تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 310 از 311 اولاول ... 210260300306307308309310311 آخرآخر
نمايش نتايج 3,091 به 3,100 از 3104

نام تاپيک: اینترنت استان همدان

داره خودمونی میشه chubin009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین دور و ور

پيش فرض

یک سوال داشتم :
    اینکه میگن کسی اینترنت مخابرات داشته باشه و بره قطعش کنه و اینترنت از شرکت های دیگه بگیره مخابرات نمیزاره راسته ؟ و اینکه از کجا بفهمیم خط تلفنمون فیبر نوری یا کابل مسی ؟ الان من میترسم برم قطع کنم مخابراتو و نتونم از شرکت های دیگه بگیرم چون میگن فقط مخابرات برای کابل فیبر نوری جواب میده ؟ (من ساکن شهرک مدنی هستم)
    با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

من 5 ساله اینترنت 128 مخابرات رو دادم. تا حالا راضی بودم

داره خودمونی میشه chubin009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین دور و ور

پيش فرض

این صفحه مدیریت مصرف مخابرات الان 2 هفته بیشتره که بالا نمیاد . اینا نمیدونم چه جوری نمیتونن یه سایت رو درست کنن؟؟ مردم رو الاف کردن الان نمیدونیم چقدر از ترافیکمون مونده ؟ حالا ما که دائمی هستیم ولی اونا که اعتباری ان و می خوان ترافیک بخرن نمیدونم چیکار میکنن !

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnamcp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

به نام خدایی که زیباست و زیبایی را دوست دارد
    با تقدیم سلام و احترام
    دوستان من قبلا اینترنت یک مگ مخابرات با ترافیک 8گیگ با هزینه ماهیانه ی 15.5 هزار تومان داشتم از اول ماه خرداد اون رو تبدیل به اینترنت 5 تا 16 مگ با ترافیک 5 گیگ(طرح همسفر) با هزینه 9 هزار تومان کردم چند موضوع هست می خوام نظر شما رو جلب کنم:
    1. وقتی من برای تبت نام رفتم به عبارت "پس پرداخت محدود" توجه نکردم چون در این حالت وقتی 5 گیگ تموم میشه باید برای ترافیک اضافه علاو بر پول تلفی که برای 5 گیگ که 9هزار تومان هست روی قبض تلفن میاد باید همون موقع پول پرداخت کنی مثلا من 6 گیگ رو یکی یکی خریدم که شد 18 هزار تومان
    2.با وجودیکه سرعت اسمی من حداقل 5 و حد اکثر16 برابر شده اما به هیچ وجه سرعتم در ساعت روزانه تغییر نکرده قبلا 900 کیلوبایت برثانیه بود الان هم همین طور. فقط تغییر خوبی که کرده سرعت دانلود شبانه با روزانه برابر شده اونم تا8گیگ در بازه 2تا 6 صبح.
    3.مشکل دیگه که دارم اینه مصرفم ترافیکم خیلی زیاد شده .
    در هر صورت من این نکات گفتم تا دوستان حواسشون باشه

داره خودمونی میشه merman2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام
    دوستان کسی با پیش شماره 3834 اینترنت گرفته؟ تو هر isp چک کردم و زنگ زدم گفتن نمیدیم و فقط باید از مخابرات سرویس بگیری :| دلیلش چیه؟
    البته تو سایت مخابرات هم چک کردم اونجا هم نوشت برای این شماره غیرقابل دریافته
    چیکار کنم به نظرتون؟

کاربر فعال انجمن بازیهای آنلاین و شبکه ای hossein2801's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Nexus

پيش فرض

مخابرات از زمانی سایتو به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تغییر دادن 10 برابر از شما ترافیک کم میکنن به سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برید شکایت ارسال کنید و اطلاع رسانی کنید 90گیگ من 10 روزه تموم شد با 10 گیگ مصرف

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    همدان.دست راست.کوچه دوم

پيش فرض

کسی از پیشگامان نت گرفته ؟
    های وب بد نیست ولی با این مبلغ پرداختی میشه سرویس های بهتری از پیشگامان گرفت

در آغاز فعالیت Hoffman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام بر همشهریان گرامی
    من بعد 10 سال استفاده از adsl مخابرات به خاطر کیفیت بد و قطعی های مکرر و افت سرعتش درخواست جمع آوری دادم
    حالا میخواستم ببینم از بین باقی isp ها دوستان چی رو پیشنهاد میکنن؟
    من خودم نظرم رو پارس آنلاینه، از دوستان همشهری ممنون میشم اگه تجربه ی استفاده از adsl پارس انلاین یا باقی isp ها رو دارن من رو برای انتخاب بهترین سرویس دهنده راهنمایی کنن

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

سلام بر همشهریان گرامی
    من بعد 10 سال استفاده از adsl مخابرات به خاطر کیفیت بد و قطعی های مکرر و افت سرعتش درخواست جمع آوری دادم
    حالا میخواستم ببینم از بین باقی isp ها دوستان چی رو پیشنهاد میکنن؟
    من خودم نظرم رو پارس آنلاینه، از دوستان همشهری ممنون میشم اگه تجربه ی استفاده از adsl پارس انلاین یا باقی isp ها رو دارن من رو برای انتخاب بهترین سرویس دهنده راهنمایی کنن
    درود. دوست عزیز پارس آنلاین یکی از بدترین شرکت های ارائه دهنده اینترنت تو ایران هست.
    شرکت هایی مثل شاتل و آسیاتک و های وب خوب هستن.
    اگر هم سرعت بالا مد نظرتون هست و از نظر هزینه مشکلی ندارید، از مبین نت استفاده کنید (به شرطی که TD-LTE آنتن دهی داشته باشه نه اینکه روی FD-LTE بذارن که همراه اول بهش آنتن میده و سرعتش کند). ایرانسل هم خوب هست. منظورم TD-LTE اون هست.
    توجه داشته باشید که اگر از مرکز مخابرات دور هستید، از هر شرکتی اینترنت ADSL بگیرید، سرعت و کیفیت اینترنت شما خوب نخواهد بود.

10. این کاربر از epaaeiz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام
    متاسفانه در یک ماه اخیر، شرکت مخابرات به دلیل ترافیک بالای شبکه دچار مشکلاتی شده که خودتون ذکر کردید. خصوصا با هدیه دادن 100 گیگابایت ترافیک هدیه، این وضعیت رو به وخامت رفت. من هم مثل شما از تابستان 89 مشترک مخابرات بوده‌ام و هستم. و این مشکلات برام وجود داشته اما تنها چیزی که من رو مشترک این شرکت نگاه داشته، قیمت بسیار رقابتی مخابرات نسبت به کلیه شرکت‌های دیگر هست. با این وجود، من مشترک TD-LTE ایرانسل هم هستم و باید بگم که این سرویس از همه‌ی سرویس‌های دیگر برای من بهتر بوده است. اما این در مورد منطقه‌ی ما صادق هست و من نمی‌تونم نظر قطعی در مورد منطقه‌ی شما بدم. به هر حال اگر توان مالی مناسب دارید، این مساله رو هم در نظر بگیرید. در مورد ADSL،متاسفانه تجربه‌ی شرکت‌های دیگر رو ندارم. مخابرات با وجود پتانسیل بالایی که داره، VDSL رو خیلی کند توسعه داده و فیبر نوری رو هم خیلی کم توسعه داده. من پاییز پارسال خیلی دنبال فیبر بودم اما منطقه‌ی ما ارائه نمی‌شد. شما هم باز فیبر رو بپرسید، شاید برای شما امکان واگذاری وجود داشته باشه.
    Last edited by Theoden; 10-04-2020 at 00:11.

12. این کاربر از Theoden بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •