تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 111 از 123 اولاول ... 1161101107108109110111112113114115121 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,101 به 1,110 از 1228

نام تاپيک: ✔ رفع اشکال سوالات درسی مباحث مقاطع دبیرستان و پیش دانشگاهی و کنکوری ها

کاربر فعال انجمن ریاضیات *M!L4D*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    The Hell

پيش فرض

دوستان یه سوال
    این مصدر های منصوب ک مفعول مطلق هستن ( مثل شکرا) چه نوع مفعول مطلقی هستند ؟ نوعی یا تاکیدی؟!

آخر فروم باز ehsan_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

سوال به همه
    بچه های تجربی من 2 تا سوال مهم دارم
    اولی اینکه توی یکی از آرمون ها کانون طراح عنوان کرده بود که اسپروژیر مثل مژکداران هم یوغی داره ! و یک موجود که هم یوغی می کنه می تونه پر سلولی باشه !!
    در هر حالی که توی کتاب 89 که من دارم اصلا همچین چیزی ننوشته و فقط به هم یوغی مژکداران و باکتری ها اشاره شده

دوم طراحان سوال کانون یک جا دیگه مدعی شدن که مخمر ها که آسکومیست تک سلولی هستند علاوه بر جوانه زدن می تونن مثل آسکومیست های پر سلولی آسک تشکیل داده و هاگ تولید کنن !!

باز هم توی کتاب 89 اصلا همچین چیزی نوشته نشده

توی کتاب چاپ جدید شاید اضافه شده؟ تا طراحان کانون سر ما فیلم در اوردن؟؟
    Last edited by ehsan_; 08-06-2012 at 14:44.

داره خودمونی میشه * Helium *'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان یه سوال این مصدر های منصوب ک مفعول مطلق هستن ( مثل شکرا) چه نوع مفعول مطلقی هستند ؟ نوعی یا تاکیدی؟!
    فکر میکنم" نیابی" باشن.

4. این کاربر از * Helium * بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Demon_342's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    این بماند ... !

پيش فرض

سلام تو آزمون کانون گروه OH متصل به حلقه بنزنی رو گروه فنولی حساب کرده و به کنکور تجربیه یه سالی استناد کرده ...بعد باز تو شیمی تجربی خارج کشور 89 گروه الکلی ( هیدروکسیل ) حساب کرده ...قضیه چیه ؟

آخر فروم باز ehsan_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

سلام تو آزمون کانون گروه OH متصل به حلقه بنزنی رو گروه فنولی حساب کرده و به کنکور تجربیه یه سالی استناد کرده ...بعد باز تو شیمی تجربی خارج کشور 89 گروه الکلی ( هیدروکسیل ) حساب کرده ...قضیه چیه ؟
    اگه جدا حساب کنی میشه گروه هیدروکسیل ولی اگه با حلقه بنزن حساب کنی میشه فنول
    توی حاسیه کتاب یکی از شیمی که الان یادم نیست کدوم سال هست نوشته شده حلقه بنزن اگه فقط یک عامل هیدروکسیل بهش متصل باشه تشکیل فنول میده !
    این ساختار در موادی مثل فنول فتالیین به کار رفته

مثلا توی آسپسرین اون قسمتی که عامل استری هست رو اگه CH3 رو هم بهش اضافه کنی با هم میشن گروه استیل که سوال حامع سنجش هم بود !

7. 2 کاربر از ehsan_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Demon_342's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    این بماند ... !

پيش فرض

اگه جدا حساب کنی میشه گروه هیدروکسیل ولی اگه با حلقه بنزن حساب کنی میشه فنولتوی حاسیه کتاب یکی از شیمی که الان یادم نیست کدوم سال هست نوشته شده حلقه بنزن اگه فقط یک عامل هیدروکسیل بهش متصل باشه تشکیل فنول میده !این ساختار در موادی مثل فنول فتالیین به کار رفتهمثلا توی آسپسرین اون قسمتی که عامل استری هست رو اگه CH3 رو هم بهش اضافه کنی با هم میشن گروه استیل که سوال حامع سنجش هم بود !
    سوال 245 شیمی خارج کشور تجربی 89 رو نگاه کنید ... شکلش دوتا گروه هیدروکسیل به حلقه ی بنزنی چسبیده و یکی هم به یه کربنه دیگهگفته کدوم گزینه غلطه ؟بعد گزینه 2 اینه : دارای سه گروه هیدروکسیل هست . ولی جواب تست این نیست

در آغاز فعالیت lady chemist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه کسی راجع به شیمی سوال داره از من بپرسه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

یه ابهام
    تو کلک معلم

پرآوازه رو 9 واج زده که پ/ضمه/ر/ء/ا/و/ا/ز/کسره
    تحفه رو 5 واج ت/ضمه/ه/ف/کسره
    ده (روستا) رو 3 واج د/کسره/ه
    اگه آخری درسته چرا دو تای اولی رو ه آخرش رو حساب نیاورده اگه دو تای اولی درستن ؟....
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

یه ابهام تو کلک معلم پرآوازه رو 9 واج زده که پ/ضمه/ر/ء/ا/و/ا/ز/کسرهتحفه رو 5 واج ت/ضمه/ه/ف/کسرهده (روستا) رو 3 واج د/کسره/هاگه آخری درسته چرا دو تای اولی رو ه آخرش رو حساب نیاورده اگه دو تای اولی درستن ؟....ممنون
    چون تو دو تای اول ه غیر ملفوظه یعنی کسره تلفظ میشه نه /ه/اما تو واژه ی ده ه ملفوظه یعنی برای بیان حرکت نیست موفق باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه deaddeaddead's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سوال به همه
    بچه های تجربی من 2 تا سوال مهم دارم
    اولی اینکه توی یکی از آرمون ها کانون طراح عنوان کرده بود که اسپروژیر مثل مژکداران هم یوغی داره ! و یک موجود که هم یوغی می کنه می تونه پر سلولی باشه !!
    در هر حالی که توی کتاب 89 که من دارم اصلا همچین چیزی ننوشته و فقط به هم یوغی مژکداران و باکتری ها اشاره شده

دوم طراحان سوال کانون یک جا دیگه مدعی شدن که مخمر ها که آسکومیست تک سلولی هستند علاوه بر جوانه زدن می تونن مثل آسکومیست های پر سلولی آسک تشکیل داده و هاگ تولید کنن !!

باز هم توی کتاب 89 اصلا همچین چیزی نوشته نشده

توی کتاب چاپ جدید شاید اضافه شده؟ تا طراحان کانون سر ما فیلم در اوردن؟؟

در مورد اسپیروزیر کتاب 90 رو دیدم کلا همجوشی رو ورداشته تبدیل کرده به هم یوغی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •