تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 469 از 472 اولاول ... 369419459465466467468469470471472 آخرآخر
نمايش نتايج 4,681 به 4,690 از 4717

نام تاپيک: ‌ سمند EF7 پایه گاز سوز و بنزینی ( Samand )

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

همون مشکیه که توی کادر قرمز هست درپوشه
    برای چی درخواست درپوش جدید دادن؟مگر شکسته یا گمش کردن؟
    عجب احمق هایی هستند!!
    شما درپوش جدید هم که بگیری بازم نشت می کنه بس که این قطعه مضخرف و بی ربط طراحی شده
    اگر درپوش اصلی هستش ببر پیش مکانیکی بیرون و یک چسب مزدا و دو لیتر هم واسکازین الف اصلی بگیر بده واسکازین را برات تخلیه کنند و در پوش را باز ، تمیز و چسب بزنند و مجددا ببندند و واسکازین را هم تعویض کنند دیگه از این قسمت نشت نخواهد کرد
    اگر هم درپوش اصلی را از روی ماشین برداشتن که دیگه نمایندگی شاهکاری هست
    اگر هم درپوش گم شده یک سنسور کیلومتر سوخته و خراب ببند جای درپوش
    کلا کار نشد نداره
    دوست عزيز يه پست زير خاكي رو نقل ميكنم اميدوار هنوز تو سايت باشي و راهنمايي كني مار و

اقا من ميخوام يه ماشين سمند اي اف 7 مدل 93 كه 70 تا كاركرد داره و بدون و رنگ و خط و خش هستش رو بخرم . چند روزه دارم اين تاپيك رو ميخونم و به كلي گاهي اميدوار و گاهي نا اميد ميشم از خريد اين ماشين !

حالا اگر بخوام بخرم اين مدل رو دقيقا چه مواردي رو چك كنم حتما كه بعدا به مشكل نخورم !

فكر كنم بزرگترين مشكلش اون روغن ريزي باشه كه بايد حتما چك كنم !؟

بقيه موارد رو ممنون ميشم بگي تا قبل خريد حتما بدم چم كنند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    yazd

پيش فرض

درود بر دوستان
    یه سمند EF7 پایه گازسوز دارم مدل 91
    چند وقتی هست که اصلا شتاب نداره تو سربالائی فقط باید با دنده 3 برم.
    چندروز پیش یه مکانیک گفت صفحه کلاچ رو عوض کن حل میشه، ولی متاسفانه هیچ فرقی نکرد.
    متخصصان و اهل فن میتونن کمک کنن؟
    ممنون میشم

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

درود بر دوستان
    یه سمند EF7 پایه گازسوز دارم مدل 91
    چند وقتی هست که اصلا شتاب نداره تو سربالائی فقط باید با دنده 3 برم.
    چندروز پیش یه مکانیک گفت صفحه کلاچ رو عوض کن حل میشه، ولی متاسفانه هیچ فرقی نکرد.
    متخصصان و اهل فن میتونن کمک کنن؟
    ممنون میشم
    چند تا كار كم خرج ميگم انجام بدين حل ميشه مشكلتون خيالون راحت

1- يه مكمل بنزين (انژكتور شور ) خوب و با كيفيت بگير بريز تو باك و باك رو پر كن و چند روزي برون تا مجاري سوخت و سيستم سوخت رساني رو قشنگ پاك كنه !
    2- يه مكمل روغن خوب بگير موقع تعويض روغن بروتعويض روغني بگو روغنت رو كامل خالي كنه و بعهد يه روغن ارزون بريزه بعد اين مكمل روغن موتور رو اضافه كن و ماشين رو استارت كن تا 10 دقيقه درجا بدونه اينكه گاز بدي كار كنه بعد 10 دقيقه خالي كن روغن رو يه روغن خوب مثل الف يا كاسترول يا توتال 7000 ( البته همه اين موارد اصلي و 10-40 ) باشه بريز و
    3- بده دريچه گازت رو بشورن و اگر نياز به شستشوي انژكتور داشت بده اونم بشورن ( البته اگر از اون مكمل كه به بنزين قاطي ميكني استفاده كني كفايت ميكنه )
    4- سيم منفي كه از باطري به بدنه موتور رفته رو با سيم 10 تعويض كن يا بده بيرون برات عوض كنند . خيلي راحته .
    5- همه ----- ها و صافي بنزينت رو عض كن

كل اين مراحل سر جمع دو ساعت وقتت رو نميگيره و خرج انچناني هم نداره ولي با انجام دادنش يه ماشين صفر تحويل ميگيري و از شتاب و .. لذت ميبري .

انجام دادي نتيجه رو اينجا بگو

پروفشنال raeesi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوست عزيز يه پست زير خاكي رو نقل ميكنم اميدوار هنوز تو سايت باشي و راهنمايي كني مار و

اقا من ميخوام يه ماشين سمند اي اف 7 مدل 93 كه 70 تا كاركرد داره و بدون و رنگ و خط و خش هستش رو بخرم . چند روزه دارم اين تاپيك رو ميخونم و به كلي گاهي اميدوار و گاهي نا اميد ميشم از خريد اين ماشين !

حالا اگر بخوام بخرم اين مدل رو دقيقا چه مواردي رو چك كنم حتما كه بعدا به مشكل نخورم !

فكر كنم بزرگترين مشكلش اون روغن ريزي باشه كه بايد حتما چك كنم !؟

بقيه موارد رو ممنون ميشم بگي تا قبل خريد حتما بدم چم كنند
    من مدل ۹۳ دارم تا الان ماشینم ۱۷۲ هزارتا کار کرده و اصلا روغن ریزی نداشته (بجز ۲ مورد که هردو بار مقصر تعویض روغنی بود و یبار درب فیلتر روغنو خراب کرده بود و یبار دیگه هم پیچ کارتلو)
    به نظرم حتما حتما با روشن بودن دکمه AC سعی کن شتاب ماشینو چک کنی
    ماشین من این مشکلو از روز اول داشت و هنوزم داره و مشکلو به هیچ روشی نتونستم پیدا کنم
    هم برقی و هم مکانیکی همه‌چیش سالمه

Sent from my GRACE using Tapatalk

5. این کاربر از raeesi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

سلام
    دوستان من یه سمند دوگانه ef7 مدل 91 گرفتم دوروز اول خوب کارکرد بعد که شهرمون رفتم گاز زدم و باک گاز پرشد یکم اومدم صبحش استارت زدم روشن نشد با گاز بعد استارت زدم روشن نصد تق تق کرد انداختم بنزین بعد 5 ثانیه استارت با بنزین روشن شد بعد رفت تو گاز یکم اومدم خاستم بنزین بزنم کار کنه کلید گاز زدم ماشبن بعد دوثانیه خاموش شد بعد دیگه با بنزین روشن نمیشه باید ده ثانیه استارت بزنم با گاز تا روشن شه
    نمیدونم مشکلو رسوندم یا نه اگر دوستان میتونن کمک کنن این مشکلم حل شه ممنون میشم اعصابمو خراب کرده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

1 مشکل روشن نشدن ef7

سلام
    دوستان من یه سمند دوگانه ef7 مدل 91 گرفتم دوروز اول خوب کارکرد بعد که شهرمون رفتم گاز زدم و باک گاز پرشد یکم اومدم صبحش استارت زدم روشن نشد با گاز بعد استارت زدم روشن نصد تق تق کرد انداختم بنزین بعد 5 ثانیه استارت با بنزین روشن شد بعد رفت تو گاز یکم اومدم خاستم بنزین بزنم کار کنه کلید گاز زدم ماشبن بعد دوثانیه خاموش شد بعد دیگه با بنزین روشن نمیشه باید ده ثانیه استارت بزنم با گاز تا روشن شه
    نمیدونم مشکلو رسوندم یا نه اگر دوستان میتونن کمک کنن این مشکلم حل شه ممنون میشم اعصابمو خراب کرده

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام
    مشکل از ریگلاتور گاز هست
    که باید سرویس بشه

پروفشنال vahid_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    آذربايجان شرقي

پيش فرض

سلام خدمت اساتید عزیز
    میخوام سمند بگیرم. کدوم گزینه رو تایید میکنید. ( LX سال ) یا ( LX EF7 بنزینی ) یا ( LX EF7 پایه گازسوز )
    استفاده از ماشین ام زیاده. روزانه نزدیک 70 الی 80 کیلومتر رانندگی دارم. در حال حاضر هم پراید دوگانه سوز دستی دارم.
    یه مقدار تحقیق کردم از افراد عادی و مکانیک ها و اهل فن ها و غیره
    نظرات متفاوتی هست.
    یه تعداد میگن فقط LX سال بگیر حالشو ببر هزینه اش پایینه و همه جا سر درمیارن و اثبات شده است خیالت راحته
    یه تعداد میگن فقط EF7 بنزینی مصرف کم و کم صدا
    یه تعداد میگن EF7 پایه گازسوز . عالیه . بهترینه

والا بدجور گیر کردم. نمیتونم نتیجه گیری کنم از دوستان اهل فن اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم کمک کنه. تشکر

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام خدمت اساتید عزیز
    میخوام سمند بگیرم. کدوم گزینه رو تایید میکنید. ( LX سال ) یا ( LX EF7 بنزینی ) یا ( LX EF7 پایه گازسوز )
    استفاده از ماشین ام زیاده. روزانه نزدیک 70 الی 80 کیلومتر رانندگی دارم. در حال حاضر هم پراید دوگانه سوز دستی دارم.
    یه مقدار تحقیق کردم از افراد عادی و مکانیک ها و اهل فن ها و غیره
    نظرات متفاوتی هست.
    یه تعداد میگن فقط LX سال بگیر حالشو ببر هزینه اش پایینه و همه جا سر درمیارن و اثبات شده است خیالت راحته
    یه تعداد میگن فقط EF7 بنزینی مصرف کم و کم صدا
    یه تعداد میگن EF7 پایه گازسوز . عالیه . بهترینه

والا بدجور گیر کردم. نمیتونم نتیجه گیری کنم از دوستان اهل فن اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم کمک کنه. تشکر
    سمند ef7 پایه گازسوز خیلی خوب جواب داده
    فقط لوازم یدکی و تعمیراتش نسبتا گرون هست
    سمند LX یا همون XU7 دوگانه سوز هم خوبه مشکلی نداره
    باید ببینی کدوم مورد رو تمیز و مناسب میتونید پیدا کنید

11. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال vahid_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    آذربايجان شرقي

پيش فرض

سلام. ممنون بابت جواب. صفر میخوام بگیرم.
    الان صفر دوگانه فقط EF7 پایه گازسوز. دیگه رو XU7 دوگانه نمیده.
    کلا در حال حاضر سمند ایناست :
    1) LX XU7 بنزینی (سال)
    2) LX EF7 بنزینی
    3) LX EF7 پایه گازسوز (دوگانه) مخزن 10 لیتری
    4) LX EF7 پایه گازسوز (دوگانه) مخزن 16 لیتری

نمیخوام دوگانه دستی بکنم. اصلا خوب نیست و اذیت میکنه. اگه دوگانه بگیرم کارخونه ای میگیرم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •