تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 57 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 566

نام تاپيک: ◄ مشاوره خريد قطعات و لوازم جانبي نوت بوك ( باطري، كول پد، كيف و ... )

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    در مورد GPS لپ تاپ ها ميشه بيشتر توضيح بدين. مثلا اينكه رو چه برند هايي ميشه اين كار رو كرد و يا از كجا ميشه اون قطعه گارمين رو خريد و سايت يا مطلبي دارين كه آموزشي و جامع باشه در اين زمينه؟
    معمولا" نوت بوك آنتن جي پي اس نداره
    بايد براي موقعيت يابي براش مدول جي پي اس بخرين كه توضيح داده شده.
    مدولهاي جي پي اس مخصوص نوت بوك داراي نرم افزار نقشه يابي و جستجو روي نقشه هاي اينرنتي هم هستند.
    در ايران گارمين از همه بهتره

2. این کاربر از Green.Son بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه jesse james's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام
    من دیروز تو پایتخت در بدر دنبال کول پد بودم.کلا تونستم سه تا دونه کول پد (targus/belkin/cooler master) پیدا کنم.بقیه از این مدلهای بیخود بود.این 3 تا هم تک فن یا دو فن بودن.کسی جای دیگه سراغ نداره؟اینا نمایندگی ندارن؟ممنون از پاسختون

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

سلام
    من دیروز تو پایتخت در بدر دنبال کول پد بودم.کلا تونستم سه تا دونه کول پد (targus/belkin/cooler master) پیدا کنم.بقیه از این مدلهای بیخود بود.این 3 تا هم تک فن یا دو فن بودن.کسی جای دیگه سراغ نداره؟اینا نمایندگی ندارن؟ممنون از پاسختون
    کول پد به چه دردت می خوره؟ مگه sony fw نداری؟ به اندازه کافی خنک هست.
    دو تا کتاب بزار زیر نوت بوک خنک تر هم میشه
    اما اگه خواسی logitech یدونه خوبشو داره:

Last edited by biostar; 14-10-2009 at 00:20.

5. 5 کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه jahfer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    بروجن

پيش فرض همشاگردی سلام

سلام به همگی
    شرکت سازگار طرحی برگزار کرد به نام همشاگردی سلام. در این طرح که از 15 شهریور تا 1مهر بود سازگار لپ تاپ acer 4230 را با 30 تومان کاهش قیمت 435 تومان میفروخت و همونجا یک بلوتوث USB به شما هدیه میداد و با ثبت نام در سایت سازگار یک کوله پشتی براتون میفرستاد.

من هم قصد خرید این مدل را داشتم و از این طرح بی خبر بودم و دقیقا روز 15 شهریور رفتم و این مدل را به قیمت 490 تومان از نمایندگی سازگار در شهرکرد. همون روز رفتم و توی سایت سازگار این طرح را دیدم وکله ام سوت کشید. چون در شهر ما معمولا لپ تاپ 40 تومان از تهران گرونتره و من 60 تومان گرونتر خریده بودم. بلوتوث 5 تومانی هم از دستم پرید. ولی توی سایت ثبت نام کردم و منتظر کوله پشتی موندم.

حدود 30 روز بعد از شرکت سازگار تماس گرفتند و گفتند آدرستون را بدید تا براتون بفرستیم. چند روز بعد تماس گرفتند که ما به همون مغازه ای که ازش لپ تاپ را خریدید میفرستیم و دوشنبه برید و از اونجا بگیرید.

آقا بالاخره بعد از 35 روز از خرید لپ تاپ کوله پشتی را گرفتیم. کوله پشتی توی یک کارتن، مثل کارتن لپ تاپ بود و روش نوشته بود:
    Manufactured for Lenovo و Basic Mobile Bundle for EU و سریال نامبرش این بود: L3ABY6A

البته در کارتن باز بود.
    1- حالا به نظرتون با توجه به اینکه سازگار نمایندگی لنوو هم هست آیا ممکنه این کوله پشتی، کیف اصلی لنوو باشه که باید روی لپ تاپ به مشتری بدهند و سازگار اون را برداشته و جدا میده؟

جنس کوله پشتی برزنتی و خوب است و مارکش sanhao است. در ضمن یک پلاک فلزی هم روش خرده:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2- من از کوله پشتی استفاده نمیکنم و میخوام بفروشمش. چند بفروشم خوبه؟

دوستان و مخصوصا آقا حمید اگر این 2 تا سوال را جواب بدن ممنون میشم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

یک سئوال درباره کول پد لب تاپ

--------------------------------------------------------------------------------

در بازار دو نوع کول پد وجود دارد

1- باد فن به سمت لب تاپ میرود.(هوا داخل لب تاپ میشود)
    2- باد فن به سمت پایین میرود(هوا از زیر لب تاپ کشیده میشود) و به سمت خارج هدایت میشود.
    می خواستم بدانم کدام مدل بهتر است و میتواند بهتر خنک کند؟؟؟؟؟

اگه میشه آدرس چند جا که میشود کول پد اصل پیدا کرد را بنویسید .

حـــــرفـه ای H@mid-Vista's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یک سئوال درباره کول پد لب تاپ

--------------------------------------------------------------------------------

در بازار دو نوع کول پد وجود دارد

1- باد فن به سمت لب تاپ میرود.(هوا داخل لب تاپ میشود)
    2- باد فن به سمت پایین میرود(هوا از زیر لب تاپ کشیده میشود) و به سمت خارج هدایت میشود.
    می خواستم بدانم کدام مدل بهتر است و میتواند بهتر خنک کند؟؟؟؟؟

اگه میشه آدرس چند جا که میشود کول پد اصل پیدا کرد را بنویسید .
    معمولا" بايد جريان هوا به سمت خروج باشه
    يعني كمك كنه به خروج هوا
    نه اينكه بدمه داخل نوت بوك

9. این کاربر از H@mid-Vista بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای H@mid-Vista's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همگی
    شرکت سازگار طرحی برگزار کرد به نام همشاگردی سلام. در این طرح که از 15 شهریور تا 1مهر بود سازگار لپ تاپ acer 4230 را با 30 تومان کاهش قیمت 435 تومان میفروخت و همونجا یک بلوتوث USB به شما هدیه میداد و با ثبت نام در سایت سازگار یک کوله پشتی براتون میفرستاد.

من هم قصد خرید این مدل را داشتم و از این طرح بی خبر بودم و دقیقا روز 15 شهریور رفتم و این مدل را به قیمت 490 تومان از نمایندگی سازگار در شهرکرد. همون روز رفتم و توی سایت سازگار این طرح را دیدم وکله ام سوت کشید. چون در شهر ما معمولا لپ تاپ 40 تومان از تهران گرونتره و من 60 تومان گرونتر خریده بودم. بلوتوث 5 تومانی هم از دستم پرید. ولی توی سایت ثبت نام کردم و منتظر کوله پشتی موندم.

حدود 30 روز بعد از شرکت سازگار تماس گرفتند و گفتند آدرستون را بدید تا براتون بفرستیم. چند روز بعد تماس گرفتند که ما به همون مغازه ای که ازش لپ تاپ را خریدید میفرستیم و دوشنبه برید و از اونجا بگیرید.

آقا بالاخره بعد از 35 روز از خرید لپ تاپ کوله پشتی را گرفتیم. کوله پشتی توی یک کارتن، مثل کارتن لپ تاپ بود و روش نوشته بود:
    Manufactured for Lenovo و Basic Mobile Bundle for EU و سریال نامبرش این بود: L3ABY6A

البته در کارتن باز بود.
    1- حالا به نظرتون با توجه به اینکه سازگار نمایندگی لنوو هم هست آیا ممکنه این کوله پشتی، کیف اصلی لنوو باشه که باید روی لپ تاپ به مشتری بدهند و سازگار اون را برداشته و جدا میده؟

جنس کوله پشتی برزنتی و خوب است و مارکش sanhao است. در ضمن یک پلاک فلزی هم روش خرده:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2- من از کوله پشتی استفاده نمیکنم و میخوام بفروشمش. چند بفروشم خوبه؟

دوستان و مخصوصا آقا حمید اگر این 2 تا سوال را جواب بدن ممنون میشم.
    دوست من اينها كيفهايي هستند كه با نام برند توليد ميشن در اوناوع نامها هم هست
    نگران نباش از كسي نگرفتن بدن به شما

نگهش دار
    بخواهي بفروشي بز خرش مي كنن ميره

11. این کاربر از H@mid-Vista بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

حمید جان خسته نباشی.
    یه سوال فنی!
    این قیمت باتری های نوت بوک رو از کجا آوردی که اینقدر ارزونه؟
    مثلا باتری 6 سل مدل های FW چنده؟ (شندیم حدود 200 تومان هست)

داره خودمونی میشه jesse james's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض کول پد

سلام دوستان
    غروب رفتم کول پد بخرم.ولی نماینده ی کولر مستر خیلی گرون میداد.منظورم notepal-infinite هست.دلم نیومد اینهمه پول بدم.میگفت $50000 یه مدل داشت میگفت کاملا سایلنت هست که اون 60000$ بود.لطفا نظرتونو بگید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام
    من یک دسته بازی برای اتصال به نوت بوک می خوام با قیمت مناسب، کارایی و استفاده آسان و البته جنس و دوام خوب
    دوستان لطف کنند و در این مورد که چه مارک و مدلی و از کجا می شه تهیه کرد منو راهنمایی کنند، سپاسگذارم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •