تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 81 از 94 اولاول ... 317177787980818283848591 ... آخرآخر
نمايش نتايج 801 به 810 از 938

نام تاپيک: [آموزش] نصب OS X بر روی سیستم های غیر اپل

داره خودمونی میشه en-com's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوستان سلام

من موقع نصب این برنامه به مشکل برخورد کردم
    یه اررور می ده که Acronis does not support windows dynamic disks ..... و در ادامه می گه که نمی تونه به این هارد دسترسی داشته باشه و کلا ساپورت نمیشه ..... حالا من چیکار کنم؟؟؟؟ بابا به کی بگم من هارد داینامیک نمی خوام خوب مگه زوره؟؟؟؟؟؟!!!! این لپتاپ لعنتی رو چه جوری می تونم هاردشو از حالت داینامیک خارج کنم؟؟؟؟
    Pavillion DV6-6070se اینم مدلشه

ممنون میشم کمکم کنید

با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوستان سلام

من موقع نصب این برنامه به مشکل برخورد کردم
    یه اررور می ده که Acronis does not support windows dynamic disks ..... و در ادامه می گه که نمی تونه به این هارد دسترسی داشته باشه و کلا ساپورت نمیشه ..... حالا من چیکار کنم؟؟؟؟ بابا به کی بگم من هارد داینامیک نمی خوام خوب مگه زوره؟؟؟؟؟؟!!!! این لپتاپ لعنتی رو چه جوری می تونم هاردشو از حالت داینامیک خارج کنم؟؟؟؟
    Pavillion DV6-6070se اینم مدلشه

ممنون میشم کمکم کنید

با تشکر
    بابا کاری نداره که. از توی administrative tools این کارو باید انجام بدی دیگه. منم از اینجا تبدیلش کردم دیگه..

اونجا که با قرمز خط کشیدم، وقتی هاردت dynamic باشه مینویسه convert to basic disk (روی disk 0 که کل هاردت باشه باید راست کلیک کنی تا این منو بیاد. همون دیسکی که حجم کل هاردو نشون میده.)
    Last edited by The Auditor; 30-07-2012 at 21:59.

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

اگه دیدی رفتی اونجا اما اون گزینه قفل بود، باید با یه برنامه پارتیشن بندی که dynamic رو ساپورت میکنه تبدیلش کنی. یادمه یه لپتاپو مجبور شدم با یه برنامه که نامش یادم نیست تبدیل کنم.. حالا یادم نیست لپتاپ خودم بود یا واسه کس دیگه البته اگه دیدی قفل بود و برنامه هم نداشتی، یه سرچ بزن how to convert a dynamic disk to basic .فکر کنم مال خودمو بوسیله این سرچ تبدیل کردم. یه فایلو میگه باید دانلود کنی بندازی توی یکی از فولدرای ویندوزت، بعدش که کپی کردی، میری اونجا (administrative) میبینی اون گزینه آزاد شده و راحت میتونی انتخابش کنی.
    Last edited by The Auditor; 30-07-2012 at 22:19.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    من iATOKOS S3 روی دستک تاپم نصب کرده بودم و کلی لذت میبردم
    ولی الان یه لپ تاپ aser 5750g خریدم هر کاری میکردم بوت نمیشد، تو یه سایت خارجی نوشته بود حالت گرافیکتو از swich در بیار و حالت achi باشه هاردم و از iboot 3.3.0 استفاده کنم واسه بوت، بوت شد مراحل نصبم رفتم تا اونجایی که هارد فرمت کنم و روی گزینه شروع نصب کلیک کردم نوشت 18 دقیقه مونده، دیگه پر نمیشه بعد از 5 دقیقه هم میزنه نمی تونه فایل های مورد نیاز مک و کپی کنه، به نظر شما مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    من lion 10.7.2 iaktos l2 گرقتم تا روی لپ تاپ lenovo z580 نصب کنم
    acronis را هم نصب کردم . یه درایو هم درست کردم . دی وی دی گذاشتم . بوت شد بار اول تو همون صفحه اول که ارم اپل هست میموند و دیگه هیچ اتفاقی نمی افته و هیچ پیغامی هم نمیده.
    بار دوم f8 را زدم یکبار دستور -v و بار بعدی -f -v را زدم که بعد از اون صفحه که پر از نوشته اس یه صفحه مشکی میاد و دیگه هیچ اتقاقی نمی افته
    مشکل از کجاست؟

ممنون

داور انجمن موسیقی powerslave's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    The Endless River

پيش فرض

سلام.
    ۳-۴ صفحه قبل میتونید ببینیدکه من با یه سیستم قدیمی میخواستم IATK OS L2 د، نصب کنم.
    الان سیستم من آپگرید شده و این مشخصاتش هست:
    COR I 5 2500K
    P8H77-V
    XFX 6870 2GB
    RAM 8G
    الان این پست رو از داخل SAFARI این سیستم عامل ارسال میکنم. نزدیک ۱ ساعت هست که نصبش کردم. البته از ترس اینکه دفعه بعد بالا نیاد هن،ز ریبوتش نکردم
    خواستم بگم که کار خیلی سختی هم نیست ، باید راهنمایی ها رو با دقت بخونیر و انجام بدید.
    در ضمن کیبردش یکم اذیت میکنه. یعنی با کیبرد معم،لی کار باهاش سخته. میشه کیبرد خود اپل رو پیدا کرد. رو سیستم های PC نصب میشه؟
    Last edited by powerslave; 11-10-2012 at 07:48.

7. 2 کاربر از powerslave بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه hhhh_1360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

iسلام به دوستان عزیز من ویندوز iATKOS ML2 (Mac OS X Mountain Lion 10.8.2) for Intel دانلود کردم دوستان خواهش میکنم چه جوری ویندوز را باید نصب کنم و چه جوری ویندوز را باید به صورت بوت در بیارم در ضمن حجم این فایل 5 گیگ هست روی dvd چه جوری رایت کنم خواهش میکنم به صورت زبان شیرنی فارسی توضیح بدهید و مقاله انگلیسی نگذارید متشکرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

نرم افزار TransMac رو دانلود کنید و فایل *.DMG رو توش لود کنید. ولی چون حجم ایمیج بیشتر از ظرفیت دی وی دی های عادی است، باید از دی وی دی های دولایه و یا به اصطلاح بازار DVD NINE استفاده کنید که 8.5 ظرفیت دارد. البته من خودم هنوز نتونستم iAtkos ML2 رو نه روی VMWare ، نه روی VirtualBox و نه روی سیستم اصلی نصب کنم.

پروفشنال kaivanika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

میشه ویندوز ایکس پی ویندوز سوون ویندو 8 و این سیستم عامل رو باهم بالا آورد ؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

میشه ویندوز ایکس پی ویندوز سوون ویندو 8 و این سیستم عامل رو باهم بالا آورد ؟؟؟؟
    بله میشه با نرم افزار EasyBCD براحتی میتونید هر سه سیستم عامل رو بوت کنید
    آخرین ورژن این نرم افزار رو از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنید اسم و ایمیلتون رو بزنید و روی download کلیک کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •