تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 289 از 472 اولاول ... 189239279285286287288289290291292293299339389 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,881 به 2,890 از 4717

نام تاپيک: ‌ سمند EF7 پایه گاز سوز و بنزینی ( Samand )

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

لول! آقا بنده اصلا دلم نمی‎خواست بخاطر حرف من کدورتی بین شما پیش بیاد.
    شرمنده.

سمند خودروی بزرگیه. همه ظاهر پارس رو بهش ترجیح میدن به دلیل شکیل تر و رسمی تر و در عین حال اسپرت تر بودنش. منم از این قضیه مستثنی نیستم. ولی در خرداد ماه که من ثبت نام کردم، خیل عظیمی از دلالان همیشه در صحنه در ساعات اولیه (که باز کردن سایت هم به سختی انجام می‎گرفت) ظرفیت رو تکمیل کردند برای تمامی مدل های پارس. انتخاب دومم سمند EF7 پایه گازسوز با سیستم قدیمی ونه مالتی پلکس بود. که بدون مشکل ثبت نامش کردم. دلیل اینکه گفتم احساس بدی بهم دست داد وقتی فهمیدم من فقط سمند نوشتم توی اون نمایندگی همین بود.
    شانزدهم شهریور که دعوت نامه اومد دیدم که خب به سلامتی کلاس خودرو رو عوض کردن و تبدیل به مالتی پلکس شده. نمایندگی که اصلا پاسخگو نیست. (1012 نارمک) طوری هم با آدم صحبت می کنند که بهشون بدهکار میشید. (جالبه یک خانومی اونجا یه ربع به ساعت 1 در نمایندگی رو با یه تخته بسته و میگه یک ساعت نهاریم و نشسته پشت شیشه برای من نهار میخوره و ما باید صبر کنیم تا ساعت دو که ایشون استراحتشون تموم بشه و جوابگوی ما باشند و بگن به ما مربوط نیست با شماره فلان مطرح کنید.) با شماره تلفنی که دادن تماس گرفتم و شکایتم رو انجام دادم از این مطلب که قرار شد باهام تماس بگیرند. تماس که گرفتند یه آقای بی حالی پشت خط گفت خب مشکل کجاست که دوباره براش توضیح دادم، میگه اره بعضی وقتا این اتفاق می افته و کاریش نمیشه کرد. شرکت عوض میکنه دیگه. خدمت دوستمون خسته نباشید عرض کردم و خداحافظی.
    نکته جالب تر اینکه چند روز پیش که تحویل 5 روزه(!) داشتن دیدم که خودروی کلاس من رو که ثبت نام کرده بودم یعنی 29110 رو برای فروش 5 روزه گذاشتن!

به هر حال. وقنی من می‎بینم که آقای گودرزی چطور با جوش و خروش صحبت میکنه، دقیقا درکش میکنم. هرچند که من اولین تجربم با سمند نیست و قبلا هم سمند معمولی داشتم و مشکلی هم نداشتم. ولی مشکلات ایشون رو با عدم پاسخگویی هیچ کس رو بگذارید کنار هم تا ایشون رو درک کنید. نمایندگی ها میگن به ما مربوط نیست! نمیدونم، انگار ما باید برای مشکلاتمون به سایپا مراجعه کنیم، شاید
    جناب THOM YORKE
    سپاسگذارم از درک بالای شما و سپاس ویژه که تو کل دوستانی که تو این تاپیک فعال هستند فقط شما درک کردین منظور من رو و متوجه شدین که من چی دارم می گم، به زودی و با اجازه از مدیر انجمن برای روشن شدن ذهن همه دوستانی که تو این تاپیک هستند می خوام در یک پست تمام مسائل و حواشی سورنی که گرفتم رو برای همه قرار بدم به همراه مدارک و مستندات لازم تا ذهن همه دوستان روشن بشه و دیگه توهین هائی "مثل BMW سوار و با سمندش تاپیک رو برداشته و شکایت از نسل کشی" با یک خواسته صنفی من اشتباه نشه، بله صنف مصرف کننده خودرو که من و شما هستیم و در این حلقه گم شدیم.
    باز هم سپاس از فهم بالای شما

2. این کاربر از وحید گودرزی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

دوستان سه تا پرسش
    1- مگر اصل روغن ریزی از ماشین این نیستش که در حالتی که روغن گرم می شه شروع به تراوش و ریزش از منافذ به وجود اومده می کنه؟ پس چرا من ماشین رو بردم گارانتی و بعد از یک هفته دوباره روغن ریزی شروع شده و در حالتی که ماشین سرد هم هست(یعنی مدت طولانی خاموش بوده) هم روغن می ریزه؟؟؟!!!
    2- کیلومتر شمار سورن، ساز و کارش به چه صورت هستش، این مورد توی گارانتی حل شده بود ولی الان دوباره کار نمیکنه، جالبیش اینه که دو روز کار نمیکنه ولی یک روز کار میکنه، در حین حرکت نیم ساعت کار میکنه، دو ساعت کار نمیکنه!!! به شدت خطا داره، به نظر شما مشکل از کجاست؟؟
    3- چطوری می تونم سینی رو باز کنم، اصلا از عهده من بر میاد؟( میخوام ببینم اون زیر چه خبره!!!)

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

دوستانی که سورن ELX EF7 دارند لطف کنند یک نظری بدن ممنون میشم:
    می خوام یک ماشین دیگه بخرم البته الان 5 ساله تندر دارم و مثل مرد داره کار می کنه و فقط دیروز کیت تسمه تایم و تسمه موتور براش خریدم دیگه خرجی برام نداشته جز مواد مصرفی البته به عبارتی قصد دارم در کنار تندر سورن را هم همزمان داشته باشم
    البته این 3 ماه اخیر 206 تیپ 5 داشتم که مشکل فنی نداشت ولی از تنگی فضای داخلی و کیفیت پایین ادوات اتاق زده شدم و همین هفته فروختمش . البته تندر کنسولش شاید ساده باشه ولی از نظر من خیلی سخت جون هست
    بگذریم دوستان لطف کنند مزایا و معایت سورن را برای من بنویسند
    مشکلات فنی این ماشین چی هست؟
    فضای اتاقش چطور هست؟مخصوصا جای راننده؟
    موتور بجز مشکلاتی که دو سال پیش دست به گریبانش بود آیا مشکل دیگه ای هم داره و کلا مشکلاتش حل شده؟
    کیفیت ادوات اتاق چطوری هست؟اگر با 206 مقایسه کنید همه چیز دستم میاد یا تندر
    گیربکسش چطور هست؟دنده ها نرم تعویض میشن؟گیربکس صدا و زوزه و ناله نداره؟
    کلا هر نکته ای که به ذهنتون میرسه را بیان کنید ممنون میشم
    ضمنا ماشین حدود 98% مواقع خودم به تنهایی سرنشینش هستم و جسه من 2 متر قد و 90 کیلو وزن هست(آیا توی سورن جا میشم؟)

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستانی که سورن ELX EF7 دارند لطف کنند یک نظری بدن ممنون میشم:
    می خوام یک ماشین دیگه بخرم البته الان 5 ساله تندر دارم و مثل مرد داره کار می کنه و فقط دیروز کیت تسمه تایم و تسمه موتور براش خریدم دیگه خرجی برام نداشته جز مواد مصرفی البته به عبارتی قصد دارم در کنار تندر سورن را هم همزمان داشته باشم
    البته این 3 ماه اخیر 206 تیپ 5 داشتم که مشکل فنی نداشت ولی از تنگی فضای داخلی و کیفیت پایین ادوات اتاق زده شدم و همین هفته فروختمش . البته تندر کنسولش شاید ساده باشه ولی از نظر من خیلی سخت جون هست
    بگذریم دوستان لطف کنند مزایا و معایت سورن را برای من بنویسند
    مشکلات فنی این ماشین چی هست؟
    فضای اتاقش چطور هست؟مخصوصا جای راننده؟
    موتور بجز مشکلاتی که دو سال پیش دست به گریبانش بود آیا مشکل دیگه ای هم داره و کلا مشکلاتش حل شده؟
    کیفیت ادوات اتاق چطوری هست؟اگر با 206 مقایسه کنید همه چیز دستم میاد یا تندر
    گیربکسش چطور هست؟دنده ها نرم تعویض میشن؟گیربکس صدا و زوزه و ناله نداره؟
    کلا هر نکته ای که به ذهنتون میرسه را بیان کنید ممنون میشم
    ضمنا ماشین حدود 98% مواقع خودم به تنهایی سرنشینش هستم و جسه من 2 متر قد و 90 کیلو وزن هست(آیا توی سورن جا میشم؟)
    مشکل فنی خاصی نداره در حد خودش کامل هست .
    فضای اتاق دلبازی داره ، از این نظر خیلی راحت هست . راننده با قد بلند کاملا راحت و مسلط هست .
    کیفیت ادوات داخلیش در حد سایر محصولات ایران خودروست ، به نظرم از 206 وضع بهتری داره چون یک هفته هر دو خودرو را همزمان صفر کیلومتر 93 داشتم ( 206 و سورن ) و از سمند LX هم وضع بهتری دارد .
    تندر کمی کیفیت بهتری دارد .
    مشکلی در گیرباکس دیده نشده .
    به نظرم با توجه به قیمت سورن هم به صرف هست هم زیبایی ظاهری و داخلی خاص خودش رو داره و هم امکاناتش مناسب هست . از سایر هم قیمتهاش حتی گرانترهاش ( مثل پارس ال ایکس ) یک سروگردن بالاتر هست .

6. 4 کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

اخه همین ال 90 چیه
    سورن خدایی بیرونش شیکه توشم این داشبورد جدیدا به نسبت ال 90 خیلی عالی تره
    خود ماشین نرم تره
    فقط یه فرقی داره با ال 90
    ال 90 ها همه خوبن ولی سورن شانسکیه یه جورایی
    من خودم سورنو ترجیح میدم به ال 90
    ال 90 جز موتورش چیز شاخی نداره

Sent from my C6903 using Tapatalk

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

اخه همین ال 90 چیه
    سورن خدایی بیرونش شیکه توشم این داشبورد جدیدا به نسبت ال 90 خیلی عالی تره
    خود ماشین نرم تره
    فقط یه فرقی داره با ال 90
    ال 90 ها همه خوبن ولی سورن شانسکیه یه جورایی
    من خودم سورنو ترجیح میدم به ال 90
    ال 90 جز موتورش چیز شاخی نداره

Sent from my C6903 using Tapatalk
    دوست عزیز حرف شما کاملا متین
    منم زمانی که تندر خریدم به ظاهرش پول ندادم ، با توجه به مشغله ای که دارم وقت ندارم که توی تعمیرگاه یا نمایندگی بچرخم انصافا با وجودیکه از ماشین من یک نفر دیگه هم داره استفاده می کنه ولی از نظر فنی از 20 بهش 15 میدم
    اینجا بحث سر این هم که آیا من اگر سورن بگیرم با موتور ملی می تونم بدون دغدغه دو سه سالی را باهاش بدون مشکل در رفت و آمد باشم یا نه؟
    و جوابم را هم گرفتم پس در طی 10 روز آینده نسبت به خریدش اقدام می کنم
    البته من توی خرید ماشین خیلی بد شانس نیستم
    زمانی که 141 را خریدم همه انتخاب منو غلط می دونستن حتی یک بنده خدایی می گفت ماشین صفری که خریدی پشتش کجه و ضربه خورده ولی خیلی خوب واسه من کار کرد
    زمان خرید تندر هم همه می گفتن که این ماشین چپ می کنه و تعادل نداره و قطعتش گیر نمیاد و ..... ولی الان می بینم که همش تقریبا حرف مفت هست
    امروز هم برادرم می گفت سورن ماشین خوبی نیست و موتورش مشکل داره ولی روی هوا که نمیشه حرف زد!!
    بنابر این من انتخاب خودم را کردم
    بازم ممنون

9. این کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

دوست عزیز حرف شما کاملا متین
    منم زمانی که تندر خریدم به ظاهرش پول ندادم ، با توجه به مشغله ای که دارم وقت ندارم که توی تعمیرگاه یا نمایندگی بچرخم انصافا با وجودیکه از ماشین من یک نفر دیگه هم داره استفاده می کنه ولی از نظر فنی از 20 بهش 15 میدم
    اینجا بحث سر این هم که آیا من اگر سورن بگیرم با موتور ملی می تونم بدون دغدغه دو سه سالی را باهاش بدون مشکل در رفت و آمد باشم یا نه؟
    و جوابم را هم گرفتم پس در طی 10 روز آینده نسبت به خریدش اقدام می کنم
    البته من توی خرید ماشین خیلی بد شانس نیستم
    زمانی که 141 را خریدم همه انتخاب منو غلط می دونستن حتی یک بنده خدایی می گفت ماشین صفری که خریدی پشتش کجه و ضربه خورده ولی خیلی خوب واسه من کار کرد
    زمان خرید تندر هم همه می گفتن که این ماشین چپ می کنه و تعادل نداره و قطعتش گیر نمیاد و ..... ولی الان می بینم که همش تقریبا حرف مفت هست
    امروز هم برادرم می گفت سورن ماشین خوبی نیست و موتورش مشکل داره ولی روی هوا که نمیشه حرف زد!!
    بنابر این من انتخاب خودم را کردم
    بازم ممنون
    الان سورن شد انتخابت یا تندر؟ در هر صورت مبارکت باشه، من که نتونستم نظرم رو بهت بگم
    پ ن: امیدوارم پستم حذف نشه

آخر فروم باز mohsenjxj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

سلام بچه ها ماشین من سمند ef7 مالتی پلکس دوگانه مدل 93 هست وقتی دنده عقب می گیرم علامت هشدار بالا بودن دمای آب وسط نشانگر مالتی پلکس ظاهر میشه بردم چندتا نمایندگی کسی چیزی سردرنیاورد حتی تو یه نمایندگی دادم برنامه ماشین را آپدیت کرد و نودهاشو بروز کرد اما وقتی دوباره دنده عقب میگیری همون علامت ظاهر میشه ناگفته نماند تو بعضی روزهای گرم هم وقتی ماشین زیر نور آفتاب هست بعد از روشن کردن ماشین و حتی قبل از اینکه آب ماشین گرم بشه این علامت ظاهر میشه درصورتیکه میدونم اصلا آب ماشین گرم نشده به ندرت تو بعضی مواقع هم وقتی تو روزهای گرم از ماشین کولر میگیرم و عقربه نشان دهنده دمای آب هم وسط را رد نکرده این علامت ظاهر میشه دوستان لطفا راهنمایی کنید. این سوال را قبلا هم مطرح کردم ولی کسی جوابمو نداد.
    دوستان خواهشا اگه چیزی به ذهنتون میرسه بفرمایید حتی راضیم از دوستان اگه کسی علت و نحوه برطرف کردن این خطارو بمن بگه دستمزدی هم بهش بدم.
    (آخه دنده عقب به علامت هشدار دمای آب چه ربطی داره...!؟)

12. این کاربر از mohsenjxj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه hamid.1992's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2014
    محل سكونت
    یه جای همین دور اطراف...

پيش فرض

دوستان این دوستمون با سمندش چقدر به مشکل خورده دارم کم کم خودمم پشیمون میشم از پیشنهاد خرید این ماشین بش
    امروز متوجه شدیم که روغن ربزی داره از سمت راننده که عکس شو براتون میزارم
    مشکل این چیه؟ چقدر هزینه اش میشه؟ چقدر زمان میبره؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه KOHGARD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    نزديك پايتخت

پيش فرض

[QUOTE=hamid.1992;8405338]دوستان این دوستمون با سمندش چقدر به مشکل خورده دارم کم کم خودمم پشیمون میشم از پیشنهاد خرید این ماشین بش
    امروز متوجه شدیم که روغن ربزی داره از سمت راننده که عکس شو براتون میزارم
    مشکل این چیه؟ چقدر هزینه اش میشه؟ چقدر زمان میبره؟

سلام
    اين واسكازينه و مربوط به نشتي درپوش سنسور كيلومتره .
    ببرين نمايندگي اگه قطعه جديد اونو داشت براتون تعويض ميكنه و اگه نداشت همين درپوش ماشين خودتونو نوار تفلون ميپيچه و سرجاش مي بنده .( حدود يك ساعت كار داره چون بايد سيني زير و متعلقات باز بشه)

هزينش هم بسته به انصاف نمايندگي داره براي من شد 10چوق .
    عكسش هم چند صفحه قبل براي دوستان گذاشتم .

15. این کاربر از KOHGARD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •