تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 94 اولاول ... 54551525354555657585965 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 938

نام تاپيک: [آموزش] نصب OS X بر روی سیستم های غیر اپل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

لطفا یکی راهنمایی کنه.
    من Snow Leopard 10.6.1-10.6.2 SSE2/SSE3 Intel AMD رو از سایت HAZARD هم که لینک تورنت داشت دانلود کردم.بعد از رایت ایمیج روس سی دی و بوت کردن اون.اگر به حالت معمولی بوت میکردم که اررور میداد که ریاستارت میشد و اگه با -V و -X و -F هم همینطور میشد.بعد توی یه فروم HAZARD یه دستور دیدم که این بود CPUS=1 بوت کردم و F8 رو زدم وCPUS=1 رو زدم و بوت شد روی سی دی و رفت واسه نصب و من هم نصب کردم مک رو روی هاردم درایو C که قبلش سون نصب بود.یه بار بدون کاستومایز نصب کردم و بعد هم زیاد با پچ ها و کرنل ها و درایور ها بازی کردم هی نصب کردم اما وقتی نصب تموم میشه و ریستارت میشه وارد و روی مک بوت میشه اما یه علامت پاور میاد که روی اون با 5-6 زبون دنیا نوشته که باید ریاستارت کنم.و وقتی هم با V- X- F- هم بوت میکنم باز اررور میده که من اسکرین گرفتم از تمام بخش ها اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.(در ضمن من قبلا IATKOS 7 هم گرفتم اما اونو هر کاری کردم اصلا واسه نسب هم نرفت)
    سیستم من مشخصاتش اینه:HP DV6-1255ee که مشخصات سخت افزاری توی این پست هست

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    که عکس ها به ترتیب موقع نصب که دستور cpua=1 رو دادم و بعدش کاستومایز هایی که دارم هست و بعد تمام شدن نصب و بعد اررو بعد از نصب که میگه باید ریستارت کنیم و بعدش هم دباره اررور لوگین اما این دفه با -v بوده که اررور رو نوشته.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

لطفا یکی راهنمایی کنه.
    من Snow Leopard 10.6.1-10.6.2 SSE2/SSE3 Intel AMD رو از سایت HAZARD هم که لینک تورنت داشت دانلود کردم.بعد از رایت ایمیج روس سی دی و بوت کردن اون.اگر به حالت معمولی بوت میکردم که اررور میداد که ریاستارت میشد و اگه با -V و -X و -F هم همینطور میشد.بعد توی یه فروم HAZARD یه دستور دیدم که این بود CPUS=1 بوت کردم و F8 رو زدم وCPUS=1 رو زدم و بوت شد روی سی دی و رفت واسه نصب و من هم نصب کردم مک رو روی هاردم درایو C که قبلش سون نصب بود.یه بار بدون کاستومایز نصب کردم و بعد هم زیاد با پچ ها و کرنل ها و درایور ها بازی کردم هی نصب کردم اما وقتی نصب تموم میشه و ریستارت میشه وارد و روی مک بوت میشه اما یه علامت پاور میاد که روی اون با 5-6 زبون دنیا نوشته که باید ریاستارت کنم.و وقتی هم با V- X- F- هم بوت میکنم باز اررور میده که من اسکرین گرفتم از تمام بخش ها اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.(در ضمن من قبلا IATKOS 7 هم گرفتم اما اونو هر کاری کردم اصلا واسه نسب هم نرفت)

کد:
    که عکس ها به ترتیب موقع نصب که دستور cpua=1 رو دادم و بعدش کاستومایز هایی که دارم هست و بعد تمام شدن نصب و بعد اررو بعد از نصب که میگه باید ریستارت کنیم و بعدش هم دباره اررور لوگین اما این دفه با -v بوده که اررور رو نوشته.

ر

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    صفر و یک

پيش فرض

لطفا یکی راهنمایی کنه.

کد:

ر
    سلام این کرنل پانیک هست تو کاستومایز اشتباه کردین لپتاپ های hp خیلی با مک مشکل دارن اگه هارد اکسترنال دارین بگین تا ببینیم چی میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

ه همچین مشکلی هم یه بار مطرح شده و گفتید که باید ککست هارو دست کاری کرد.ولی ککست روی سی دی هست.نمیشه دستش زد.اگه هم میشه چجوری و چه ککستی رو چبکار کنم بگید.راستی توی cpu-z گرافیک منو زده 4530 ولی توی تنظیمات سون زده 4500.
    خوب کم چه کاستومایزی کنم؟ هارد اینترنالم توشبا 500gig هست.یعنی هارد اکسترنال باشه اکی میشه؟فلش مموری هم میشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

خوب اگه هارد اکسترنال داشته باشم چیکار باید کنم.کاستومایز چیو اشتباه کردم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    صفر و یک

پيش فرض

خوب اگه هارد اکسترنال داشته باشم چیکار باید کنم.کاستومایز چیو اشتباه کردم؟
    سلام دوست من شما تو کاستومایز اشتباه کردین الان از روشی که اقا حمید گفت استفاده میکنین یعنی یه پارتیشن واسه مک ایجاد کردین خب با این روش شما برای گرافیک با Iatkos هیچ ککستی انتخاب نکنین یه بار نصب کنین ببینین چی میشه به احتمال زیاد شما برای گرافیک ککست نصب کردین یه بار امتحان کنین ببینین چی میشه

بعدشم اون قضیه هارد اکسترنالو که گفتم واسه اینه که نسخه اصل مکو نصب کنین البته اگه سرعتتون واسه دانلود خوب هست بگین بریم سرش فعلا همونو امتحان کنید نتیجه رو بگین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

اولا من iatkos 7 اصلا نمیتونم بوت کنم.بعدم من 1000 جور امتحان کردم.همین کارم کردم که واسه گرافیک چیزی انتخاب نکنم ولی نشد بازم.من هازارد رو دارم اسنو ائوپاد.

فکر کنم باید دست به دامن این سایت هایی بشم که نسخه مخصوص مک رو واسه مشخصات سیستم میدن بشم.کسی هم خبره نتونستم پیدا کنم.حمید ویستا هم که یا کار داره فعلا یا اینکه سولات سخت رو جواب نمیده.این مقاله هم کاره بچه های fulnet بوده (;

داره خودمونی میشه hadinba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام،
    کدوم مدل از این سیستم عامل رو لپ تاپم نصب کنم؟!
    Dell Vostro 1510
    Intel Core 2 Due, 2.4Gh 3M Cache
    Ram : 4 G
    VGA : nVidia 8400 Gforce

با تشکر

پروفشنال mhshaker71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سلام
    به نظر شما بهتره که Mac رو از یه سایت بخرم یا این که خودم دانلود کنم
    چون من نزدیک به یه سال پیش هزارد رو دانلود کردم و موقع نصب در کاستومایز مشکل پیدا کردم(Mac با گرافیکم مشکل داشت)
    حالا میخوام یه بار دیگه امتحان کنم
    این DVDها که میفروشن قسمت کاستومیز رو خودش انجام میده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    من دی وی دی mac os x 10.6 snow leopard را از سایت میهن دانلود خریدم ولی نمی دونم چطور نصیش کنم؟؟؟؟
    چندتا فایل iso داره که همه مربوط بوتش میشن خودشو چطور نصب کنم
    مرسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •