تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 23

نام تاپيک: راهنمایی فوری برای خرید ماشین تا سقف 7-8 میلیون

پروفشنال !Bikhaneman!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض راهنمایی فوری برای خرید ماشین تا سقف 7-8 میلیون

سلام به همه اساتید

می خوام ظرف 1 ماه آینده اگه خدا بخواد یه ماشین بگیریم نهایت تا سقف 7-8 میلیون

مطمئنا اگه کارکرده بگیرم انتخاب های بیشتری دارم واسه همین راهنمایی میخوام :

1- ماشینی که دردسر نداشته باشه و تجهیزات گرونی نداشته باشه و دم به دقیقه خراب نشه !
    2- اگه قابلیت گازسوز شدن هم داشته باشه خیلی خوبه
    3- نه قدیمی و نه حتما خیلی جدید باشه (مثلا میگن دوو سیلو خوبه اما نمی دونم خوبه یا اصلا میتوم با این
    مبلغ بگیرم یا نه)
    4- امکاناتی مثل ABS-ایربک و .. فعلا مهم نیست (اگه داشته باشه خوب خوبه)
    5- به درد سفرهای یکم طولانی هم بخوره.. جوش نیاره.. یخ نزنه

ممنون

2. این کاربر از !Bikhaneman! بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

دوست عزیز از اینکه دقیقا خواسته هاتون رو طبق قانون گفتین ممنونم ازتون
    با این قیمت میشه سیلو پیدا کرد و کاشین خوبی هستش ولی امکان داره مثل سیلو دوست من تصادفهای نسبتا بدی داشته باشه و مدلهای 75-76 نسبتا تمیز میشه به راحتی پیدا کرد .ماشین خوبی هستش
    و اما انتخابهای دیگه میتونی پراید صفر و یا کار کرده روا کار کرده بخری که پراید زیاد راحتی واسه مسافرت نداره ولی خب روا کمی تا حدودری
    405 مدل 79-80 تمیز سمند 81 -83 کمی داغون میشن این سمندا خاصیت سمند اینه که سه سال فقط اتاقش صدا نمیده.
    و اما میرسیم به ماشینهایی خاص مثلا گالانت GLS 93 تمیز میشه پیدا کرد خیلی ماشین راحتی هستن لنسر GLX 93 خیلی تمیز و تکش هوندا سیویک 93-94 فولکس گلف 92 از اون تک ها با وجود هاچبک بودنش ماشین واقعا بزرگ و راحتی هستش
    نگراین قطعاتشونم زیاد نیست اندازه یه 206 خرجشون میشه .
    و یه مرودم یادم اومد 206 تیپ 2 مدل 82

4. 8 کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MoHaMaD ZaNd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من ميگم اگه ميخواي ماشين صفر بگيري روا بگير اگه هم كاركرده ميخواي بگيري به نظر من لنسر و سيويك ماشين هاي خوبين ( قيافشون هم بهتره )

6. 2 کاربر از MoHaMaD ZaNd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه cdcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

در یک کلمه میتونم بگم : پراید

حـــــرفـه ای farshad bugatti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

لطفا دوست عزیز با دلیل صحبت کنید .....

اگه نباشه جاش خالی می مونه cdcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

لطفا دوست عزیز با دلیل صحبت کنید .....
    پراید انتخاب واقعا خوبیست زیرا :

با 8 تومن میتونه یکی صفر بگیره . ( 7800)

کاملا کم خرج میباشد و میشه گفت جز کم اصطلاک ترین ماشینهای موجود در بازار است . شاید هم کم اصطلاک ترین .

دارای موتور خوب و پرقدرت .
    ظاهرزیبا .
    قابلیت گاز سوز شدن را به راحتی دارد . ( مدل های گاز سوز هم که خود کمپانی ارایه میده )
    برای مسافرت هم ماشین خیلی خوبیست و در هر نقطه ای خراب بشه قطعات و مکانیکش با قیمت مناسب پیدا میشه .

از نظر ایمنی هم که هیچ ماشینی در برابر برخورد با یک کامیون که رانندش خواب تشریف دارند , امنیتی نخواهند داشت .

در مورد ABS هم که جدیدا مدل ABS دار ارایه میشود .

دیگه چی از این بهتر ؟

10. این کاربر از cdcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

کاملا کم خرج میباشد و میشه گفت جز کم اصطلاک ترین ماشینهای موجود در بازار است . شاید هم کم اصطلاک ترین .

دارای موتور خوب و پرقدرت .
    ظاهرزیبا .
    با این موارد به هیچ عنوا نمیتونم متفق القول بشم چون کیفیت پایین ماشین واقعا وحشتناکه .امنیت در مقابل بقیه ماشینها به هیچ عنوان خوب نیست .
    بهتر ود میگفتین اینا نظر خودتونه چو.ن هیچ یک از این موارد بغر از مورد زیبایی نسبی ظاهری اونم نچندان به روز میشه گفت در مورد پراید صدق نمیکنه
    کم خرج نیست چون کیفیت قطعاتش بده و اول کار کلی خرج میذاره رو دست آدم
    متور ضعیفی داره به شتابش نگاه نکنی که همش از وزن کمش هستش
    جای زیادی نداره و صدای داغل کابین بعد یه مدت آزار دهنده میشه مسافرت باهاش خسته کننده هستش.
    البته من خودم قبلا هاچبک مدل پایین داشتم واسه من مجرد خیلی خوب بود ولی وقتی میرفتم جاده وحشتناک میشد و بالاتر از 110 تا دیگه ماشین احساس پرواز به ادم میداد .

پروفشنال !Bikhaneman!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

با این قیمت میشه سیلو پیدا کرد ...
    405 مدل 79-80 تمیز سمند 81 -83 کمی داغون میشن این سمندا خاصیت سمند اینه که سه سال فقط اتاقش صدا نمیده.
    و اما میرسیم به ماشینهایی خاص مثلا گالانت GLS 93 تمیز میشه پیدا کرد خیلی ماشین راحتی هستن لنسر GLX 93 خیلی تمیز و تکش هوندا سیویک 93-94 فولکس گلف 92 از اون تک ها با وجود هاچبک بودنش ماشین واقعا بزرگ و راحتی هستش
    نگراین قطعاتشونم زیاد نیست اندازه یه 206 خرجشون میشه .
    و یه مرودم یادم اومد 206 تیپ 2 مدل 82
    از توضیحات کاملتون ممنونم شرمنده کردید
    از راهنمایی سایر دوستان هم ممنونم

در مورد گالانت GLS منظورتون اینه ؟ :

حدود قیمت تمیزش چنده ؟ منظورم از تمیز یعنی واقعا تمیز چون از ماشین رنگ و روو رفته و ضربدار خوشم نمیاد حاضرم موتور سوار شم ولی سوار اونا نشم !
    والا در مورد اینجور ماشین ها یکم حرف و حدیث زیاده منو ترسونده ...مثلا اینکه مگن قطعاتش کمه و اگه تو شهرستان یا تو جاده خراب بشه هر مکانیکی قطعاتشون رو نداره ... شما تایید میکنید یا تکذیب ؟

در مورد سیلو :

قیمت تمیزش حدودا چنده ؟ اینکه فرمودید تصادف بد داره متوجه منظورشما نشدم..از نظر موجودی قطعات چطوره ؟
    کلا نظرم خیلی نسبت به این مثبته اما ظاهرا نمیشه زیر 9 تومن گیر بیاد

پژو 405 :

نظرم خیلی خیلی مثبته اما بازم بعید می دونم با 7 تا 8 تومن بشه تمیزشو پیدا کرد ...یعنی میشه ؟

در مورد روا و امثال اون هم پراید رو به اونا ترجیح میدم چون با ماشینی که تو سر بالایی کم میاره اصلا حال نمیکنم..مخصوصا RD که حوصله آدمو سر میبرن

حـــــرفـه ای farshad bugatti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

از نظر ایمنی هم که هیچ ماشینی در برابر برخورد با یک کامیون که رانندش خواب تشریف دارند , امنیتی نخواهند داشت .

در مورد ABS هم که جدیدا مدل ABS دار ارایه میشود .

دیگه چی از این بهتر ؟
    اولا دوست عزیز همون abs نباشه بهتره قبلا هم بحث شده.ما برخورد با کامیون رو نمیگیم اما به نظر من اونقدر کیفیت ساخت پراید پایین اومده که ایمنیش کم بود که افتضاح شده...!!!!!!
    دایی من تولید قطعات سایپا به خصوص پراید رو داره خودش میگه روز به روز کیفیت پراید پایین میاد البته اینو همه میدونند من خواستم با سند صحبت کنم....
    با این موارد به هیچ عنوا نمیتونم متفق القول بشم چون کیفیت پایین ماشین واقعا وحشتناکه .امنیت در مقابل بقیه ماشینها به هیچ عنوان خوب نیست .
    بهتر ود میگفتین اینا نظر خودتونه چو.ن هیچ یک از این موارد بغر از مورد زیبایی نسبی ظاهری اونم نچندان به روز میشه گفت در مورد پراید صدق نمیکنه
    کم خرج نیست چون کیفیت قطعاتش بده و اول کار کلی خرج میذاره رو دست آدم
    متور ضعیفی داره به شتابش نگاه نکنی که همش از وزن کمش هستش
    جای زیادی نداره و صدای داغل کابین بعد یه مدت آزار دهنده میشه مسافرت باهاش خسته کننده هستش.
    البته من خودم قبلا هاچبک مدل پایین داشتم واسه من مجرد خیلی خوب بود ولی وقتی میرفتم جاده وحشتناک میشد و بالاتر از 110 تا دیگه ماشین احساس پرواز به ادم میداد .
    در مورد سیلو هم بازم از 8 میلیون به بالا باید فکر کنی مثلا 10 میلیون خیلی تمیز هستند تا الی 12 میلیون.در مورد قطعاتش هم هم قیمتش مناسبه و هم زیاده اصلا در مورد قطعات سیلو نگران نباش.
    در مورد 405 هم با 9 میلیون میتونی تمیزشو پیدا کنی حتی 206 تیپ 2 هم مد نظرت باشه با این مبلغ.

14. 3 کاربر از farshad bugatti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه tatu_lover1366's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

3- نه قدیمی و نه حتما خیلی جدید باشه (مثلا میگن دوو سیلو خوبه اما نمی دونم خوبه یا اصلا میتوم با این
    مبلغ بگیرم یا نه
    سیلو بسیار ماشین خوبیه همونطور که دوستان اشاره کردن
    اما از وقتی 51% سهام دوو رو جنرال موتور خریداری کرده اجازه ورود قطعات به ایران رو نمیده و قیمت قطعات اولا بالاست
    وثانیا پیدا کردن بعضی قطعات کار حضرت فیل
    یک 405 موتور 2000 تمیز مدل 81-82 میتونی با این قیمت یعنی 8تا گیر بیاری که بنظرم بهترین گزینس
    البته 206 هم خوبه اما با قیمت شما موقع خرج اساسیشه
    اما بازم نظر شخصیمو بخوای میگم سیلو

16. 3 کاربر از tatu_lover1366 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •