تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 8 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 76

نام تاپيک: کلاهبرداری سازگار از خریداران ایسر -به کمک کسانی که 5738خریدن نیاز دارم

پروفشنال Ami R 940's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

من مدل 5738 G جديد گرفتم
    خيلي هم خوبه
    گرافيك 4570 رادئون داره
    خيلي هم خوبه
    رمش 4 گيگ از نوع DDR3 هست.
    رمش ddr2 هست در سایت سازگار هم اخیرن این مسئله ذکر شده .

داره خودمونی میشه bs31's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

منم همین مشکل رو دارم. من مشهد هستم و فقط تونستم زنگ بزنم،اگه تهران بودم بیچارشون میکردم پاشه دره شرکتشون رو میکندم، خلاصه زنگ زدم و طرفی که بهش وصل کرد انگار از قبل توجیه شده بود که با کسانی که اینطوری زنگ میزنن برای این مشکل تفاوت رم چطوری صحبت کنه،یارو میگفت آقاجون اگه میتونید برید شکایت کنید،هر کاری دوس دارید بکنید،همینی که هست میخاید بیخاید نمیخاید هم بازهم همینه....

بهرحال امیدوارم دوستان پیگیری کنند بلکه بشود به نتیجه ای رسید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من خودم ايسر 5738 زد قديم دارم رمش هم 1066 هست
    تا اوايل مرداد ماه هر چي مدل ايسر 5738 و 4736 بود همه رم 1066 و باس بالا بودند.
    طوريكه همه جذب اين قابليت استثنايي ايسر شده بودند كه روي نوت بوك 500 تومني رم 1066 هست.
    من خودم به همين دليل خريدم.
    اما بعدها به دليل درخواست ايسر يك كانفيك ساده بسته شده واسه ايران و گرنه همين الان در بازارهاي خارجي همون كانفيگ قديم هست كه هيچ تازه فينگر پرينت هم داره و 550 دلار قيمت داره.

متاسفانه اين روحيه سودجويي و دزدي در همه چيز اين مملكت موج ميزنه
    میشه فاکتورتون رو اسکن کنید به ایمیل من ارسال کنید؟ همینطور یه شماره تماس
    ایمیل: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    به نظر من شما دوستان یه کاری کنید همگی که لپ تاپ با کانفیگ باس 667 دارید برید یه شکایت نامه بنویسید ضرر نداره شاید فرجی بشه تعداد زیاد باشه یه کارایی میشه کرد. ! یا از دید دیگه همه گی با هم برید به شرکت سازگار و با جدیت برخورد کنید .

متاسفانه تو این کشور دزدی و حق خوری تو همه صنف دیده میشه ...

من و دوستانی که قبلا خرید داشتیم با باس 1066 و امکانت دیگه حذف شده . فاکتور رو اسکن می کنیم تا جایی که امکان داشته باشه کمک می کنیم .
    واقعا لطف میکنید اگر فاکتور رو برام ایمیل کنید به همراه شماره تماس: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    چیزی که معمول هست شرکت‌ها بدلایلی این حق رو محفوظ می‌دونن که مشخصات کالاشون رو تغییر بدند و چیزی متوجهشون نخواهد بود.

هر کس باید قبل از خرید از مشخصات کالا اطمینان حاصل کنه.
    وقتی من این نوت بوک را سفارش دادم مشخصات قبلی بود و برام ارسال کردن این رو یعنی جزو اولین سری هست که مشخصاتش تغییر کرده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوستانی که میخوان در پیگیری این مسئله کمک کنند، لطف کنند و فاکتور نوت بوکشون را به همراه یک شماره تماس برای من ایمیل کنند.
    اگر مشخصات در فاکتور ثبت نشده، لطف کنید علاوه بر فاکتور از یک نرم افزار تست هم عکس بگیرید.

در ضمن اگر کسی از لاوان این نوت بوک را خریده حتما به من خبر بده

ایمیل من: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه bs31's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    مشهد

اگه نباشه جاش خالی می مونه behjooei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

من هم حاضرم بهت كمك كنم. بي معرفتها تو پاچه منهم كردن.
    اعتراض كنيم ببينيم چي ميشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Gesher's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Gesher CPU Microarchitecture

پيش فرض

کسانی که نوت بوک ایسر 5738z یا 5738zg را تا حدود یک یا دو ماه پیش خریداری کردند میدونند که این نوت بوک ها دارای رم ddrIII با باس 1066 هستند. و سازگار هم در سایت خودش این مشخصات را وارد کرده بود.
    اما چند هفته پیش موجودی این نوت بوک ها تمام شد و سازگار حجم زیادی را مجددا وارد کرد اما این بار مشخصات نوت بوک ها تغییر کرده بود و با رم ddrII باس 677 ارایه میشدند.
    سازگار این مطلب را به مشتری ها اطلاع نداد (شاید خودش هم خبر نداشت) و خیلی ها مثل من با فرض اینکه نوت بوک مشخصات ادعا شده را داره، اون رو خریدیم. با توجه به اینکه روی جعبه مشخصات جزیی رم نوشته نشده، من بعد حدود یک هفته با نرم افزار اون رو چک کردم و متوجه متفاوت بودن رم با مشخصات ادعایی شدم. وقتی به سایت سازگار سر زدم متوجه شدم که اونها هم (یک یا دو روز قبل از من) متوجه این موضوع شدند و اطلاعات رو تغییر دادن و کاهش قیمتی حدود 4 یا 5 هزار تومان اعمال کردند

خلاصه اینکه من بارها تماس گرفتم و پیگیری کردم، اول کارشناسای خودشون هم تعجب کردند و گفتن ddrIII باید باشه، بعدا گفتند اشتباه چاپی بوده تو سایت!!! و آخر هم که دیدن ما راضی نمیشیم میگن اصلا چنین چیزی نبوده و ما هیچ وقت نگفتیم رم DDRIII داره!!!!!!!!!
    حالا من از کسانی که این لپ تاپ رو با رم DDRIII و از سازگار خریدند خواهش میکنم به من اطلاع بدند تا با کمک اونها بتونیم این مسئله رو پیگیری کنیم که دیگه یک شرکت معتبر! مثل سازگار فکر نکنه با یکسری ابله طرفه و بخواد بپیچونه
    ممنون
    تصویری از محیط cpu-z سربرگ SPID در اینجا بگذارید تا ببینیم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

تصویری از محیط cpu-z سربرگ SPID در اینجا بگذارید تا ببینیم
    بفرمایید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من هم حاضرم بهت كمك كنم. بي معرفتها تو پاچه منهم كردن.
    اعتراض كنيم ببينيم چي ميشه.
    از کجا خریدی؟ چند؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه behjooei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

تقريبا" اواخر مردادماه. از پاساژ ايرانيان - ميدان وليعصر بالاتر از چهارراه طالقاني. يكي از نمايندگيهاي سازگار ارقام كه فكر نكنم مجاز باشم اينجا اسمشو نام ببرم. به قيمت 560 هزار تومان و با تصور اينكه رم DDR3 و صفحه نمايش LED هست!!!
    بعدا" با CPUZ فهميدم چه كلاهي سرم رفته. و تازه چند روز بعد از خريد من سازگار سايتشو اصلاح كرد و بجاي DDR3 نوشتند DDR2 .
    فقط دلم خوشه كه باطري اش پاناسونيك ژاپنه.
    ولي در كل نسبت به پولي كه دادم راضيم و مطمئن هستم با 500 - 600 تومن همچين چيزي گيرم نميومد(لپ تاپ خوشگل مدل روز، تصوير 16:9 ، سبك و زيبا با كيبرد طرح سوني وايو، باتري خوب با كاركرد مناسب، وايرلس، وب كم، خروجي HDMI ، بلوتوث و ...)
    فقط چيزي كه منو خيلي ناراحت كرد عدم صداقت و دزدي آشكار سازگار ارقام بود. بابا لامذهب قبلش ميگفتي اينجوريه ميديدي بازم ميخريدن يا نه.
    يا مثلا" با دوتا كانفيگ ارائه ميكردي:
    با رم ddr3 مثلا" 640 هزار تومن.
    با رم ddr2 مثلا" 560 هزار تومن. بخدا هر دو نوع طيف خريداران خودشونو داشت و مطمئنا" هيچكدوم رو دستشون باقي نمي‌موند. مگر الان اينجوريه كه بخاطر اختلاف قيمت همه ميرن و zg ميخرن؟ نه بخدا ، خيلي ها بخاطر 50- 60 تومن ميرن و يه كانفيگ پائين تر ميخرن و تازه كلاهشون رو هم ميندازن بالا. براي بعضي ها (دانشجو و سرباز و كارمند جماعت) 50 -60 تومن هم خودش كلي پوله.
    اين نظر من بود!

11. این کاربر از behjooei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •