تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: چرا آ ام دی ؟

داره خودمونی میشه zooghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    شمال کشور

پيش فرض چرا آ ام دی ؟

سلام معلمم جدید ما در مورد پردازنده حرف زد بعد گفت بهترین پردازنه هم اینتل هست میگه نه؟

من اومدم ز دهن یهو پرید گفتم نه آ ام دی خیلی بهتره . تمام کارایی اینتل رو میتونه داشته باشه ولی عوضش قدرتی رو که تو بازدهی و پردازش گرافیکی داره اینتل نظیرشو نداره و نداشته تا الان

گفت خوب گرافیک رو که همه استفاده نمیکنن

گفتم سیستم عامل جدیدی که به بازار اومده چی هست؟ گفت ویندوز 7

گفتم خصوصیات بارز این ویندوز چیه؟ گفت خصوصیت زیاد داره

گفتم خصوصیت بارزش استفاده از امکانات 3ی و گرافیکی بیشتر در رابطه کاربری هست که بر میگرده به گزافیک و سی پی یو

معماری 32 و 64 بیت و قدرت استفاده ی سی پی یو از گرافیک و...... دیگه یادم نمیاد چیا تهویلش دادم

بعد گفت من قانع نشدم شما برو تحقیق کن دفاعیه رو اعلام کن جلسه ی بعد .

گفتم از نظر قیمت هم اینتل داره کمی پول اسمش رو میگیره و .... ولی بازم میگفت من قبول ندارم

گفتم اینتل تازه به این نتیحه رسیده بیاد از این به بعد پردازنه هاشو جوری طراحی کنه که از نظر گرافیکی هم قوی باشه مثل آ ام دی .... بازم گفت نه قانع نشدم . دیگه داشت مخم هنگ میکرد

آقایون اساتید با کلامت و دانش خودتون با استفاده از تعاریف علمی منو در انجام این تحقیق کمک کنید لطفا

مضوع اینه که چرا آ ام دی را انتخاب کنیم ؟ خصوصیاتی که این پردازنده داره ولی پردازنده ی دیگر نداره

ممنونم منتظر جواباتون هستم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

این مقایسه به صورت اینقدر کلی هیچ وقت درست نیست و درستم نبوده دلیلش اینه که بحث بهتر بودن در پردازنده ها سره قیمته در اصل، باید ببنید در یک رنج قیمت مشخص کدوم کمپانی پردازنده بهتری داره، مگه مثلاً بیای قویترین پردازنده های هر کمپانی رو با هم مقایسه کنی و بدون در نظر گرفتن قیمت فقط از نظر پرفرمنس و قدرت، در این صورت خوب الان اوضاع اینتل به خاطر معماری قویتری که داره خیلی بهتره.
    اتفاقاً در کارهای گرافیکی مثلاً در رندرینگ که یه کار رایج در پردازش 3d هست، الان پردازنده های جدید Core i7 اینتل خیلی کارایی بهتری دارن.

داره خودمونی میشه zooghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    شمال کشور

پيش فرض

در مورد این توضیح میدید ؟

AMD به سرعت 6400 دست پیدا کرده است در حالی که Intel در سرعت 3800 به دلیل بالا رفتن بیش از حد دمای CPU متوقف شد. از این رو به راه حلهایی مانند افزایش کش و ایجاد CPU های دو هسته ای روی آورد که باز هم نتوانست کاری کند. اگر با کسانی که با CPU های AMD و اینتل کار کرده اند صحبت کنید تفاوت سرعتی را که آنها احساس کرده اند را می شنوید.
    این یکم قدیمی ممکنه باشه

ا ام دی از مس استفاده میکنه ولی انیتل از الومینویم . سرعت مس خیلی بیشتر از آلو .م هست

یکی دیگر از مهمترین نکات برتر پردازنده های AMD واحد ممیز شناور آن است که از FPU اینتل بسیار قویتر میباشد که این امر باعث اجرای سریع تر برنامه های چند منظوره( MultiMedia) میشود.
    به من عکس نشون میدید ؟ وقتی که خود مایکروسافت با اینتل دست تو دست شدن که ا ام دی رو نابود کنند؟

AMD دیگر اشکالات قبلی را ندارد. حرارت CPU آن در سرعت 6000 زیر 40 درجه است. به هیچ وجه نمی سوزد. انواع دو هسته ای آن دیگر هیچ اشکالی در آنها پیدا نمی شود و خاصیت Multitasking را که Intel به آن افتخار می کند را دارا می باشد.
    من با این توصیفات دفاع میکنم ازش

انتظار داشتم به صورت توصیحی به من کمک کنید نه عکس چون میخوام تو کلاس تضیح بدم

ممنونم از لطفتون موفق باشید

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

چیزی که کاملا مشخصه در هر سری مدل اینتل از نظر کارایی در هر کاربری برتری داره اما فقط و تنها فقط پردازنده های ای ام دی به خاطر قیمت کمتر ارزش خرید بیشتر دارن p/p بالا!

شما اگه توضیح می خوای این حرفهای قدیمی و اکثرا غلط رو فراموشش کن !! نسل جدیدتر پردازنده های دو کمپانی مثلا phenom 2 و core i7 رو مقایسه کن

در مورد جزیئیات ساخت و ... به سایت اینتل و ای ام دی برو و در مورد تستها و کارایی و ...به نقد چارت و بنچ مارک ها رجوع کن...

باز موردی بود بگو...

آخر فروم باز amd>intel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

این مسئله COLD BUG خیلی مهم هست . پردازنده های سری فنوم 2 دمای پائین تری رو تحمل میکنن . کلا سری فنوم 2 یک ابزار خوبه . به غیر از اون در مقابل قیمت کارائی مناسبی دارد .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •