تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 8 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 71

نام تاپيک: آینده شرکت ال جی،پیش بینی شما چیه ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رو زمین ... !

پيش فرض

شما سامسونگ دومین شرکت پولدار جهان بعد از اینتل رو دارین با ال جی مقایسه می کنین؟
    ال جی رو هم 5-6 تا گوشی برای نسل جدید زدش ولی سامسونگ که خبر دارین روزی 3 گوشی معرفی می کنه!: دی
    ولی بازم میبینیم که ال جی داره پا به پای سامسونگ میره

2. این کاربر از 4870x2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه MyView's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    جاده ی زندگی

پيش فرض

من فکر میکنم خیلی اوقات تعصبی که روی یک برند داریم باعث میشه کارهای فوق العاده ی برند دیگه رو نبینیم یا به نوعی نخواهیم ببینیم - در بازار بسیار داغ موبایل همیشه دسته های مختلفی از کاربران وجود دارند - از هر سنی - در طبقات مختلف مالی و با روحیات و نیازهای متفاوت - اما در این میان مشخص کردن برنده کار نادرستیه - نوکیا همچنان گوشی های اصیل و با کیفیت خودش رو تولید میکنه - سونی اریکسون با تنوع زیاد و رده بندی خاص خودش سعی میکنه برای هر سلیقه ای گزینه ای رو داشته باشه - موتورولا هم با استیل منحصربفردش طرفداران زیادی داره - اما به نظرم الجی و سامسونگ - اگر از دیگران سر نیستند - خیلی بیشتر از دیگران تلاش کردند و این قابل ستایشه.

سامسونگ از تولید لودر و ماکروویو گرفته تا وسایل مختلف دیجیتالی مثل دوربین و موبایل و پلیر و ... رو تجربه کرده - اما هموطنش - الجی هم در عرصه های مختلف عرض اندام کرده و خیلی از اوقات شده که این دو به پر و پای هم پیچیده اند - از تولید تلوزیونهای LCD و مانیتورها بگیرید تا وسایل خانگی مثل یخچال و لباسشویی... خلاقیت از سر و روی این دو شرکت میباره - مثلا همون لوازم خانگی - اجاقهای بخارپز - لباسشویی های خارق العاده - یخچالهای ساید بای ساید و و و ...

به نظرم این دو شرکت برای هم رقبای قدری خواند بود - نه الجی و نه سامسونگ از رقابت ناامید نمیشن و به نظرم اونی که بتونه در مورد برندش فرهنگسازی و تبلیغات موثری داشته باشه سهم بیشتری از بازار رو خواهد برد - همونطور که الان سامسونگ در حوزه ی موبایل خودش رو بهتر معرفی کرده...

تعصب روی برند به نظرم اشتباهه - حتی اگه برند پر سابقه و اصیلی باشه - همیشه اونایی که جای پاشون محکمه سعی میکنن جایگاهشون رو حفظ کنن اما تازه واردها بدون هیچ واهمه ای خطر میکنن و نوآوری نشون میدن... الجی خیلی با سرعت خودش رو به سامسونگ نزدیک کرد - شاید در آینده ای نه چندان دور بتونیم با قاطعیت یکی رو برتر بدونیم. انشای من تمام شد - نقطه

4. 3 کاربر از MyView بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pooria.rio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    آکانت جدید :Pooria-ir

4

عزیزان این رو در نظر بگیرین ال جی حدود یک ساله به صورت حرفه ای پا به میدان رقابت دنیای گوشی ها گذاشته
    کدوم یک از این شرکت ها (نوکیا،سامسونگ،سونی اریکسون) تونستن با این سرعت پیشرفت کنن ؟؟؟
    در عرض حدود 2.5 سال تونسته از جایگاه 12 ام (در سال 2006) خودش رو به جایگاه سوم برسونه
    تنها مدل ویوتیش 5 میلیون فروش کرد !!!
    مدل کوکی هم که جدیدا داره جای خودش رو خیلی خوب باز میکنه
    من میگم که ال جی در چند سال آینده میتونه سامسونگ رو هم کنار بزنه چون:
    1-قیمت پایین تر در مقابل امکانات بیشتر
    (برای مثال شما F480 رو با قیمت بالای 300 تومان با ویوتی مقایسه کنین،کیفیت فیلمبرداری،فرمت فیلمبرداری(Divx در مقابل mp4)،نوع فلش گوشی،خواندن فایلهای پی دی اف ،ورد ،ساپورت فرمت های تصویری بیشتر،انعطاف پذیری فوق العاده اینترفیس و ....
    2-منحصرا ساخت کره بودن گوشی های ال جی در حالی که اکثر مدل های سامسونگ در دوره های اولیه ی تولید ساخت کره هستن و پس از چندی با این نوشته عرضه میشن (MADE BY KOREA SAMSUNG) که این از نظر من خیلی تو کیفیت گوشی تاثیر گذاره و برای اکثر مصرف کننده ها هم که من دیدم مهمه که گوشی MADE IN بخرن نه MADE BY
    معذرت میخوام از اینکه پست طولانی شد و سرتون رو درد آوردم !

6. 2 کاربر از pooria.rio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    کارتن خواب

پيش فرض

من ال جی رو اصلا قبول ندارم

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت

13

من ال جی رو اصلا قبول ندارم
    لطفا با دلیل صحبت کنین

9. 2 کاربر از pooria.rio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    کارتن خواب

پيش فرض

چون مثلا شما شرکت موفقی رو مثل نوکیا ببینید
    گوشی های جدید رو هر چند وقت یکبار میده
    ولی ال جب خیلی از تکنولوژی(به نظر من) عقبه
    در ضمن این فقط نظر شخصی و غیر تخصصی من بودش

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت

پيش فرض

میشه بگین چرا عقبه ؟؟؟
    چجوری به این نتیجه رسیدین؟
    گوشی های جاواش که OFFICE رو ساپورت میکنه که کمتر گوشی ها یی هستن که ساپورت کنن
    الان که هم وین موبایل زده هم آندرویید
    دوربین هم که فک نمیکنم کم گذاشته باشه (فیلم برداری DIVX و صحنه آهسته 120 فریم)
    غیر از اینه ؟؟؟
    Last edited by pooria.rio; 20-10-2009 at 23:41.

12. 2 کاربر از pooria.rio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Dark.Life's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ها؟!

پيش فرض

همین نوکیا x6 قیمتش چیزی حدود 2 برابر ارینا هستش ولی چه برتری بهش داره؟
    تازه ارینا مالتی تاچ هستش که x6 نیست: دی

14. 2 کاربر از Dark.Life بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Michael Ropy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

شما نوآوری های الجی رو دست کم گرفتید؟! اولین کسی که اصطلاح فول تاچ رو بیان کرد الجی بود. گوشی پرادا که فروش میلیونی داشت و یکی از مهمترین عوامل موفقیتش بود! شما توجه کنین که الان خفن ترین گوشی هر 6 برند معروف فول تاچ هستند: نوکیا n97 و x6، سامسونگ i8910 و امنیا 2 و...، سونی اریکسون ساتیو و ریچل و...، اچ تی سی HD2، موتو که البته کم روی این مورد کار کرده ولی گوشی جدید آندرویدش فول تاچه و اپل که هیچ.

مساله دیگه انقلاب الجی در صنعت فیلمبرداری موبایل بود! اون موقع نوکیا اعلام کرد که میخواد گوشی با کیفیت فیلمبرداری DVD بزنه ولی در مقابل الجی شکست خورد (n95 در مقابل ویوتی) بقیه برند ها هم که اصلا فیلمبرداری نمی دونستن چیه اون موقع! ویوتی کیفیت بی نظیری در خود فیلمبرداری و صدای ظبط شده داشت و در مقابل آن فایل ویدیو حجم کمی داشت. فرمت اون avi بود و قابلیت منحصر به فرد فیلمبرداری در 120 فریم در ثانیه رو معرفی کرد.

یکی دیگه نمایش فایل های آفیس در گوشی های جاواش بود! مورد دیگه اینکه بعد از اپل اولین کسی بود که قابلیت مالتی تاچ رو گذاشت که البته بازم روی جاوا بود!

16. 4 کاربر از Michael Ropy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اقا پوریا در اینکه ال جی یه شرکت فوق العاده و حتی به جرات میشه گفت نظر شخصیم دومن شرکت قدرتمند در سال 2009 هستش شکی نیس ... اما قیمت های سامسونگ هیچ موقع دور از ذهن و بالا نبوده ... و همین اف 480 که گفتید زیر 250 هستش ... که قابلیت رقابت با ویوتی رو داره .. برای گوشی بالای 300 شما میتونی به 8300 مراجعه کنی که بدون گارانتیش 310 هستش و فکر نمیکنم هیچ گوشی لمسی با جاوا فعلا قابلیت رقابت با توجه به قیمتش رو داشته باشه یا همین استار که با کوکی رقابت میکنه .. کلا اگه در مورد نوکیا یا اریکسون میگفتی قابل قبول بود چون تو ایران مخصوصا قیمتهاشون کذایی هستش ..

18. 5 کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •