تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 309 از 311 اولاول ... 209259299305306307308309310311 آخرآخر
نمايش نتايج 3,081 به 3,090 از 3104

نام تاپيک: اینترنت استان همدان

آخر فروم باز M e i s a m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    هــمـدان

پيش فرض

سلام
    من سه سال پیش یک خط adsl دائمی از مخابرات گرفتم الان میخوام عوض کنم به طرح ماه های زرین . رفتم پست بانک میگه نمیشه ؟ راست میگه یا از سر وا کرده ؟ من فرم قراردادش رو از سایت گرفتم نگاه کردم ننوشته که مشترکین قدیمی نمیتونن ثبت نام کنن. اگه نشه باید چه جوری عوضش کنم ؟ مثلا میشه اول درخواست جمع کردنش رو بدم بعدش برم از این طرح استفاده کنم ؟
    با تشکر
    اگر قیمت طرح بعدی بالاتر باشه میشه وگرنه میری خود مخابرات منطقه درخواست جمع آوری میدی بعد دو روز میری سرویس جدید رو فعال میکنی هزینه هم نداره
    ------------------------

برادران همشهری این سرویس ها جدید که کمیسیون تعیین کرده رو دیدید؟ از اول مرداد ماه لازم الاجرا هست ترافیک داخلی و خارجی رو جدا کرده به نظر یک مقدار بهتر هست از این طرح های فعلی
    من شاید یک مگ ۲۵تومن رو فعال کنم یه هفته دگ ده گیگ خارجی داره بیست داخلی (برا دانلود سریال اینا خوبه) یک چهارم مقدار دانلود هم باید به عنوان آپلود بره روش که میشه ۱۲.۵ و ۲۵ گیگ. شبانه هم اگر سر جاش بمانه که باز اونم هشت گیگ میده دگ..

اینم وضعیت نت

این یک مگه
    سرور هم ک توی همدانه (آتی نت؟؟) پینگ با خارج کشور شده ۷۰ ۸۰ یعنی اصلا نت خلوت
    انقدر کم فروشی میکنن سرعت هی میره بالاتر بعد هی حجم حجم حجم... بر روحتان لعنت.
    Last edited by M e i s a m; 15-07-2016 at 23:44.

2. 2 کاربر از M e i s a m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnamcp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

اگر قیمت طرح بعدی بالاتر باشه میشه وگرنه میری خود مخابرات منطقه درخواست جمع آوری میدی بعد دو روز میری سرویس جدید رو فعال میکنی هزینه هم نداره
    ------------------------

برادران همشهری این سرویس ها جدید که کمیسیون تعیین کرده رو دیدید؟ از اول مرداد ماه لازم الاجرا هست ترافیک داخلی و خارجی رو جدا کرده به نظر یک مقدار بهتر هست از این طرح های فعلی
    من شاید یک مگ ۲۵تومن رو فعال کنم یه هفته دگ ده گیگ خارجی داره بیست داخلی (برا دانلود سریال اینا خوبه) یک چهارم مقدار دانلود هم باید به عنوان آپلود بره روش که میشه ۱۲.۵ و ۲۵ گیگ. شبانه هم اگر سر جاش بمانه که باز اونم هشت گیگ میده دگ..

اینم وضعیت نت

این یک مگه
    سرور هم ک توی همدانه (آتی نت؟؟) پینگ با خارج کشور شده ۷۰ ۸۰ یعنی اصلا نت خلوت
    انقدر کم فروشی میکنن سرعت هی میره بالاتر بعد هی حجم حجم حجم... بر روحتان لعنت.
    سلام
    میشه لینک تعرفه هاشو بذارید

4. این کاربر از behnamcp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    هــمـدان

پيش فرض

سلام
    میشه لینک تعرفه هاشو بذارید
    قرار بود از یک مرداد اجرایی شه ولی نشده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یک فایل pdf بود تو نت سرچ بزنی هست مال خود کمیسیون و اینها بود متنش همینه فقط جهت اطمینان میگم که یعنی معتبره

6. این کاربر از M e i s a m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

سلام بر همشهریهای عزیز
    دوستان من از مخابرات اینترنت 1 مگ دارم مشکلم اینه مدتی هست در طی روز مدام قطع و وصل میشه(شبها از اینترنت استفاده نمی کنم). کسی دیگه هم هست همچین مشکلی داشته باشه؟؟

8. این کاربر از behnamcp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

سلام بر همشهریهای عزیز
    دوستان من از مخابرات اینترنت 1 مگ دارم مشکلم اینه مدتی هست در طی روز مدام قطع و وصل میشه(شبها از اینترنت استفاده نمی کنم). کسی دیگه هم هست همچین مشکلی داشته باشه؟؟
    برای من هم قطع و وصلی زیاد شده علاوه بر این سرعت هم به شدت کم شده ...

دلایلش فکر کنم یکی کاهش هزینه گیگ باشه یا تغییر آی پی های ورژن 4 به ورژن 6 یا حتی دلایل دیگه ای که میتونه داشته باشه

10. 2 کاربر از h-blade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

برای من هم قطع و وصلی زیاد شده علاوه بر این سرعت هم به شدت کم شده ...

دلایلش فکر کنم یکی کاهش هزینه گیگ باشه یا تغییر آی پی های ورژن 4 به ورژن 6 یا حتی دلایل دیگه ای که میتونه داشته باشه
    بله ظاهرا حق با شماست سرعت ها هم کم شده شرعت من به یه یک سوم تا یک چهارم رسیده
    دوستانی که از مخابرات اینترنت دارند لطفا یه تست سرعت بگیرند ببینند سرعت شون کم شده یا نه؟؟؟

12. این کاربر از behnamcp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

سلام بر همگی
    دوستان ازتون خواهش می کنم بیشتر فعالیت داشته باشید تاپیک داره خاک می خوره و خیلی سوت و کور شده.
    حقیقتش من دی ماه امسال قراردادم با مخابرات تموم میشه حالا برای برای بعد از اون تصمیم گرفتم که از یه شرکت اینترنت بگیرم دوتا گزینه دارم:
    1.سرویس عصرانه آسیاتک که برای یک سال و نیم 365 گیگ اینترنت میده با قیمت حدود 115 هزار تومان با سرعت 16 مگابیت
    2.سرویس آتی نت که برای یک سال 150گیگ اینترنت میده با قیمت 100 هزار تومان با سرعت 12مگابیت
    به نظرتون کدوم یکی بهتره؟؟؟من خودم بیشتر نظرم رو آسیاتک جلب شده

14. این کاربر از behnamcp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال NeORiN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Liberty City

پيش فرض

سلام بر همگی
    دوستان ازتون خواهش می کنم بیشتر فعالیت داشته باشید تاپیک داره خاک می خوره و خیلی سوت و کور شده.
    حقیقتش من دی ماه امسال قراردادم با مخابرات تموم میشه حالا برای برای بعد از اون تصمیم گرفتم که از یه شرکت اینترنت بگیرم دوتا گزینه دارم:
    1.سرویس عصرانه آسیاتک که برای یک سال و نیم 365 گیگ اینترنت میده با قیمت حدود 115 هزار تومان با سرعت 16 مگابیت
    2.سرویس آتی نت که برای یک سال 150گیگ اینترنت میده با قیمت 100 هزار تومان با سرعت 12مگابیت
    سلام
    خب مشخصه آسیاتک بهترین گزینه ست. نسبت به آتی نت هم پیشنهادات تشویقی بهتری مثل گیگباکس ، دانلود از آسیادی ال و... میتونی استفاده کنی.

دوستانی که از مخابرات سرویس دارن آیا هنوز محدودیت دانلود شبانه(8گیگ) پابرجاست یا حذف شده؟

16. 2 کاربر از NeORiN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    هــمـدان

پيش فرض

سلام
    دوستانی که از مخابرات سرویس دارن آیا هنوز محدودیت دانلود شبانه(8گیگ) پابرجاست یا حذف شده؟
    پرزیدنت روحانی بر خلاف نفر قبلیش خوب بلده چجور پول در بیاره بجای اینکه بزنه تو سر نت امده قیمت حجم رو که اصلا از ریشه مشکل دار هست نصف کرده بعد جاها دگ پول زور میگیره فرضا مخابرات مثل ما شبانه رو که طبق قانون پولش رو از قبل گرفتن حذف میکنه حالا فکر کن یک درصد سیستم هشت گیگی حذف شه بره قبلیش فوقش همین رو هم حذف میکنن میره. پول رو بچسب اقا. والا بخدا همون شبانه بهتر بود الان دوبرابر پول میدیم برا یک دهم مصرف قبل
    بله ظاهرا حق با شماست سرعت ها هم کم شده شرعت من به یه یک سوم تا یک چهارم رسیده
    دوستانی که از مخابرات اینترنت دارند لطفا یه تست سرعت بگیرند ببینند سرعت شون کم شده یا نه؟؟؟
    اتفاقا برا من سرعت رفت بالاتر تعرفه یک مگ سه مگ سرعت میداد شده ۶ مگ
    سلام بر همگی
    اگر ۳۶۵ گیگ رو حساب کنی به ۹۹ت بعلاوه ۵ت رانژه بنظر بصرفه میاد ولی خب ۲۶۵ تاش ساعت ۱۶ تا ۲۰ هست (عصر--که این خوب نیست) و فقط یکبار مشترک جدید میتانه بگیره سرویس رو. این هاش مهم هست. آتی نت رو من با مخابرات فعلیم مقایسه کردم حدودا نصف قیمت فعلی مخابرات من میفته بنظر من این بهتره ولی بازم یکبار بیشتر نمیشه گرفت..

اگر میخواید دانلود کنید شبانه همراه اول بگیرید یک ماه ۳۰ ت ساعت ۱ تا ۱۱ رفیقم داره میگه متوسط سرعت ۱.۵ مگ یعنی میشه در ماه راحت ۲۰۰ گیگ گرفت (تا الان ۲۰ روز بالای صد گیگ گرفته محدودیت نداشته) بعدش برای روزانه کارا متفرقه همون مخابرات کفایت میده الان ۱۵۵۰۰ هشت گیگ روزانه بعلاوه هشت گیگ شبانه اگر اضاف نندازی میشه گفت خوبه دگ دردسر نداره یا هم که هرچی دگ خوب بود اتی نت آسیا یا هرچی

18. این کاربر از M e i s a m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    همدان.دست راست.کوچه دوم

پيش فرض

آسیا تک قطعی خیلی زیاد شده
    بقیه سرویس دهنده ها چطورن ؟

اگر کسی از آسیا تک داره و سرعتش توی تایم رایگان بیشتر از 500 تا نمیره درخواست تغیر پروفایل به پروفایل اداری بده سرعتش میره روی یک مگ بر ثانیه
    من 16 گیگ روی دانلود گذاشه بودم همه ش رو گرفته بوده
    سایت آسیا دی ال هم امکانات خوبی داره هرچی نرم افزار نیاز داشته باشیم اونجا داره
    اشتراک فیلمیو هم اگه بگیریم ترافیک کم نمیکنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •