تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 57 اولاول ... 54551525354555657 آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 566

نام تاپيک: ◄ مشاوره خريد قطعات و لوازم جانبي نوت بوك ( باطري، كول پد، كيف و ... )

داره خودمونی میشه MOZNEB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام علیکم - طاعات و عباداتتون قبول إن شاءالله

بچه ها من یه k43 ایسوس داریم ، یه کول پد جمع جور 14 اینچ میخوام ، چی بخرم ؟ البته با کیفیت باشه .

متشکرم
    یاعلی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام
    خسته نباشید
    من یه لپ تاپ hp 530 دارم و دوتا چیزش اذیتم می کنه
    1- هارد 120
    2- فقط دو پورت usb
    اگه بخوام یه هارد 320 یا 500 بخرم چه مارکی رو پیشنهاد می کنید ؟ قیمت
    چند بار هاب usb گرفتم ولی یا قاطی می کنن یا زود خراب میشن مارک خاصی که این مشکل رو نداشته باشه وجود داره ؟ قیمت
    در ضمن امیدوارم سؤالم رو جای درست مطرح کرده باشم
    ممنون از راهنمایی و همکاری شما

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    خسته نباشید
    من یه لپ تاپ hp 530 دارم و دوتا چیزش اذیتم می کنه
    1- هارد 120
    2- فقط دو پورت usb
    اگه بخوام یه هارد 320 یا 500 بخرم چه مارکی رو پیشنهاد می کنید ؟ قیمت
    چند بار هاب usb گرفتم ولی یا قاطی می کنن یا زود خراب میشن مارک خاصی که این مشکل رو نداشته باشه وجود داره ؟ قیمت
    در ضمن امیدوارم سؤالم رو جای درست مطرح کرده باشم
    ممنون از راهنمایی و همکاری شما
    سلام
    براي usb hub پيشنهاد اول D-link مدل DUB-H4 4-Port USB 2.0 Hub كه چهار پورت دارد و قيمتش حدوداً 30 هزارتومن هست . البته مدل هفت پورت هم موجوده كه قيمتش بالاتر ميره . هم مدل چهار پورت و هم مدل هفت پورت داراي آداپتور برق براي جبران كسري ولتاژ هست . اگر شما ميخواهيد ابزار هاي پرمصرفي مثل هارد اكسترنال پرتابل وصل كنين اجبارا بايد از مدلهاي آداپتوردار بايد بخريد چون ممكنه با كمبود ولتاژ روبرو بشه و در نتيجه هارد اكسترنال راه اندازي نشه .

لينك سايت جهت اطلاعات بيشتر

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر نميخواهيد زياد خرج كنين ميتونين مدل A4TECH Hub-64 رو بخريد كه كيفيت خوبي هم داره و حدوداً هشت هزارتومن هست ولي آداپتوري ندارد در عوض بعدا ميتونين براش آداپتور برق بخريد چون اين مدل قابليت اتصال به آداپتور برق دارد و حتي ميتونين از شارژرهاي موبايل متناسب با اون سوراخ استفاده كنين . به سوراخ گوشه سمت راست عكس زير دقت كنين . دقت كنين كه آداپتور برق نبايد ولتاژ بالايي داشته باشه كه usb hub را بسوزاند !!!

Last edited by ata.royalfalcon; 20-08-2011 at 10:04.

4. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام علیکم - طاعات و عباداتتون قبول إن شاءالله

بچه ها من یه k43 ایسوس داریم ، یه کول پد جمع جور 14 اینچ میخوام ، چی بخرم ؟ البته با کیفیت باشه .

متشکرم
    یاعلی
    سلام
    نحوه استفاده شما چطوري هست ؟ آيا روي ميز ميذاريد يا روي تخت خواب يا روي فرش ميذاريد ؟

اگر روي ميز استفاده ميكنين كولر مستر مدل NotePal X2 رو پيشنهاد ميدم . اين مدل دو پورت usb داره كه يكيش به لپتاپتون وصل ميشه براي تامين برق مورد نياز و اون يكي هم خروجي هست يعني مثل بعضي از مدلها usb hub نداره . اين مدل مناسب براي 12 تا 15.4 اينچ هست . و قيمتش حدودا 35 هزارتومن هست .
    کد:
    اگر روي فرش يا روي تخت خواب استفاده ميكنين مدل NotePal Infinite ميتونه مناسب باشه چون ورودي هوا از كناره هست نه از زير .
    ولي اين مدل از فن خيلي كوچكي استفاده ميكنه و خيلي نميتونه كارآمد باشه ولي اگر لپتاپتون داغ نميكنه ميتونه مدل مناسبي باشه . اين مدل مناسب براي 12 الي 16 اينچه .
    کد:
    اگر لپتاپتون زيادي داغ ميكنه اجبارا بايد مدل اولي رو بخري كه كارآمدترهست ولي بايد روي ميز بذاريد !!!
    Last edited by ata.royalfalcon; 20-08-2011 at 10:26.

6. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام
    براي usb hub پيشنهاد اول D-link مدل DUB-H4 4-Port USB 2.0 Hub كه چهار پورت دارد و قيمتش حدوداً 30 هزارتومن هست . البته مدل هفت پورت هم موجوده كه قيمتش بالاتر ميره . هم مدل چهار پورت و هم مدل هفت پورت داراي آداپتور برق براي جبران كسري ولتاژ هست . اگر شما ميخواهيد ابزار هاي پرمصرفي مثل هارد اكسترنال پرتابل وصل كنين اجبارا بايد از مدلهاي آداپتوردار بايد بخريد چون ممكنه با كمبود ولتاژ روبرو بشه و در نتيجه هارد اكسترنال راه اندازي نشه .

لينك سايت جهت اطلاعات بيشتر

کد:
    اگر نميخواهيد زياد خرج كنين ميتونين مدل A4TECH Hub-64 رو بخريد كه كيفيت خوبي هم داره و حدوداً هشت هزارتومن هست ولي آداپتوري ندارد در عوض بعدا ميتونين براش آداپتور برق بخريد چون اين مدل قابليت اتصال به آداپتور برق دارد و حتي ميتونين از شارژرهاي موبايل متناسب با اون سوراخ استفاده كنين . به سوراخ گوشه سمت راست عكس زير دقت كنين . دقت كنين كه آداپتور برق نبايد ولتاژ بالايي داشته باشه كه usb hub را بسوزاند !!!
    دوست من
    اگه بخوام همین مدل 8 تومنی رو بگیرم و یه هارد اکسترنال مشکلی پیش نمیاد ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست من
    اگه بخوام همین مدل 8 تومنی رو بگیرم و یه هارد اکسترنال مشکلی پیش نمیاد ؟
    من خودم اين مدل رو دارم اين مدل خوبيه ولي اگر هاردتون از مدلهاي پرتابل 2.5 اينچي باشه بدون آداپتور برق متصل شده به usb hub ، عمرا هارد راه بيافته !!!

ولي اگر هارد اكسترنال از نوع 3.5 اينچي باشه هيچ مشكلي نداره و راه ميافته . در واقع هاردهاي اكسترنال 3.5 اينچي داراي منبع تغذيه مستقلي هستن و برق مورد نياز رو از usb تامين نميكنن .
    Last edited by ata.royalfalcon; 20-08-2011 at 10:46.

9. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام
    واسه لپ تاپ dell vostro 1015 یه کول پد می خواستم، لپتاپ رو میز و تخت خواب استفاده میشه، لطفا یه کول پد مناسب باتوجه به فن های این لپ تاپ معرفی کنید؛ که هم پایه ی مناسبی برای استفاده رو تخت باشه و هم خنک کنندگی قابل قبولی داشته باشه. قیمت مهم نیست.
    نظرتون در مورد NotePal ErgoStand و NotePal U3 چیه؟؟
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام بچه ها

یه نفر یه کیف لپ تاپ خریده؛ کیف دستی
    برند omayge . می خواستم ببینم قیمتش چنده؟
    این سوال اولم بود.

و دوم اینکه: من اگه بخوام یه کیف (از نوع کوله پشتی) برای dell vostro 1015 بخرم، با قیمت مناسب و وزن مناسب؛ پیشننهادتون چیه؟

ممنون

پروفشنال "R E Z A"'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام . من یه کول پد داشتم که برقش رو از یو اس بی میگرفت الان نمیشه از یو اس بی برق گرفت ( دلیلش رو نمیگم چون نمیخوام بحث طولانی بشه ) حالا میخوام برقش رو از برق شهری بگیره . چی کار باید بکنم ؟

داره خودمونی میشه MOZNEB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    نحوه استفاده شما چطوري هست ؟ آيا روي ميز ميذاريد يا روي تخت خواب يا روي فرش ميذاريد ؟

اگر روي ميز استفاده ميكنين كولر مستر مدل NotePal X2 رو پيشنهاد ميدم . اين مدل دو پورت usb داره كه يكيش به لپتاپتون وصل ميشه براي تامين برق مورد نياز و اون يكي هم خروجي هست يعني مثل بعضي از مدلها usb hub نداره . اين مدل مناسب براي 12 تا 15.4 اينچ هست . و قيمتش حدودا 35 هزارتومن هست .
    کد:
    اگر روي فرش يا روي تخت خواب استفاده ميكنين مدل NotePal Infinite ميتونه مناسب باشه چون ورودي هوا از كناره هست نه از زير .
    ولي اين مدل از فن خيلي كوچكي استفاده ميكنه و خيلي نميتونه كارآمد باشه ولي اگر لپتاپتون داغ نميكنه ميتونه مدل مناسبي باشه . اين مدل مناسب براي 12 الي 16 اينچه .
    کد:
    اگر لپتاپتون زيادي داغ ميكنه اجبارا بايد مدل اولي رو بخري كه كارآمدترهست ولي بايد روي ميز بذاريد !!!

سلام علیکم - سپاسگزارم از جواب شما

1- لپ تاپ رو روی زمین ( روی فرش ) قرار میدم و محیط هم گرد و غبار زیاد داره ، راستی حملش آسون باشه ؟

2- عذر میخوام ممکنه توضیح بدید کول پد زمینی و رومیزی چه فرقی با هم داره ؟

3- بچه ها میگن کول پد سه فن خوبه ، با این خصوصیت سراغ دارید که روی فرش قراربگیره ؟ اصلا مهم هست یا نه ؟

4- به قول شما چقدر دو پورت USB میتونه خوب باشه ، USB HUB یعنی کول پدی که اصلا پورت خروجی نداره ؟

5- ببخشید اگه ممکنه لینک فروشگاه اینترنتی که مطمئن باشه و قیمت منصفانه داشته باشه ، برای من پ.خ میکنید ؟

عذر میخوام که سوالها زیاد شد - خیلی متشکرم
    یاعلی
    Last edited by MOZNEB; 21-08-2011 at 15:33.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •