تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 311 از 311 اولاول ... 211261301307308309310311
نمايش نتايج 3,101 به 3,104 از 3104

نام تاپيک: اینترنت استان همدان

در آغاز فعالیت Hoffman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام
    متاسفانه در یک ماه اخیر، شرکت مخابرات به دلیل ترافیک بالای شبکه دچار مشکلاتی شده که خودتون ذکر کردید. خصوصا با هدیه دادن 100 گیگابایت ترافیک هدیه، این وضعیت رو به وخامت رفت. من هم مثل شما از تابستان 89 مشترک مخابرات بوده‌ام و هستم. و این مشکلات برام وجود داشته اما تنها جیزی که من رو مشترک این شرکت نگاه داشته، قیمت بسیار رقابتی مخابرات نسبت به کلیه شرکت‌های دیگر هست. با این وجود، من مشترک TD-LTE ایرانسل هم هستم و باید بگم که این سرویس از همه‌ی سرویس‌های دیگر برای من بهتر بوده است. اما این در مورد منطقه‌ی ما صادق هست و من نمی‌تونم نظر قطعی در مورد منطقه‌ی شما بدم. به هر حال اگر توان مالی مناسب دارید، این مساله رو هم در نظر بگیرید. در مورد ADSL،متاسفانه تجربه‌ی شرکت‌های دیگر رو ندارم. مخابرات با وجود پتانسیل بالایی که داره، VDSL رو خیلی کند توسعه داده و فیبر نوری رو هم خیلی کم توسعه داده. من پاییز پارسال خیلی دنبال فیبر بودم اما منظقه‌ی ما ارائه نمی‌شد. شما هم باز فیبر رو بپرسید، شاید برای شما امکان واگذاری وجود داشته باشه.
    درود
    در مورد adsl مخابرات حق با شماست، اما مشکلی که یکی دوماه بود خیلی من رو اذیت می کرد مشکل تو اتصال به شبکه بود، گاهی اوقات باید چند ده دقیقه تلاش میکردم تا بالاخره به شبکه متصل میشد، با پشتیبانی هم که تماس میگرفتم میگفتن مشکلی نداره تا این که یک بار از دهن اپراتورش در رفت و گفت بیشتر از ip موجود اشتراک فروختن و وقتی تمام ip ها اشغال باشه نمیشه کانکت شد تا یه ip خالی بشه، جدای این هم گفت به خاطر این 100 گیگ ترافیک هدیه این چند روزه روزی هزار تا اشتراک جدید اضافه شده که دیگه دیدم با این شرایط adsl مخابرات ارزش استفاده نداره
    فعلاً دارم از نت همراه استفاده میکنم تا ببینم جایگزین بهتری پیدا میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

همین دو روز اخیر، خود من حداقل روزی دو بار قطعی داشتم و مجبور به ریست کردن مودم می‌شدم. حتی همین دو هفته پیش به مودم خودم شک کردم و کلا ریست فکتوری کردمش و تنظیم مجدد کردم. اما قطعی ها باقی موندند. کارشناس‌ها هم معمولا جواب های خیلی بی فایده‌ای می‌دهند. حالا یا واقعا اطلاعات کافی ندارند و یا این که کار خودشون رو با پاسخ های کلیشه ای راحت می‌کنند. من تابستون‌ها، بین سالهای 90 تا 93، دقیقا در تیرماه که امتحانات مدارس تموم می‌شد، این وضعیت شما رو تجربه می‌کردم و قطعی داشتم. وقتی از کارشناس‌ها می‌پرسیدم، معمولا جوابشون این بود که به خاطر گرمای هوا، کابل‌های مسی دچار اختلال می‌شوند. اما بعد از اون تاریخ و احتمالا به خاطر گسترش امکاناتشون، حتی در گرماي به مراتب شدیدتر تابستون‌های بعدی، مشکلی برام ایجاد نشد. این عدم صداقشون باعث شده که من به ندرت با شرکت تماس بگیرم. شما احتمالا برای سال اول، با هر شرکت دیگری که قرارداد ببندید، مشکلی نخواهید داشت چون طرح‌های مشترکین جدیدشون خیلی اغوا کننده هست. هزینه ی بیشتر می‌ارزه به اعصاب راحت‌تر. امیدوارم مشکلتون حل بشه چون درک می کنم که خیلی آزار دهنده هست.

3. این کاربر از Theoden بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

درود
    در مورد adsl مخابرات حق با شماست، اما مشکلی که یکی دوماه بود خیلی من رو اذیت می کرد مشکل تو اتصال به شبکه بود، گاهی اوقات باید چند ده دقیقه تلاش میکردم تا بالاخره به شبکه متصل میشد، با پشتیبانی هم که تماس میگرفتم میگفتن مشکلی نداره تا این که یک بار از دهن اپراتورش در رفت و گفت بیشتر از ip موجود اشتراک فروختن و وقتی تمام ip ها اشغال باشه نمیشه کانکت شد تا یه ip خالی بشه، جدای این هم گفت به خاطر این 100 گیگ ترافیک هدیه این چند روزه روزی هزار تا اشتراک جدید اضافه شده که دیگه دیدم با این شرایط adsl مخابرات ارزش استفاده نداره
    فعلاً دارم از نت همراه استفاده میکنم تا ببینم جایگزین بهتری پیدا میشه
    سلام
    ببخشید شما سرویس خودتون رو عوض کردید؟ از کدوم شرکت گرفتید؟ رضایت دارید؟
    من خیلی دارم اذیت میشم. روزی بیش از 5 بار قطعی دارم. قطعی لینک هم نیست، قطعی کانکشن هست. من مرکز بعثت هستم.
    Last edited by Theoden; 01-05-2020 at 00:12.

در آغاز فعالیت Hoffman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام
    ببخشید شما سرویس خودتون رو عوض کردید؟ از کدوم شرکت گرفتید؟ رضایت دارید؟
    من خیلی دارم اذیت میشم. روزی بیش از 5 بار قطعی دارم. قطعی لینک هم نیست، قطعی کانکشن هست. من مرکز بعثت هستم.
    سلام
    ببخشید من الان پستتون رو دیدم
    نه هنوز از اینترنت همراه استفاده میکنم، درسته هزینه اش بیشتره ولی حداقل اعصاب خوردی های adsl رو نداره

6. این کاربر از Hoffman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •