تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 67 از 472 اولاول ... 175763646566676869707177117167 ... آخرآخر
نمايش نتايج 661 به 670 از 4717

نام تاپيک: ‌ سمند EF7 پایه گاز سوز و بنزینی ( Samand )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

دوستان اون دما سنج کولر توی سقف ماشینه و برای حل مشکل شما هم دمای تنظیمی داخل رو روی 30 بزارید به دمای تنظیمی رسید کولر قطع میکنه وعلامت کولر از مانیتور حذف میشه نگران نباشید گرمتون نمیشه از من همیشه روی 30 تنظیمه .کسی در مورد سیم کشی اینه چیزی می دونه ؟

2. این کاربر از lbv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

دقیقا نمیدونم با روشن کردنه بخاری روشن میشدن یا با روشن کردنه اون خط خطی های پشت(اسمشون یادم نمیاد چرا نمیدونم )
    تنظیم اتوماتیک هم دقیقا همینی هست که میگی
    یه چیزی تو مایه های تهویه اتوماتیک 206 های تیپ 3 و بالاترش که تهویه اتو دارن
    پیشنهاد میکنم حتما یه سر به دفترچه ماشین بزن
    خیلی خوب و کامل توضیح داده تا جایی که یادم هست
    اون دما رو هم اگه ته توش رو دراوردی حاما اینجا بگو
    ممنون میشم
    فکر میکنم همون باروشن کردن گرمکن شیشه های عقب آینه ها هم گرمکنش فعال میشه

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان اون دما سنج کولر توی سقف ماشینه و برای حل مشکل شما هم دمای تنظیمی داخل رو روی 30 بزارید به دمای تنظیمی رسید کولر قطع میکنه وعلامت کولر از مانیتور حذف میشه نگران نباشید گرمتون نمیشه از من همیشه روی 30 تنظیمه .کسی در مورد سیم کشی اینه چیزی می دونه ؟

دقیق میدونید کجای سقف جاسازی شده ؟ نمایان هست اصلا ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام من تازه واردم
    طبق اون چيزي كه من تو دفترچه ماشين ديدم سنسور حرارت داخل اتاق روي همون به اصطلاح كامپيوتر زير ضبط هستش. سمت چپ صفحه كليد اگه نگاه كنيد چند تايي سوراخ هست كه زير اون سنسور حرارت قرار داره. زير سوراخ هاي سمن راست صفحه كليد هم اسپيكر قرار داره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه vb-sosol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

سلام من تازه واردم
    طبق اون چيزي كه من تو دفترچه ماشين ديدم سنسور حرارت داخل اتاق روي همون به اصطلاح كامپيوتر زير ضبط هستش. سمت چپ صفحه كليد اگه نگاه كنيد چند تايي سوراخ هست كه زير اون سنسور حرارت قرار داره. زير سوراخ هاي سمن راست صفحه كليد هم اسپيكر قرار داره.
    بله درسته
    همین الان عکسش رو گرفتم
    این سنسور دماست

اما واسه من تنظیم دستی روی 30 که نمیاد این عکسش

و اینکه باید درجه رو بیارم وسط تا کولر باد خنک بزنه یعنی روی خط اولی که اصلا بادی نمیاد و انگار خاموش هست ولی علامت کولر روی صفحه نمایشگر میاد

Last edited by vb-sosol; 06-06-2011 at 16:57.

اگه نباشه جاش خالی می مونه vb-sosol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

آهان راستی یه چیزی
    این سیستم سخنگو امکان داره ارتقا داده بشه
    مثلا شندیم که میزان موجودی بنزین رو توی باک اعلام میکنه یا ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوست عزیز نمیخوام بحثو کش دارش کنم ولی بنده با اجازتون کار و تخصصم همینه و توی ایران خودرو کار میکنم اتفاقا خیلی هم دلیله میشه موتور ef7 ساخت آلمانه و به سفارش ایران تولید شده و مختص سوخت CNG طراحی شده و این موتور از اساس دوگانه سوز نیست و موتوری که این خصوصیات رو داشته باشه بسیار گران قیمت تر از این ef7 خودمونه.

دوست عزيز اگه هر گونه اطلاعات خاصي در مورد اين موتور داريد خوشحال ميشيم ما رو هم در جريان بذاريد.ممنون.

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

پيش فرض

این سنسوره اصلا دما رو دقیق نشون نمیده و حداقل برای من یکی اینطوریه که 10 درجه اختلاف رو راحت داره
    اون شوک سنسور رو برای من روی 50 تنظیمه بیشترش کنیم صدای ماشین گربه بپره روش در میاد درسته ؟

پروفشنال m.behnam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    YaZd

پيش فرض

این سنسوره اصلا دما رو دقیق نشون نمیده و حداقل برای من یکی اینطوریه که 10 درجه اختلاف رو راحت داره
    اون شوک سنسور رو برای من روی 50 تنظیمه بیشترش کنیم صدای ماشین گربه بپره روش در میاد درسته ؟
    فکر کنم سنسوره دمای شما مشکل داره چون سمند LX 84 ما دما رو دقیق نشون میده (یک بار امتحان کردم با دماسنج دیجیتالی ۲ درجه فقط اختلاف داشت باهاش!)
    در مورد شوک سنسور هم به نظر من رویه ۴۰-۳۵ کافیه تا اگه کسی مثلا یه لگد به ماشین زد صداش در بیاد بیشتر اون مایه اعصاب خرد کنی هست که یکی موتوری یا اتوبوس کنار ماشین رد شه صداش در بیاد!

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

پيش فرض

فکر کنم سنسوره دمای شما مشکل داره چون سمند LX 84 ما دما رو دقیق نشون میده (یک بار امتحان کردم با دماسنج دیجیتالی ۲ درجه فقط اختلاف داشت باهاش!)
    در مورد شوک سنسور هم به نظر من رویه ۴۰-۳۵ کافیه تا اگه کسی مثلا یه لگد به ماشین زد صداش در بیاد بیشتر اون مایه اعصاب خرد کنی هست که یکی موتوری یا اتوبوس کنار ماشین رد شه صداش در بیاد!
    برای یکی دو تا دیگه از دوستان هم تو این تاپیک همین بوده ، کولر روشنه ادم داره یخ میزنه دما رو میزنه 33 درجه در صورتی که 20 درجه هم نیست
    در مورد شوک سنسور هم الآن روی 50 هست من گفتم شاید کم باشه چون صداش تا حالا با لرزش و امواج در نیومده

12. این کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •