تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 311 اولاول ... 56789101112131959109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 3104

نام تاپيک: اینترنت استان همدان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

من الان سرویس 128 سه ماهه دارم با حجم 9 گیگ به قیمت 34 تومن.
    هر شب هم بالای یک گیگ رایگان دانلود میکنم توی روز هم امکان نداره سرعت دانلود پایین 50 باشه.
    انوقت برم دنبال دردسر از مخابرات حالا بشه یا نشه هر دو ماه بالای 50 تومن بدم؟؟؟!!!!!
    معلومه که پارس آنلاین بیشتر می ارزه
    من 512 دارم 20 تومان ماهی ميدم سرعت زير 60 نمياد هزينه رانژه هم نميدم پول رو هم آخر ماه ميدم
    هر مودمی که بخوام ميرم ميخرم روزی 5 گيگ هم دانلود دارم(تو 4 روز اندازه کل ماه شما ميشه)
    حالا شما چطوری حساب کردی که پارس انلاين بيشتر ميارزه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

آقا شما چطوری 34 تومن میدی؟
    من برای همین 3 ماهه 3گیگ که جمعن میشه 9 گیگ، 46 تومن میدم که با مالیات و اینا میشه 48 تومن
    آخه تو سایت فقط این 46 تومنی رو داره برای سرویس 128 3 ماهه 3 گیگ
    شما از طریق نمایندگی شارژ میکنید؟
    سرعتمم که گند زده دیگه کلا، چند روزه بین 1 تا 5 شده سرعت دانلودم!!
    قیمتای جدیدیش هست دوست عزیز. بعد جدیدا هم یکی از دوستام میگه تو روز سرعتش ای بد نیست ولی شبا واسه دانلود رایگان خیلی خراب

دوتان مخابرات هم امروز رفتم هر کاری کردم قبول نکردن بیشتر 256 بدن رفتم پیش ریس کل درخوایت دادم گفتم واسه شرکت میخوام گفت فقط ارگانهای دولتی بالای 256 میدیم حالا دنبال پارتی میگردم ببینم بالاتر از 256 میدن چون از قرار معلوم که این دوستمون از سرعتش گفته بود داره افت میکنه راستی از مودم هاش کسی استفاده کرده قیمتاش خیلی عالی بودن ولی مارکش رو تاحالا ندیده بودم تایوانی هم بود جنس

داره خودمونی میشه feri2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دوستان ما معمولاً عادت داریم تا چیزی رو که خودمون تجربه نکنیم قبول نکنیم . من قبلاً پارس آنلاین داشتم . فقط به خاطر ارزان بودن رفتم مخابرات . حالا هم پشیمانم از دو هفته ای که وصل شدم در روز شده 10 بار هم قطع بشم. پینگ هم چند روزی میشه خراب شده در حالی که پارس آنلاین که دو سال داشتم به جز روزهایی که قطعی سراسری داشت این اتفاقات نبود.پشتیبانی هم که ماشاا... افتضاح . اصلا جوابگو نیستند . تازه من فکر میکنم با هجومی که به مخابرات دارن میارن وضع شرکتها بهتر میشه. حالا هر کی دردسر دوست داره بره مخابرات بگیره.

[
    Last edited by feri2009; 08-08-2010 at 09:19.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    بن بست رضوی

پيش فرض

من 512 دارم 20 تومان ماهی ميدم سرعت زير 60 نمياد هزينه رانژه هم نميدم پول رو هم آخر ماه ميدم
    هر مودمی که بخوام ميرم ميخرم روزی 5 گيگ هم دانلود دارم(تو 4 روز اندازه کل ماه شما ميشه)
    اونوقت نهایت سرعت دانلود چند هست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

یعنی شما قطعی ندارید دوست عزیز؟
    افت سرعت چطور؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

از دوستاني كه اكانت مخابرات رو گرفتن خواهش ميشه
    سرعت دانلود رو بگن كه ما هم تكليف خودمونو بدونيم

داره خودمونی میشه ttsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ON CLIFF OF THE HELL

پيش فرض

من دو هفته میشه از مخابرات گرفتم راضی نیستم سرعت دانلود همون سرعت واقعی خطه من الان 256 دارم 30-40 دانلود می کنم در حالی که با پارس آنلاین 130 مخابرات یه کم قطعی زیاد داره واسه همین می خوام واسه اون یکی خط از شاتل بگیرم که تازه اومده من با نمایندگی شاتل همدان صحبت کردم گفت بالای 128 هم با کارت دانشجویی میده همه سرویس ها هم رو 2 مگ بستن اینم آدرس و شماره شاتل واسه اونای که می خوان

تلفن: -8284059--8284060
    مجسمه شيرسنگي، خيابان دكتر چمران، جنب بيمه معلم، كوچه پرتو، پلاك66.سامانه پرداز

این هم تست سرعت مخابرات

[/
    Last edited by ttsoft; 09-08-2010 at 17:41.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

من دو هفته میشه از مخابرات گرفتم راضی نیستم سرعت دانلود همون سرعت واقعی خطه من الان 256 دارم 30-40 دانلود می کنم

[/
    دمت گرم !
    اما پارس آفلاين هم اين روزا خرابه
    من GP1-9x رو تازه گرفتم، مثالا 256 هست
    شبا 20 تا بيشتر نميده

داره خودمونی میشه feri2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

این مخابرات دیگه منو کلافه کرده دیروز صبح ده بار بیشتر قطعی داشت . این هم سرعتش 1 ساعت نشستیم یه فایل 14 mb دانلود شه هیچ کس هم جوابگو نیست باز صد رحمت به پارس آنلاین حداقل جوابگو هستن. ما که از مخابرات خیری ندیدیم . جالب اینکه میگن زودتر از دو ماه هم نمیشه درخواست جمع آوری داد. بریم همون پارس آنلاین خودمون. حداقل دیگه اینقدر قطعی وافت سرعت نداره.

Last edited by feri2009; 10-08-2010 at 08:54.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

برای نشون دادن عمق فاجعه،باز هم یکی از تست هامو میزارم.فکر کنم مخابرات کم کم داره از آخر اول میشه!

نمیدونم چرا هر وقت می خوام توی فروم بزارم،سرعت بالا میره؟!به خدا خیلی از این افتضاح تر بود!

---------- Post added at 05:13 PM ---------- Previous post was at 05:12 PM ----------

آها یادم رفت.سرویسم هم 256 میباشد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •