تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 311 اولاول ... 289101112131415162262112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 3104

نام تاپيک: اینترنت استان همدان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

البته این حرف که مخابرات روز به روز بدتر میشه فقط وقتی درسته که مخابرات ضریب اشتراک رو از 10 که در حال حاضر هست بالاتر ببره.البته به نفعشه که این کار رو نکنه چون براش آبرو نمی مونه.مشتری درسته دانش کمی داره ولی دیگه خنگ نیست که!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

در اينكه پارس آنلاين سرعتش افتضاحه كه شكي نيست
    اما تو همدان عملا حق انتخاب نداريم كه
    جهان نما و نت گستر و آتي نت كه هر سه تاش پارس آنلاينه، ميمونه لايزر
    اصلا رقابتي وجود نداره!

حالا بعد از يه قرن شاتل داره اينجا سرويس ميده
    به نظر بايد بهتر باشه

داره خودمونی میشه ttsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ON CLIFF OF THE HELL

پيش فرض

کسی اینجا از پارس آنلاین دفاع نکرد اما شما هم که ظاهرا از کارمند های مخابراتی و این همه سنگ مخابرات رو سینه میزنی بگو چرا سرعت مخابرات افتضاحه از 20 بالاتر نمیره مثلا سرویس 256 هم هست حرف من تنها هم نیست صفحات قبل رو نیگاه کن گوشی دستت بیاد تازه با برنامه IDM سرعت 20 ه دیگه بدون برنامه که رو 10ه حالا شما کارمند مخابراتی و بهت حتما 2 مگ دادن بحثش جداست ولی قبول کن مخابرات هم تحفه نیست 1 ساعت گذاشتیم یه فایل 9 مگی دانلود شه تازه 59 درصد رفته

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

]
    Last edited by ttsoft; 21-08-2010 at 10:25.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

کسی اینجا از پارس آنلاین دفاع نکرد اما شما هم که ظاهرا از کارمند های مخابراتی و این همه سنگ مخابرات رو سینه میزنی بگو چرا سرعت مخابرات افتضاحه از 20 بالاتر نمیره مثلا سرویس 256 هم هست حرف من تنها هم نیست صفحات قبل رو نیگاه کن گوشی دستت بیاد تازه با برنامه IDM سرعت 20 ه دیگه بدون برنامه که رو 10ه حالا شما کارمند مخابراتی و بهت حتما 2 مگ دادن بحثش جداست ولی قبول کن مخابرات هم تحفه نیست 1 ساعت گذاشتیم یه فایل 9 مگی دانلود شه تازه 59 درصد رفته

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

]
    پس تو همدان هم مخابرات سرویس میده؟ نامحدوده ؟ سرعت آپلدش که خیلی خوبه ولی تستهای مخابراترو میزنه Information Technology چرا تو همدان تستش فرق میکنه.
    بگذرید سرویس 256 چجوری گرفتید؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

به آسونی!رفتیم یکی از دفاتر خدمات ارتباطی،فرم پر کردیم و در خواست حداکثر سرعت برای مصرف خانگی رو کردیم اونا هم گفتند حداکثر 256.
    اگه خیلی کار دانلود ندارید،مخابرات خوبه ولی دانلود....
    خودتون ملاحظه کنید:

یکی از بزرگترین مشکلات اینترنت مخابرات اینه که یه سرعت ثابت نمیده.یعنی در حین دانلود،نوسان های شدید داره.تازه فکر می کنم این که میگن قطعی زیاد داره هم منظورشون همون در حین دانلوده.چون در حین دانلود هم خیلی زیاد پیش میاد که یه مدتی هم قطع بشه یا پهنای باند صفر بشه.ولی این تفاوت سرعت در آپلود و دانلود نشون میده که همه تقریبا کار سنگینشون با دانلوده.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

شاتل هم تا بیاد توی همدان پا بگیره،یه کم زمان میبره.فکر می کنم چون اولشه یه کم تنوع سرویس هاش کم باشه.ولی خیلی خوبه که آخر همه اومد،اینطوری مجبور میشه قیمت هاش رو رقابتی پایین بیاره.باز هم خوبه که کم کم دارند توی شهرستان ها هم شعبه میزنن.
    راستی فکر کنم اون مشکل اسم مخابرات توی اسپید تست حل شده چون الان اسمش درست شده.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

کسی 128 مخابرات گرفته؟اگه میشه تستش رو بزاره.ممنون

8. این کاربر از DE.eghbali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

به آسونی!رفتیم یکی از دفاتر خدمات ارتباطی،فرم پر کردیم و در خواست حداکثر سرعت برای مصرف خانگی رو کردیم اونا هم گفتند حداکثر 256.
    اگه خیلی کار دانلود ندارید،مخابرات خوبه ولی دانلود....
    خودتون ملاحظه کنید:

یکی از بزرگترین مشکلات اینترنت مخابرات اینه که یه سرعت ثابت نمیده.یعنی در حین دانلود،نوسان های شدید داره.تازه فکر می کنم این که میگن قطعی زیاد داره هم منظورشون همون در حین دانلوده.چون در حین دانلود هم خیلی زیاد پیش میاد که یه مدتی هم قطع بشه یا پهنای باند صفر بشه.ولی این تفاوت سرعت در آپلود و دانلود نشون میده که همه تقریبا کار سنگینشون با دانلوده.

میشه بگید سرعت تو مودمتون رو چند ست شده؟
    تست مخابرات اکثر شهرها که دیدم جلوی ISP رو مثل تست زیر میزنه:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این هم تست 128 مخابرات خودمه

10. این کاربر از sei_pm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

شما رو احتمالاً رو 128 ست کردن اگه تا حالا از 20 بالاتر نرفتی شما يه زنگی بزن بگو آقا من ميخوام ببينم سرعتم رو چند ست شده که پول اضافه ندم
    من هم سنگ مخابرات رو به سينه نميزنم نسبت به قيمتش خيلی عالی هست ماهی 12 تومان اصلاً پوله؟اونم واسه نا 256 محدود؟
    منم خط 2 مگ ندارم همون يه 256 هست اولش مخابرات خطها رو 2 برابر بسته بود بعدش عادی شد

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

شما رو احتمالاً رو 128 ست کردن اگه تا حالا از 20 بالاتر نرفتی شما يه زنگی بزن بگو آقا من ميخوام ببينم سرعتم رو چند ست شده که پول اضافه ندم
    من هم سنگ مخابرات رو به سينه نميزنم نسبت به قيمتش خيلی عالی هست ماهی 12 تومان اصلاً پوله؟اونم واسه نا 256 محدود؟
    منم خط 2 مگ ندارم همون يه 256 هست اولش مخابرات خطها رو 2 برابر بسته بود بعدش عادی شد
    چرا زنگ بزنه؟ از تو خود مودم هم می تونه نگاه کنه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •