشی ها رفلکسش زیاد جالب نیست و زود خراب میشن.
    انقدر خرابیشون بالاس که تو علاءالدین چندتا مغازه زدن مخصوص عوض کردن تاچ گوشی چینی.
    در ضمن کی گفته تنها گوشی های 2 سیمکارته اینا هستن ؟ شما samsung d980 و ال جیKS660 v رو تا حالا ندیدی ؟ این چینی ها 2 سیمکارته هستن اما بر خلاف این 2 تا که من نوشتم نمیشه از هر 2 سیمکارت بطور همزمان استفاده کرد.
    در کل این گوشی ها در حد یک اسباب بازی بچه هستن نه یک گوشی بدردبخور.

11. 6 کاربر از free_touch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

داداش فکر کنم شما رفتی گوشی چینی بخری فروشنده ایفون قالبت کرده !!! اینایی که میگی برای ایفونه نه گوشی چینی 70 تومنی !!!
    من از خريد گوشي چيني خودم مطمئنم شايد آيفون فرقي با گوشي چيني ندارد.

برخی از مواردی که نوشتین واقعا جک هستن مثلا اولی : کيفيت تصوير گوشي هاي چيني فوق العاده است به نظرم در حد آيفون مي باشد
    دومی :
    بالاترين کيفيت پخش آهنگ در بين کليه برندها مخصوص گوشي هاي چيني است .
    اینکه این گوشی ها صداشون بلنده (در ابتدا ) شکی نیست اما بعد یه مدت به خر خر می افتن و صداشون داغون میشه.اما کیفیتشون از همون اول در حد یک گوشی کاملا معمولیه.
    به شدت حرف شما را رد مي کنم. من يکي با کامپيوتر يکي با گوشي چيني آهنگ گوش مي دهم ( در فضاي باز ) هيچ گوشي ديگه اي اين امکان را ندارد ( خودم امتحان نکردم حتي آيفون )
    اين گوشي ها sub داخلي دارند کافي يک آهنگ شاد گوش کنيد ديگه صدا به هيچ کس نمي رسه.

سومی : راحت ترين سيستم عامل با امکان نصب بازي هاي بسيار فراوان البته نه برنامه .
    سايت معرفي مي کنم با امکان دانلود بيش از 100 هزار بازي در ضمن بازي ها نياز به نصب ندارند.

چهارمی : کيفيت فوق العاده اي قطعات دارند از دست افتاده و چيزي نشده بعد از يک سال هم رنگش کاملا سالمه
    یه عمر ما ایرانیا از جنس های نامرغوب چینی می نالیم بعد شما میگی این گوشی ها کیفیت فوق العاده ای دارن .
    N70 دارم با اين که خيلي باهاش کار نمي کنم رنگ به رخصار ندارد اما اين گوشي فوق العاده با کيفيت است.

اما اینکه هنگ نمی کنن رو قبول دارم چون چیزی ندارن و برنامه ای ندارن که هنگ کنن.
    این گوشی ها ظاهر خوبی دارن اما باطن خراب. مثلا که گفتید مثل ایفون با کشیدن دست انلاک میشن.یا با تکان دادن گوشی اهنگ عوض میشه و..... اما صفحه لمسی این گوشی ها رفلکسش زیاد جالب نیست و زود خراب میشن..
    شما چي خريديد من خودم يک ساله و دوستانم 2 ساله اين گوشي ها را دارند و هيچ مشکلي هم ندارند.
    انقدر خرابیشون بالاس که تو علاءالدین چندتا مغازه زدن مخصوص عوض کردن تاچ گوشی چینی.
    در ضمن کی گفته تنها گوشی های 2 سیمکارته اینا هستن ؟ شما samsung d980 و ال جیKS660 v رو تا حالا ندیدی ؟ این چینی ها 2 سیمکارته هستن اما بر خلاف این 2 تا که من نوشتم نمیشه از هر 2 سیمکارت بطور همزمان استفاده کرد...
    در کل این گوشی ها در حد یک اسباب بازی بچه هستن نه یک گوشی بدردبخور.
    کي گفته نميشه همزمان از دو سيمکارت استفاده کرد حتي ميشه همزمان با چند نفر مکالمه کرد.

شايد باورتون نشه ولي چه فيلم هايي که در مسافرت با اين گوشي نديديم.
    Last edited by far2009; 29-10-2009 at 16:24.

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت

پيش فرض

دوست گرامی چون شما از این جور گوشی ها داری تعصب داری روش.
    منم هرچی بگم اینا بدن صداشون داغون میشه کیفیت صفحه پایینه و..... به خرج شما نمیره و شما حرف خودت رو می زنی و نظرتونم کاملا محترم.
    اما این گوشی ها انقدر بد هستن که بازار عمده فروششون فقط تو ایران و چندتا کشور دربو داغونه خاورمیانس.
    من پسر عموم تو چین زندگی می کنه.منم یه مدت تو نخ این گوشی ها بودم.اما پسر عموم به من گفت حتی خود چینی ها از این گوشی ها تو کشورشون استفاده نمی کنن و اونا از برندهای معتبر مثل نوکیا ، سامسونگ و بلک بری و اچ تی سی و... استفاده میکنن.حتی گفت خود چینی ها این گوشی ها رو مسخره می کنن!!!
    با این تفاصیل حتی اگه بازم قبول نکنید.چرا این گوشی ها با وجود این امکاناتی که شما میگید اینقدر ارزون هستن ؟یعنی مواد اولیه رو چینی ها نسبت به کمپانی های بزرگ ارزون تر می خرن ؟ یا اینکه مواد بی کیفیتو ارزون می خرن ؟ و با مواد بی کیفیت و ارزون گوشی ارزون میدن دست مردم ؟
    دلیل ارزونی رو مشخص کنید.خیلی از مردم این گوشی ها رو به خاطرکپی بودن مثلا کپی بودن از ایفون یا n97 و... می خرن .چون پولشون نمیرسه اصل رو بگیرن میرن دنبال بدلش!!
    بعدش برید بازار گوشی ببینید بیشترین خرابی گوشی مربوط به چه گوشی هایی هستش .بپرسید بیشترین شکایات مردمی از فروشنده های موبایل مربوط به چه گوشی هایی هستش ؟
    اگه این گوشی ها اون جور که شما میگید خوب بدون هیچکی نمی رفت سراغ ایفون و سامسونگو اچ تی سی.مگه عقل ادم کمه بره 700 پول ایفون بده میره با نهایت 120 تومن یک چینی میگیره.
    موفق باشید.

14. این کاربر از free_touch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

دوست گرامی چون شما از این جور گوشی ها داری تعصب داری روش.
    منم هرچی بگم اینا بدن صداشون داغون میشه کیفیت صفحه پایینه و..... به خرج شما نمیره و شما حرف خودت رو می زنی و نظرتونم کاملا محترم..
    ببين دوست من . من تعصب ندارم اما چون با چند تا از اين گوشي ها کار کردم و هيچ کدام از اين مشکلات را نداشته اين مطلب را مي گم.

اما این گوشی ها انقدر بد هستن که بازار عمده فروششون فقط تو ایران و چندتا کشور دربو داغونه خاورمیانس.
    من پسر عموم تو چین زندگی می کنه.منم یه مدت تو نخ این گوشی ها بودم.اما پسر عموم به من گفت حتی خود چینی ها از این گوشی ها تو کشورشون استفاده نمی کنن و اونا از برندهای معتبر مثل نوکیا ، سامسونگ و بلک بری و اچ تی سی و... استفاده میکنن.حتی گفت خود چینی ها این گوشی ها رو مسخره می کنن!!!.
    اين حرف که اين گوشي ها فقط در ايران هستند کاملا بي اساس هست حتي من خودم چند مدل از اين گوشي ها را توي ايران پيدا نکردم.
    گوشي هاي چيني درجه 1 و 2 و 3 دارند . بهترين ها يعني درجه 1 مستقيما براي آمريکا و اروپا مي روند و کمتر وارد بازار ايران مي شوند. پس بايد مواظب بود. يک گوشي چيني خوب هرگز عيب و ايرادات شما را ندارد.

با این تفاصیل حتی اگه بازم قبول نکنید.چرا این گوشی ها با وجود این امکاناتی که شما میگید اینقدر ارزون هستن ؟یعنی مواد اولیه رو چینی ها نسبت به کمپانی های بزرگ ارزون تر می خرن ؟ یا اینکه مواد بی کیفیتو ارزون می خرن ؟ و با مواد بی کیفیت و ارزون گوشی ارزون میدن دست مردم ؟
    جنس گوشي هاي چيني هرگز از گوشي هاي نوکيا بدتر نيست و واقعا مستحکم هستند در ضمن قيمت گوشي ها به اندازشون نيست که چقدر مواد اوليه مصرف کرده است. [/quote]

دلیل ارزونی رو مشخص کنید.خیلی از مردم این گوشی ها رو به خاطرکپی بودن مثلا کپی بودن از ایفون یا n97 و... می خرن .چون پولشون نمیرسه اصل رو بگیرن میرن دنبال بدلش!!
    من گوشي چيني را به N70 خودم که قبلا 300 هزار تومان پولش را دادم از همه لحاظ ترجيح مي دهم و واقعا N70 هيچ برتري نسبت به آن ندارد.

بعدش برید بازار گوشی ببینید بیشترین خرابی گوشی مربوط به چه گوشی هایی هستش .بپرسید بیشترین شکایات مردمی از فروشنده های موبایل مربوط به چه گوشی هایی هستش ؟
    اگه این گوشی ها اون جور که شما میگید خوب بدون هیچکی نمی رفت سراغ ایفون و سامسونگو اچ تی سی.مگه عقل ادم کمه بره 700 پول ایفون بده میره با نهایت 120 تومن یک چینی میگیره.
    موفق باشید.
    من گوشي چيني را به خاطر امکاناتش هم به آيفون ترجيح مي دهم چون خودم با صفحه لمسي گوشي هاي چيني کار کردم وقتي به سراغ آيفون رفتم هيچ چيزي از اون من را راضي نکرد حتي بازي هاش که کيفيت بالايي هم ندارند.

صفحه 1 از 10 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •