تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 104 از 472 اولاول ... 45494100101102103104105106107108114154204 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 4717

نام تاپيک: ‌ سمند EF7 پایه گاز سوز و بنزینی ( Samand )

اگه نباشه جاش خالی می مونه pishooo2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما ماشينت بدون روغن مونده كه موتور سوزوند؟؟
    پچه ها بیچاره شدیم بدبخت شدیم فقط میتونم بگم این موتور موتوره پایه گاز سوز نیست نرید بخرید
    امروز رفتم نمایندگی نمایندگی که رسیدم رفت داخل دیدم ماشینم اونجاست اما هرچی گشتم دیدم موتور ماشین نیست گفتم موتورش کوش گفت:اونور افتاده بعد اونطرف تعمیرگاهو نشون داد گفت اون ef7 رو ببین یدونم بغلشه یکیش 700 تا رفته یکیش 500 تا عین ماشین من شده 2 تاش و این که یکیش الان 2 ماهه خوابیده یکیش 3 ماهه اون که 3 ماهه اینجاست امروز موتور واسش اومده اون یکی هنوز خبری نیست ماشین منم که تازه داره میشه 1 ماه خلاصه این که بیچاره شدم تازه تعمیرکاره میگفت اگه فقط همین یه بار بود خوب بود دوباره 5000 تا کار کنه باید بیای 3 ماه بخوابه ماشینت خلاصه این که داره گریم میگیره اخه میخواستم بفروشمش ماشینو اگه اینطور پیش بره نمیشه فروختش اخه اونور سال مدل بهش میخوره قیمتش میشه 14 تومن

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تو 6 ماه اخير 2 نفر ميشناسم ef7 گرفتن تا الان هم هيچ مشكل موتوري نداشتن.
    دركل يا خيلي بدشانسي يا اينكه خوب نگهداري نكردي.
    شما هموني كه با سمند 200 تا رفته بود نيستي...!!!؟
    ای کاش بودی میدیدی سر سیلندر اب شده بود پیستون اب شده بود واشر سر سیلندر ef7 با بقیه فرق داره جنسش فلزیه اونم اب شده بود در کل انگار موتورشو کردی تو کوره در اوردی یارو مکانیکه خیلی از ef7مینالید
    اوضاع قطعه هم که خرابه الان بهم گفت بشین اگه شانس بیاری تا 2 ماه دیگه واست قطعه بیاد
    به خدا پراید داشتم حتی تو دهات تعمیرکارش و قطعاتش بود این اخه چیچی بود ما رفتیم خریدیم اخه خدا
    حالم از ef7 و سمند و اینا به هم میخوره خدایی دیگه اگه بگن مجانی یه صفرشو بهت میدیم نمیخوام
    ولی یه چیزیو قبول دارم اونم اینه که اگر واقعا این موتور موتور درستی بود و خراب نمیشد ماه بود ماه اخه هم شتابش نازه هم صداش هم کارکردش اما این مشکل قطعه و کیفیتش میزنه همه چیزو خراب میکنه

3. این کاربر از pishooo2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز A.IvI.I.N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ای کاش بودی میدیدی سر سیلندر اب شده بود پیستون اب شده بود واشر سر سیلندر ef7 با بقیه فرق داره جنسش فلزیه اونم اب شده بود در کل انگار موتورشو کردی تو کوره در اوردی یارو مکانیکه خیلی از ef7مینالید
    اوضاع قطعه هم که خرابه الان بهم گفت بشین اگه شانس بیاری تا 2 ماه دیگه واست قطعه بیاد
    به خدا پراید داشتم حتی تو دهات تعمیرکارش و قطعاتش بود این اخه چیچی بود ما رفتیم خریدیم اخه خدا
    حالم از ef7 و سمند و اینا به هم میخوره خدایی دیگه اگه بگن مجانی یه صفرشو بهت میدیم نمیخوام
    ولی یه چیزیو قبول دارم اونم اینه که اگر واقعا این موتور موتور درستی بود و خراب نمیشد ماه بود ماه اخه هم شتابش نازه هم صداش هم کارکردش اما این مشکل قطعه و کیفیتش میزنه همه چیزو خراب میکنه
    رفيق اول و اخر تقصير خودته ميخاستي 200 تا باهاش نري
    با ماشين ايراني 120 هم ريسكه چه برسه 200 تا...!!!
    منم همونطور كه گفتم ef7 بيخيال شدم ديروز رفتم پارس اتومات ثبت نام كردم گفتن 30 روز ديگه تحويل ميدن.
    Last edited by A.IvI.I.N; 14-02-2012 at 10:43.

5. این کاربر از A.IvI.I.N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

رفيق اول و اخر تقصير خودته ميخاستي 200 تا باهاش نري
    با ماشين ايراني 120 هم ريسكه چه برسه 200 تا...!!!
    منم همونطور كه گفتم ef7 بيخيال شدم ديروز رفتم پارس اتومات ثبت نام كردم گفتن 30 روز ديگه تحويل ميدن.
    داداشی من پرسجو کردم میگن اتاق جدید پارس به صدا در میاد خراب شنیدم تو ماشینای اتومات 206 اس دی بهتر از پارسه یه سر برو بپرس از مکانیکای یه تعمیرگاه مجاز تا دیر نشده اگه شد عوضش کنی و این که داداش این مشکل درسته منم تقصیر کار بودم اما واسه تمام ef7 ها اتفاق میافته اما دیرو زود داره
    واسه پارس اتومات هم شندیدم خیلی امکانات از قبیل صندلی های تمام برقی و گرمکن صندلی و ... رو از روش برداشتن
    تا دیر نشده بهتره تحقیق بیشتر کنی بعدشم موتور روش ال4؟یا همون موتور افتضاح 5000سال پیش رو میذارن روش؟
    Last edited by pishooo2; 14-02-2012 at 18:32.

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

داداشی من پرسجو کردم میگن اتاق جدید پارش به صدا در میاد خراب شنیدم تو ماشینای اتومات 206 اس دی بهتر از پارسه یه سر برو بپرس از مکانیکای یه تعمیرگاه مجاز تا دیر نشده اگه شد عوضش کنی و این که داداش این مشکل درسته منم تقصیر کار بودم اما واسه تمام ef7 ها اتفاق میافته اما دیرو زود داره
    واسه پارس اتومات هم شندیدم خیلی امکانات از قبیل صندلی های تمام برقی و گرمکن صندلی و ... رو از روش برداشتن
    تا دیر نشده بهتره تحقیق بیشتر کنی بعدشم موتور روش ال4؟یا همون موتور افتضاح 5000سال پیش رو میذارن روش؟

اتاق پژو پارس اتوماتیک الان مثل پارس سال شده
    قبلا با اتاق پارس معمولی عرضه میشد.
    صندلی های پارس اتوماتیک نه برقی بود و نه گرم کن داشت اون پارس ELX بود.
    دوست من شما پارس ELX رو با پارس اتوماتیک اشتباه گرفتین
    چون موتور پارس اتوماتیک TU5 هست.

8. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز A.IvI.I.N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

داداشی من پرسجو کردم میگن اتاق جدید پارش به صدا در میاد خراب شنیدم تو ماشینای اتومات 206 اس دی بهتر از پارسه یه سر برو بپرس از مکانیکای یه تعمیرگاه مجاز تا دیر نشده اگه شد عوضش کنی و این که داداش این مشکل درسته منم تقصیر کار بودم اما واسه تمام ef7 ها اتفاق میافته اما دیرو زود داره
    همه نكات رو محمد جان گفتن
    يكي از بچه ها پارس داره ولي تابحال مشكلي بابت صداي اتاق نداشته.
    ولي ماشين ايراني اگه صدا نده بايد شك كني
    در مورد 206 هم چون ما 5 نفريم عمرا جواب نميده تازه خيلي خشكه اصلا باهاش حال نميكنم

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

همه نكات رو محمد جان گفتن
    يكي از بچه ها پارس داره ولي تابحال مشكلي بابت صداي اتاق نداشته.
    ولي ماشين ايراني اگه صدا نده بايد شك كني
    در مورد 206 هم چون ما 5 نفريم عمرا جواب نميده تازه خيلي خشكه اصلا باهاش حال نميكنم
    پس ایشالا که چرخش بچرخه واست بری امام رضا
    Last edited by pishooo2; 14-02-2012 at 17:36.

داره خودمونی میشه مجتبی 70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    مشهد

12

حالا این سمند نحوه واگذاریش چه جوریه؟
    خدمات پس از فروشش چه جوریه.

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

نحوه واگذاریش به صورت نقد و اقساط هست که شما باید نحوه خرید رو مشخص کنید.
    خدمات پس از فروشش فعلا بع دلیل کمبود قطعات زیاد راضی کننده نیست.

13. 2 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اوه ببین چی دارم میگم نحوه واگذاری تا 30 روزه اعلام شده در سایت خدمات پس از فروش هم شما فکر کن اصلا نداره بهت پیشنهاد میکنم اگه یکی اومد گفت این سمندef7مجانی میدم بهت نگیر قبل از ثبت نامهر خودرویی اولین کارت این باشه به یه تعمیرگاه مجاز برو بپرس از چند نفر مکانیک بعد ثبت نام کن ماشینم از بنگاه نخر من یه سورن گرفتم 10.000تا راه رفته بود کیلومترشو 0 کرده بود اگرم پول داری برو ماشین اتوماتیک بنویس سواریش خیلی باحاله تو تهرانم اگه باشی که راحت میشی از .........

15. این کاربر از pishooo2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •