تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: بررسی سیستم عامل Maemo 5

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض بررسی سیستم عامل Maemo 5

سلام.
    دوستان نظرتون در مورد این سیستم عامل چیه؟
    به نظرتو در مقابل سیستم عامل های دیگر از جمله ویندوز و اندرویید و ایفن....حرفی برای گفتن داره؟
    دوستان من خودم از این سیستم عامل چیزی نمیدونم و میخاستم به کمک شما در مورد این سیستم عامل اطلاعاتی به دست بیارم.مثلن با چه برنامه ها و بازی هایی سازگاری داره؟ منظور از متن باز بودن این سیستم عامل چیه؟..........

2. این کاربر از merikh_merikh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Hamid..God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

فرهنگ متن باز اولین بار در دهه ی 70 توسط تعدادی از دانشجویان رشته ی کامپیوتر ایجاد شد و در آن هر کسی اجازه ی تکثیر انتشار و بهبود یا تغییر در نرم افزار متن باز رو داره (یعنی هر کسی تو دنیا می شه یه برنامه نویس برایه این نرم افزار که طبیعتا در ارتقا و پیش رفت آن بی تاثیر نیست که این مورد رو به وضوح در پیش رفت سریع اندرویید شاهد هستیم)یکی از قانون هایه جالب این فرهنگ اینه که شما اجازه دارین نرم افزار متن باز رو کپی کنین ولی حق فروش اونو ندارین یعنی باید به رایگان در اختیار بقیه قرار بدینش

4. 2 کاربر از Hamid..God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز perjixen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    آتلانتیس .!

پيش فرض

Meamo يك پلتفرم كوچيك شده براي گوشي هاي هوشمند و اصطلاحا اينترنت بيس هست كه توسط نوكيا عرضه شده، و هسته مركزيش بر اساس سيستم عامل debian هست. گفته ميشه كه meamo يك sdk هم داره كه از اين طريق به راحتي ميشه بسطش داد.

رابط كاربريش از GNOME پيروي ميكنه كه ميشه گفت به اندازه گنوم دبيان امكانات داره ، امكاناتي شبيه كتابخانه هاي سيستمي و مرجعي نوشتاري و پكت هاي به روز رساني.

Nokia announced that it would run the Maemo operating system on its new mobile phone, the Nokia N900.[23]
    مرجع و توضيحات اضافه :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6. 6 کاربر از perjixen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed_bijari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    mash

پيش فرض

سلام
    دوستان اگه مقاله فارسی در این زمینه وجود داره بیزحمت تو این تاپیک قرار بدین تا استفاده کنیم
    ممنون

8. 2 کاربر از hamed_bijari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

سلام.
    دوستان گویا ان900 وارد بازار شده حالا بهتر میشه در مورد این سیستم عامل بحث کرد.
    لطفن دوستانی که در این مورد اطلاعاتی دارن در این تاپیک بزارن تا بقیه هم استفاده کنن.
    نینجا جان هم ان900 را خریدن برا همین اگه بیان این جا و نظراتشونو بگن خیلی خوشحال میشم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام به همه دوستان . من گوشی نوکیا N900 را 1 هفته پیش خریدم . فروشنده که یکی از دوستانم هستش گفت که 4 دستگاه وارد کرده که آخریش را من خریدم . حالا راست یا دروغش با خودشه . خواستم بگم که محیط سیستم عامل Meamo 5 یک محیط بسیــار زیبا و در عین حال به نظر من ساده هستش . من خیلی تلاش کردم که بتونم نرم افزار یا تم این گوشی را پیدا کنم ، اما بجز یک آدرس سایت که اون هم لینکش داخل خود گوشی هستش ، جایی دیگه نرم افزارش را پیدا نکردم که جهت اطلاع دوستان آدرس را میذارم . اطلاعات زیادی در مورد این سیستم عامل ندارم . همینقدر بدونید که نرم افزار هیچ سیستم عاملی را نمی پذیره . حالا اگه الباقی سیستم عامل ها هم همین خاصیت را دارند که هیچ . اگه کسی لینکی از نرم افزارهای این گوشی را داره برای من ارسال کنه که حسابی ممنون بشـــــــــــــــــــــــ ــــــــم ازش .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. این کاربر از ayazmavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه FA6161's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    KHONAMON

پيش فرض

فعلا يكم برنامه سخته براش گير بياري در كل جاي پيشرفت داره اما من ويندوزو ترجيح مي دم

کاربر فعال انجمن ریاضیات *M!L4D*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    The Hell

پيش فرض

فعلا يكم برنامه سخته براش گير بياري در كل جاي پيشرفت داره اما من ويندوزو ترجيح مي دم
    برنامه هاش کم نیست ...
    خیلیم کاربردین ...مثلا KMPlayer اش مثل ماله PC هست !

کاربر فعال انجمن ریاضیات *M!L4D*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    The Hell

پيش فرض

سلام به همه دوستان . من گوشی نوکیا N900 را 1 هفته پیش خریدم . فروشنده که یکی از دوستانم هستش گفت که 4 دستگاه وارد کرده که آخریش را من خریدم . حالا راست یا دروغش با خودشه . خواستم بگم که محیط سیستم عامل Meamo 5 یک محیط بسیــار زیبا و در عین حال به نظر من ساده هستش . من خیلی تلاش کردم که بتونم نرم افزار یا تم این گوشی را پیدا کنم ، اما بجز یک آدرس سایت که اون هم لینکش داخل خود گوشی هستش ، جایی دیگه نرم افزارش را پیدا نکردم که جهت اطلاع دوستان آدرس را میذارم . اطلاعات زیادی در مورد این سیستم عامل ندارم . همینقدر بدونید که نرم افزار هیچ سیستم عاملی را نمی پذیره . حالا اگه الباقی سیستم عامل ها هم همین خاصیت را دارند که هیچ . اگه کسی لینکی از نرم افزارهای این گوشی را داره برای من ارسال کنه که حسابی ممنون بشـــــــــــــــــــــــ ــــــــم ازش .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به اینجا مراجعه کنید ...
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مشکلی هم داشتی به کلوپش تو بخش نوکیا مراجعه کن !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

آیا زبان فارسی هم ساپورت میکنه ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •