تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 472 اولاول ... 41011121314151617182464114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 4717

نام تاپيک: ‌ سمند EF7 پایه گاز سوز و بنزینی ( Samand )

اگه نباشه جاش خالی می مونه Danial_4139's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

این تجربه ما از 45 روز EF7 سواری .

قدرت و کشش موتور عالیه ، دور موتور رو هرچقدر بالا ببری حس بدی به آدم دست نمیده ولی با موتور XU7 بعد از 4500 این حس کاملا القا میشه ، صدای موتور آدم رو تشویق میکنه دائم دور موتور بالای 5000 باشه و البته صدای تنفس باحال این موتور بدتر آدم رو تشویق میکنه

دور گرفتن ماشین تو سرعت های بالای 120 عالیه ، یعنی هر وقت اراده کنی راحت بدون اینکه حس کنی فشاری به موتور میاد سرعت به 180 کیلومتر میرسه ، تو فیلم های موجود بچه ها راحت 220 رو پر کردن حتی ماشین یکی از دوستان تو جاده کفی رو دنده پنج کات آف کرده که تو همچین کلاسی برای همچین موتور یکم عجیب و جالبه !

با یک باک گاز ( حدود 16.5 کیلو ) من تونستم راحت تو سیکل ترکیبی 305 کیلومتر برم که اگر دائم تو جاده باشی راحت 380 کیلومتر رو میره .

قدرت ماشین روی گاز و بنزین قابل تشخیص نیست و واقعا آدم به اشتباه میفته که الان روی گاز هست یا روی بنزین یه بار خودم فکر کردم شاید به خاطر بنزین باشه که اینجوره واسه همین رفتم بنزین سوپر زدم و تست کردم بازم تفاوتی حس نکردم .

این موتور به راحتی روی گاز روشن میشه ولی به خاطر دلایلی سیستم جوری هست که با بنزین روشن شده و بعد از چند ثانیه خودکار روی گاز سویچ میشه ولی اگر حتما تصمیم داشته باشید روی گاز روشن کنید فقط کافیه 5 ثانیه کلید CNG روی داشبرد رو فشار بدید تا ماشین روی گاز استارت بخوره .

در کل ماشین جالبیه (البته بیشتر موتورش جالبه )

2. این کاربر از Danial_4139 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز MoHaMaD ZaNd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیر دوست عزیز ! EF7 روی گاز روشن میشه !!!

4. 2 کاربر از MoHaMaD ZaNd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

من چندجا شنیدم که این موتور روی بنزین روشن میده و بعد از حدود 10 ثانیه با یه صدای تقه مانند سویج میکنه روی گاز

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

شما یه سر به دفتر چه راهنما و یه کاربلد تو نمایندگی بزن کامل برات توضیح میده .

علت : جلوگیری به فشار اومدن به رگلاتور و سیستم گاز ماشین در زمان استارت با بنزین روشن شده و در صورت وجود گاز در کپسول بعد از 10 ثانیه روی گاز سویچ میشود .

روش علمی تر میخوای استارت بزن و برو دستتو بگیر جلوی اگزوز و ببین بو چی میاد ( البته بعد از 10 ثانیه سویچ میشه روی گاز ولی تا چند ثانیه دیگه هم به خاطر وجود بنزین رو ریل سوخت حدودا بعد از 40 ثانیه ( در حال سلو ) گاز CNG وارد سیلندر ها میشه )

روش خیلی علمی تر میخوای بعد از 10 ثانیه گوش کن صدای باز شدن شیر گاز که به صورت برقی عمل میکنه رو میشنوی .
    موقعی که سویچ رو باز میکنی اون صدای تقه شنیده میشه که درواقع با رسیدن برق به شیر بسته میشه و بعد از 10 ثانیه دوباره با صدای تقه شیر باز میشه و اگر دقیق گوش بدی صدای حرکت گاز تو لوله های زیر ماشین تا چند ثانیه شنیده میشه .
    Last edited by Danial_4139; 12-11-2010 at 16:24.

7. 3 کاربر از Danial_4139 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

من چندجا شنیدم که این موتور روی بنزین روشن میده و بعد از حدود 10 ثانیه با یه صدای تقه مانند سویج میکنه روی گاز

علت : جلوگیری به فشار اومدن به رگلاتور و سیستم گاز ماشین در زمان استارت با بنزین روشن شده و در صورت وجود گاز در کپسول بعد از 10 ثانیه روی گاز سویچ میشود .

روش علمی تر میخوای استارت بزن و برو دستتو بگیر جلوی اگزوز و ببین بو چی میاد ( البته بعد از 10 ثانیه سویچ میشه روی گاز ولی تا چند ثانیه دیگه هم به خاطر وجود بنزین رو ریل سوخت حدودا بعد از 40 ثانیه ( در حال سلو ) گاز CNG وارد سیلندر ها میشه )

روش خیلی علمی تر میخوای بعد از 10 ثانیه گوش کن صدای باز شدن شیر گاز که به صورت برقی عمل میکنه رو میشنوی .
    موقعی که سویچ رو باز میکنی اون صدای تقه شنیده میشه که درواقع با رسیدن برق به شیر بسته میشه و بعد از 10 ثانیه دوباره با صدای تقه شیر باز میشه و اگر دقیق گوش بدی صدای حرکت گاز تو لوله های زیر ماشین تا چند ثانیه شنیده میشه .
    عجب ... پس این که میگفتن روی گاز روشن میشه همش الکی بود !

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

میگم که مشکلی نداره با گاز هم روشن میشه ، در هر شرایطی اول باک بنزین چک میشه اگر بنزین داخلش موجود بود با بنزین روشن میشه و بعد میره روی گاز ولی اگر باک بنزین خالی بود مستقیم با گاز روشن میشه .

اگر هم کسی خواست در صورت وجود بنزین با گاز روشن بشه فقط باید سویچ رو باز کنه و 5 ثانیه کلید CNG رو فشار بده تا سیستم تغییر وضعیت بده و روی گاز استارت بخوره .

آخر فروم باز MoHaMaD ZaNd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست من شما EF7 داری دیگه درسته ؟!
    شما بنزین رو کامل کامل مصرف کن تا باکت خالی بشه ! بعدش استارت بزن ببینم روشن میشه یا نه ...
    من تست کردم و روی گاز راحت روشن شده !!!

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

بله ، قبلا تست کردم وقتی باک خالی باشه با گاز روشن میشه و اگر گاز نداشته باشه بعد از روشن شدن دیگه اون صدای تقه نمیاد .

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirr13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    هر جایی غیر از اینجا

پيش فرض

دوست گراممون توضیح دادن ، اول بنزین چک میشه اگه نبود رو گاز روشن میشه ولی ماشین رو گاز هم میتونه روشن بشه ، کافیه سوئیچ رو باز کنید ، 5 ثانیه دکمه ی CNG رو نگه دارین بعد استارت بزنین.
    اینجوری رو گاز روشن میشه (خوندن دفترچه ماشین گناه نداره به خدا)

ولی خودشون توصیه نکردن . در مواقع اضطراریه درواقع.
    Last edited by amirr13; 12-11-2010 at 23:39.

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

یه سوال موتور ef7روی سمند معمولیه یا سمند lx?

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •