تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 102 از 472 اولاول ... 252929899100101102103104105106112152202 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 4717

نام تاپيک: ‌ سمند EF7 پایه گاز سوز و بنزینی ( Samand )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

این روغن ریزی من نمیدونم چه ایرادی هست برای عده ای پیش اومده
    خیلی عجیبه من تا حالا با چند مورد خودرو EF7 که برخورد کردم همچین مشکلی نداشته
    روغن ريزي فقط مال واشره قسمت سوپاپ هاست.همون واشرو عوض ميكنند درست مسشه.در ضمن دوستاني كه از مشكلات اين موتور ميگن غير از روغن ريزي از همون واشر كه اتفاقا چند ماه پيش براي منم پيش اومد مورد ديگه اي هم براشون پيش اومده يا نه؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه pishooo2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

روغن ريزي فقط مال واشره قسمت سوپاپ هاست.همون واشرو عوض ميكنند درست مسشه.در ضمن دوستاني كه از مشكلات اين موتور ميگن غير از روغن ريزي از همون واشر كه اتفاقا چند ماه پيش براي منم پيش اومد مورد ديگه اي هم براشون پيش اومده يا نه؟؟
    عزیزم من یکی الان 3 هفته ای میشه ماشینم تو تعمیرگاهه سر 5000 تا موتورش سوخت مشکل اصلی ایجاد یه مورد نیست عزیزم مشکل اصلی ایجاد یه موردیه که نه اجازه ی باز شدن موتور رو دارن نه اجازه ی تعمیر و نه تعویض قطعه در ضمن قطعات ef7 نه در بازار موجوده نه سریع میفرسن روز اول موتور صندلی ماشین سوخت الان بعد از 1 ماه تازه زنگ زدن و گفتن موتور اومده اگه میخوای بیا در صورتی که صندلی ماشین من رفت پایین دیگه بالا نیومد فکر کن 1 ماه صندلی خوابیده بود الانم که کلا ماشین خوابیده نمیدونم چند بار دیگه میشه اتفاقاتی از این دست واسه یه ماشین 0 بیوفته تازه واااای از دنده هاش که اصلا جا نمیرفت دنده عقب هم که یه پارچ جای یه لیوان اب هویج میداد تا جا بره
    دیگه تعمیر کار اونجا به من داشت جیز میگفت که مگه عقل نداری که میری ef7میخری اون سری اول خوب بود الان دیگه یه بار مصرفه 5000تا به 5000 تا باید بیای یه تعمیر موتور اساسی
    منم منتظرم بیاد بیرون سریع بفروشمش یا 405 tu5 یا 206 sd بگیرم

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

سلام دوستان.به خاطر بحث موتور واون روغن ریزی که راجعبش صحبت شد و به خاطر قانع نشدن خودم
    دیروز رفتم با یه تعمیرکار خبره ایرانخودرو صحبت کردم
    ایشون گفت:این مشکل روغن ریزی درسته هست از مدل های 88بگیر تا همین 90ها اینو دارن ولی فقط وفقط این مشکل به خاطر واشر در سوپاپ موتوره .گفت:هر کدوم میان که این روغن ریزی رو دارن نمایندگی یه ایمیل میده 2روز بعد واشرو میفرستن عوضش میکنیم ومشکل کلا حل میشه.
    قبلا گفته بودم یکی از آشناهام یه 88 داره که چن وقت دسته خودم بود .زنگ زدم ازش پرسیدم گفت آره ین مشکل چند وقت پیش برام پیش اومد ماشینو بردم نمایندگی واشر در سوپاپو تعویض کردن وحل شد.

آخر فروم باز A.IvI.I.N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان منکه بخاطر اصرار خانواده و ترافیک تهران از خیر EF7 گذشتم و در جستجوی ماشین اتومات هستم.

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان منکه بخاطر اصرار خانواده و ترافیک تهران از خیر EF7 گذشتم و در جستجوی ماشین اتومات هستم.
    ایول کارت واقعا عالیه منم میخواستم 206 اتومات بگیرم اما 18 تومن بیشتر نداشتم تو اگر داری 21 تومن حتما 206 بردار شندیدم پارس جدید اتاقش به صدا میافته

6. این کاربر از pishooo2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    کوچه

پيش فرض

منم يك هفته اي ميشه كه تحويل گرفتم (ef7 پايه گاز) ولي تاحالا مشكلي نداشتم شتابش عاليه ميخواستم بونم موقع استارت زدن حتما بايد گاز داشته باشيم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Danial_4139's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

منم يك هفته اي ميشه كه تحويل گرفتم (ef7 پايه گاز) ولي تاحالا مشكلي نداشتم شتابش عاليه ميخواستم بونم موقع استارت زدن حتما بايد گاز داشته باشيم؟
    رو بنزین روشن میشه ، گاز بودن و نبودنش فرقی نمیکنه .

9. 2 کاربر از Danial_4139 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اخه همین شتابش بود که منو گول زد رفتم گرفتمش
    میدونی از چی از همه بیشتر ناراحتم؟از این که همه میرن اسم مینویسن 1ماه صبر میکنن منه بیچاره رفتم پول نقد گذاشتم رو میز بنگاه سوار شدم رفتم یه راست تو تعمیرگاه اخه این شانسه من دارم

پروفشنال alipsp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    کرج گوهردشت

پيش فرض

عزیزم من یکی الان 3 هفته ای میشه ماشینم تو تعمیرگاهه سر 5000 تا موتورش سوخت مشکل اصلی ایجاد یه مورد نیست عزیزم مشکل اصلی ایجاد یه موردیه که نه اجازه ی باز شدن موتور رو دارن نه اجازه ی تعمیر و نه تعویض قطعه در ضمن قطعات ef7 نه در بازار موجوده نه سریع میفرسن روز اول موتور صندلی ماشین سوخت الان بعد از 1 ماه تازه زنگ زدن و گفتن موتور اومده اگه میخوای بیا در صورتی که صندلی ماشین من رفت پایین دیگه بالا نیومد فکر کن 1 ماه صندلی خوابیده بود الانم که کلا ماشین خوابیده نمیدونم چند بار دیگه میشه اتفاقاتی از این دست واسه یه ماشین 0 بیوفته تازه واااای از دنده هاش که اصلا جا نمیرفت دنده عقب هم که یه پارچ جای یه لیوان اب هویج میداد تا جا بره
    دیگه تعمیر کار اونجا به من داشت جیز میگفت که مگه عقل نداری که میری ef7میخری اون سری اول خوب بود الان دیگه یه بار مصرفه 5000تا به 5000 تا باید بیای یه تعمیر موتور اساسی
    منم منتظرم بیاد بیرون سریع بفروشمش یا 405 tu5 یا 206 sd بگیرم
    دوست عزیز شما واقعا شانست بده هاا
    دفعه بعد خوب تست کن بعد بخر ماشینو
    همیشه وقتی ماشین دستته اول برو تعمیرگاه معتبر نشون بده بعد بیا پول بده
    مطمعن باش شانست بد بوده آخه بیشتر مالکایی که من دیدم از ماشنشون راضی هستن
    خودم هم 2 ساله دارم تا حالا فقط روغن و فیلتر عوض کردم هیچ مشکلی نداشتم
    405 رو بیخیال شو همون 206 بهتره اگه sd هم نباشه بهترتر
    من یه 206 تیپ 5 مدل 84 دارم فقط باید با صلیقه باشی چون هنوز هیچ خرج بزرگی نکردم براش
    به خرج افتادن همش به خاطر استفاده غیر صحیح هست
    کلا tu5 عالیه.البته اگه شانست نزنه چون ef7 هم هیچی کم نداره

12. این کاربر از alipsp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز شما واقعا شانست بده هاا
    دفعه بعد خوب تست کن بعد بخر ماشینو
    همیشه وقتی ماشین دستته اول برو تعمیرگاه معتبر نشون بده بعد بیا پول بده
    مطمعن باش شانست بد بوده آخه بیشتر مالکایی که من دیدم از ماشنشون راضی هستن
    خودم هم 2 ساله دارم تا حالا فقط روغن و فیلتر عوض کردم هیچ مشکلی نداشتم
    405 رو بیخیال شو همون 206 بهتره اگه sd هم نباشه بهترتر
    من یه 206 تیپ 5 مدل 84 دارم فقط باید با صلیقه باشی چون هنوز هیچ خرج بزرگی نکردم براش
    به خرج افتادن همش به خاطر استفاده غیر صحیح هست
    کلا tu5 عالیه.البته اگه شانست نزنه چون ef7 هم هیچی کم نداره
    داداشی اگه گذرت به نمایندگی افتاد یه سوال در مورد ef7 بکن بگو قدیما با جدیداش چه فرقی داره اونوقته که یارو جیغش در میاد والا به من که گفت اون قدیمیاش بود که ماه بود جدیدیاش به مفت نمیارزه
    و اما 206 والا من خونواده ی پر جمعیتی ندارم کلا 4 تاییم که بابام خودش ماشین داره و کلا توی مسافرت با ما نمیاد اما اوه اوه اوه یه مامان دارم که وقتی میخواد بره مسافرت خونرو بار میکنه میاره با خودش
    یا مثلا میخوایم با ابجیم بریم بیرون یه مینی بوس دوستاشو میاره تو ماشین
    206 هاچ بک چند تا مشکل داره که نمیتونم باهاش کنار بیام
    یکی این که صندوق نداره یکی این که عقبش جاش کمه یکی این که سرعت 70 تا انگار داری 500 تا میری ادم داره پرت میشه بیرون از شیشه جلو انگار
    و دیگری این که اصلا توی دور زدن با سرعت بالا پایداری نداره من با سمندم 130 تا دور میزنم اصلا معلوم نمیکنه اما با 206 80 تا هم که دور بزنی لنگش رو هواست و دیگری این که 206 به علت کوتاهی فاصله بین 2 محورش خیلی تکون میخوره ادم حس راحتی توش نمیکنه متاسفانه
    تو فکر یه 206 اس دی هستم که بگردم یکیو پیدا کنم که پول لازمه میخواد یه ماشین 89 /30000تا کار کرده رو بفروشه خوبیش به اینه که هم افت قیمت حدود 2 میلیونی رو داره هم سالمه و هم مدل داره اگه شانسم بگه و پیدا بشه فکر کنم خوب باشه
    میخواستم 405tu5بگیرم هرچی فکر کردم نتونستم با قیافش کنار بیام
    ef7 مال برج 9 اگه بتونم 16500 بفروشم حدود 14 تا 15 تومنم یه 206 اس دی پیدا کنم خیلی خوبه
    حالا فعلا که تو تعمیرگاهه بیاد بیرون ببینیم چی میشه

14. این کاربر از pishooo2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •