تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 76

نام تاپيک: کلاهبرداری سازگار از خریداران ایسر -به کمک کسانی که 5738خریدن نیاز دارم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام.
    من هر دو مدل 5738zg رو دارم.
    یک ماه پیش مدل led دار با رم ddr3 رو گرفتم که led اش شکست اومدم نمایندگی زاهدان میگه led اش 300 هزار تومانه اون رو درست نکردم یکی دیگه از این مدل خریدم بردم شهرستان دیدم سرم کلاه رفته led نیست رمش هم ddr2 هستش.
    حالا هم یک مشکل دارم اینکه توی این مدل ویندوز xp ریختم درایور مودم و بلوتوث و شبکه اش نصب نمیشه. همه درایور های سایت رو هم دانلود کردم. ولی ویندوز سون همه رو خودش نصب می کنه.
    لطفا کمک کنید.
    لطفا فاکتور اولی را اسکن کنید و بفرستید

اگه نباشه جاش خالی می مونه behjooei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

ميتوني بين دو مدل مقايسه كني و تفاوتهاي LED و LCD رو بگي؟ نسبت به اون موقع كه LED داشتي ، تو اين جديده تصوير خيلي فرق كرده؟؟

داره خودمونی میشه bs31's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست عزیز شما گفتی که رسانه ای هستی،من دقیق متوجه منظور شما نشدم اما اگه بتونی این مسئله رو در مثلآ هفته نامه عصر ارتباط مطرح کنی و با یک مقاله ای اشاره به این دزدی شرکت سازگار بکنی و البته وقتی که زمان واکنش و شکایت مسئولان سازگار رسید مدارک و فاکتور های ما هم به دردت میخوره،اینطوری به نظرم اثر بسیار مطلوبی خواهد داشد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوست عزیز شما گفتی که رسانه ای هستی،من دقیق متوجه منظور شما نشدم اما اگه بتونی این مسئله رو در مثلآ هفته نامه عصر ارتباط مطرح کنی و با یک مقاله ای اشاره به این دزدی شرکت سازگار بکنی و البته وقتی که زمان واکنش و شکایت مسئولان سازگار رسید مدارک و فاکتور های ما هم به دردت میخوره،اینطوری به نظرم اثر بسیار مطلوبی خواهد داشد.
    در عصر ارتباط که بعید میدونم
    ولی مسئله مهمتر الان اینه که فعلا این پیگیری رو به نتیجه برسونم
    الان فقط لنگ فاکتور هستم، من نمیدونم چرا دوستانی که اعلام کردن فاکتور دارن اون رو نمیفرستن، مگه مشکلی براشون ایجاد میشه؟خواهشا همکاری کنید

5. این کاربر از mojtaba_mo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه peter-se's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    المان

پيش فرض

بهتره اینجا رو ببینین
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

در عصر ارتباط که بعید میدونم
    ولی مسئله مهمتر الان اینه که فعلا این پیگیری رو به نتیجه برسونم
    الان فقط لنگ فاکتور هستم، من نمیدونم چرا دوستانی که اعلام کردن فاکتور دارن اون رو نمیفرستن، مگه مشکلی براشون ایجاد میشه؟خواهشا همکاری کنید
    عصر ارتباط که فکر نکنم بیطرف باشه ... ولی قبلاً یه نامه ای درباره مشکل خریداران لپ تاپ چاپ کرده بود

8. این کاربر از tiyam 01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سازگار با این کارش آبروی خودش رو برد shame on u ... هی تعریف از سازگار میکردن اما .....
    اینجا آفریقاست انتظار از این بیشتر هم نمیره .... حالا خوبه شاسی خالی رو بهتون ندادن

10. این کاربر از tiyam 01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه samuraii40's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

من هم در این کار میتونم کمکتون کنم.فاکتور خریدم هم مربوط به ایران نوین در بازار رضا هستش.
    تفاوتهای مدل قدیم با جدید:
    تغیر چیپست از Gm45 به gl40 و در نتیجه ساپورت رم تا 4گیگ به جای 8 گیگ و ضعیف شدن کارت گرافیک از 4500mhd به 4500m
    تغیر باس رم از 1066ddr3 به 667ddr2
    تغیر مانیتور از lg LED به samsung ccfl

12. 2 کاربر از samuraii40 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای H@mid-Vista's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بچه ها اگه كمكي هم از من برمياد بگين
    چون من مدل زد قديم دارم
    بچه هايي كه زدجي و جي قديم هم دارن مي شناسم

همون مدل زد قديم رو هم سازگار با قيمت حدود 100 دلار بالاي قيمت جهاني به ما قالب كرد
    اون موقع تو اتريش قيمتش 385 يورو بود و يورو هم اون موقع 1250 تومن بود نه الان
    تازه ايسر 5738 زد اونها ويستا هام بيسيك اريجينال داشت كه خودش اقلا 30 دلار قيمت داره

14. 2 کاربر از H@mid-Vista بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من هم در این کار میتونم کمکتون کنم.فاکتور خریدم هم مربوط به ایران نوین در بازار رضا هستش.
    تفاوتهای مدل قدیم با جدید:
    تغیر چیپست از Gm45 به gl40 و در نتیجه ساپورت رم تا 4گیگ به جای 8 گیگ و ضعیف شدن کارت گرافیک از 4500mhd به 4500m
    تغیر باس رم از 1066ddr3 به 667ddr2
    تغیر مانیتور از lg LED به samsung ccfl
    دوست عزیز اگر بتونی فاکتور اسکن شده که مشخصات نوت بوکت رو نوشته برام ایمیل کنی عالی میشه
    به همچین چیزی نیاز دارم
    این هم ایمیل من: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بچه ها اگه كمكي هم از من برمياد بگين
    چون من مدل زد قديم دارم
    بچه هايي كه زدجي و جي قديم هم دارن مي شناسم

همون مدل زد قديم رو هم سازگار با قيمت حدود 100 دلار بالاي قيمت جهاني به ما قالب كرد
    اون موقع تو اتريش قيمتش 385 يورو بود و يورو هم اون موقع 1250 تومن بود نه الان
    تازه ايسر 5738 زد اونها ويستا هام بيسيك اريجينال داشت كه خودش اقلا 30 دلار قيمت داره
    برادر اگر بتونی فاکتور زد جی ها رو برام بفرستی عالی میشه
    آخه سازگار تو بخش مدل های قدیمیش هنوز مشخصات زد و یا مدل جی رو تغییر نداده،‌اما زد جی رو کلا حذف کرده که احساس میکنم به خاطر پیگیری های ما باشه
    چون کلا منکر شده که مدل قدیمی هم داشته!
    آقا اگر فاکتور رو ایمیل کنی واقعا لطف کردی: ایمیل من: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •