تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 56

نام تاپيک: کد از دسترس خارج کردن گوشی !!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه fmpr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    پشت دریا ها :دی ( همون تهرون خودمون :دی )

پيش فرض

دوست عزیز کدی که بگه خاموش میباشـــد وجود نداره => باید رو یه خطی که استفاده نمیشه خاموشـــه دایورت کنــی
    موفق باشید!
    آره به نظر منم این بهترین راهه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

یه راه دیگه برای اینکه از پوشش زر ورق آلمینیومی راحت شید اینه که اول شما باید گوشی تون رو تو یه مکان بسته که خط دهیش قطع شه ببرید بعد که دیدید خط دهی گوشیتون قطع شد اون رو بلافاصله خاموش کنید بعد دیگه هر کی به شما زنگ بزنه میگه "در حال حاضر مشترک مورد نظر در دسترس نمیباشد !" اینجوری نه از دایورت استفاده میکنید و نه از زرورق آلمینیومی !!

موفق باشید

پروفشنال mali.sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    واقعا نمبدونم کجام فک کنم گم شدم

12

یه راه دیگه برای اینکه از پوشش زر ورق آلمینیومی راحت شید اینه که اول شما باید گوشی تون رو تو یه مکان بسته که خط دهیش قطع شه ببرید بعد که دیدید خط دهی گوشیتون قطع شد اون رو بلافاصله خاموش کنید بعد دیگه هر کی به شما زنگ بزنه میگه "در حال حاضر مشترک مورد نظر در دسترس نمیباشد !" اینجوری نه از دایورت استفاده میکنید و نه از زرورق آلمینیومی !!

موفق باشید

حالا اگه همچین جایی پیدا نکردیم چه کنیم ............... این اختراع بی نقص حتی تو wc هم راحتمون نمیزاره
    حداقل یه شماره در دست رس نیس بدین تا کارمون راه بیوفته..........

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

حالا اگه همچین جایی پیدا نکردیم چه کنیم ............... این اختراع بی نقص حتی تو wc هم راحتمون نمیزاره
    حداقل یه شماره در دست رس نیس بدین تا کارمون راه بیوفته..........
    سلام . مکانهای زیادی هست که خط دهی قطع میشه . شماره اگه پیدا کردید که همیشه در دسترس نباشه حتماً بگید

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

برای از دسترس خارج کردن گوشی دوتا راه هست. یکیش رو که دوستان گفتن دایورت کردن هست:
    #شماره ی دلخواه(شماره ای که وجود ندارد)*21*
    مثلا:
    #021*21*
    با استفاده از *21* شماره ی شما دایورت می شه رو شماره ای که بهش دادین.در صورتیکه شماره ی مورد نظر وجود نداشته باشه یا پیغام می ده در شبکه موجود نمی باشد یا می گه در دسترس نیست. البته ممکنه رو هر شماره ای دایورت نشه ولی چند شماره ی مختلف رو امتحان کنید نتیجه می گیرید.
    برای غیر فعال کردنش هم از:
    #21#
    استفاده کنید.
    روش دوم هم اینه که وقتی گوشی روشنه باتری رو در بیارید دوباره بزنید جا. که دوباره همون پیغام ها رو میده. البته من پیشنهاد می کنم از این روش استفاده نکنید. تاحالا ندیدم واسه کسی مشکلی پیش بیاد ولی به نظر من یه مقدار ریسک داره.
    موفق باشید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

برای از دسترس خارج کردن گوشی دوتا راه هست. یکیش رو که دوستان گفتن دایورت کردن هست:
    #شماره ی دلخواه(شماره ای که وجود ندارد)*21*
    مثلا:
    #021*21*
    با استفاده از *21* شماره ی شما دایورت می شه رو شماره ای که بهش دادین.در صورتیکه شماره ی مورد نظر وجود نداشته باشه یا پیغام می ده در شبکه موجود نمی باشد یا می گه در دسترس نیست. البته ممکنه رو هر شماره ای دایورت نشه ولی چند شماره ی مختلف رو امتحان کنید نتیجه می گیرید.
    برای غیر فعال کردنش هم از:
    #21#
    استفاده کنید.
    روش دوم هم اینه که وقتی گوشی روشنه باتری رو در بیارید دوباره بزنید جا. که دوباره همون پیغام ها رو میده. البته من پیشنهاد می کنم از این روش استفاده نکنید. تاحالا ندیدم واسه کسی مشکلی پیش بیاد ولی به نظر من یه مقدار ریسک داره.
    موفق باشید
    این کد دایورت که گفتید + دراوردن باتری در صفحه اول گفته شده بود لطفاً به همه ی صفحات نگاه کنید !!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

موفق باشید
    این روش رو کسی امتحان کرده ؟؟ چطوره ؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه .::SMS::.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    نه ده

پيش فرض

این روش رو کسی امتحان کرده ؟؟ چطوره ؟؟
    مسئله اینه که این جاها رو از کجا گیر بیاریم
    ---------------------
    راح حل نهایی اینه که یه آدم خیر پیدا بشه یه سیم کارت بگیره و به هر روشی از دسترس خارجش کنه و شمارش رو به بقیه بگه تا ملت خطشون رو به اون شماره دایورت کنن

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

6

مسئله اینه که این جاها رو از کجا گیر بیاریم
    ---------------------
    راح حل نهایی اینه که یه آدم خیر پیدا بشه یه سیم کارت بگیره و به هر روشی از دسترس خارجش کنه و شمارش رو به بقیه بگه تا ملت خطشون رو به اون شماره دایورت کنن
    گفتم فکر میکنید پیدا میکنید ولی مثل ابنکه باید خودم بگم ! : زیر بالش ، W.C ، اگع تو جاده هستید هم تو تونل

10. این کاربر از Iranian boy10 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه yahosein110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام
    آخه WC هم از راه هواكش اتفاقا بيشتر آنتن ميده

12. این کاربر از yahosein110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •