تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 71 از 472 اولاول ... 216167686970717273747581121171 ... آخرآخر
نمايش نتايج 701 به 710 از 4717

نام تاپيک: ‌ سمند EF7 پایه گاز سوز و بنزینی ( Samand )

اگه نباشه جاش خالی می مونه vb-sosol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

متاسفانه بدی های زیادی از این موتور شنیده میشه و همچنین یه سری خوبی ها
    بعضی ها هم الکی تعصب میگرن
    بهتره واقع بین باشیم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

نميدونم چرا اين ايران خودرو يك مدل درست ودرمون نميزنه؟

يكي بنزيني هست و مولتي پلكس -گازسوز داره ولي مولتي پلكس نداره -دوتا ايربك داره ولي بنزيني-و..............

يك مدل مثل بچه ادم نميزنه

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

نميدونم چرا اين ايران خودرو يك مدل درست ودرمون نميزنه؟

يكي بنزيني هست و مولتي پلكس -گازسوز داره ولي مولتي پلكس نداره -دوتا ايربك داره ولي بنزيني-و..............

يك مدل مثل بچه ادم نميزنه

خوب این سیاست بازار تولیدان داخلی هست
    اگر همین خودرو چند مورد اپشن اضافی مثل : سانروف ، کروز کنترل ، ایرکاندیشن دیجیتال ، دنده اتوماتیک ، سیستم صوتی حرفه ای ، Navigation و چرخ های عقب دیسکی و 4 امثال این ها داشت میشد یک خودرو که از نظر امکانات تکمیل هست و دیگه فروش سایر خودرو ها با مشکل مواجه میشد و همچنین یکسری از شرکت های قطعه ساز دچار بحران میشدند چون قطعاتشون دیگه خریدار نداشت و مشکلاتی از این قبیل
    به هر حال خودرو ها رو در آپشن های مختلف روانه بازار میکنند و اگر هم بخوان یک خودرو رو فول آپشن بدن بیرون قیمتش رو طوری میبرن بالا که به فروش سایر مدل ها لطمه نزنه

آخر فروم باز MoHaMaD ZaNd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بنده خودم تو ایرانخودرو کار میکنم یکی از همکارامون یه دونه از اون سری اولاش گرفت اونم چند تا ایرادکلی به هم زد. محصولات ایران خودرو مثل هندونه باز نکرده میمونن هیچ معلوم نیست یکیش میبینی خوب درمیاد یکیش خراب.
    کاملا موافقم ! شوهر خاله بنده هم یکی از اون سری اول ها گرفته بود . همیشه میگفت نمیدونم چرا دور موتور همیشه روغنیه و ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

با درود خدمت دوستان
    من يه سمند EF7 مدل آذر 89 با كاركرد 17000 تا دارم كه از كيلومتر 15000 به بعد مشكل روغن ريزي از گيربكس داره تا حالا 4 بار رفتم تعميرگاه مركزي شماره 1. كارايي كه كردن از اين قراره:
    بار اول: باز و بست فلايويل!!!!!!!!! نتيجه : روغن ريزي چند برابر شد
    بار دوم: باز و بست گيربكس، تعويض سنسور كيلومتر، تعويض پينيون كيلومتر، باز وبست قيفي نتيجه: روغن ريزي كم شد ولي قطع نشد تازه شد مثل اولش
    بار سوم: باز و بست و آبندي پيچ تخليه گيربكس نتيجه : هيچ تغييري حاصل نشد
    بار چهارم : گفتن گيربكس بايد تعويض بشه چون آبندي نمي شه !!!!!!!!

حالا اگه كسي در مورد تعويض گيربكس اطلاعاتي يا تجربه اي داره مخصوصا اينكه آيا گيربكس جديدي كه مي بندن واقعا صفر كيلومتره يا نه ممكنه يه گيربكس تعميري باشه خواهشا برام بنويسه من هنوز گيربكس عوض نكردم. در ضمن عملكرد گيربكسم عاليا دنده ها نرم، بدون سر و صدا و لرزش.

آخر فروم باز total_overdose's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کاکو شیرازیم ما.

پيش فرض

با درود خدمت دوستان
    من يه سمند EF7 مدل آذر 89 با كاركرد 17000 تا دارم كه از كيلومتر 15000 به بعد مشكل روغن ريزي از گيربكس داره تا حالا 4 بار رفتم تعميرگاه مركزي شماره 1. كارايي كه كردن از اين قراره:
    بار اول: باز و بست فلايويل!!!!!!!!! نتيجه : روغن ريزي چند برابر شد
    بار دوم: باز و بست گيربكس، تعويض سنسور كيلومتر، تعويض پينيون كيلومتر، باز وبست قيفي نتيجه: روغن ريزي كم شد ولي قطع نشد تازه شد مثل اولش
    بار سوم: باز و بست و آبندي پيچ تخليه گيربكس نتيجه : هيچ تغييري حاصل نشد
    بار چهارم : گفتن گيربكس بايد تعويض بشه چون آبندي نمي شه !!!!!!!!

حالا اگه كسي در مورد تعويض گيربكس اطلاعاتي يا تجربه اي داره مخصوصا اينكه آيا گيربكس جديدي كه مي بندن واقعا صفر كيلومتره يا نه ممكنه يه گيربكس تعميري باشه خواهشا برام بنويسه من هنوز گيربكس عوض نكردم. در ضمن عملكرد گيربكسم عاليا دنده ها نرم، بدون سر و صدا و لرزش.
    دوست عزیز متعسفانه این ماشین ایراد گیرباکس توش زیاد دیده شده و معمولا تویه تعویض گیرباکس نو نمیزارن(تجربه بچه های یه انجمن دیگه که همین ماشینو داشتن) گیرباکسهای رفع عیب شده رو میارن برای تعویض البته اگه پارتی کلفت پیدا کنی شاید نو هم بدن!
    در ضمن گیرباکس مدل دیگه ای بهش نمیخوره و فقط ماله خودش باید باشه!

اگه نباشه جاش خالی می مونه mdmehry's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

یکی از آشناها یه دونه سمند ef7 گرفته اصلا راضی نیست.اول اینکه آمپر آبش میچسبه ماشین جوش میاره و دوم اینککه اطراف موتور روغن می ده.

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

یکی از آشناها یه دونه سمند ef7 گرفته اصلا راضی نیست.اول اینکه آمپر آبش میچسبه ماشین جوش میاره و دوم اینککه اطراف موتور روغن می ده.

این که جوش میاره باید بررسی بشه رادیاتور و فن و سیستم خنک کننده ماشین وضعیتش چطوره
    روغن زدن اطراف موتور هم برمیگرده به آب بندی موتور که اون هم نیازمنده رسیدگی فوریه
    ---
    خودروهای تولید داخل به هر حال بی عیب و ایراد نیستن ولی بعضا موردی پیدا میشه که خیلی اوضاع نابسامانی داره

پروفشنال farsweb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    حدود ۱ سال و شش ماه هست که این مدل رو خریداری کردیم.

این ماشین مثل بقیه ماشین های ایران خودرو معایبی داره که از جمله فعال شدن بی دلیل فن هست که ربطی به داغ شدن یا جوش آوردن نداره( چند بار در زمان همین نقص مراجعه کردیم و گفتن اشکال از سنسور هست و موتور کارکرد طبیعی خودش رو داره ) و مشکل دوم ناهماهنگی گیربکس هست که اگر مورد استفاده شما خیلی درون شهری نباشه خودش رو نشون نمیده.

اما محاسن این مدل که کاملا به موتورش مربوطه همانا مصرف بسیار پایین بنزین و گاز ، سرعت و شتاب بالا هست.

و یه عیب کوچک اولیه که میشه اون رو شاهکار ایران هولرو دونست، استفاده از بی کیفیت ترین لامپ ها در این ماشین بود به طوری که تقریبا یکدست کامل ، لامپ های ماشین تعویض شدن!

ای اف ۷ ارزش هزینه کردن داره چون : پایین ترین مصرف بنزین رو در کلاس خودش داره- بیشترین راندمان گاز رو داره و در جاده های پرشیب آسفالته، هیچ زمان نشد که گاز کم بیاره و ماشین خاموش کنه .

این بود تجربیات یک سال و خورده ای من با این ماشین .

10. 2 کاربر از farsweb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز s-a-l-i-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    North

پيش فرض

بابام بین 2 تا مشاین منده بود :
    206 تیپ 5 و این مدل که خلاصه رفت همین ef7 رو ثبت نام کرد..
    الان که اینجا رو دیدم من که پشیمون شدم
    به بابام هم نشون میدم ببینم نظرش چیه ... واقعا گیربکسش ...!!! ؟؟؟
    مشکل دیگه ای نداشته ؟؟

راستی یک سوال اینکه برای پیگیری که میرم کد چی رو باید وارد کنم ؟؟ هر کدوم رو که میزنم میگه موجود نیست.
    Last edited by s-a-l-i-m; 21-08-2011 at 00:58.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •