تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 27 از 27

نام تاپيک: مشکل گرافیک 8800 Ultra

پروفشنال amir_toos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    كنار بارگاه امام رضا (ع)

پيش فرض

شما به سوالات من جواب ندادین! و فقط پشت سر هم پست می دین!
    عکس از gpu-z
    تست occt و ثبت بیسترین دما!
    بررسی فرکانس ها!
    نوع و مدل و میزان کارکرد پاور!
    کارت گرافیک رو روی سیستم دیگه تست کردین؟!
    برای اینکه هیچ کس جواب نمی ده حتما می خواهین به جای پست گذاشتن بیام یکی یکی در خونه هاتون از تون کمک بگیریم دوست من این چه حرفی که می زنی تاپیک محلی برای پست گذاشتن حالا اگر شما کار دیگه تو تاپیک انجام میدید به بنده ربطی نداره عقیده من اینه(باکمال احترام)

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

برای اینکه هیچ کس جواب نمی ده حتما می خواهین به جای پست گذاشتن بیام یکی یکی در خونه هاتون از تون کمک بگیریم دوست من این چه حرفی که می زنی تاپیک محلی برای پست گذاشتن حالا اگر شما کار دیگه تو تاپیک انجام میدید به بنده ربطی نداره عقیده من اینه(باکمال احترام)
    دوست عزیز ، این جا که همه انلاین نیست که به سرعت جواب بدن! و وقتی که شما پشت سر هم پست می دین و اون هم در فواصل 20 دیققه و می گین که کسی نیست کمک کنه!! باعث می شه که کلأ محتوای تاپیک کم بشه و همچنین به دلیل زیاد شدن تعداد صفحات شاید بعضی ها حوصله نداشته باشن برن صفحه ی اول و سوال اصلی شما رو ببینن!
    در ضمن ، من ازتون خواسته بودم که اطلاعات بیشتری بدین و از page gpu-z عکس بزارین تا بتونم دقیق تر کمکتون کنم ( وقتی که تعمیرکار کارت رو دیده و نظر اشتباه داده ، شما انتظار دارین که من و امثال من فقط با شنیدن این که کارت شما ایراد داره ، بتونیم جواب دقیق بدیم؟! کامپیوتر یک سیستمه و کوچکترین مشکلی ممکنه باعث ایجاد اشکل بشه! ) و شما بدون توجه به پست من ، شروع کردین پشت سر هم به پست دادن که کسی "کسی نیست جواب بده" و این یعنی بی احترامی به من که وقت گذاشتم و به مشکل شما فکر کردم و دنبال نتیجه ای برای کارتون بودم!!!

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    كنار بارگاه امام رضا (ع)

پيش فرض

دوست عزیز ، این جا که همه انلاین نیست که به سرعت جواب بدن! و وقتی که شما پشت سر هم پست می دین و اون هم در فواصل 20 دیققه و می گین که کسی نیست کمک کنه!! باعث می شه که کلأ محتوای تاپیک کم بشه و همچنین به دلیل زیاد شدن تعداد صفحات شاید بعضی ها حوصله نداشته باشن برن صفحه ی اول و سوال اصلی شما رو ببینن!
    در ضمن ، من ازتون خواسته بودم که اطلاعات بیشتری بدین و از page gpu-z عکس بزارین تا بتونم دقیق تر کمکتون کنم ( وقتی که تعمیرکار کارت رو دیده و نظر اشتباه داده ، شما انتظار دارین که من و امثال من فقط با شنیدن این که کارت شما ایراد داره ، بتونیم جواب دقیق بدیم؟! کامپیوتر یک سیستمه و کوچکترین مشکلی ممکنه باعث ایجاد اشکل بشه! ) و شما بدون توجه به پست من ، شروع کردین پشت سر هم به پست دادن که کسی "کسی نیست جواب بده" و این یعنی بی احترامی به من که وقت گذاشتم و به مشکل شما فکر کردم و دنبال نتیجه ای برای کارتون بودم!!!
    حالا دوست من چرا ناراحت میشی این فقط یک انتقاد بود! من قادر نیستم یعنی دست رسی به سیستم ندارم! چون مال من نیست و این سیستم مال دوستم(paul_van_dyk) هست. بنده فقط این مشکل رو مطرح کردم اگر جزئیات بیشتر نیاز دارین از دوستم بخواهین ازش تا براتون بذاره

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

حالا دوست من چرا ناراحت میشی این فقط یک انتقاد بود! من قادر نیستم یعنی دست رسی به سیستم ندارم! چون مال من نیست و این سیستم مال دوستم(paul_van_dyk) هست. بنده فقط این مشکل رو مطرح کردم اگر جزئیات بیشتر نیاز دارین از دوستم بخواهین ازش تا براتون بذاره
    نه ، من ناراحت نشدم ، فکر کنم که نظرم رو هم گفتم!!
    فن کارت باید دوباره و به صورت کاملأ دقیق بررسی بشه ، از مرغوب ترین خمیر سیلیکون (که خاکستری رنگ هست و قیمت یک سرنگ کوچکش حدود 10000 تومان هست استفاده بشه!) برای اطمینان فن رو روی 100% بزارین و کارت رو تست کنید! اگه باز مشکل داشت ، حالا هر چی بود سخت افزاری هست و از دست شما کاری بر نمی اد! کارت رو به گارانتی بفرستین ، اون ها بررسی می کنند ، عیب یابی می کنند و بهتون می گن چه قدر خرج داره(این روالشه ، که انجام دادن یا ندادنش به خودشون مربوطه!) ، اگه خرجش زیر 100000 تومان بود ، بهتره تعمیرش کنید ، اگه بیشتر بود یا دردسر داست ، با 1900000 تومان می تونید یک کارت 4870 بگیرید که از کارت خودتون قوی تره!
    خیلی متئسفم که اخبار نا امید کننده داشتم!

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    كنار بارگاه امام رضا (ع)

پيش فرض

اینو دفعه پیش هم گفتیم که گارانتی 2ماه هست تمام شده!!!
    فن نداره! تعمیرکاره سیلیکون زده ولی سفید!
    و تا حالا هم 70 هزار تومان خرج کردیم!
    حالا اگر این دفعه درست نشد قیمت فروش چند هست تا بفروشیم یعنی تو چه حدودی هست؟؟؟ اصلا می خرنش؟؟؟ ارزش فروش داره ؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

اینو دفعه پیش هم گفتیم که گارانتی 2ماه هست تمام شده!!!
    فن نداره! تعمیرکاره سیلیکون زده ولی سفید!
    و تا حالا هم 70 هزار تومان خرج کردیم!
    حالا اگر این دفعه درست نشد قیمت فروش چند هست تا بفروشیم یعنی تو چه حدودی هست؟؟؟ اصلا می خرنش؟؟؟ ارزش فروش داره ؟؟؟؟
    خب گارانتی تموم شده!! یعنی در ازای تعمیر قطعه پول می گیرن!! و تضمیتی درست می کنن و نه این که 70000 تومان بدی ، خمیر سیلیکون بزنه!
    در مورد قیمت دست دوم هم بگم که کارت از رده خارجه ، مدل هایی با این قدرت در بازار ( مثل 4850 ) به قیمت 150 به فروش می رسن ، حالا خودت حدس بزن که می شه فروخت یا نه!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

من فعلا مشکلم حل شده (با همون ترفند نجومی که صفحه پیش گفتم)

من صبر میکنم تا کارت 5770 ati در بیاد و یکی میگیرم قیمتش زیر 200 تومنه حداقل اینکه تو کانادا قیمتش 185 دولار کانادا که تقریبا میشه 180 تومن به پول ما ... کارت خیلی خوبیه بخصوص اگه دو تا خریده بشه و با هم کراس فایر بشه از ati 5870 که قیمتش 400 تومنه قویتر میشه

بنظر من شما سعی کن یه دوهفته بگذره بعد 400 هزار تومن بده و دوتا 5770 بگیر و کراس کن ، سخت افزارت هم که چند صفحه قبل دیدم عالیه هم مادربردت خوبه هم پاورت بنظرم اگه بودجه داری به جای اینکه الکی خرج این کارت کنی ( تازه معلوم نیست درست شه یا نه ) پولتو نگه دار اینکار رو بکن

من تا چند روز دیگه سعی میکنم یه 5770 بگیرم و چند ماه دیگه یدونه دیگه بش اضافه میکنم و کراس میکنم

صحبتم جاش اینجا نیست ولی میتونی کارهای زیر هم انجام بدی :

2 کارت 4770 بگیری و کراس کنی قیمت فعلی کارت 4770 (109 دولاره) یعنی با یه چیزی حدود 250 تومن میتونی یه کار در حد 285gtx داشته باشه

اگه علاقه ای به کراس فایر نداری یه کارت ati 4890 با قیمت (210 دولار) که تو ایران 250 تومن قیمت داره بگیری

کارت nvidia 260gtx oc هم با رم 896 و برند زوتاک میتونی زیر 220 تومن جور کنی

امیدوارم مشکلت هرجوری هست حل شه

8. این کاربر از AMIRSSS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •