تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 56 از 60 اولاول ... 646525354555657585960 آخرآخر
نمايش نتايج 551 به 560 از 596

نام تاپيک: ◄ ™ MSI اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

داره خودمونی میشه msf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

کسی میدونه GE60 چجوریه خوبه؟؟؟
    از y580 برای بازی قویتره؟؟؟
    یکی انگلیسی ش خوبه بیزحمت یه سر به فروم خارجی بزنه ببینه مشکلات اصلی این مدل چیه؟؟؟
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوستان cx61 17 چطوره؟ گارانتی ماتریکس به درد میخوره؟

پروفشنال parsicola's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehroon

پيش فرض

فکر کنم وقتی درمورد لپ تاپ برای گیم و کارای گرافیکی صحبت می کنیم بهتره سراغ لپ تاپ های مخصوص گیم بریم نه اونهائیکه یه کارت گرافیک نیمه گیم هم رو لپ تاپشون نصب کردند! و اکثرا هم این کارت گرافیکی ها هم از لحاظ کلاک پائین اومده و هم لپ تاپشون در اثر بازی های شدید و طولانی مشکل داغ شدن زیاد دارند چون مخصوص گیم طراحی نشدند و توانائی و تحمل کارکرد درازمدت در زیر بار شدید گرافیکی رو ندارند و احتمال آسیب دیدنشون در درازمدت زیاده.
    من از تجربه خودم در خرید لپ تاپ MSI GE70 میتونم بگم که با قیمت 3270000 تومنش منو به شدت تحت تاثیر قرار داده (قیمت سایتش 3800000 نوشته شده اما الان تو جشنواره پائیزی خیلی پائین تر میدن). اینو بگم که یک ماه تمام به صورت تمام وقت در حال تحقیق و آزمایش لپ تاپ های مختلف برای گیم بودم. اولویت هام هم این بود: قیمت مناسب ، قابل حمل بودن ، کیفیت تصویر و صدا ، کیفیت ساخت ، گارانتی ، سرعت و کارت گرافیک . آخرش هم به MSI GE70 رسیدم. و نتیجه گرفتم که در مقایسه با قیمتها و امکانات برندهای دیگه این لپ تاپ بیشتر از 5 ملیون می ارزه!

وزن : فقط 2700 گرم !!
    طراحی: حتی باریکتر از خیلی لپ تاپ های معمولی 15 اینچی ! با اینکه من همیشه از لپ تاپهای 17 اینچی بدم میومد اما اینیکی به اندازه کافی خوش دست و سبک هست که روی پاهام میزارم و کار میکنم و احساس خستگی نمی کنم. مهمتر از اون زیر لپ تاپ هم اونقدر گرم نمی شه که بخواد اذیت بکنه و این یعنی کیفیت تهویه خوب با صدای کم و قابل تحمل.
    تصویر: برخلاف خیلی از لپ تاپ ها که از پانل AMOLED براق استفاده می کنند(شبه LED) این مدل از یک پانل کاملا LED واقعی با صفحه مات و رزولوشون 1920*1080 فول اچ دی استفاده می کنه. کیفیت تصویر واقعا خوبه و هیچ انعکاسی از اطراف روی تصویر نمیفته. با اون سایز و اون کیفیت به درد فیلم دیدن و گیم بازی کردن می خوره
    صدا: 4 اسپیکر ! صدای ساروند کم نظیر با کیفیت تفکیک صدای خیلی خوب. اینیکی رو خودتون باید تجربه کنید تا متوجه تفاوتش بشین. جک ورودی صدا هم با آب طلا روکش داده شده تا از حداکثر کیفیت صدا در هنگام استفاده از هدفون بشه بهره برد.
    کارت گرفیک: NVIDIA GT660 با 2 گیگ رم اختصاصی GDDR5 . دقت کنید که اگر لپ تاپی هم پیدا کردید که کارتش 660 بود باید GT هم باشه وگرنه این یعنی حداقل 15 الی 20 درصد کاهش فریم و سرعت در بازی. تابه حال هرچی بازی نصب کردم در حالت رزولوشن فول اچ دی و با بالاترین تنظیمات Ultra high بازی کردم و هنوز بازی نبوده که فریم کم بیاره!
    CPU: پردازنده i7 3610 QM ، ایوی بریج (جدیدترین نسل corei اینتل) ، چهار هسته ای . تقریبا یکی از آخرین مدلهای پردازنده های i7 اینتله. البتهشما تو ویندوزتون 8 هسته خواهید دید که یکی از قابلیتهای این پردازنده های پیشرفته ست که 4 تا هسته مجازی هم دارند.
    RAM: رم 8 گیگ با FSB 1600 ! . در ویندوز 7 توی قسمتی که به اجزاء کامپیوتر نمره میده به رم این لپ تاپ نمره 7.8 از کل 7.9 داده!
    HDD: هارد 750 گیگابایتی با سرعت 7200 دور ، با امکان جایگزینی با یک هارد SSD در آینده درصورت تمایل. هرچند جای ssd در این لپ تاپ خالیه و بودنش رو سرعت کلی لپ تاپ تاثیر زیادی داشت و به نوعی پای لنگ سرعت سیستم شده اما مسلما قیمتش رو هم نجومی بالا می برد. بهتر که این نوع هارد رو روش نزاشتن و امکان خریدش رو برای بعضیها بیشتر کرده.
    صفحه کلید: جزیره ای کامل با کیبورد عددی. صفحه کلیدش خیلی خوب عکس العمل میده و مخصوص گیم طراحی شده. اما نور پس زمینه نداره!! آخه msi چرا؟!!!
    و درایو نوری بلو ری Blueray
    2 تا پورت usb3 و دوتا usb2 ، ....
    کیفیت طراحی و ساخت: خوب و تاثیرگذار. عملا با زبان بی زبانی میگه با کیفیتم و به همین راحتی ها مرگ ندارم داداش. MSI در سری گیم خودش از قطعات الکترونیکی کلاس نظامی استفاده می کنه که به علت مقاومت و استحکام بالاشون تحت شرایط سخت و کار سنگین در تجهیزات الکترونیکی نظامی ازشون استفاده می کنند
    اشانتیون: یه موس مخصوص گیم عالی که خودش حداقل 50 تومن میارزه ، یه کوله مخصوص که اونم حداقل 50 تومن می ارزه.
    گارانتی : ماتریکس. با قیمتهای یکسان در سراسر کشور (همه نماینده هاش کارمندای ماتریکس هستند). خوشبختانه MSI چون یه شرکت تایوانیه ، به راحتی لوازم اون وجود داره و خودش به صورت مستقیم در ایران حضور داره و تمام محصولاتش برای ایران رو ساپورت کامل کرده. مثل اکثر مارکها نیست که حتی اسمی از ایران تو سایتشون نباشه.
    کلا وقتی از گیم و درکنارش مولتی مدیا صحبت می کنیم باید سراغ دوتا برند اصلی یعنی ASUS و MSI بریم . که در حال حاضر (2012) به نظرم MSI محصولات جذابتری برای سری گیم داره. تا ببینیم در آینده چی میشه.
    مدل MSI CX61 هم تو رده کلاسیک قرار داره که با سایز 15.6 اینچ میتونه با قیمت پائین تر و البته سطح انتظارات پائینتر انتخاب خوبی باشه . دو نوع i5 و i7 داره که بجز پردازنده در باقی مواردشون یکی هستند. کارت گرافیک Nvidia 640m و وزن 2.4 کیلوگرم با قیمت تقریبی 2300000 الی 2400000 . مخصوصا که 6 گیگ رم و ویندوز اورجینال 7 هم داره. کمتر لپ تاپی این کانفیگ رو با این قیمت داره. هرچند برای گیمینگ طولانی و سنگین ساخته نشده. اولش پولم کمتر بود و میخواستم اینو بگیرم اما یه جورائی پول جور شد و GE70 رو خریدم !

MSI GE60: این مدل با اینکه جزو سری گیم هستش (G series) از نظر من به چند دلیل زیاد جذاب نیست و از یک نظر دیگه جذابه.
    اولا کارت گرافیکش 650m هستش که از نظر من به زور میشه کارت گرافیک گیمینگ بهش گفت هرچند کارت خیلی قوی هستش.
    دوما پانل تصویرش از نوع شبه LED و براقه و رزولوشن اون هم فول اچ دی نیست. مثل خیلی لپ تاپ های دیگست که با اینکه از نظر خیلی ها تصویر خوبی داره اما با این مقدار پولی که پاش می دین یه کم تو ذوق آدم می خوره. (تقریبا 300 الی 400 تومن ارزونتر از GE70)
    اما از نظر قابل حمل بودن با وزن 2400 گرم و نازکی و ابعاد و زیبائی خیلی خوبه. کیفیت ساخت خیلی خوبی هم داره. به باریکی و سبکی خیلی از لپ تاپ های عادیه و حتی زیباتره و از این نظر یه لپ تاپ سری گیم عالی و منحصر به فرده.
    البته این تجربه شخصی من از این لپ تاپ بود و امیدوارم برای انتخاب دیگران کمکی باشه.

Last edited by parsicola; 26-12-2012 at 17:12.

4. این کاربر از parsicola بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehroon

پيش فرض

"کسی میدونه GE60 چجوریه خوبه؟؟؟
    یکی انگلیسی ش خوبه بیزحمت یه سر به فروم خارجی بزنه ببینه مشکلات اصلی این مدل چیه؟؟؟
    ممنون"

هیچ وقت به کمتر از کارت گرافیکی GT660m رضایت ندید و متاسفانه MSIGE60 در ایران هنوز مدل کارت گرافیکی 650M روش نصبه و نمی دونم چرا مدل 660M رو ماتریس وارد نمی کنه!!
    هیچ وقت به رزولوشن کمتر از فول اچ دی رضایت ندید مگر مجبور باشین! متاسفانه LENOVO مدل فول اچ دی هنوز وارد بازار ایران نشده ! MSIGE60 هم فول اچ دی نیست!
    حتما مانیتورش از نوع مات باشه نه براق. هردوشون عین همند! ... براق
    لنوو مخصوص گیم نیست و از ریویو هائی که تو سایتهای خارجی خوندم بعضا به مشکل گرم شدن بیش از حد اشاره شده بود. هرچند این مدلها چون جدیدند هنوز شواهد دقیق و مستندی از سایتهای معتبر در این زمینه ندیدم.
    MSI صفحه کلیدش یه نکته مثبت داره و یه نکته منفی: کیبوردش مخصوص گیم طراحی شده و فوق العاده با کیفیته و حتی دگمه ویندوز از سمت چپ به راست منتقل شده تا کار گیم راحت تر بشه! اما نکته منفیش نداشتن نور پس زمینه کیبورده! واقعا MSI چرا؟!!!
    اگه پولتون در حد 3 میلیونه لنوو رو بخر اگه بیشتر داری MSIGE70 رو بخر
    جفتشون هم نیاز به یه هارد SSD دارند تا به حداکثر سرعتشون برسند. اما درمورد جفتشون مطمئن نیستم که آیا هارد SSD رو میتونید در کنار هارد فعلیشون اضافه کنی یا باید کلا جایگزین هارد مکانیکی فعلی بشن؟!!!!
    Last edited by parsicola; 26-12-2012 at 17:27.

6. این کاربر از parsicola بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehroon

پيش فرض

البته من خودم GE70 خریدم به قیمت 3270

من از پاساژ پایتخت طبقه همکف ، نمایندگی ماتریکس خریدم. کاملا فول اچ دی . با تصویر عالی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

لپ تاپ 460dxچطوره؟

اینو بگیرم یا سونیsb35fg?

سونی کانفیگش پایین تر قیمتش بالاتر؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

ممنون"

هیچ وقت به کمتر از کارت گرافیکی GT660m رضایت ندید و متاسفانه MSIGE60 در ایران هنوز مدل کارت گرافیکی 650M روش نصبه و نمی دونم چرا مدل 660M رو ماتریس وارد نمی کنه!!
    هیچ وقت به رزولوشن کمتر از فول اچ دی رضایت ندید مگر مجبور باشین! متاسفانه LENOVO مدل فول اچ دی هنوز وارد بازار ایران نشده ! MSIGE60 هم فول اچ دی نیست!
    لنوو مخصوص گیم نیست و از ریویو هائی که تو سایتهای خارجی خوندم بعضا به مشکل گرم شدن بیش از حد اشاره شده بود. هرچند این مدلها چون جدیدند هنوز شواهد دقیق و مستندی از سایتهای معتبر در این زمینه ندیدم.
    MSI صفحه کلیدش یه نکته مثبت داره و یه نکته منفی: کیبوردش مخصوص گیم طراحی شده و فوق العاده با کیفیته و حتی دگمه ویندوز از سمت چپ به راست منتقل شده تا کار گیم راحت تر بشه! اما نکته منفیش نداشتن نور پس زمینه کیبورده! واقعا MSI چرا؟!!!
    جفتشون هم نیاز به یه هارد SSD دارند تا به حداکثر سرعتشون برسند. اما درمورد جفتشون مطمئن نیستم که آیا هارد SSD رو میتونید در کنار هارد فعلیشون اضافه کنی یا باید کلا جایگزین هارد مکانیکی فعلی بشن؟!!!!
    msi ge70 هم گرافیکش 660gtx هستش نه gt کنا ر کیبرد ببینید متوجه میشید ضمنا gtx بهتر از gt هستش این مدل تنها عیبش به نظر من 17 اینچ بودنشه وگرنه چیزی کم نداره

10. 2 کاربر از rahshab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

اگه کسی msi ge70 داره تر تمیز و بی عیب و ایراده خریدارم...کسی هست دوستان!؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    همدان -> ملایر

پيش فرض

دوستان cx61 17 چطوره؟ گارانتی ماتریکس به درد میخوره؟
    عالیه من الان i5 همین مدل رو گرفتم تو هیچی کم نمیاره... محشره
    اگه i7 گیرت اومد ردش نکن ولی بعید میدونم گیر بیاد....
    i7 این مدل سی پی یوش تا 27 گیگا هرتز بهت سرعت میده دیگه چی از این بهتر میخوایی... رمشم تا چن سال دیگه جواب میده هروخ کم آورد اضافه میکنی بهش... هاردشم باز همینطور...
    گرافیکش gt 640 که حرف ندارهههههههههههه....
    گیر آوردی به منم خبر بده...
    Last edited by mosi-cowboy; 15-02-2013 at 14:15.

13. این کاربر از mosi-cowboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

ممنون"

مانیتور msi ge 60 براق نیست لطفا درست راهنمایی کنید ...
    و هارد ssd رو در کنار هارد اصلی ساپورت میکنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •