تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 57 از 94 اولاول ... 74753545556575859606167 ... آخرآخر
نمايش نتايج 561 به 570 از 938

نام تاپيک: [آموزش] نصب OS X بر روی سیستم های غیر اپل

حـــــرفـه ای H@mid-Vista's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من هارد اکستزنال دارم چه جوری میشه نسخه اصل مکو نصب کرد ؟

ممنون
    اگه واسه تمرین و تست می خواهی نسخه بوتیبل مك بگیر كه از روی دی وی دی لود میشه و نیاز به نصب نداره

2. این کاربر از H@mid-Vista بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Sweden

پيش فرض

اگه واسه تمرین و تست می خواهی نسخه بوتیبل مك بگیر كه از روی دی وی دی لود میشه و نیاز به نصب نداره
    حمید جان نسخه بوتیبل مك رو از کجا دانلود کنم . من سوئد هستم و فقط میتونم دانلود کنم . چی سرچ کنم که لینکش پبدا بشه ؟

ممنون

در آغاز فعالیت sajjad2113's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام
    من دی وی دی mac os x 10.6 snow leopard را از سایت میهن دانلود خریدم ولی نمی دونم چطور نصیش کنم؟؟؟؟
    چندتا فایل iso داره که همه مربوط بوتش میشن خودشو چطور نصب کنم
    مرسی
    دوست عزیز من هم این نسخه رو دارم غیر از فایل های iso یه فایل zip هم هست که باید اکسترکت کنی و بعد آدرسشو توی VMWare بدی تا اجرا بشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوست عزیز من هم این نسخه رو دارم غیر از فایل های iso یه فایل zip هم هست که باید اکسترکت کنی و بعد آدرسشو توی VMWare بدی تا اجرا بشه
    رفیق 10.6.4 نصبیش نیست ؟!! فقط ایمیج VmWare هست ؟!! اگه نصبیش رو لینک داری بده لطفا

---------- Post added at 05:14 PM ---------- Previous post was at 05:10 PM ----------

حمید جان نسخه بوتیبل مك رو از کجا دانلود کنم . من سوئد هستم و فقط میتونم دانلود کنم . چی سرچ کنم که لینکش پبدا بشه ؟

ممنون
    رفیق پیدا کردی لینکشو اینجا هم بگذار به ما هم بده . حالا تورنت بود هر چی بود . خوش به حالت سوئد سرعت اینترنتت چنده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سجاد جان میشه بیشتر توضیح بدی اخه منم از سایت میهن دانلود خریدم و اصلاً نمیدونم چکار باید بکنم مخصوصاً با اون فایل زیپ چون فایل iso رو که داخل دستگاه میزاری بوت که میشه میگه dvd نصب رو بزارین اما تون اون فایل زیپ فقط یکی از فایل ها خودش 8.47 گیگ هست که تو هیچ دودی نمیشه رایتش کرد.alireza_choob@yahoo.com

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سجاد جان میشه بیشتر توضیح بدی اخه منم از سایت میهن دانلود خریدم و اصلاً نمیدونم چکار باید بکنم مخصوصاً با اون فایل زیپ چون فایل iso رو که داخل دستگاه میزاری بوت که میشه میگه dvd نصب رو بزارین اما تون اون فایل زیپ فقط یکی از فایل ها خودش 8.47 گیگ هست که تو هیچ دودی نمیشه رایتش کرد.alireza_choob@yahoo.com
    فکر کنم باید چند تیکهش کنیم رایت کنیم من سرچ کردم چیزی راجع به چند سی دی یا دی وی دی کردن نصب پیدا نکردم . لطفا اگه کسی میتونه و بلده اینجا بگه که چطور میشه یک پکیج نصب رو چند تیکه ای نصب کرد . کدوم فایلها باید جدا بشه ؟!
    ضمنا دوست عزیز اون ایمیج vmware هست . اگر فرمت اون فایل هشت گیگی که میگی vmdk هست . فکر کنم فقط مخصوص vmware باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

آره جواد جان vmdk هست اما وقتی فایل iso رو رو سی دی میزنم و بوت میشه مینویسه vmware loader بعد پایینش مینویسه eject cd and instalation dvd mac os x snow leopard stupe

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

آره جواد جان vmdk هست اما وقتی فایل iso رو رو سی دی میزنم و بوت میشه مینویسه vmware loader بعد پایینش مینویسه eject cd and instalation dvd mac os x snow leopard stupe
    خب اون فایل ایزو که واسه بوت شدن هست فایل نصبی همون vmdk هست که vmware میتونه بخونش . با vmware کار کردی تا حالا ؟ اون اصلا نباید سیستم رو ری استارت کنی بوت کنی ! اون مخصوص ماشین مجازی vmware هست دوست عزیز .در ضمن مخصوص 4 تا سی پی یو هست ، یعنی باید سی پی یوت 4 هسته باشه . کواد کور . با 2 گیگ رم . اگه سی پی یوت 4 هسته نباشه جواب نمیده من هم الکی دانلود کردم سی پی یو من core2dou بود . ولی اگر سی پی یوت 4 هسته هست vmware رو نصب کن بعد اون فایل زیپ شده رو آنزیپ کن فایل MacOs10.6.4.vmx رو که حدود 2.47 کیلو بایت هست رو اجرا کن تا اجرا بشه
    Last edited by javadgorgani; 04-12-2010 at 18:10.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام
    مشخصات سیستم من به صورت زیر هستش:
    cpu: Intel(R) Celeron(R) D CPU 3.20GHz
    mainboard : Gigabyte Technology Co., Ltd. 8I865PE775-G F1
    RAM: 1024 MBytes DDR
    Graphics: fx 5500 GeForce

نسخه مک مناسب برای سستم من کدوم نسخه هست؟

من نسخه 10.6.3 را دارم ، روی سیستمم هم نصب می کرده ام ولی پس از نصب در حلقه ریستارت گیر می کنه...نمی دونم عیب از گرافیک و پچ اونه یا بایوس مادربرد؟تنظیمات customize به صورت زیر انتخاب کردم:

BootLoader : Chameleon v2 RC4
    Bootloader Options: Graphics Enabler
    pathches: (default)
    Drivers:
    Main Hardware:
    SATA/IDE: Intel SATA/IDE
    sound: (default)
    ps/2: Apple PS/2
    CPU Power Management: Voodoo P-State
    البته گزینه های زیادی را امتحان کردم ولی این گزینه اصلی انتخابم با توجه به سخت افزارم بود.شاید هم این نسخه مک برای سیستم من مناسب نباشه!
    البته روش gnulinux را که برای اصلاح مشکل ریست های مکرر نوشته را امتحان نکردم و تا چند ساعت آینده حتما امتحان می کنم...شاید حل بشه(البته امید زیادی ندارم!)
    من تا نصب مک روی سیستمم به تلاش هام ادامه می دم امیدوارم دوستان کمکم کنند و من را تنها نگذارند.

اگه نباشه جاش خالی می مونه varians's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    گنبد کاووس استان گلستان

پيش فرض خطای کرنل پانیک در ابتدای آغاز به نصب iTAKOS S3

سلام
    سیستم من لپ تاپ اینسپایرون 1545 با سی پی یو core2duo و مادر بورد اینتل دل و گرافیک intel GMA 45 هستش. میخوام itakos S3 (نمیدونم ورژن چنده ننوشته)رو نصب کنم اما همون اول کار وقتی از رو دی وی دی بوت میشه ارور میده بعد همونجا متوقف میشه . عکسش رو هم ای پایین میزارم ببینید...!

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

با -v یا -f خلاصه هر چی زدم نشد بازم همونه
    چکار کنم؟ فقط عجله ایه اگه میشه زودتر راهنمایی کنین...
    مشخصات کامل سیستم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by varians; 29-11-2010 at 13:35.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •