تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 94 اولاول ... 44450515253545556575864 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 938

نام تاپيک: [آموزش] نصب OS X بر روی سیستم های غیر اپل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام.من iaktos رو گرفتم و ایمیج رو رایت کردم روی سی دی.وقتی بوت میشه این اررور رو میده.
    در ضمن من سیستمم hp dv6 هست و هیچی از این کانفیگ هایی که باید توی بایوس انجام بدم نداره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Sweden

پيش فرض

سلام دوستان

من تا حالا چندین نسخه نصب کزدم و کلی دی وی دی حروم کردم اما یعد نصب هی رستارت . مشخصات لپ تاپ من اینه به نظرتون من چه نسخه ای دانلود کنم که 100 درصد جواب بشه . در ضمن راهی هست بشه از رو فلش نصب کرد ؟

خیلی ممنونم

مشخصات سیستم من :

HP Compaq 6735s - Sempron SI-40 2 GHz

AMD Sempron SI-40 / 2 GHz

Ram 2 GB

ATI Mobility Radeon HD 3200 Shared Video Memory (UMA

High Definition Audio AD1984A

Broadcom 4312G

ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

من یه دونه فایل mach_kernel رو که مثکه خوب بوده رو دانلود کردم و جایگزین فایل اصلی توی ایمیج iaktos 7 کردم و رایت کردم دباره اینده وقتی بوت منیجر بالا میاد و f8 میزنم روی حالت بوت معمولی لود میشه تا جایی که سیب اپل میاد و به چند زبون نوشته که کامپیوتر احتیاج داره خاموش کنی از این حرف ها و باید دکمه خاموشی رو بزنی.
    و اگه اگر وقتی میخواد بوت شه گزینه -f و -v و -x رو بزنم اررور های زیر رو میده.

در ضمن من iATKOS_S3_version2 رو از
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دانلود کردم.
    و سیستم هم hp dv6 هست با مشخصات زیر:

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام من تونستم iAtkos s3 version 2 رو نصب کنم ولی با safe mode رفتم توش ولی همینجوری ارور میده نمیشه
    چجوری ککست گرافیکم رو نصب کنم من مثل پرهام عمل کردم . فرمت ککست dmg نیست چجوری نصب میشه ؟
    Last edited by javadgorgani; 17-10-2010 at 08:45.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام من تونستم iAtkos s3 version 2 رو نصب کنم ولی با safe mode رفتم توش ولی همینجوری ارور میده نمیشه
    چجوری ککست گرافیکم رو نصب کنم من مثل پرهام عمل کردم . فرمت ککست dmg نیست چجوری نصب میشه ؟
    گرافیک من 4650 ati هست

حـــــرفـه ای H@mid-Vista's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوب در مورد ككست:
    ككستها یا برنامه نصب دارن كه پسوند pkg دارن
    یا فرمت ایمیج فشرده هستن كه dmg هست و با كلیك روی اون در واقع شما به محتویات دسترسی پیدا می كنین.
    یا اینكه پسوند kext دارن و فایل اماده هستند و باید در وفلدر اكستشن كپی بشن و بعد ریبوت كنین و با ساخت مجدد كچ ككستها بیایین بالا.

=================

در مورد سیستم اون دوستی مه كه اچ پی داره باید بگم مشكل دارترین نوع نوت بوك برای مك همین اچ پی هست
    كه علتش هم نوع بایوسش هست.
    با این روش تست كنین:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

7. این کاربر از H@mid-Vista بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

خوب من همین کارو کردم و این امیج هارو گرفتم.واسه ati اما موقه بوت میگه MBR ERROR 3

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

خدا بگم چکارت نکنه حمید با این آکرونیست !
    رفتم با این آکرونیس مسخره 20 گیگ از پارتیشن اصلیم که همه چیم توش بود جدا کنم واسه اوبونتو 10.10 ری استارت که کرد خواست انجام بده ارور داد ویندوز هم بالا نیومد مک هم نیومد. پارتیشن رو هم جدا نکرد. دی وی دی 7 رو گذاشتم دیدم همه پارتیشن اصلی رو خالی نشون میده بدبخت شدم همه فایلام پرید.
    با پاراگون همیشه راحت اینکارو میکردم ایندفعه با این آکرونیس که اینجا گفتین کردم اینجوری شد

داره خودمونی میشه parham159's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    ُShz

1

کسی نیست کمک کنه ،
    حمید ویستا ، پرهام ، سجاد
    لطفا بگید چجوری مک رو بدون سیف مود بیارم بالا ، الان فقط تو سیف مود میاد بالا
    گرافیک من 4650 ati هست
    سلام دوست عزيز ببخشيد من يك مدت نبودم دوست عزيز شما Snow Leopard 10.6.4 نصب كن رو سيستمت راحت Ati4650 را ميشناسد بدون هيچ دردسري

در ضمن دوستان براي اينكه وايرلس روي مك داشته باشن برين يك Airport External بگيريد حال ميكنيد پر سرعت .

---------- Post added at 11:35 PM ---------- Previous post was at 11:31 PM ----------

سلام دوستان

من تا حالا چندین نسخه نصب کزدم و کلی دی وی دی حروم کردم اما یعد نصب هی رستارت . مشخصات لپ تاپ من اینه به نظرتون من چه نسخه ای دانلود کنم که 100 درصد جواب بشه . در ضمن راهی هست بشه از رو فلش نصب کرد ؟

خیلی ممنونم

مشخصات سیستم من :

HP Compaq 6735s - Sempron SI-40 2 GHz

AMD Sempron SI-40 / 2 GHz

Ram 2 GB

ATI Mobility Radeon HD 3200 Shared Video Memory (UMA

High Definition Audio AD1984A

Broadcom 4312G

ممنون

سلام دوست عزيز شما IDeneb 10.5.8 بگير راحت بدون هيچ دردسري نصب ميشه من خودم براي يكي از بچه ها نصب كردم تازه ميزان سازگاري لپ تاپ شما با مك خوبه اگه خواستيد بگيد تا عكس گزينه هاي را كه در كاستوم بايد بزيند را برايت بفرستم.

11. 2 کاربر از parham159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام دوست عزيز ببخشيد من يك مدت نبودم دوست عزيز شما Snow Leopard 10.6.4 نصب كن رو سيستمت راحت Ati4650 را ميشناسد بدون هيچ دردسري

در ضمن دوستان براي اينكه وايرلس روي مك داشته باشن برين يك Airport External بگيريد حال ميكنيد پر سرعت .
    پرهام جان من همین 10.6.3 رو بابام درومد با این اینترنت ذغالی دانلود کردم الان باز 10.6.4 دانلود کنم ؟
    فرقشون چیه ؟
    بعد یه سوال دیگه خواهشا همه مثل من اینترنتشون از 128 بیشتر نمیشه یا من فقط عقب موندم ؟ چجوری میشه اینترنت پرسرعت تر گیر آورد آخه این چه وضعیه ؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •