تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 86 از 94 اولاول ... 3676828384858687888990 ... آخرآخر
نمايش نتايج 851 به 860 از 938

نام تاپيک: [آموزش] نصب OS X بر روی سیستم های غیر اپل

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری TREASURES's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ایمان نیرومند هستم ساکن کرمانشاه

پيش فرض

iAktos بیشتر روی اینتل کار میکنه.البته من هم هرکار کردم روی Oracle vm virtualbox اجرا نشد...
    یه نسخه ی دیگه هست مربوط به CPU های AMD که بهش میگن MAC OS IDENEB اون چی نظرت در مورد اون چیه؟
    با ORACLE اجرا میشه ولی میره تو اسکریپ هاش که هر کدوم رو زدم اتفاق خاصی نیفتاد اعم از BOOT و ......
    این قضیه که به IBOOT مربوط نمیشه درسته؟ با ORACLE میشه ازش استفاده کرد بعد DVD مک رو گذاشت که بدون اسکریپت نصب بشه؟
    یه جا میگفت که باید SATA CONFIGURATION رو با AHCI تنظیم کنید البته این قضیه مربوط به مجازی ساز نبود....
    شما لینک درستو حسابی پیدا نکردی که خوب توضیح داده باشه نصبش روی مجازی ساز رو؟؟
    به خدا دیگه مغزم نمیکشه !!!!!!!

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه نسخه ی دیگه هست مربوط به CPU های AMD که بهش میگن MAC OS IDENEB اون چی نظرت در مورد اون چیه؟
    با ORACLE اجرا میشه ولی میره تو اسکریپ هاش که هر کدوم رو زدم اتفاق خاصی نیفتاد اعم از BOOT و ......
    این قضیه که به IBOOT مربوط نمیشه درسته؟ با ORACLE میشه ازش استفاده کرد بعد DVD مک رو گذاشت که بدون اسکریپت نصب بشه؟
    یه جا میگفت که باید SATA CONFIGURATION رو با AHCI تنظیم کنید البته این قضیه مربوط به مجازی ساز نبود....
    شما لینک درستو حسابی پیدا نکردی که خوب توضیح داده باشه نصبش روی مجازی ساز رو؟؟
    به خدا دیگه مغزم نمیکشه !!!!!!!

سلام
    ببین من از تورنت یک نسخه برای vmware دانلود کردم خیلی خوب جلو رفت ولی توی نصب یک جا ارور داد حوصله نداشتم بیخیالش شدم.البته تو کانتهای یوتیوبش خیلی ها میگفتند باورمون نمیشه کار میکنه.نسخش این بود Mac OS X Lion 10.7.5 vmware بود.حدود 3-4 گیگ بود.ولی باید vmware ورژن 8 یا 7 رو سیستمت نصب باشه که بتونی mac رو توی vmware اضافه کنی.اینم توضیحاتش بود :
    Latest release of Mac OS X Lion 10.7.5 to run on VMware. Boots in about 30 seconds with 1GB RAM allocated to the host. Make sure to watch the setup video to get it set up properly.

Everything should work perfectly. XCode can be installed via the App Store, as it functions *perfectly* as a Mac. AMD users should consult the setup guide beforehand as only certain models work so it's your call if you want to try it or not.

The .exe is an SFX archive, double-click to extract. When extracted it's around 7GB. Works with Player, Workstation and Fusion, both old and new versions. Watch the Setup Guide to set it all up properly (it'll help you to no end). Without following the setup guide it's more than likely you'll have no luck.

Please note: The Hardware Bypasser included was created using Tola's Patching Engine 2.03b and packaged using UPX 3.07, which results in false reports from certain virus scanners. All it does is reconstruct the vmware-vmx.exe file in the VMware Program Files folder when run. If you're unwilling to take my word for it, just open the archive in 7zip (before you extract) and delete "vmware-vmx-patch.exe", which will remove it.

If you wanna follow my work/releases follow us at [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

خداییش من هم تو کف مک موندم.

3. 2 کاربر از GHAGHALEELEE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت

پيش فرض

آقایان کشفش کردم !!!
    همونMAC OS 10.7.2 رو با VMWARE WORKSTATION 10 نصب کردم ولی یه فایل گرفتم مربوط به VMWARE که UNLOCKER VMWARE بود که مک رو به لیستش اضافه میکرد....

5. 3 کاربر از TREASURES بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقایان کشفش کردم !!!
    همونMAC OS 10.7.2 رو با VMWARE WORKSTATION 10 نصب کردم ولی یه فایل گرفتم مربوط به VMWARE که UNLOCKER VMWARE بود که مک رو به لیستش اضافه میکرد....
    زنده باد زنده باد TREASURES
    میتونی لینکش رو اسپویلر کنی بگذاری تا بچه های دیگه هم استفاده کنند ؟ اگر نتونستی pm کنی ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت

پيش فرض

زنده باد زنده باد TREASURES
    میتونی لینکش رو اسپویلر کنی بگذاری تا بچه های دیگه هم استفاده کنند ؟ اگر نتونستی pm کنی ممنون میشم
    اوکی ! اینم لینک آنلاکر برای دوستان مک باز
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فقط برای نصب از طریق ویندوز باید روی install راست کلیک کنید و run as admin رو بزنید چون فایل بصورت bat هست....

Last edited by TREASURES; 27-12-2013 at 20:09.

8. 2 کاربر از TREASURES بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اوکی ! اینم لینک آنلاکر برای دوستان مک باز
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فقط برای نصب از طریق ویندوز باید روی install راست کلیک کنید و run as admin رو بزنید چون فایل بصورت bat هست....

مرسی رفیق
    خود مکی که دانلود کردی نسخه مخصوص vmware بود یا نه نسخه اصلی بود ، و اینکه از کجا دانلود کردی ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت

پيش فرض

مرسی رفیق
    خود مکی که دانلود کردی نسخه مخصوص vmware بود یا نه نسخه اصلی بود ، و اینکه از کجا دانلود کردی ؟
    مک رو دان نکرده بودم نسخه ی 10.7.2 aitkos l2 رو خریده بودم
    روش هم نوشته مخصوص غیر اپل که میشه همون هکینتاش !!!

11. این کاربر از TREASURES بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    روی cpuهای amdهم میشه هکینتاش نصب کرد ؟یا باید مجازی نصبش کرد؟
    بعدش الان کدوم نسخه جدید تره و قابل نصبه ممنون

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
    کسی نیست؟

کاربر فعال OS X MrDevil's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    روی cpuهای amdهم میشه هکینتاش نصب کرد ؟یا باید مجازی نصبش کرد؟
    بعدش الان کدوم نسخه جدید تره و قابل نصبه ممنون
    نه متاسفانه نمیشه.

15. این کاربر از MrDevil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •