تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 125 از 472 اولاول ... 2575115121122123124125126127128129135175225 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,241 به 1,250 از 4717

نام تاپيک: ‌ سمند EF7 پایه گاز سوز و بنزینی ( Samand )

اگه نباشه جاش خالی می مونه pishooo2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

والا تا جایی که من میدونم توقف تو کار ساخت نداشتن هیچ وقت همیشه تولید میشه مثلا یادته مشکل ترمز داشت ماشینا ؟
    اون که دیگه موتور نبود بازی با جون مردم بود اونم تولید کردن دادن بیرون بعدا گفتن بیاید درستش میکنیم
    یا اون ماجرای اتیش سوزی اونم گفتن بیارین درستش کنیم حالا چند نفر این وسط مردن مشکلی هم نداره اون که دیگه یه موتور سادست مشکل خاصی نیست گلم

2. این کاربر از pishooo2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام
    این درسته که میگن فعلا چند روزی تولید EF7 متوقف شده تا رفع عیب کنند و دوباره بدن به بازار؟
    ممنون

تولید موتور EF7 اصلا متوقف نمیشه به دلیل اینکه تو شرایط فروش سمند و سورن
    فقط از نوع EF7 موجود دارن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام
    پس این لینک چی میگه؟من چند روزه که نگاه میکنم EF7 تولید ندارند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

سلام
    پس این لینک چی میگه؟من چند روزه که نگاه میکنم EF7 تولید ندارند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خروجی خط تولید ممکنه یکروز باشه یکروز نباشه و الا تولید داخلی هست ولی جزء آمار محسوب نمیشه
    من آمار دقیقش رو دارم که روزی چقدر تولید میشه ، فردا که کارخونه تعطیله چون روز کارگر هست ولی پس فردا سعی میکنم دقیق در بیارم تولید EF7 چقدره

6. این کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام
    این اویل ماژور که میگن میسوزه و خراب میشه و باعث روغن ریزی میشه چی هست؟
    و دوای دردش چیه؟از کجا میشه موقع خرید ماشی تست کرد دید سالمه یا نه؟
    ممنون

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    این اویل ماژور که میگن میسوزه و خراب میشه و باعث روغن ریزی میشه چی هست؟
    و دوای دردش چیه؟از کجا میشه موقع خرید ماشی تست کرد دید سالمه یا نه؟
    ممنون
    داداش جالبه این که خودشون میگن موقع ساخت درست نمیبندن اما این تست که شما میگی هیچ زمان مشخصی واسه این اتفاق وجود نداره
    تعمیرکار موتور میگفت هر موقع که میخوای ماشینو روشن کنی اول ابشو بعد روغنشو نگاه کن و روشن کن
    و این که پیشنهاد میکنم حتی فکر خریدشم نکنی چون اصلا ماشین خوبی نیست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

امروز من رفتم نمایندگی برای پیگیری خودرو گفتند که برای سمند قراره 2 تا ایربگ بزارن که این ماشین دیر میاد رفتم از مسول فنی اش پرسیدم میگفت ماشین خوبیه اما چون تو سال 90 مثل پشکل گوسفند هی این موتور را با بی توجهی بستن ایراداتش زیاد شده که شرکت پیگیر برطرف کردن معایبش است البته یه نکته هم گفت که ماشین از ما بخری و فکر کنی حالا حالا خراب نمیشه میشه گفت بیلاخ تا آخر عمرت باید بیای و بری....

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

امروز من رفتم نمایندگی برای پیگیری خودرو گفتند که برای سمند قراره 2 تا ایربگ بزارن که این ماشین دیر میاد رفتم از مسول فنی اش پرسیدم میگفت ماشین خوبیه اما چون تو سال 90 مثل پشکل گوسفند هی این موتور را با بی توجهی بستن ایراداتش زیاد شده که شرکت پیگیر برطرف کردن معایبش است البته یه نکته هم گفت که ماشین از ما بخری و فکر کنی حالا حالا خراب نمیشه میشه گفت بیلاخ تا آخر عمرت باید بیای و بری....
    دوست عزیز متاسفانه مشکل بستن موتور نیست
    مشکل قطعات بیکیفیته
    موتور ef7 در حال حاضر جدای بحث بی کیفیت بودن قطعات و مشکل داشتن موتور از نبود قطعات در بازار و قیمت بسیار بالای قطعاتش رنج میبره به طوری که جدای تعمیر موتور با قیمتی حدود 1400.000تومان حدود 1 ماه هم باید منتظر امادن قطعاتت از تنها شرکت دارندش بکنی که اون هم ایساکو هستش
    بهت پیشنهاد میکنم اگر امکان تعویض خودرو با یه خودروی دیگه وجود داره حتما این کار رو انجام بده
    فعلا خرید ef7 با صرفه و عقلانی و اقتصادی نیست
    در حال حاضر موتور tu5 یکی از کم مصرف ترین موتور ها و به روز ترین موتور های ساخت داخله بگرد خودرویی رو پیدا کن که موتورش tu5 باشه
    Last edited by pishooo2; 01-05-2012 at 23:46.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام

با تمام صحبتهای بدی که از تولیدات جدید سمند EF7 میشه ولی اینقدر چند دقیقه رانندگی با این ماشین برام جالب و لذت بخش بود(البته روی گاز)که قصد کردم حتما بخرم.البته خیلی ها میگن xu7 گازسوز شرکتی بگیرم.ولی با این نوع رانندگی نکردم و نمیدونم روی گاز به این خوبی میره یا نه؟از دوستان کسی نظری راجع به xu7 گازسوز داره یا نه؟با 15/700 میتونم یک مدل 91 که 3000 راه رفته بخرم.
    ممنون

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

با تمام صحبتهای بدی که از تولیدات جدید سمند EF7 میشه ولی اینقدر چند دقیقه رانندگی با این ماشین برام جالب و لذت بخش بود(البته روی گاز)که قصد کردم حتما بخرم.البته خیلی ها میگن xu7 گازسوز شرکتی بگیرم.ولی با این نوع رانندگی نکردم و نمیدونم روی گاز به این خوبی میره یا نه؟از دوستان کسی نظری راجع به xu7 گازسوز داره یا نه؟با 15/700 میتونم یک مدل 91 که 3000 راه رفته بخرم.
    ممنون
    دوست گلم در ابتدا باید بگم که خرید xu7 رو کلا بیخیال شو چون موتور بسیار قدیمی ای داره و خریدش دیگه به درد ما جونا نمیخوره و بعلاوه مصرفش بالاست
    اما در کل گازی شرکتی یه چیز دیگست
    اما مطمین باش ef7 گازی نمیشه
    منم گول همین لذت رانندگی این ماشین رو خوردم اما به 1400 هزینه ی تعمیر موتور و 1.5 ماه وایسادن واسه این که قطعاتش بیاد اصلا نمیارزه
    ببین گلم اگه سعی کنی یکم مدیریت توی مصرف سوختت داشته باشی
    405 tu5 صفر بخر 15500 باصرفه ترین ماشین بنزینیه و مصرفش 100/6 تاس و یه دریا صندوق عقب جایزته و این که ماشینت 0 تا 1 سل بدون خرجه از اول دست خودته
    خریدش به صرفست به نصبت قیمتش
    قیمتش مناسبه یه ماشین با یه موتور به روز داری که هر جای ایران که هیچی هر جای دنیا خراب بشه قطعاتش گیرت میاد نیاز نیست 1 ماه وایسی قطعش بیاد موتور قابل تعمیر داره
    مثلا ef7 رو هیچ نمایندگی ای اجازه تعمیر نداره فقط اجازه ی باز شدن موتورت 1 هفته طول میکشه تا صادر بشه
    سعی کن یه ماشینی برداری که خریدش معقول باشه گول ظاهر رو نخور
    تازه سمند اتاقش جوون پسند نیست به قول معروف پیرمردیه راستی موقع فروش هم افت قیمت سمند زیاده هم مخصوصا ef7 مشتریش به شدت کمه

13. این کاربر از pishooo2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •