تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 27

نام تاپيک: مشکل گرافیک 8800 Ultra

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

وقتی که ویندوز بالا میاد البته اگر Safemod بیام این جوری نیست. ویندوز هم عوض کردم و درایور هم آپدیت شده.با درایور قدیمی هم تست کردم ولی ...
    شما به سوالات من جواب ندادین! و فقط پشت سر هم پست می دین!
    عکس از gpu-z
    تست occt و ثبت بیسترین دما!
    بررسی فرکانس ها!
    نوع و مدل و میزان کارکرد پاور!
    کارت گرافیک رو روی سیستم دیگه تست کردین؟!

2. این کاربر از alborz_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

مشخصات سیستم دوستمون
    vga :8800 ultra
    power : 1030 green
    main: maximus formula
    ram : 2^1 geil
    cpu :c2q 6600
    حالا مشکلشو خودم دقیقتر توضیح میدم
    داخل بازی تصویر فریز میشه و بعد رنگها به هم میریزه و بعد سیستم ریستارت میشه همراه با خطهای ریز ابی
    بعد از 5 یا 6 بار رستارت کردن سیستم شانسی یکبار بالا میاد که همونم باز خطهای ابی داره
    بعد از تعمیر اول دو تا فن بزرگ 9 سانتی گرفتیم که دماش از 80 درجه رسید به 55 درجه چون تعمیرکار میگفت از گرما اینطوری شده
    بعد از چهار روز باز همون مشکل قبلی پیش اومده
    حالا میخواستم ببینم مشکل اصلی کجاست ؟
    در ضمن گرافیک دیگه ای الان رو سیستم هست و مشکلی نداره و 8800 دادم تعمیر کنن
    ممنون

4. این کاربر از paul_van_dyk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام. من دقیق متوجه نشدم ، کارت مشکل داشت ، بعد از تست بد تر شد؟! یا اصلأ مشل نداشت ، مشکل پیدا کرد؟
    کارتتون هنوز گارانتی داره؟ مارکش چیه؟! مدل پاورتون چیه؟!
    دکای 90 درجه ، در لود کامل برای این کارت اصلأ نگران کننده نیست ، ذاتش همینه! فقط از 105 نباید بیشتر بشه!
    کارت گارانتیش دو ماه پیش تمام شده و برند XFX هست
    مدل پاور هم green 1030

6. این کاربر از paul_van_dyk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

مشخصات سیستم دوستمون
    vga :8800 ultra
    power : 1030 green
    main: maximus formula
    ram : 2^1 geil
    cpu :c2q 6600
    حالا مشکلشو خودم دقیقتر توضیح میدم
    داخل بازی تصویر فریز میشه و بعد رنگها به هم میریزه و بعد سیستم ریستارت میشه همراه با خطهای ریز ابی
    بعد از 5 یا 6 بار رستارت کردن سیستم شانسی یکبار بالا میاد که همونم باز خطهای ابی داره
    بعد از تعمیر اول دو تا فن بزرگ 9 سانتی گرفتیم که دماش از 80 درجه رسید به 55 درجه چون تعمیرکار میگفت از گرما اینطوری شده
    بعد از چهار روز باز همون مشکل قبلی پیش اومده
    حالا میخواستم ببینم مشکل اصلی کجاست ؟
    در ضمن گرافیک دیگه ای الان رو سیستم هست و مشکلی نداره و 8800 دادم تعمیر کنن
    ممنون
    ممکنه حق با تعمیرکار باشه و به خاطر گرما این وری شده باشه ، ولی نه دمای 90 !! این مشکلات که شما گفتین در دمای 120 پیش می اد!! شما کارت گرافیک رو به گارانتی نشون دادین یا تعمیر کار مjتفرقه؟! اگه هیت سینک این کارت باز بشه ، با توجه به فرکانس بسیار بالا ی حافظه ها و چیپ ها و دمایی که تولید می کنند ، حتمأ باید به دقت بسته بشه و از خمیر سیلیکون بسیار مرغوب و با مارک معتبر استفاده بشه!! در ضمن باید منافذ خنک کننده هم کاملأ تمیز بشه!
    Last edited by alborz_k; 28-10-2009 at 00:22.

8. این کاربر از alborz_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ممکنه حق با تعمیرکار باشه و به خاطر گرما این وری شده باشه ، ولی نه دمای 90 !! این مشکلات که شما گفتین در دمای 120 پیش می اد!! شما کارت گرافیک رو به گارانتی نشون دادین یا تعمیر کار منفرقه؟! اگه هیت سینک این کارت باز بشه ، با توجه به فرکانس بسیار بالا ی حافظه ها و چیپ ها و دمایی که تولید می کنند ، حتمأ باید به دقت بسته بشه و از خمیر سیلیکون بسیار مرغوب و با مارک معتبر استفاده بشه!! در ضمن باید منافذ خنک کننده هم کاملأ تمیز بشه!
    تعمیر کار متفرقه

10. این کاربر از paul_van_dyk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

منم همین مشکل رو تا دو روز پیش با ati 3870 داشتم چون از خارج گرفتم نمیتونم از گارانتی استفاده کنم بردم پیش تعمیرکار گفت احتمالا بخاطر گرماییشه ولی بش گفتم دما تو حالت عادی 45-53 درجه هست و در حالت عادی 66-70 میرسه ، کوند پیشش تا امروز که بم گفت جای چیپست کارت شل شده و تنها راه تعمیرش استفاده از گارانتیه

منم یه پایه نهادم زیر کارتم فعلا مشکل حل شده ، منم بت پیشنهاد میکنم اول از همه کارتت رو با سیستم دیگه تست کن تا مطمئن شی مشکل سخت افزاریه ، اگه مشکل سخت افزاری بود درحالیکه سیستمت روشنه در کیس رو بردار و یکم کارتت رو تکون بده اگه تاثیری توی تصویر گذاشت چیپست شما هم مثل من جاش شل شده اگرم تاثیر نداشت پس میفهمی که چیپست مشکلی نداره

در ضمن مشکل شما هم از دمای کارتت نیست چون دمای کارتت ایده آل هست

12. این کاربر از AMIRSSS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

منم همین مشکل رو تا دو روز پیش با ati 3870 داشتم چون از خارج گرفتم نمیتونم از گارانتی استفاده کنم بردم پیش تعمیرکار گفت احتمالا بخاطر گرماییشه ولی بش گفتم دما تو حالت عادی 45-53 درجه هست و در حالت عادی 66-70 میرسه ، کوند پیشش تا امروز که بم گفت جای چیپست کارت شل شده و تنها راه تعمیرش استفاده از گارانتیه

منم یه پایه نهادم زیر کارتم فعلا مشکل حل شده ، منم بت پیشنهاد میکنم اول از همه کارتت رو با سیستم دیگه تست کن تا مطمئن شی مشکل سخت افزاریه ، اگه مشکل سخت افزاری بود درحالیکه سیستمت روشنه در کیس رو بردار و یکم کارتت رو تکون بده اگه تاثیری توی تصویر گذاشت چیپست شما هم مثل من جاش شل شده اگرم تاثیر نداشت پس میفهمی که چیپست مشکلی نداره

در ضمن مشکل شما هم از دمای کارتت نیست چون دمای کارتت ایده آل هست
    سلام
    دوست عزیز
    من روی سیستم دیگه تست زدم همین مشکل رو داشتم پیش تعمیر کار رفتم به من گفت چیپست گرافیک بر اثر گرما بلند میشه حالا باید چیکار کنم

14. این کاربر از paul_van_dyk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز
    من روی سیستم دیگه تست زدم همین مشکل رو داشتم پیش تعمیر کار رفتم به من گفت چیپست گرافیک بر اثر گرما بلند میشه حالا باید چیکار کنم
    بهترین راهش که متاسفانه واسه من و شما قابل انجام نیست استفاده از گارانتیه

من اینکارو کردم :

در کیس رو در حالی که سیستم روشن بود باز کردم

کارت گرافیک رو یکم با دست بالا بردم ( منظورم اینه که کارت رو تکون دادم )

بعد از کمی تکون دادن دیدم اگه زیر کارتم یه چیزی مثل یه پایه قرار بدم (در واقع کارت گرافیک یکم مکانش بالاتر بیاد ) سیستم بدون مشکل بالا میاد و از نقاط هم خبری نیست

حالا راستش من از پایه استفاده نکردم ولی کار یکم خنده داره ولی بت میگم چون میفهمم چه حالی داری

من اون سیم 6 پین که از پاور میاد به کارت گرافیک رو گرفتم و یکم کشیدمش بالا بعدش با یه پیچ بستمش و کاملا گیر کرد به همین صورت برد کارت گرافیک به سمت بالا کشیده شد و بعدشم همه چی درست شد

فعلا روش مسخره بالا بهترین راهیه که میشد ازش استفاده کنم

حالا شما هم اول ببین اگه با جابجایی گرافیک تغییری توی تصویر حاصل میشه (یعنی بهتر میشه ) کاری که بالا گفتم انجام بده
    اگرم با جابجایی کارت گرافیک تغییری نمیبینی فکر نکنم لازم باشه راههای بالا رو بری

بهرحال هدف ما کمکه ! البته مسئولیت انجام کار بالا بعهده خودتون باشه ، من فقط میگم مشکلم اینطور حل شد !

شما هم اگه مشکلت حل شد اینجا بگو چیکار کردی ، شاید بدرد من و بقیه هم بخوره

16. 2 کاربر از AMIRSSS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز
    سلام. توصیه می کنم که کارن رو به نمایندگی نشون بدی ، اون ها با اخذ هزینه ، برات تعمیر می کنند! بهترین و مطمئن ترین کار هست! (نمایندگیش سازگاره؟!)

18. این کاربر از alborz_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال amir_toos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    كنار بارگاه امام رضا (ع)

پيش فرض

معمولا تو ایران برند XFX سازگار هست .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •