تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 179 از 472 اولاول ... 79129169175176177178179180181182183189229279 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,781 به 1,790 از 4717

نام تاپيک: ‌ سمند EF7 پایه گاز سوز و بنزینی ( Samand )

داره خودمونی میشه SNOOP DOGG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Windows 7

پيش فرض

رادیاتور خریدم با دستمزد
    165

اگه دسته موتور معیوب تعویض نشه چ اتفاقی میوفته ؟؟
    Last edited by SNOOP DOGG; 28-01-2013 at 12:35.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

دوستان ماشین ما هم از محل اویل ماژول در کیلومتر 4000 به روغن ریزی افتاد.از بالای اویل ماژول که نگاه می کنی خیلی تمیزه و حتی روغن ریزی اینقدر کمه که روی سینی هم نریخته.اما با دوربین از زیر اویل ماژول عکس گرفتم و دیدم بله چند قطره روغن آویزونه.جوری که مشخصه از محل اتصال اویل ماژول به سیلندر نشت کرده به نظرتون طبق عکس همینطوره؟اگر اینجوریه طبق بخشنامه فقط باید واشر عوض بشه.حالا به نظر شما زنگ بزنم امداد خودرو یا بزارم تو سرویس 5000 به نمایندگی بگم درست کنه؟آیا نیازی به اضافه کردن روغن هست؟مشکلی که ایجاد نمیکنه؟
    از بالا که تمیزه :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از پایین که چند قطره روغن دیده میشه :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

دوستان ماشین ما هم از محل اویل ماژول در کیلومتر 4000 به روغن ریزی افتاد.از بالای اویل ماژول که نگاه می کنی خیلی تمیزه و حتی روغن ریزی اینقدر کمه که روی سینی هم نریخته.اما با دوربین از زیر اویل ماژول عکس گرفتم و دیدم بله چند قطره روغن آویزونه.جوری که مشخصه از محل اتصال اویل ماژول به سیلندر نشت کرده به نظرتون طبق عکس همینطوره؟اگر اینجوریه طبق بخشنامه فقط باید واشر عوض بشه.حالا به نظر شما زنگ بزنم امداد خودرو یا بزارم تو سرویس 5000 به نمایندگی بگم درست کنه؟آیا نیازی به اضافه کردن روغن هست؟مشکلی که ایجاد نمیکنه؟
    از بالا که تمیزه :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از پایین که چند قطره روغن دیده میشه :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    توی تاپیک قبلی جوابتون را دادم

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

رادیاتور خریدم با دستمزد
    165

اگه دسته موتور معیوب تعویض نشه چ اتفاقی میوفته ؟؟
    باعث ضربات شدید به اتاق ماشین می شود و
    لرزش هایی هم توی موتور ایجاد میکند.

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

یه راهنمایی لازم دارم می خواهم روغن گیربکس را عوض کنم به نظرتون چی بخرم وبریزم و در ضمن به چه قسمت ها هم باید توجه کنم ماشینم هم 700000تا کارکرده 1388؟

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

یه راهنمایی لازم دارم می خواهم روغن گیربکس را عوض کنم به نظرتون چی بخرم وبریزم و در ضمن به چه قسمت ها هم باید توجه کنم ماشینم هم 700000تا کارکرده 1388؟
    واسکازین گیربکس رو میخواین عوض کنید
    کاری نداره ببر تعویض روغنی برات انجام میدن و الان مارک خوب کاسپین هست

7. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه kafepaeto's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

1

من خود همون وقتی که ماشین را تحویل گرفتم عوض کردم اگر بنزینی 75W80 میریزی ولی اگر گاز سوزه 85W90 میریزی من خودم ادینول 85W90 ریختم ماشینم بنزینیه ! الانم هم خیلی نرم کار میکنه با اینکه زمستون هوا سرده .... روغنی هم که تعویض کردم روغن فابریکش روغن ایرانول 40 معمولی ( بگفته تعویض روغنی روغن موتور بجای واسکازین ) بود و کاملا" سیاه انگار 100.000 تا باهاش راه رفتی .
    Last edited by kafepaeto; 29-01-2013 at 21:14. دليل: غلط املایی

9. این کاربر از kafepaeto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز majid_sd2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    کارتشارژ.com

پيش فرض

گریبکس بنزینی با گازی هیچ فرقی نداره که واسکازینش فرق کنه! در ضمن جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به احتمال زیاد واسکازینی که ریختید ادینول75w90بوده نه 85w90!چون فکر نکنم بااین ویسکوزیته دنده ها نرم بشه!
    اگه واسکازین ادینول با ویسکوزیته 75 90 گیر اوردی حتما بریز چون به خاطر 75 بودنش در سرما دنده راحت جا میره و به خاطر 90 بودنش هم صدای گریبکس (که خیلی از افرادی که واسکازین 75w80ریختن صداش در اومده به خاطر جنس اشغالش) در نمیاد.
    اگه گیر نیاوردی و نرمی دنده برات مهم بود و صدای گریبکس هم برات مهم نیست esso 75w80 بریز
    اگه هم میخوای یه چیزی از الان بهترش بریزی یه واسکازین با ویسکوزیته 80w90بریز چون واسکازینی که الان توش هست 85 هست( به خاطر همون صدای گریبکس که از خیلی از مکانیکها نمایندگی ها شنیدم) واسکازینش هم بشکه ای هست و اسمی هم نداره به رنگ سیاه و بوی خیلی بدی هم میده.
    من که فعلا با سفتی دنده ساختم چون صدای گریبکس برام خیلی مهمتره، البته اesso خریدم ولی به خاطر صداش نریختم.

در کل بهترین واسکازین 75w90 که مارک ادینولش رو میدونم موجوده ولی کمه و المانی هم هست.

در مورد به صدا افتادن هم برای خانوم برادرم اتفاق افتاد ماشینش پارس سال هست و براش یه واسکازین 75w80ریختن.بعد یه مدت گریبکسش به صدا افتاد و از دور موتور 3000 هم که رد میشی صداش بیشتر میشه

راستی اقا حامد تسمه تایم رو هم اگه عوض نکردید عوض کنید که مشکل ساز نشه براتون.
    Last edited by majid_sd2009; 29-01-2013 at 23:08.

11. این کاربر از majid_sd2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Windows 7

پيش فرض

دوستان ببخشید ی سوال دارم سمندهای قدیمی یادمه وقتی درب خودرو باز بود خانمه هشدار میداد
    تو این سمندها موجود نیست ؟؟ برا من که چیزی نمیگه فقط میگه چراغهاراخاموش کنید !!!!!!!

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Windows 7

پيش فرض

و بهترین ضد یخ برای EF7 چی هستش ؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •