تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 88 از 94 اولاول ... 3878848586878889909192 ... آخرآخر
نمايش نتايج 871 به 880 از 938

نام تاپيک: [آموزش] نصب OS X بر روی سیستم های غیر اپل

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

یه چیز دیگه من دانلود کردم رو فلش زدم مک رو و از روی فلش که بوت میشه میگه که یه بوتلودر انتخاب کن که یکیش که برای من کار نمیکنه اونیکیش هم اسمش کملون هست اونو که انتخاب میکنم روی میرسه به یک جا که میگه یه کلید بزن برای ادامه یا این که اف ۸ رو بزن منم میزنم برای ادامه بعد یه صفحه سفید میاره لوگو اپل هست و وسطش هم نوشته iatkos m و اونجا یه دایره کچولو هست همین طور میچرخه و بعدش هم یه علامت ممنوع میاد رو لوگو اپل و ادامه هم نمیده این دایره با علامته میمونن رو صفحه مشکل چیه؟

کاربر فعال OS X DogForum.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

احتمال داره یا هکینتاش تون مشکل داشته باشه یا با سخت افزار همخونی نداشته باشه ... به این لینک به نگاهی بندازید :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سخت افزار های ساپورت شده هستند ... کلا سعی کنید از سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هکینتاش رو دانلود کنید.

این هم آخرین آموزش نصب : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by DogForum.ir; 16-07-2014 at 11:45.

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

احتمال داره یا هکینتاش تون مشکل داشته باشه یا با سخت افزار همخونی نداشته باشه ... به این لینک به نگاهی بندازید :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سخت افزار های ساپورت شده هستند ... کلا سعی کنید از سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هکینتاش رو دانلود کنید.

این هم آخرین آموزش نصب : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    قطعات رو شناسایی میکنه مینویسه که مدل سی پی یو و مین و ... چیه اتفاقا ولی ....
    لینک دانلود پیدا نکردم رو سایتش از رو سافت گذر گرفتمش
    این هم همه سخت افزار های جدید رو نوشته فکر کنم لیستی باشه که سخت افزار های جدید چی پشتیبانی میشه من نسل قبل رو دارم اینا مال نسل جدیده اکثرا

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

حالا طبق [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شما پیش برید .. به احتمال زیاد باید بتونید نصب کنید.

برای دانلود مک طبق همون آموزشی که دادم باید از طریق App Store دانلود کنید .. یعنی untouched .. بعد برای ساخت USB بوت هم باید از مکیناش استفاده کنید ... کسی آشنا دارین که کمکتون بکنه ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

حالا طبق [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شما پیش برید .. به احتمال زیاد باید بتونید نصب کنید.

برای دانلود مک طبق همون آموزشی که دادم باید از طریق App Store دانلود کنید .. یعنی untouched .. بعد برای ساخت USB بوت هم باید از مکیناش استفاده کنید ... کسی آشنا دارین که کمکتون بکنه ؟
    میشناسم کسایی که مک بوک دارن اما خوب هیچ کدوم رو دردسترس ندارم یه اپل استور هم نزدیکه خونه هست فوقش میدم به اونا میریزن دیگه فقط امید وارم یه هزینه مفت تو پاچم نکنن
    من اپل ای دی ندارم چجوری از اپل استور دانلود کنم؟

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

میشناسم کسایی که مک بوک دارن اما خوب هیچ کدوم رو دردسترس ندارم یه اپل استور هم نزدیکه خونه هست فوقش میدم به اونا میریزن دیگه فقط امید وارم یه هزینه مفت تو پاچم نکنن
    من اپل ای دی ندارم چجوری از اپل استور دانلود کنم؟
    اگر حجم هاش کم بود من واستون انجام میدادم و آپلود میکردم واستون... امیدوارم که درست انجام بدند واستون چون گاهی اوقات آموزن و خطا هستش.

قبلا به این سادگی نبود که من و یکی از همکارانم آخر مجبور شدیم در کنار MacBook برای دفتر کار MacMini تهیه کنیم که پیشمون نیستیم و واقعا کیفیت خوبی داره و من حدود دو سالی که داشتم فقط حدود ۲ ماه خاموش بوده سر جمع ... اما خب باید ببینید شما چه استفاده ای دارید در مقابل هزینه ای که پرداخت میکنید.

ادیت :‌راستی اگر Apple ID ندارید هزینه ندید واسش ها .. من یه سایت میشناسم که رایگان درست میکنه فقط باید با آیپی ایران درخواستتون رو ارسال کنید :‌ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واسه یکی ار دوستان دور هستش ...
    Last edited by DogForum.ir; 17-07-2014 at 01:02.

7. این کاربر از DogForum.ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اگر حجم هاش کم بود من واستون انجام میدادم و آپلود میکردم واستون... امیدوارم که درست انجام بدند واستون چون گاهی اوقات آموزن و خطا هستش.

قبلا به این سادگی نبود که من و یکی از همکارانم آخر مجبور شدیم در کنار MacBook برای دفتر کار MacMini تهیه کنیم که پیشمون نیستیم و واقعا کیفیت خوبی داره و من حدود دو سالی که داشتم فقط حدود ۲ ماه خاموش بوده سر جمع ... اما خب باید ببینید شما چه استفاده ای دارید در مقابل هزینه ای که پرداخت میکنید.

ادیت :‌راستی اگر Apple ID ندارید هزینه ندید واسش ها .. من یه سایت میشناسم که رایگان درست میکنه فقط باید با آیپی ایران درخواستتون رو ارسال کنید :‌ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واسه یکی ار دوستان دور هستش ...
    ممنون از لطفتون
    من استفاده خیلی خاصی ندارم که نتونم با همین ویندوز انجام بدم و بیشتر برای تجربه کردنش هست و تاحلا باهاش کار نکردم یه مدت مثلا شده 15-20 دقیقه با یکی از محصولات اپل کار کنم ولی خوب تو 15-20 دقیقه چیز خاصی ازش متوجه نمیشه ادم و برتری هاش رو و لذت های خاصشو نمیفهمه راستی بازی های گرافیکی ویندوز رو داره؟ مثلا کرایسیس و ..... چون کار برد اصلیم بازیه فعلا
    یکی از چیزای خیلی عجیب مک بوک ها و .... برای من اینه که سخت افزار قدرتمندی ندارن گاهی اوقات بیشتر متوسط هستن نه خیلی بالا و قوی هستن نه خیلی ضعیف ولی خیلی سریع و خوب کار میکنن و برخلاف این که ادم فکر میکنه باید پر از لگ و گیر و هنگ باشه اصلا این طور نیست این موضوع خیلی برام جالبه که چطوری میشه مثلا ماکروساف نمیتونه با اون عظمت و تعداد کاربری که داره یه همچین چیزی تولید بکنه ولی اپل انجام میده فکر میکنم نرم افزار هاش هم اگر اورجینال بخریم بازم قیمت کمتری دارن نسبت به ویندوز

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

ممنون از لطفتون
    من استفاده خیلی خاصی ندارم که نتونم با همین ویندوز انجام بدم و بیشتر برای تجربه کردنش هست و تاحلا باهاش کار نکردم یه مدت مثلا شده 15-20 دقیقه با یکی از محصولات اپل کار کنم ولی خوب تو 15-20 دقیقه چیز خاصی ازش متوجه نمیشه ادم و برتری هاش رو و لذت های خاصشو نمیفهمه راستی بازی های گرافیکی ویندوز رو داره؟ مثلا کرایسیس و ..... چون کار برد اصلیم بازیه فعلا
    یکی از چیزای خیلی عجیب مک بوک ها و .... برای من اینه که سخت افزار قدرتمندی ندارن گاهی اوقات بیشتر متوسط هستن نه خیلی بالا و قوی هستن نه خیلی ضعیف ولی خیلی سریع و خوب کار میکنن و برخلاف این که ادم فکر میکنه باید پر از لگ و گیر و هنگ باشه اصلا این طور نیست این موضوع خیلی برام جالبه که چطوری میشه مثلا ماکروساف نمیتونه با اون عظمت و تعداد کاربری که داره یه همچین چیزی تولید بکنه ولی اپل انجام میده فکر میکنم نرم افزار هاش هم اگر اورجینال بخریم بازم قیمت کمتری دارن نسبت به ویندوز
    خوب ببینید ویندوز سیستم عامل خوبی هستش اما از سال ۲۰۰۹ که ماکروسافت ویندوز ۷ رو داد بیرون تا حالا داره داره در جا میزنه اما اپل از ۲۰۰۹ تا حالا ۴ ورژن داده بیرون که هرکدومش یبش از ۲۰۰ مورد قابلیت تازه نسبت به ورژن های قبلیشون داشتند.

من به عنوان کسی که اپل فن نیستم (یعنی مثل بعضی ها نمی کنم فقط اپل فقط اپل) تفاوت های مک رو اینطوری به شما بگم که همه چیز نسبت به ویندوز ساده شده توش ... از Eject کردن Flash Memory تا کارهای دیگه که همه موارد جوری طراحی شده که دم دست شما قرار دارند و گرافیک خیلی بهتری هم نسبت به ویندوز داره. سرعتش خیلی بیشتر از ویندوز هستش و برای Developer ها‌ (مثلا برنامه نویس ها) - کسایی که برای کار های عادی میخواهند و طراح ها (فوتوشاپ و بقیه موارد) مکینتاش بسیار بسیار از ویندوز بهتر هستش.

اما برای Gamer ها خیر .... معمولا همه بازی ها برای مک ساخته نمیشه و یا خیلی دیر ساخته میشه. اگر شما Gamer هستین من پیشنهاد نمیکنم بیاین روی مک. در این حد بگم که HitMan حدود دو ماه پیش واسه مک اومد در صورتی که من حدود ۱ سال پیش برای بچه خواهرم ورژن XBOXاش رو خریده بودم.

البته مک خیلی قابلیت های دیگه ای هم داره که اینجا جاش نیست من بگم.

حالا تصمیم با شما هستش.

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

خوب ببینید ویندوز سیستم عامل خوبی هستش اما از سال ۲۰۰۹ که ماکروسافت ویندوز ۷ رو داد بیرون تا حالا داره داره در جا میزنه اما اپل از ۲۰۰۹ تا حالا ۴ ورژن داده بیرون که هرکدومش یبش از ۲۰۰ مورد قابلیت تازه نسبت به ورژن های قبلیشون داشتند.

من به عنوان کسی که اپل فن نیستم (یعنی مثل بعضی ها نمی کنم فقط اپل فقط اپل) تفاوت های مک رو اینطوری به شما بگم که همه چیز نسبت به ویندوز ساده شده توش ... از Eject کردن Flash Memory تا کارهای دیگه که همه موارد جوری طراحی شده که دم دست شما قرار دارند و گرافیک خیلی بهتری هم نسبت به ویندوز داره. سرعتش خیلی بیشتر از ویندوز هستش و برای Developer ها‌ (مثلا برنامه نویس ها) - کسایی که برای کار های عادی میخواهند و طراح ها (فوتوشاپ و بقیه موارد) مکینتاش بسیار بسیار از ویندوز بهتر هستش.

اما برای Gamer ها خیر .... معمولا همه بازی ها برای مک ساخته نمیشه و یا خیلی دیر ساخته میشه. اگر شما Gamer هستین من پیشنهاد نمیکنم بیاین روی مک. در این حد بگم که HitMan حدود دو ماه پیش واسه مک اومد در صورتی که من حدود ۱ سال پیش برای بچه خواهرم ورژن XBOXاش رو خریده بودم.

البته مک خیلی قابلیت های دیگه ای هم داره که اینجا جاش نیست من بگم.

حالا تصمیم با شما هستش.
    اتفاقا برنامه نویسی هم یه نموره بلدم سی پلاس پلاس اگر کامپایلرش رو داشته باشه که احتمالا میام رو اپل ویندوزمم نگه میدارم برای گیم البته شاید بعد کنکور یعنی سال دیگه ایکس باکس گرفتم چون سیستمم داره قدیمی میشه دیگه سال دیگه هم بخواهم استفاده کنم ازش حدود ۱ تومان باید خرجش کنم یه کارت گرافیک خوب بگیرم هنوز نمیدونم میخواهم چیکار کنم فقط احتمال و ...

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

ببینید بهتون پیشنهاد میکنم اگر خواستید عوض کنید کامپیوتر رو یه MacBook Pro Core i7 Retina بگیرید .. البته بنده وقتی گرفتم که ۲۸۰۰ بود قیمتش با اینحال شرایطی برداشتم .... واسه همین به دلیل بالا بود قیمت پیشنهاد میکنم شما هم یه جایی رو پیدا کنید که شرایطی بده ... . گرافیکش ۲ گیگ هستش و ۲ تا گرافیک داره .. یکی حرفه ای برای کارهای سنگین و یکی سبک تر که کمتر باطری مصرف کنه. ( البته همه مدل هاش این طوری نیست) .

قابلیت نصب ویندوز هم داره که خیلی راحت با برنامه BootCamp میتونید نصب کنید ویندوز رو ...

اما اگر این هزینه رو نمیخواهید بکنید پیشنهاد میکنم همین هکینتاش رو سعی کنید نصب کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •