تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 18

نام تاپيک: من چگونه لیسانس لعنتی ام را بگیرم ؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض من چگونه لیسانس لعنتی ام را بگیرم ؟؟

با سلام.

من ترم 6 مهندسی پزشکی هستم و در 5 ترم 59 واحد گذرانده ام و در حال حاضر برای ترم 6 20 واحد برداشته ام ....
    کلی دروس باقیمانده دارم ... (در اصل در 5 ترم گذشته باید حدود 90 واحد تخصصی و عمومی پاس میکرده ام اما 59 تا فقط ...)

از مدتها پیش این مساله ذهنم را درگیر کرده است که خیال خودم را راحت کنم و برای 10 ترم خودمو آماده کنم یعنی 10ترمه تموم کنم یا با 2تا تابستون هم شاید بشه سر و ته شو بست و عوضش یک سال عقب نیافتاد !
    به نظر شما چیکار کنم ؟ از این دو راهی که گفتم به نظرتون کدومش عملی بنظر میرسه ؟
    البته یک پلان c هم وجود داره و اون 9 ترم + 1 تابستان + 1 ترم مرخصی است ... !!! که به نظرم این هم منطقی و آبرومندانه به نظر میرسه !

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

این بیرون خبری نیست که میترسی 1 سال عقب بیفتی . با خیال راحت ادامه بده هر چقدر طول کشید

3. 7 کاربر از kenzu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

این بیرون خبری نیست که میترسی 1 سال عقب بیفتی . با خیال راحت ادامه بده هر چقدر طول کشید
    بله خوبه واقعا که سرت به درس و دانشگاه رفتن گرم باشه ... بخصوص برای آدمهای افسرده و درب و داغونی مثل من !
    اما مساله ی پول شهریه و عمر انسان هم اینجا پیش میاد که هر دو رو نباید از دست داد ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

به من بدبخت در حد 72 تن شهید کربلا هم داره ظلم میشه ... آخه دردمو به کی بگم ؟!
    الان این ترم پیش برای درس آزمایشگاهی که معیار نمره استاد فعالیت گروهی بود ... توی گروهی که دوتا یارو اسگل هیچ کاری نمیکردند نمره ی 13 گرفتند که حرومشون باشه ... اونوقت من بد بخت که ببخشید دهنم سرویس شد و بخش اعظم کارای گروهی رو انجام میدادم 14 گرفتم !! نگید تقصیر خودته میخواسته انجام ندی ... من مجبور بودم ... وقتی استادا اینقدر بیشعورند که تمام ملاکشون فعالیت گروهه و به فرد هیچ توجهی نمیکنند خب میخواسته منم مثل اونا انجام ندم ؟ همه مون میافتادیم ...

یک قضیه دیگه ... یوزر پس یکی از همون اسگلا رو داشتم نمراتش رو چک میکردم ... به تمام اعتراضاتش پاسخ مثبت داده بودند و نمراتش رو به بالاتر ارتقا داده بودند حتی نمره ی 7.5 ش رو به 10 رسونده بود استاد بی همه چیزش ... اما هیچ یک از اعتراضات من به جایی نرسید ... کلا هر چی استاد بی رحم و خونخوار گیر من میافته نمیدونم چرا !

6. این کاربر از baradar ehsan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

بنظرم ترم تابستونی بگیر ! ... دو ماه هم طول نمی کشه... کلا 6 واحد بیشتر نیست فشار کمه تقریبا یک سوم ترم های معمولی
    بگیر چون معلوم نیست ، بازم خدا نکرده ممکنه اینطوری عقب بیفتی
    دیگه باید حواست رو جمع کنی ... درس هات رو کم کم بخون اما با تعداد بیشتر و پیوسته
    و اگه این کار رو کنی حتما مزد سختی که کشیدی رو میگیری ...
    بهترین راه فرار ، تموم کردن دانشگاه هست

8. 2 کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

روی تابستون اصلا حساب باز نکن هر درسی رو توی تابستون ارائه نمیکنن اگه هم ارائه کنن دروس تخصصی رشته های کم دانشجو خیلی اوقات به حدنصاب نمیرسه.

10. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

چرا یه دانشگاهی من میشناسم درسای نخصصی خوبی ارائه میده

دانشگاه ملایر

الان چند سال پشت سر هم ترم تابستونیش درسای تخصصی ارائه میده به حد نصاب هم میرسه

برای شما هم احتمالا درسای مشترک بین رشته برق و رشته خودتون هم ارائه بشه

12. 2 کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

شما خیلی عقب هستید، اگر رشته شما کاردانی داره و خدمت هم باید برید حتما انصراف بدید کاردانی گیرید بروید خدمت،بعد اگر برگشتید ادامه بدید. فکر اضاف دفترچه ای هایی که خواهید خورد هم باشید.

14. این کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

شما خیلی عقب هستید، اگر رشته شما کاردانی داره و خدمت هم باید برید حتما انصراف بدید کاردانی گیرید بروید خدمت،بعد اگر برگشتید ادامه بدید. فکر اضاف دفترچه ای هایی که خواهید خورد هم باشید.
    نه خیر اینطور هم نیست ....
    فوقش 10 ترمه تموم میکنم که تا 10 ترم و حتی 12 هم ظاهرا هم مشگل سربازی بوجود نمیاد ...
    ضمن اینکه من ترم 1 ، 8 واحد و ترم 2 ، 5 واحد را حذف کردم و دلیل اصلی عقب ماندنم این حذف ها بود نه افتادن ...
    در مجموع 5 ترم گذشته 9 واحدافتادم که همچین چیز شاخی نیست و اگر تنها مشگل ام همین بود (یعنی حذف اون 13 واحد در کار نبود) خیلی راحت جبران میکردم ...

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

10 ترمه تموم میشه خیالی نیست. منم مثل شمام منتها 49 تا پاس کردم.
    نگران عقب افتادنم نباش. بعضیا یکی دو سال پشت کنکور می مونن حالا شما یه سال بعد کنکور می مونی. بالاخره هرکسی یه مشکلی براش پیش میاد

17. 2 کاربر از V i r u s e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •