تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 36

نام تاپيک: روشن نشدن کامپيوتر

حـــــرفـه ای sin2x=2sinxcosx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض روشن نشدن کامپيوتر

سلام .
    همون طور که مي دونين موقع روشن کردن کامپيوتر يه صداي بيپ از کيس مياد بيرون و مونيتور روشن مي شه و کامپيوتر بوت ميشه . حالا کامپيوتر من اين صداي بيپ رو تند تند و بي وقفه هي به صدا درمياره و مونيتور هم روشن نمي شه .
    مشکل از چي مي تونه باشه ؟

آخر فروم باز saman3230's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام .
    همون طور که مي دونين موقع روشن کردن کامپيوتر يه صداي بيپ از کيس مياد بيرون و مونيتور روشن مي شه و کامپيوتر بوت ميشه . حالا کامپيوتر من اين صداي بيپ رو تند تند و بي وقفه هي به صدا درمياره و مونيتور هم روشن نمي شه .
    مشکل از چي مي تونه باشه ؟

این بیپ ممتد ماله رم شماست

یا جای رم عوض کنید یا اینکه اسلات رم را تمیز کنید و رم را دوباره جا بزنید اگر درست نشد رمه شما از بین رفته

3. این کاربر از saman3230 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

این بیپ ممتد ماله رم شماست

یا جای رم عوض کنید یا اینکه اسلات رم را تمیز کنید و رم را دوباره جا بزنید اگر درست نشد رمه شما از بین رفته

ممنون . ولي آخه خود به خود چه بلايي مي تونه سر رم بياد ؟ مونيتور و اينا هم روشن نمي شن ها ! به محض اينکه دکمه پاور زده ميشه اين بيپ به صدا درمياد . به شکل زير :
    بيپ بيپ بيپ بيپ بيپ بيپ بيپ بيپ .......
    يه کم تند تر از اين
    بيپ هم پيوسته نيست و گسسته است .

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ممنون . ولي آخه خود به خود چه بلايي مي تونه سر رم بياد ؟ مونيتور و اينا هم روشن نمي شن ها ! به محض اينکه دکمه پاور زده ميشه اين بيپ به صدا درمياد . به شکل زير :
    بيپ بيپ بيپ بيپ بيپ بيپ بيپ بيپ .......
    يه کم تند تر از اين
    بيپ هم پيوسته نيست و گسسته است .

درسته عزیز

ببین دستگاه وقتی روشن میشه اول وجود CPU رو چک میکنه بعد به سراغ رم میره و بعد گرافیک اگر اینارو چک کرد یه بیپ میزنه و میگه من سالمم

اما برای شما بیپ بیپ بیپ بیپ میزنه

این بعنی رم

اگر به این صورت بزنه یعنی گرافیک

بی بی بیپ

بی بی بیپ (با حال صداشو در آوردم نه ؟)

و اما گفتی چه جوری یه دفعه این بلا سرت اومده

باید بگم قطعه برقی که هیچ حساب و کتابی نداره

پروفشنال khark11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    برازجان

پيش فرض

رم رو در بيار تميز كن بزنش سر جاش، مشكلت حل ميشه

اينقد صغري كبري نچين واسش عزيزم!

گهگاهي اسلات هاي رم كثيف ميشه بر اثر گرد و خاك يا اكسيده شدن پين هاي رم! و خوب اتصال نميكنه كه با در آوردن و تميز كردنشون مشكل حل ميشه!

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

رم رو در بيار تميز كن بزنش سر جاش، مشكلت حل ميشه

اينقد صغري كبري نچين واسش عزيزم!

گهگاهي اسلات هاي رم كثيف ميشه بر اثر گرد و خاك يا اكسيده شدن پين هاي رم! و خوب اتصال نميكنه كه با در آوردن و تميز كردنشون مشكل حل ميشه!

دی والا مگه فیلم سگا میکرونه که در بیاری فوت کنی بزنی حا درست شه

جونه خت ای کامپیوترنا !!

شما که به هرکی میرسی همینو میگی !!!
    این دوستمون علت بوق زدن رو پرسیده بود متم گفتم فکر کنم توضیح فنی خیلی بخترن تا اینکه سیش بگم دربیار فوت کن نه ؟

بعد قربونیت آوم پست قبل مونو سیل کن اولش سیش گفتم که اسلاتانه تمیز کنه !!!!

یه شوخی کوچولو هم کردم که امیدوارم نارحت نشده باشی
    Last edited by saman3230; 08-10-2009 at 17:30.

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

دوستان خيلي ممنون . مشکل از همون رم بود و حل شد . ولي دوباره يه مشکل ديگه پيش اومد . کامپيوتر مياد بالا و ويندوز هم لود ميشه ولي قبل از اينکه تمامي برنامه ها لود بشن و کامپيوتر آماده کار بشه خود به خود کامپيوتر خاموش ميشه . دو بار اين اتفاق افتاد . به نظرتون اين بار مشکل از چيه ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوستان خيلي ممنون . مشکل از همون رم بود و حل شد . ولي دوباره يه مشکل ديگه پيش اومد . کامپيوتر مياد بالا و ويندوز هم لود ميشه ولي قبل از اينکه تمامي برنامه ها لود بشن و کامپيوتر آماده کار بشه خود به خود کامپيوتر خاموش ميشه . دو بار اين اتفاق افتاد . به نظرتون اين بار مشکل از چيه ؟

اول پاور و بعد دمای CPU

بهتره پاورت روتست کنی

اگر با یه پاور دیگه هم این مشکل رو داشتی شاید ایراد از دمای CPU باشه و توی بایوست جوری تنظیم شده که با بالا رفتن دمای CPU کامپیوتر خاموش شه
    اگر هر سری زمان خاموش شدن کامپیوتر کوتاه تر و زودتر میشسه ایراد از دمای CPU
    البته من بیشتر شکم به پاور هست

آخر فروم باز kourosh_sos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

مشخصات سیستم رو به همراه یک اسکرین شات در برنامه CPU-Z بزار ببینیم مشکل از چی میتونه باشه بعد یه تست کن ببین تو محیط SafeMode مشکلی داری یانه اگر نیود مشکلت از دمای بالای CPU هستش اگر اینطور بود فنش رو باز کن خاکشو بگیر یه روغن کاریش کن در کل یه حالی بهش بده و مقداری خکیر سلیکون مرغوب به پشت CPU یا پشت سینک بزن درب کیستم باز بزار که گردش هوا داشته باشه اگر باز نشو ویندوزت رو یکبار عوض کن تمام درایوراتو کامل نصب کن ببین چی میشه نتیجه رو بگو

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

باز هم ممنون . پشت کامپيوتر رو باز کردم و زدم روشن بشه ديدم اصلا فن سي پي يو کار نمي کنه . بازش کردم ببينم چرا کار نمي کنه ديدم يکي از اون پره هاش شکسته و گير مي کنه و باعث مي شه فن نتونه راحت تر حرکت کنه . اونو کامل دراوردم‌(شکوندم) زدم کار کرد . حالا هم صداي خيلي زيادي توليد مي کنه . دستمو گرفتم زير فن ديدم صدا قطع شد . فهميدم مشکل از فن هست . يه بار ديگه درش اوردم و دوباره انداختم سر جاش . ولي باز همون مشکل هست . من احتمال مي دم که چون يکي از پره ها شکسته باعث ميشه اون وسط يه کم باد اضافي توليد بشه و باعث لرزش زياد فن بشه . نظر شما چيه ؟ به نظرتون اين مشکل که فن سي پي يو يه پره کمتر داره اشکالي ايجاد مي کنه ؟

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •